Stranica 11 od 16 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 768

Tema: Kolica za blizance

  1. #501
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Najbolje kupit kolica koja ti se svidaju na prvi pogled. Ja sam se tako zaljubila u ABC i savrsena su. Prezadovoljna sam.

  2. #502

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    54

    Početno

    Kupili smo ih u lesnini xxl na jankomiru, cijena je kao što je bab napisala. Par dana nakon što smo ih kupili vidjela sam ih u kiki (jankomir) i nekih 200-300kn jeftinije (sportski dio). I ja sam se začudila kako ih neki baby dućani nemaju.

  3. #503
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    gura li neko buga boo?

  4. #504
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Čekaj dok se javi Big Blue - oni ih imaju.
    Mi i dalje gurano cosatto - zapravo, moramo se (kad napokon zagrije) probat vozit - možda više i ne stanemo u vozilo :/

  5. #505
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    i tikica 78 ima bugaboo donkey.
    Samo je ona sad zauzeta s dječicom pa se ne javlja.
    Poslala joj ja prije nekog vremena pp pa ako mi štogod odgovori javim ti.

    I meni su se ovak dopale pa sad malo važem između njih i tfk.
    Ali nisam još nijedna vidjela uživo pa mi teško bilo što govoriti.

  6. #506
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    pitat cu onda bb, mi cemo ih dobit, samo vi rastite

  7. #507
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ja sam se preko reklame totalno napalila na bogaboo donky ali sam se razočarala kad sam ih vidjela u živo, a ABC su mi na netu bila tak, ali u živo fantazija i kupili ABC. Prezadovoljna sam i prekrasna su mi kolica
    Posljednje uređivanje od amyx : 26.03.2013. at 16:18

  8. #508
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    frendica je uzela brevi ovo za blizance, kolica, 2 košare, 2 autosjedalice, 2 navlake za kišu, 2 navlake za zimu za noge i torba za prematanje za 6860 kn
    baš su lijepa u nekoj limeta zelenoj boji

  9. #509
    lovely___love avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    185

    Početno

    Ne snalazim se na netu,ne znam pod kojim imenom da tražim ( nemam blizance,za drugaricu je). Spojka da bi se dvoja kolica napravila blizanačkim- kako se zove,na kakva kolica paše (posebna koja predvidjena za te spojke ili bilo koja istog modela) ? Praktično ili ne za guranje & savladavanje prepreka,stepeništa i sl. (vidim da ste na prethodnih par strana spomenuli kao zamerku samo širinu) Može i samo naziv pa da dalje tražim sama. Hvala

  10. #510

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    frendica je uzela brevi ovo za blizance, kolica, 2 košare, 2 autosjedalice, 2 navlake za kišu, 2 navlake za zimu za noge i torba za prematanje za 6860 kn
    baš su lijepa u nekoj limeta zelenoj boji
    di su kupili brevi ovo, i meni su super ta kolica

  11. #511

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    11

    Početno

    i mene zanima gdje ima za kupiti brevi ovo?

    amyx, meni su se isto najviše svidjela ABC Design Zoom na prvi pogled, ali najviše me kod njih muči što nemaju nulti položaj, pa me baš zanima kako si ti to riješila, buduci da nisi kupovala košare?

  12. #512

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    ja sam od prve zaljubila se u firstwells city twin, nekako ni jedne druge mi se nisu tak svidjele, pa ćemo ipak njih na kraju, samo me strah za širinu kad se sklope, da ne bi išle u prtljažnik

  13. #513

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj petarmali prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam od prve zaljubila se u firstwells city twin, nekako ni jedne druge mi se nisu tak svidjele, pa ćemo ipak njih na kraju, samo me strah za širinu kad se sklope, da ne bi išle u prtljažnik
    Ne znam što voziš, ali su meni ova kolica uredno stala u gepek Punta (okomito sam ih stavljala). Svaka preporuka za kolica.

  14. #514
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    brevi ovo je uzela preko ovih, sad imaju i hr web shop, najbolje im je poslati upit
    uglavnom 3u1 za blizance Brevi Ovo je platila 6860 kn
    http://www.facebook.com/pages/Ebaby/585799494765778

  15. #515

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj TeFil prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što voziš, ali su meni ova kolica uredno stala u gepek Punta (okomito sam ih stavljala). Svaka preporuka za kolica.
    i mi imamo punta, pa zato i kažem, al super ako idu, hvala puno

  16. #516

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    petarmali - čisto iz znatiželje, gdje ćete ih uzimati? Mi smo se pošteno namučili dok smo ih nabavili (ali to je bilo pred više od 6 godina...).

  17. #517

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    u sloveniji internet trgovina mali vragci ima, 600 eura su, al ako nađem neka da mi se baš sviđaju, uzet ćemo polovna, vi ste svoje prodali il imate, i gdje ste na kraju kupili

  18. #518

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj petarmali prvotno napisa Vidi poruku
    u sloveniji internet trgovina mali vragci ima, 600 eura su, al ako nađem neka da mi se baš sviđaju, uzet ćemo polovna, vi ste svoje prodali il imate, i gdje ste na kraju kupili
    Ja sam svoja prodala. Mi smo ih uzeli u Austriji. Što se tiče polovnih, ajd poslat ću pp.

  19. #519

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    petarmali - ne možeš još primati pp. Ajd mi se, pls, javi kad ćeš moći.

  20. #520

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj TeFil prvotno napisa Vidi poruku
    petarmali - ne možeš još primati pp. Ajd mi se, pls, javi kad ćeš moći.
    A kako da aktiviram poruke

  21. #521
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Bokić svima.
    Mi smo danas išli pogledat tfk kolica i malo je reć da sam oduševljena. Jedno 20 puta su mi ljepša uživo nego na netu.
    Jesu skupa ali računam da ćemo ih koristiti do kraja "količarenja" pa reko ajde...
    I dajte da vas nešto pitam, vas iskusne mame.
    Žena nam je u dućanu rekla da nam ne preporuča kupnju onih tvrdih košara jer će bit ljetne bebe a kao sa par mjeseci će ih već prerasti nego nam je preporučila da umjesto njih uzmemo dvije as. Onda je došla neka ženica u dućan pa nam je i ona rekla da su oni svoju ljetnu bebu isto vozili bez košare, u as.

    E sad, kakvo je vaše mišljenje o tome?
    Ove košare su dosta uske i iskreno meni se ne čini da bi beba mogla baš dugo bit u njoj.
    A i sportski dio se spušta u skroz ležeći položaj.
    Naša dječica bi se trebala rodit u 7 mjesecu i nekak računam da kad i krenemo u šetnje da nećemo bit duže od sat- sat i pol (živimo minutu od jarunskog jezera) pa si mislim da bi nam onda i mogle proć samo as.
    Aj pls pomagajte sa kojim savjetom prije nego išta kupim.

    Pusa i puno hvala

  22. #522

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj petarmali prvotno napisa Vidi poruku
    A kako da aktiviram poruke
    moraš još malo postova imati. Možda te netko drugi "produhovi" koliko, ja stvarno ne znam.

  23. #523
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Ja sam definitivno za kosare na tfk, moje su se duugo vozile u njima jer se nisu rano posjedale. I dosta su ti duge i siroke, bez brige. Moje su cesto znale spavati satima u kosarama sto ti se u as ne preporuca. Meni je samo zao sto nismo kupili adaptere za as na kolicima. To ti preporucam da kupis.

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  24. #524
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj frenkay prvotno napisa Vidi poruku
    i mene zanima gdje ima za kupiti brevi ovo?

    amyx, meni su se isto najviše svidjela ABC Design Zoom na prvi pogled, ali najviše me kod njih muči što nemaju nulti položaj, pa me baš zanima kako si ti to riješila, buduci da nisi kupovala košare?
    imamo samo AS koje se sa dodaatnim adapterima montiraju na kolica. Kad idemo van idemo na sat dva tako da toliko mogu bit u AS. A i do nedavno nismo ni izlazili jer je stalno bilo koma vrijeme

  25. #525
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    Bokić svima.
    Mi smo danas išli pogledat tfk kolica i malo je reć da sam oduševljena. Jedno 20 puta su mi ljepša uživo nego na netu.
    Jesu skupa ali računam da ćemo ih koristiti do kraja "količarenja" pa reko ajde...
    I dajte da vas nešto pitam, vas iskusne mame.
    Žena nam je u dućanu rekla da nam ne preporuča kupnju onih tvrdih košara jer će bit ljetne bebe a kao sa par mjeseci će ih već prerasti nego nam je preporučila da umjesto njih uzmemo dvije as. Onda je došla neka ženica u dućan pa nam je i ona rekla da su oni svoju ljetnu bebu isto vozili bez košare, u as.

    E sad, kakvo je vaše mišljenje o tome?
    Ove košare su dosta uske i iskreno meni se ne čini da bi beba mogla baš dugo bit u njoj.
    A i sportski dio se spušta u skroz ležeći položaj.
    Naša dječica bi se trebala rodit u 7 mjesecu i nekak računam da kad i krenemo u šetnje da nećemo bit duže od sat- sat i pol (živimo minutu od jarunskog jezera) pa si mislim da bi nam onda i mogle proć samo as.
    Aj pls pomagajte sa kojim savjetom prije nego išta kupim.

    Pusa i puno hvala
    mi se vozimo u AS i mislim da ue to ok rijesenje za setnje od sat dva. Po meni su kosare zali boze jer ih brzo prerastu a AS ti ionako trebaju

  26. #526

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ne preporučam as
    po meni as su za auto i ništa drugo
    mnoge stvari ( koje su isto tako skupe ) začas djeca prerastu, ali to je tako
    mi smo se znali satima šetati i nije bilo nikakve opcije nego da leže
    ipak se blizanci često rađaju ranije i potreban je dodatan oprez

  27. #527
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    hvala vam cure na odgovorima i savjetima.
    Budem još sve opcije sažvakala pa ću vidjet šta i kako.
    Moramo si zatvorit financijsku konstrukciju jer nas kolica i as koštaju 8000 kn. Jedino da užicamo nekoga da nam kupi košare i adaptere
    Pusa svima

  28. #528
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa Vidi poruku
    ne preporučam as
    po meni as su za auto i ništa drugo
    mnoge stvari ( koje su isto tako skupe ) začas djeca prerastu, ali to je tako
    mi smo se znali satima šetati i nije bilo nikakve opcije nego da leže
    ipak se blizanci često rađaju ranije i potreban je dodatan oprez
    veliki potpis na ovo

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  29. #529

  30. #530
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Mi smo koristili košare sve dok im nije dosadilo ležanje na leđima.Kad su bile male spavale su u njima na terasi (bilo je ljeto i velike vrućine). Imamo i AS, ponekad smo ih vozili i u njima na kraće relacije. Adapteri su najmanja stavka što se tiče cijene.
    Bab ti sad odvaži... i mi smo se dvoumili, a onda su bake i djedovi uskočili pa je svatko kupio po nešto sretno!

  31. #531

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Brevi Ovo imaju izložena u Bubamari u King Crossu.

    I nama se na kraju, nakon detaljnog obilaska ducana, najviše sviđaju TFK i zasad su nam prvi izbor.
    U početku smo više gledali vlakice zbog širine, ali na kraju ova i nisu puno šira (cca 13 cm), prolaze kroz vrata i lako se njima upravlja (mm je oduševljen kotačima i amortizerima, imaju čak i ručnu kočnicu), a čini mi se da je za bebe ipak bolje da su jedna kraj druge.
    Nedostatak im je što se sportska sjedala ne mogu okretati prema ručki, tako da se bebe uvijek voze prema naprijed.

    Sad bi nam još dobro došlo iskustvo nekoga tko ih ima, pa da učvrstimo odluku.
    Ili da nas netko upozori ako smo u zabludi u vezi nečega gore navedenog.
    Također, možda netko zna gdje i se ta kolica mogla naručiti po nešto nižoj cijeni (u Lesnini je sportski dio bez dodataka 4500 kn)?

    Bab, ako se definitivno odlučimo za ova kolica, mislim da necemo kupovati košare. Za samu vožnju u kolicima koristili bi nulti položaj, a za ostalo bi se snašli na druge načine, tako da ipak izbjegnemo nepotreno korištenje AS.
    I mi očekujemo bebice u 7.mj.

  32. #532
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    mi smo definitivno odlučili za tfk kolica. Sutra idemo po njih.
    Za sada nećemo uzimati košare pa ako kasnije skužimo da nam ipak trebaju lako ih naknadno uzmemo.
    Frenkay, kad si ti gledala cijenu kolica u lesnini? Mi smo bili prošli tjedan i sportski dio je koštao 4999 kn!?

  33. #533

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Bili smo u Lesnini u subotu.
    Cijena je 4999 kn, ali imaju popust 10% na placanje gotovinom, pa sam ja odmah i to računala.

  34. #534
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    a ja se već ponadala da su ih snizili...šmrc...

  35. #535

  36. #536
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    moze li netko izlistati koje ducane obavezno posjetiti u zbg za vidjeti najbolji izbor kolica za blizice.
    svakako zelim vidjeti abc, tfk, bugaboo...i naravno ako sretnem nekoga da seta cosatto kolica nastojat cu ih dobro promotriti.

    za sada sam jedino mclaren twin techno vidjela uzivo.

  37. #537
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Cossato samo preko weba.
    Srela sam jednu mamu s Cosatto kolicim i blizancima, rekla mi je da su je nova koštala ukupno 3000 kn...

  38. #538
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ovi imaju samo online

  39. #539
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    za cosatto sam vec nasla da imaju distributera u beogradu koji ima ducan u budvi u montenegru, a kako sam ja u dubrovniku to mi je stvarno blizu. kostaju nekih 450 EUR kad preracunas iz njihovih dinara sa stranice. doduse jos nisam zvala shop u budvi da provjerim imaju li ih i ukoliko ne mogu li ih povuci iz skladista/ducana u beogradu.
    mozda mi cak ni ne naplate pdv na granicnom prelazu, barem ne dok se ne postroze uvijeti prelaska 1.7.

    e sad, znate li mozda hocemo li od 1.7. odnosno ulaska u EU biti obavezni placati pdv iako ce carine biti ukinute? jer kad kupis kolica u recimo njemackoj ili italiji pa vec si platio njihov pdv a ako smo svi dio jedne big happy family onda valjda necemo placati dupli porez???

  40. #540
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    ABC u magic baby, bugaboo u beby center i kika mislim, jane u adax, TFK u lesnini, a u magic baby imaju jos neka, uglavnom mislim 3-4 modela

  41. #541
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    hvala amyx.


    upravo sam naletila na ovaj clanak u vecernjem za bugaboo donkey
    http://www.vecernji.hr/zivot/djecja-...-clanak-524327

    hmm, nista na njihovoj stranici. cudno...

  42. #542
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    vidla neki dan u baby centru u city centru one na jankomiru da imaju i firstwheels kolica za dupliće. Imaju i Hauck kolica...to su sve kolica gdje djeca sjede jedno pored drugog. Ne znam kakva ti tražiš..
    Lesnina osim tfk imaju i peg perego vlakić.
    I kika ima tfk al su skuplja od lesnine.
    Nadam se da ćeš uspjet naći nešto što će ti/vam se sviđati.

    I da se pohvalim...kupili smo našoj dječici bolid i ne mogu dočekati da se rode pa da krenemo u šetnjice...

  43. #543
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    mi smo imali TFK kolica bili oduševljeni imali sportski dio + košare a as smo imali u autu jer košare ne stanu obje u autro da u njima budu
    Bab draga preporučam ti košare bezobzira kaj buju ljetni mrvaći još bu bolje da nisu stisnuti u as nego da se mogu raširiti i imati mjesta uživati .

  44. #544
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    hvala amyx.


    upravo sam naletila na ovaj clanak u vecernjem za bugaboo donkey
    http://www.vecernji.hr/zivot/djecja-...-clanak-524327

    hmm, nista na njihovoj stranici. cudno...
    hi, hi ... Dobro da sam ja odustala od bogaboo

  45. #545
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo imali TFK kolica bili oduševljeni imali sportski dio + košare a as smo imali u autu jer košare ne stanu obje u autro da u njima budu
    Bab draga preporučam ti košare bezobzira kaj buju ljetni mrvaći još bu bolje da nisu stisnuti u as nego da se mogu raširiti i imati mjesta uživati .

    Pa ja mislim da u AS nisu uopce stisnuti ... Ne znam koje si ti i ala AS ali nase ABC su bas velike i komotne

  46. #546
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Mi imamo donkey, pa ako nekoga nešto zanima, samo pitajte.
    Prezadovoljni smo! Kupili smo ih u Austriji, razlika u cijeni je ogromna, a od kupnje u HR sam definitivno odustala i zbog načina na koji Baby Centar tretira potencijalne kupce; recimo samo da sam ih 3x morala moliti da mi pošalju ponudu za donkey, koju nikada nisam dobila, pa ako njima promet od 2000 eura nije bitan, ja im nikada više neću ni kune ostaviti.

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    upravo sam naletila na ovaj clanak u vecernjem za bugaboo donkey
    http://www.vecernji.hr/zivot/djecja-...-clanak-524327

    hmm, nista na njihovoj stranici. cudno...
    Objavljeno je ovdje: http://www.bugaboo.com/444

    Sva sreća da je VL nastavio svoju tradiciju provjerenog novinarstva, zabrinula bi se da je drugačije Niti jedna kolica nisu povučena, niti su proglašena opasnima, već su zamijenjene ručke zbog niskog sigurnosnog rizika. Ali to nije senzacionalizam, zar ne?! Naša kolica su jedna od ovih objavljenih serijskih brojeva; registrirali smo se na njihovoj web stranici, poslali zahtjev i u roku od 10 dana dhl-om smo dobili nove ručke. Uopće se nisam zabrinjavala oko toga, koristili smo kolica i sa starima.

    Kupili smo košare, a nismo adaptere za maxi cosi. Kad je preporuka da dijete do 6 mjeseci leži na ravnom, onda ravno znači ravno, a ne 45 strupnjeva. AS je za auto, uz vremensko ograničenje od max 2 sata, a naše šetnje već sad traju duže, pa ne znam kaj bi trebala, bježati s djecom doma jer su istekla ta dva sata?

  47. #547
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Glava mi vec puca od raznih kolica. Razvila sam OCD razgledavanja, od sluzbenih stranica, do klipova sa youtube-a do raznih reviews. Vec mi glava puca i mislim da cu kupit dva slinga za pocetak.

    big blue
    zar su kod nas donkey 2000 EUR?? To je znaci zajedno sa kosarom? bez AS? To mi se stvarno cini puno. A koliko su u austriji?


    skuzila sam kad sam bolje procitala clanak da se radi o ruckama. pa bili bi valjda na potrosackom kodu da su stvarno kolica povucena iz prodaje

    meni se ona stvarno svidjaju kao skupa opcija a cosatto kao jeftina. MM se svidjaju ABC (pretpostavljam zato sto su uza jer mu je paranoja da necemo moc nigdje prolazit sa side-by-side modelima).

    do kada se uopce djeca voze u kolicima?

  48. #548
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    vidla neki dan u baby centru u city centru one na jankomiru da imaju i firstwheels kolica za dupliće. Imaju i Hauck kolica...to su sve kolica gdje djeca sjede jedno pored drugog. Ne znam kakva ti tražiš..
    Lesnina osim tfk imaju i peg perego vlakić.
    I kika ima tfk al su skuplja od lesnine.
    Nadam se da ćeš uspjet naći nešto što će ti/vam se sviđati.

    I da se pohvalim...kupili smo našoj dječici bolid i ne mogu dočekati da se rode pa da krenemo u šetnjice...
    hvala bab. vi ste na kraju uzeli tfk bolid?

  49. #549
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    je legal, uzeli prije tjedan dana naša tfk kolica i sad samo čekaju nove vlasnike.

  50. #550
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    meni su u jaje sjedalicama izgledali pogrbljeno i to malo kaj su bili u njima
    više su vremena provodili doma u košarama,šetnjama neznam
    naravno svako im svoj izbor budeš vidla kak bu im pasalo

    mi smo jaje jedno dobili peg perego ,a drugo uzeli Bubu kad smo kam išli košare se tak ljepo stisnu i sve kaj uz njih ide i konstrukcija stalo u gepek
    i mirni bili

Stranica 11 od 16 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •