Stranica 14 od 16 PrviPrvi ... 41213141516 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 768

Tema: Kolica za blizance

  1. #651

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj sybylle prvotno napisa Vidi poruku
    Za one koji razmišljaju o Cosatto kolicima, i ja se pridružujem pohvalama. Imam ih tek nekoliko dana, ali mi se jako sviđaju. Lijepa su, super se manevrira s njima, prolaze i kroz najuža vrata u našoj kući, lako se sklapaju-rasklapaju, cijena je povoljna čak i s dostavom (2700kn) i brzo su stigla. Nemam zamjerke
    jesi li ih ti od početka stavljala u ova kolica, jer ja mislim barem prva 3-4 miseca koristic jane kolica pa kasnije cosatto?

  2. #652
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Evo da napokon odgovorim
    Kolica su najšira u kotačima-72.5cm. Lako se manevrira s njima i lako prolaze kroz prolaze u dućanima (bar u onima u kojima sam ja bila).
    Imaju nulti položaj koji nije apsolutno ravan, ali je dovoljno blizu (radi se o par stupnjeva). Ja ih koristim od početka, a imam male bebice (ispod 3kg). Ne vidim razlog zašto ne kad su i u bolnici jako često bili blago povišeni, a preporučili su nam da budu tako i doma zbog vraćanja i bljuckanja mlijeka.
    Odlično je da kolica imaju i zimske navlake i footmuf-uopće mi ne treba dodatna dekica kad ih vozim van po ovom vremenu, dovoljan je skafander.

  3. #653
    nikolina.m avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Sybylle od kud si narucila kolica?

  4. #654
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj nikolina.m prvotno napisa Vidi poruku
    Sybylle od kud si narucila kolica?
    http://www.samueljohnston.com/

    Koji model si ti odabrala?

  5. #655
    nikolina.m avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Puno ti hvala

  6. #656
    nikolina.m avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Cosatto supa dupa nam se svidajuKoliko dugo se cekaju?

  7. #657
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    A koji model? Mi smo uzeli Cuddle Monsters. Od narudžbe do dolaska kolica trebalo je nekih deset dana.

  8. #658

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    evo da se pohvalimo nakon dugog razmisljanja i vaganja mi na kraju kupili TFK kolica crna , nadam se da ce se pokazati da su dobra bar upola koliko ste ih nahvalili.

  9. #659

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Cure dajte molim vas preporuku stranica za povoljnu kupnju kolica online...kao samueljohnson , kiddie24 i sl. Prijateljicu zanimaju maclaren ali ih na tim stranicama valjda više nema. tks

  10. #660
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    ne znam, ja sam naručila sa kiddie24.
    Znam samo da je neki problem u tvornici, odnosno da se sprema opet nova linija, starih zaliha nema.
    Ja tražila one podloge za u njih pa su mi tako rekli...

  11. #661

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Narucili na pram world uk ili tak nekaj slicno. Bile su "on stock" i sad treba vidjeti za koliko je isporuka

  12. #662
    mare77 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    39

    Početno

    Cure imali tko Bebetto for 2 kolica? Gledala sam ih na internetu i izgledaju mi odlično ali ih nemam gdje pogledati u živo,zanimaju me iskustva???

  13. #663
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    frendica nabavila ova i čine se vrlo dobra:
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

  14. #664
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Zanimaju me iskustva sa kolicima abc design zoom? Ako tko ima. Mi smo imali jumper duo tako, odlicna kolica medjutim teska i jedva sklopiva da stanu u auto pa smo se odlucili za maclaren twin tehno ali su toliko neudobna i ne komotna kolica da su se moji prestali voljeti voziti u tim kolicima i sad razmisljamo o abc designu, ali me malo buni do 15 kg jedne bebe, a decko vec sada ima oko 12-13 kg a ima god dana :/ Ako imate neki savjet, dobrodosao je...

  15. #665
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    Narucili na pram world uk ili tak nekaj slicno. Bile su "on stock" i sad treba vidjeti za koliko je isporuka
    leeloo77, vidjela sam nešto na tim stranicama što bih naručila... Kakvo je iskustvo, se dugo čeka?
    Ima li još netko da je kupovao preko njih?

  16. #666

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Stigla kolica za cca 10-12 dana i sve bilo super

  17. #667
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Mi smo imali ABC zoom i nisu bas mala tako da ako ih mislis uzimat zbog prostora nemoj. Inace su super, pokretna, okretna, lako se guraju, ma mrak. Mi smo svoja prodali jer smo se sve manje u njima vozili pa smo ih se rijesili dok jos imaju neku cijenu. Uzeli smo cossatto kisobran kolica ali i ta su nam vec skoro vam uporabe. A da se u ABC moze vozit samo do 15 kg, sumnjam. Kolica su super cvrsta

  18. #668
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    E sad novi problem, imaju god dana i curka vec hoda i ako se kolica ne guraju nece sjediti u njima, decko jos uvijek voli ali se zali jer nisu komotna. Kada ste prestale koristiti kolica? Kupili bi abc zoom al me strah da ce samo stajati...:/

  19. #669
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Ee, dje me nadje...neko vrijeme nisu htjele pogledat kolica, bilo nam koma, kupili smo odvojena kisobran kolica i sad se voze, veca odbijacica kolica i dalje nekad prokmeci i hocd gurat svoja kolica pa je pustim, al vozimo se naveliko i ujutro i popodne

  20. #670
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Nasa tfk ce ici u prodaju, nisu ih htjela

  21. #671
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Mare koliko ti cure imaju sada? Kupili bi kolica ali da se voze barem do 2 god a opet ne moze nitko utjecat na to...cijeli vozni park u stanu....

  22. #672
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Ma to odbijanje kolica nakon što prohodaju je je sasvim uobičajeno. Svladaš vještinu koja ti omogućuje slobodu kakvu nikad prije nisi imao i tko bi onda mirno sjedio? I kod nas je bilo tako, ali su nam kolica ipak dobro došla. Koristili smo ih do treće godine (u kombinaciji s hodanjem, naravno), ali za duže šetnje, izlete, more i sl. (svaki put nakon što bi se dobro umorile i natrčale) kolica su bila nezamjenjiva. Kad imaš jedno dijete, uvijek ga možeš nositi dio puta ako se umori, ali s blizancima je to malo teže izvedivo, osim ako ih uvijek ne čuvaju dvije osobe.

  23. #673
    Tinich_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    211

    Početno

    Pa zato i pitam jer sam vecinu vremena sama s njima, mm radi po 10-12h. I ne zamislivo mi je sama s njima bez kolica, vidjet cemo kako ce biti kad i decko prohoda, ali sto se tice kolica jedan do drugog ne dolazi u obzir jer se stalno mlate i uzimaju stvari jedan od drugog i onda slijedi plac.

  24. #674
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    13 mjeseci su cure, odbijale kolica prije hodanja, zajedno nije islo, sad su odvojene i mir, iako i sad bude bune, al rjedje

  25. #675
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Ostala sam duzna napisati "review" za Bugaboo Donkey, pa eto... bolje kasno nego nikad....

    Mobilnost:
    - plus: izrazito laka za upravljanje po raznim terenima (probali i snijeg), rucka podesiva i dovoljno visoka (ja sam 180 cm, a muz 186 i nama je dovoljno visoko), a s obzirom da su kolica gabarita invalidskih kolica, prolazite apsolutno u svim ducanima. Kocnica je nozna, prakticna i gotovo nevidljiva i nema nekih sajli po kolicima. Kosara za odlaganje ispod sjedala je prostrana, u jednom komadu i uvijek se iznenadim koliko stvari stane (ogranicenje je 10 kg).
    - minus: ako u potpunosti ne sklapate, zauzima cijeli gepek u autu

    Udobnost:
    Kosare za bebe su, koliko znam, najprostranije od svih kolica za blizance (unutarnje mjere 78,5x34 cm) i moji su se posteno naspavali u njima. Minus je presvlaka-"madrac" ljeti koja je jednostavno pretopla. Ljetna varijanta od bambusa kosta oko 70 eura/komad (mi smo to savrseno rijesili s jastucima za bebe, tzv. ampideklima). S kosarama je polozaj iskljucivo "prema mami" (ili tati ), dok se sa sjedalicama mozete poigrati - prema vama, prema van, ili kombinirano da se djeca mogu promatrati.

    Tips:
    Najgore rjesenje za Donkey su suncobrani!
    Posto su standardni za sve modele Donkey, jedan je premalo, a s dva ste nacickani kao pokretna televizijska kola i opet ne mozete u potpunosti "pokriti" oba djeteta. Rjesenje je sun breeze canopy koji, kao i svi Bugaboo dodaci, kosta da se smrznete - mislim oko 70-ak eura, pa puta 2. Mi smo na kraju jednostavno okretali sebe dok su djeca bila u kosarama (vukli, a ne gurali kolica) ili djecu sad kad sjede u sjedalicama.

    Gume moraju biti napumpane na 2 bara! Provjeravajte redovito!
    Mi smo ih napumpali na pumpi prvi put i mislili da je dovoljno tu i tamo dopumpati zrak, pa nas je to kostalo novih unutarnjih guma.

    Svi dodaci su bezobrazno skupi - s malo kreativnosti i kombiniranja moze se sve nadomjestiti jeftinijom varijantom!

    U konacnici....
    ...ovo su skupa kolica, ali nikad nisam pozalila tih novaca. Klinci se i danas osjecaju udobno u njima i vole se voziti. Jedino da ih danas kupujem, vjerojatno bi se ipak odlucila na rabljena (na ebayu se cijene krecu od 400-tinjak eura, pa nadalje). Onda sam mislila da je bolje imati sigurna, nova kolica, a danas mi se cini da su jednostavno neunistiva. Idealna su ako dobivate blizance, a planirate imati jos djece (mogu se skupiti na sirinu jednog sjedista, za jedno dijete). To je ujedno i razlog zasto moja nece u prodaju ipak jos neko vrijeme

    Jedino ne mogu nista napisati o kombinaciji s autosjedalicama i adapterima - nismo ih kupovali jer sam htjela klince uvijek u kolicima imati na ravnome.

    Nadam se da ce ovo nekome pomoci. Ako cete imati pitanja, pls posaljite na pp jer nisam dovoljno cesto ovdje.

  26. #676
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Sad citam napisano, pa samo dvije ispravke:

    Citiraj BigBlue prvotno napisa Vidi poruku
    Najgore rjesenje za Donkey su suncobrani!
    Posto su standardni za sve modele Donkey, jedan je premalo, a s dva ste nacickani kao pokretna televizijska kola i opet ne mozete u potpunosti "pokriti" oba djeteta.
    Standardni su za sve Bugaboo modele

    Citiraj BigBlue prvotno napisa Vidi poruku
    Idealna su ako dobivate blizance, a planirate imati jos djece (mogu se skupiti na sirinu jednog sjedista, za jedno dijete).
    Ili ako imate dvoje djece s malom razlikom - moze se kombinirati kosara-sjedalo.

  27. #677

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    Taman kad sam se definitivno odlučila za Maclaren Techno, ustanovim da ih nema nigdje za kupit. I to već neko vrijeme. I neće ih biti.. poludit ću!

  28. #678

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Ane nije ih bilo kod nas ni kad smo mi gledali (kao ceka se 180 dana!?) pa sam ih nasla vani. Na nekim stranim sajtovima isto pise dostava oko 90 dana ali mi smo nasli crne na lageru na pramworld.uk ak se ne varam. Pročačkaj malo net mozda nades (dosla su nam mislim za desetak dana-cijena oko 2700kn)
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 17.10.2014. at 17:51

  29. #679
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    mi naručili sa 24kiddies, stigla za par dana....
    ali nekako mi se čini da ih više nema, pročačkaj malo... kao da ih ne proizvode više...
    Posljednje uređivanje od AndrejaMa : 20.10.2014. at 13:21

  30. #680

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    U međuvremenu sam kontaktirala Maclaren, jer sam ih našla na www.prams.net, kao collection 2015, i pitala ih jel rade neke promijene pa ih zato nema. Odgovorili su mi da nema nikakvih promjena na modelu (pa mi nije jasno zašto ih ovi prodaju kao coll.2015 ), ali i da mi ne mogu dati nikakve informacije o eventualnom početku isporuke istih. I onda sam opet otkud ovima kolica (nude isporuku 2-4 tjedna) kad ih ni u Maclarenu nemaju. Uglavnom, hvala na inf., sad vidim da ih na pramworld.uk isto imaju na zalihima, i što je najbolje - 250 funti?? Za razliku od 460€ na prams.net. Hvala!!!

    I još nešto: jel netko ima iskustvo sa dodacima, ipak mi je termin usred zime..

  31. #681
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    skafander, topla deka i super! još ona navlaka za noge i nema da im je zima....

  32. #682

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav!
    nova ovdje! rodili smo dva decka u 7.mj. i mi smo imali problema s kolicima.kupili hauck preko interneta 250eura. sportska su i idu od 0do 15kg. dobije si i zimske navlake za nogice. mi smo fuuul zadovoljni. sirina 74. prolazimo svuda!
    ako nekog bude zanimalo napisem i portal.. da ne bude da reklamiram!

  33. #683

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima,
    sviđaju nam se Cosatto Supa Dupa kolica, ali ih nitko u Zagrebu nema na lageru da ih pogledamo

    Ima li netko od vas koji imate ta kolica jedan dan minutu-dvije vremena da ih draga vidi uživo?

    Hvala

  34. #684
    sybylle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    217

    Početno

    Mi bi vam ih rado pokazali, ali nismo u Zagrebu...

  35. #685
    morskavila avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    162

    Početno

    Drage buduće mame blizanaca.

    prodajem kolica TFK Twinner Twist duo + dvije košare+ dvije zimske navlake u smeđoj boji
    kolica su stara tri godine, a korištena godinu i pol, očuvana, 4000 kn

  36. #686

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    17

    Početno

    Trazi li netko TFK kolica? Prodajem jeftino.

  37. #687

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    Mi smo imali dobra iskustva s Mclaren Twin techno kolicima. Uska su pa su svugdje prolazila. Sklapaju se u kisobran pa su bila i lagana. Mi smo imali sve one zimsko jesenske navlake. Ako netko takva pozeli a zeli jedna jako uscuvana...nasa su na prodaju.

  38. #688
    geta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    43

    Početno

    Naša su kolica za bliziće Mamas and Papas Kato 2 twin. Imamo ih 2 mj...imaju nulti položaj. Za sada nas dobro služe...

  39. #689

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Da li netko ima Cosatto To&Fro Duo Pitter Patter kolica? http://www.cosatto.com/explore-our-r.../pitter-patter
    Da li osim njih postoje još neka koja se voze u oba smjera a uska su, lagana i dobra za manevriranje? I od 0 mjeseci? Gledali smo Mclaren ali nas je odbilo to što su djeca okrenuta prema van, TFK i ABC design su nam ogromna...

  40. #690

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    107

    Početno

    Mi smo mislili kupiti Tako Jumper duo 3u1.

  41. #691

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Svim sadasnjim i buducim duplic trudnicama od srca preporucujem Mountain buggy duet. Moji decki imaju skoro 2 mj i prezadovoljni smo. Doduse mislim da ih nema kupiti u Hrvatskoj ali vjerujem da se moze naruciti. Nama poslije Bugabooa za jednu bebu nis nije bilo dovoljno dobro i prakticno a nazalost dupli bugaboo (kojeg smo htjeli kupiti polovnog) nam je presirok za lift (cak smo mislili unajmiti i drugu garazu pa nositi djecu) a i morala bih se misliti ak negdje idem hocu li moci proci. Ovo su najuza (63cm a bugaboo i maclaren su oko 74-75) side-by-side kolica na trzistu i samo 5 cm su sira od npr bugaboo za 1 bebu. Imaju i kosare (koje se onda "pretvore" u sjedala (za bebe koje ne sjede) okrenuta prema roditelju i sportski dio i adaptere za as koje su onda malo jedna ispod druge (mrvicu se preklapaju samo) jer obje skupa sirinom ne bi kroz niti jedna vrata prosle. Veliki su kotaci i idu po svakakvim terenima sto mi je jako korisno a dovoljno su zgodna i sklopiva da smo neki dan s njima i na avion bez problema. Doduse, ako imate jako velike i siroke bebe/djecu moglo bi im biti malo na knap tj nije prostrano kao vecina single kolica ali mislim da je to mala "cijena" za apsolutnu mobilnost s blizancima! Inace, mogu se kao i dupli bugaboo slagati modularno za bebu i dijete npr.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od Olympia : 09.07.2016. at 10:36

  42. #692

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav mame,

    U fazi sam gledanja kolica i najvise mi se dopadaju Maclaren twin techno. Malo me strah odmah ih voziti u njima, krenula bih od 3 mjeseca. Dobila sam savjet da kupim ta kolica, ali da prva tri mjeseca posudim kolica sa košarom za jedno dijete i da ih u njima vozim! Sta vi mislite o tome? Da li je to uopce moguce, tj. koliko bi dugo se oni mogli voziti zajedno u jednoj košari?

  43. #693
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    To ti je dobra ideja. Ja sam svoje odmah u twin techno ali sigurno bolje da su u košari, baš skroz na ravnom. Ako možeš posuditi neka sa što većom košarom to bolje.

    A BTW sa tim kolicima ćeš izbjeći ono famozno: ajme jesu to blizanci?!

  44. #694
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    E bas je ovo i moj problem- ja bi od rođenja uzela Twin techno- legal ti si tako? Jel ti to bilo ok? Kad su ti curke rođene?
    Moja frendica je rodila blizance u veljači i od prvog dana ih vozila u njima i vrećama. Ja trebam roditi u svibnju/lipnju pa je to bez vreća- jel to uopće ok?

  45. #695
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Naše cure su rođene krajem rujna, 38. tjedan trudnoće i odmah su išle u Twin Techno. Onaj nulti položaj.
    Nije to idealno ravno, par stupnjeva je dignut gornji dio.
    Mi smo na jugu pa nije tu neka zima jedino bi znala zamest bura e onda su malo vila propuh, ali zabundali bi ih dobro.
    A kolica su stvarno izdržljivo, dvije ipo godine svaki dan po 4-8 sati vanka, po makadamu, skalama,uzbrdo i nizbrdo...sa još dodatnim teretom od spize. Ja sam često pomišljala da neće izdržati ali evo smo ih poklonili dalje.

    Znala bi zacvilit tu i tamo, ništa šta malo wd 40 ne može riješit.

    Htjela sam ja neka više fensy koja možeš voziti jednom rukom ali to nam ništa nije moglo stati u auto bez nekog rastavljanja a za to nisam imala vremena.

  46. #696

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    ženice moje dali je netko naručivao preko ove stranice kolica
    http://bebaci.eu/kolica-za-blizance/

  47. #697
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Žuška, ja sam gledala ta duster 3u1 kolica...kao odmah i jaje i kolica, a super mi je izbor boja. Ali na kraju, to jaje mi je jednostavno presumnjivo...uzet cemo maxi cosi jaja nova i maclaren twin techno kolica s njuskala. Nekak mi se to cini najpametnije a bila sam jako zagrizena za duster, no eto.

  48. #698

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    gsdjwe se vi nalazite

  49. #699

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Žuška, ja sam gledala ta duster 3u1 kolica...kao odmah i jaje i kolica, a super mi je izbor boja. Ali na kraju, to jaje mi je jednostavno presumnjivo...uzet cemo maxi cosi jaja nova i maclaren twin techno kolica s njuskala. Nekak mi se to cini najpametnije a bila sam jako zagrizena za duster, no eto.
    super su mi kolica a nisu skupa ali tako me strah kupovati na neviđeno.gdje ćeš na kraju uzeti??luda sam od gledanja više

  50. #700
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    U zagrebu smo. Kolica preko njuskala (necu jos, za sad samo pratim cijene, ima ih i ok su cijenom), as kak uhvatim u magic baby ili negdje. Necu kupovati nova kolica jer mislim da mi se ne stvarno ne isplati, bolje da se odvezem i pogledam negdje kolica pa ak su ok dam cca 1500 kn, nego da dajem za nova skoro 4tis. Deca ce bit skromna
    Dustera isto ima na njuskalu dosta, pogledaj pa se lako zaletis pogledat ih kod nekog. Ima ih cak i skoro skroz novih po ok cijeni

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •