Stranica 13 od 16 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 768

Tema: Kolica za blizance

  1. #601
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    u lesnini

  2. #602

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    u lesnini se čeka 10 do 12 tjedana, a prije destetak dana su imali dvoja na lageru u kiki i cijena im je s popustima bila oko 4700 kn.
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 19.09.2013. at 14:58

  3. #603
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    Mi svoja uzeli u lesnini. Samo kolica s popustom su 4500 (mi uzeli jos i kosare).
    Rekli su nam da se ceka 10 tjedana, medjutim vec za 2 javili da su stigla.
    Sad stoje u kutiji, nismo ih sastavljali da ne skupljaju prasinu bezveze, a ja ne mogu docekati da ih vidim!!

  4. #604
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    I Mare i Nina, hvala za iskustva. Sigurna sam da nismo pogrijesili sa tfk. Ljubim vas!

  5. #605
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Neki dan sam srela jednu mamu i pitala kako je zadovoljna tfk kolicima, rekla je da joj je jedina zamjerka što se naslon na kolicima ne može postaviti uspravno, nego su uvijek nekako poluležeći. Istina?
    I koliko koštaju još košare?
    Koje ste boje uzimali i da li su boje na slikama približne onima u živo?

  6. #606
    *mare* avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    333

    Početno

    Kosare su skupe. 1000 kn svaka. Ok i na njih ide popust pa izadju nesto manje. Plus adapteri nakih 200 kn.
    Ne znam ti za boje, mi smo uzeli crna, njih sam bas htjela, a bas crna i imaju izlozena tako da ni jednu drugu boju nisam ni vidjela u zivo.

    Ovo za uspravni polozaj sam i ja procitala negdje, ali mi se onak u ducanu cinio i ovaj njihov cist ok. Budu se javile cure koje vec guraju vece limace pa cemo vise znati..

  7. #607

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    ja sam ipak uzela maclaren twin techno , a za prva 2-3 mjeseca ako neće biti prehladno i previše snijega šetat ću ih u peg perego košari za jednu bebicu. ipak sam odlučila za maclaren jer su 10 kg lakša od tfk,manja su i tak.

  8. #608
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    pozz

    ja sam imala PP aria twin i bila sam oduševljena, radi tog što su uža od ostalih pa sam u vecinu ducana mogla uc. inace, da sam imala izbora, mislim da bi uzela neka druga. ova su dosta lagana i to je isto prednost. mana je što nemaju sjedalice koja mogu u njih.

  9. #609

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Jel ima neko kolica za trojke mozda?

  10. #610

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Cure kakve ste autosjedalice kupovale za vaše blizance...kombinacije s kolicima ili nešto drugo ? Imate koje za preporučiti jer sam nekidan gledala što sve ima i sad sam tek zbunjola. Cijene ovih "poštenih" su fakat paprene a kako će klinci vjerojatno biti maleni možda postoje neki modeli koji su bolji za tako malecne bebice . Daje li netko možda kakav dobar popust ako se kupe dvije ili znate za neku akciju u tijeku ?
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 03.10.2013. at 17:13

  11. #611
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mi imamo maxi cosi-jaje, bome ne znam šta bi s njima da idu na kolica

  12. #612
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Veca. prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima neko kolica za trojke mozda?
    http://www.ebaby.com.hr/home/index.p...uct/view/14/41

  13. #613

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    gledala sam maxi cosi cabriofix..ne mislim ih (niti mogu) montirati na kolica nego isključivo za auto i možda tu i tamo vaditi i prenijeti negdje.

  14. #614
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    kako puno hodamo po doktorima, svi bebe nose u as, iz auta pa u čekaonice, poanta je da ih je ok u tome prenijeti gdje trebaš, onda kad su ti kolica nezgodna/nezgrapna

  15. #615
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Mi smo imali posuđene auto sjedalice za najmanje (ne sjećam se vise koja firma) i nosali smo ih kod od nemila do nedraga u njima (isto hrpetina doktora i svakakvih pregleda).
    Ako sam negdje išla sama s njima (autom) ne bi ih mogla prenijeti na rukama, a sa dvije sjedalice možeš (u svakoj po jedna sjedalica, ruksak sa stvarima na leđima i ključevi u zubima...)
    probaj posuditi, ne moraju biti identične....oni relativno brzo prerastu sjedalice....

  16. #616
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kakve ste autosjedalice kupovale za vaše blizance...kombinacije s kolicima ili nešto drugo ? Imate koje za preporučiti jer sam nekidan gledala što sve ima i sad sam tek zbunjola. Cijene ovih j"pošt
    enih" su fakat paprene a kako će klinci vjerojatno biti maleni možda postoje neki modeli koji su bolji za tako malecne bebice . Daje li netko možda kakav dobar popust ako se kupe dvije ili znate za neku akciju u tijeku ?
    imam dva Maxi cosi jajeta pa ako si zaínteresirana javi se na PP

  17. #617

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    hvala cure na odgovorima. neće trebati morskavila- evo upravo danas kupili rabljene romer baby safe dva komada. uz to jos i dva para malih nike tenisica..onak za šminku u kolicima

  18. #618

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    sta mislite o kolicima od 26 kg jel se to isplati kupovati ?

  19. #619
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    samo ako imas "macana"za nosenje raspolozivog 24 sata!

  20. #620
    Klasaoptimist avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    5

    Početno

    Mi imamo tfk twinnervtwist duo i jaoo smo zadovoljni. Jedino je problem kad se probusila guma tj cavlic se zabio i probusio zracnicu - uspjeli smo zakrpati rupicu ali da je trebalo mijenjati zracnicu ne znam gdje bi to nasli. Kupili ih u lesnini, prodavacica cak isla s nama probati stanu li u gepek. Mi smo jako dvoumili oko kosara i pisem bas zato da prenesem to iskustvo - kosare su nam jako jako dobro dosle, jer mrvice od 2 i kusur kile sigurno mjesecima ne bi vidjele setnju (onaj sportski dio koji ide od nula mjeseci bi im bio puno prevelik, a i mekan je pa bi me bilo strah mrvice nutra drzat, a i okrenuti su od mame sto je meni nepojmljivo dok su tak mali). Eto, jesu skupe te kosare al po meni vrijede!

  21. #621
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ja sam išla vidjeti kolica. TFK su stvarno svjetska, ali pre velika, preglomazna, preteška, a taj najviši položaj je poluležeći, nikako sjedeći.
    Eh, sad ostala su McLarenova. Iskustva? Veliki mi je nedostatak taj 0 položaj. Kako ste to rješavali kad su bili maleni? Imali neki uložak, košaere ili što?

  22. #622

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    PA čuj, ako su zimske bebe na početku su ti dovoljna kolica za jednu bebu i zajedno u košaru. Moji su tako 3 duga mjeseca. Bili su utopljeni i stisnuti kao bubice, spavali i mazili se.
    Kad su prerasli (negdje s 3 mjeseca) sam nabaila MacLaren i jako sam zadovoljna njima.

  23. #623
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ova su po ok cijeni i 3u1 s košarama
    http://www.ebaby.com.hr/home/index.p...uct/view/9/130

  24. #624
    tanyk avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ipak uzela maclaren twin techno , a za prva 2-3 mjeseca ako neće biti prehladno i previše snijega šetat ću ih u peg perego košari za jednu bebicu. ipak sam odlučila za maclaren jer su 10 kg lakša od tfk,manja su i tak.
    leeloo77, mi isto imamo Maclaren Twin Techno i prezadovoljni smo, lagana su, imaju nulti položaj, i bez problema prolaze kroz sva vrata

  25. #625

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Dobra stvar je kod maclaren twin techno da ako želite kupiti rabljena na njuškalu ih ima na biranje i stvarno povoljno.. Mi smo svoja platili 1000 kn , oprali presvlake i kolica izgledaju kao nova. Jedino se po kotačima vidi da su bila vožena. Dvoumili se između novih i rabljenih i na kraju ipak uzeli rabljena i uopće mi nije žao. Nova su oko 3700 ako se ne varam i velika je to razlika. Uglavnom ,nova ili stara, kolica su super. Svaki dan malo điram po kući
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 04.11.2013. at 20:25

  26. #626
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Mi imamo tako jumper duo, i zadovoljni smo, kolica jesu široka ali nisu uopće teška, jako je lako s njima samo ne uđemo u svaku trgovinu u gradu dok u trgovačke centre možemo bez problema, bitno je da u lift i u stan možemo s njima dobili smo 2 košare, 2 sportska sjedala i 2 autosjedalice koje također idu na kolica....

  27. #627
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    je li itko vidio negdje mclaren twin techno u persian rose boji (crvena)?
    Nema ih nigdje... čekala, odgađala i sad ih nigdje nema....

  28. #628
    nikolina.m avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Ti bar znas koja kolica hoces,ja nemam pojima sva su mi ruzna i jadna.Dali ste vec kupile kolica i koje,ako niste koje su vam zapele za oko?

  29. #629
    nikolina.m avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Ti bar znas koja kolica hoces,ja nemam jos pojima.Sva su mi ruzna i jadna.Dali ste vec kupile kolica,koja?Ako niste koja su vam zapela za oko?

  30. #630

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

  31. #631
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    Maclaren twin tehno...cekaj vec bebe...13 kg i prezadovoljni smo...igramo se s njima svaki dan...
    )

  32. #632
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Sanna4, a kako si mislila prvih par mjeseci, dok su bebe sasvim male?
    Ja imam dilemu između kombinacije kišobran kolica (McLTT ili Cosatto) u kombinaciji s nekim jeftinim početnim na koje idu košare i AS ili odmah kupiti Bogaboo Donkey. BD su mi stvarno super, lijepa i funkcionalna, sve 5 (osim cijene, ali ajde...), a ta kišobran kolica su mi super privlačna zbog lakoće, kompaktnosi, funkcionalnosti i izgleda.
    Nikako se odlučiti

  33. #633
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    fijolica maclaren twin tehno i jesu kolica za bebe od 0 pa na dalje...imaju 5 položaja....jastucice za glave, zimske navlake (koje su baš tople) i jednostavno su najbolja od svih koje smo vidili na tržištu. Odi pa pogledaj na youtubu filmiće o njima. Puno roditelja nam ih je preporucilo i nije mi žao što sam ih uzela jel tek kad ih vidiš uživo, skužiš da su baš tehnologija. Super su a i nisu preskupa, jedino što moraš kupiti zasebne autosjedalice.

  34. #634
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Ma pogledala sam više puta filmiće i za njih i za Cosatto i čitala kritike i super su mi i jedna i druga. Vidim da su oba modela predviđene za korištenje od rođenja i da imaju mogućnost potpuno ravnog spuštanja, a kako ih nisam imala prilike vidjeti u živo nekako mi se činilo da je ipak malkice uzdignut taj nulti položaj, tj. da nije ravan kao košara za novorođenče.
    Ti ih imaš doma, dakle ravno 100%?

  35. #635
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ja ih nemam doma, ali sam ih već nekoliko puta proučavala u dućanima. POložaj nije 100% nulti, ali ima možda koji posto (možda 2-3%) nagiba. Međutim, u njih se može staviti podloga te je gotovo nulti položaj. Ja sam imala do sada dvoja kolica za bebe, uvijek sa košarom, ali sada su ovo treća koja bih kupila i vjeruj te da sam sva pretražila i pogledala i mislim da omjer cijene, kvalitete i kompaktnosti te to da su relativno lagana i mala kad se sklope su doprinjela mome izboru. Ja pak imam drugi problem što bih htjela crvena, a nijgdje ih u HR nema. Pretražujem net da vidim odakle mi je najpovoljnije naručiti ih.... Ako slučajno netko negdje vidi crvena, javite!!!

  36. #636
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    nije sto posto ravno ali je jako mali kut. pogledala sam sad taj cosatto, čini se meni i mm da imaju veci nagib od maclaren twin tehno. Ali mozes otici u ducan baby opreme i pogledaj maclaren tehno za jednu bebu...ista je skoro stvar.

  37. #637

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Neznam zašto se vi cure opterećujete nultim položajem... Mi smo kupili kolica TFK koja nemaju skroz 100% ravni nulti položaj i to smo riješili tako da sam u tu jamicu stavila neki ručnik ili pelenu a bebe unutra u početku u jastuku, a kasnije bez jastuka i sve 5. Malo jesu nakoso ali bebe neće ispast nema šanse, ionako ih u rodilištima drže u onim krevetićima na povišenom i nakoso...
    Pa nemoraju bit ko na dasci, a dotad su u nama miceki spigani ko mačičići... Jako brzo prođe razdoblje nultog položaja...

  38. #638
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Po meni je bolje da su na što ravnijem, ali da mora biti 100% nulti - ne mora. Ionako preporučuju da bude blago nakošeno radi bljuckanja i sl.... ALi opet ne bih da je neki položaj kao npr u autosjedalici, jer taj položaj (ako nije djete u autu, sigurnost na prvom mjestu) nije baš preporučljiv.

    Ja sam gledala i TFK i pitala jednu ženu koju sam srela u shoping centru , i kod jih mi se ne sviđa što im je krajnji gornji položaj u biti poluležeći. Dakle djete ne može u njima sjediti uspravno i naslonjeno, već ili poluležeći ili se na nasloniti.....
    I puuuno su glomaznija i teža od twin techno... a ako u gepeku auta nemaš mjesta jer kupuješ auto sa 7 sjedala, odna gledaš što stane u gepek....

  39. #639
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Imamo Cosatto kolica. Nulti položaj se ne razlikuje od Mclarena.

  40. #640

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa Vidi poruku
    Po meni je bolje da su na što ravnijem, ali da mora biti 100% nulti - ne mora. Ionako preporučuju da bude blago nakošeno radi bljuckanja i sl.... ALi opet ne bih da je neki položaj kao npr u autosjedalici, jer taj položaj (ako nije djete u autu, sigurnost na prvom mjestu) nije baš preporučljiv.

    Ja sam gledala i TFK i pitala jednu ženu koju sam srela u shoping centru , i kod jih mi se ne sviđa što im je krajnji gornji položaj u biti poluležeći. Dakle djete ne može u njima sjediti uspravno i naslonjeno, već ili poluležeći ili se na nasloniti.....
    I puuuno su glomaznija i teža od twin techno... a ako u gepeku auta nemaš mjesta jer kupuješ auto sa 7 sjedala, odna gledaš što stane u gepek....
    Da to im je mana što su teška, a položaj sjedenja je takav istina, ali mi se sad već držimo za onu dršku naprijed,nema šanse da se naslone ali prednost što ih mogu vozit jednom rukom (dok npr.držim onog koji se neće vozit grrrrr) i prolaska kroz sva moguća vrata,a i vrte se 360stupnjeva tako lako, mi je nemjerljiva... opet bi se za njih odlučila... i snjima smo izbjegli kupovinu košara,tako da sam zadovoljna, nemam brdo opreme viška...
    ja npr.imam kišobran kolica (za jedno dijete,ne blizanačka) za po stanu...neka jeftina, zakon nam je to!!! u njima se uspavljujemo non stop, nema nosanja prevelikog a i za brdo ostalih stvari su korisna, npr.kad idemo u goste furamo njih jer ih onda nemoramo držat non stop nego se izmjenjuju u njima... hranimo se i tak... svatko sebi napravi kak mu najviše paše...

  41. #641
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Hvala na savjetima! Srećom, imam još vremena pa ću se vjerojatno još 16 puta predomisliti
    Vjerojatno nema razlike leže li u košari ili na podlozi nagiba 2%, ali kako su meni ovo prvi potomci, imam štreberski pristup. (Nadam se da ga brzo po rođenju zamijeniti ležerniji stav). A i nekako bih htjela da se gledamo dok šetamo, barem prvih par mjeseci.
    AndrejaMa, pa šta ne mogu nigdje naručiti crvena, ako ih već nemaju na lageru? A u Sloveniji?

  42. #642
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Nema ih nigdje gdje sam ih prije bila vidjela, i neće niti biti još neko vrijeme, navodno ne isporučuju.....čak do sredine godine.
    Pa čak ni crnih neće biti...
    Mi naručil preko neta jučer.
    Tako je to kad gledaš, gledaš, odgađaš, gledaš,......

  43. #643
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    ja sam zadnja crna uzela...i nama su rekli da je zadnji tren...do 5. og mjeseca nece biti isporuka za hrv.

  44. #644
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Meni sad zao sta nismo uzeli cosatto radi izgleda ili bogaboo donkey radi funkcionalnosti (bila su nam preskupa). Sa twin techno I sl kisobran kolicima nije bas lako po neravnom terenu I nije uvijek moguce voziti jednom rukom dok u drugoj drzis jednu od beba

  45. #645
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Kolica naručili u srijedu, evo danas stigla!!!
    Svega 5 dana!!!
    Iz Njemačke, preko kiddie24....
    plaćena poštarina 25 eura i to je sve...bez dodatnih troškova...

  46. #646
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    AndrejaMa, za kolica! Super šta ste platili samo dostavu! A carine nema?

  47. #647
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Nema carine. Pa jesmo li u EU???
    Ja sam se isto bojala da će odrapiti carinu, ali koliko smo se informirali - carine nema.

    Kolica bila super pakirana u originalnoj ambalaži, sve je na mjestu i čitavo.

    Šefica je sjela u njih i isprobala, jedva smo je izvadili i objasnili da je to za seke.... uh... bit će tu borbe....

  48. #648
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Muž me popljuvao za carinu da sam bedasta i da smo u EU A šta ja znam kad stalno mijenjaju te zakone, a i fali im love...
    Šefica nek uživa dok može
    I mene će vjerojatno zateći zadnji tren za kupnju kolica od silnog predomišljanja, dobro je znati da je dostava kratka i da je sve ok s kolicima!

  49. #649
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Za one koji razmišljaju o Cosatto kolicima, i ja se pridružujem pohvalama. Imam ih tek nekoliko dana, ali mi se jako sviđaju. Lijepa su, super se manevrira s njima, prolaze i kroz najuža vrata u našoj kući, lako se sklapaju-rasklapaju, cijena je povoljna čak i s dostavom (2700kn) i brzo su stigla. Nemam zamjerke

  50. #650
    m2b avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    196

    Početno

    baš mi je drago! Mi razmišljamo o njima tj. odlučili smo se za njih. Ako ti nije teško možeš li izmjeriti širinu?
    Čine mi se napraktičnija s obzirom na uske ulaze i liftove... Može od 0+?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •