Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 768

Tema: Kolica za blizance

  1. #201
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Imamo Hauc kolica kupljena u TL;s obzirom da su se raspala u nepunih godinu dana reklamirali smi ih.Nude nam neke modele koje imaju (dva ) no nijedna mi nisu nešto.
    Meni se sviđaju ova:
    http://www.bebeconfort.com/collectio...atibilites.htm
    i tražila bi da mi ta naruče.
    Jel ih netko imao,vidio,opipao...podjelite svoja razmišljanja i iskustva o njima pliz

  2. #202

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    Evo jos jedne mame u iscekivanju svojih blizanaca koja je proucila sve teme o kolicima za blizance na internetu.
    Kako nam je termin blizu 20/08 i skoro sve je vec pripremljeno samo jos kolica nedostaju nakon svega procitanoga odlucili smo se za MAcLaren Twin Techno.

    Htjela bih pitati mame koje imaju ova kolica kako su ih kupile s obziorm da ih kod nas nema? Mi se mislimo da ih narucimo internetom iz Njemacke. E-shop od kojeg bi narucili kaze da dostava u Hrvatsku dodje Eur30 carine + Eur20 postarine ali nismo sigurni da li na to treba jos nesto platiti neki PDV ili neke dodatne pristojbe? Da li je netko od vas vec narucivao djecja kolica ili neku dj. opremu internetom da nam kazete vasa iskustva ?

    Unapriejd hvala,
    Anita

  3. #203

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    Evo jos jedne mame u iscekivanju svojih blizanaca koja je proucila sve teme o kolicima za blizance na internetu.
    Kako nam je termin blizu 20/08 i skoro sve je vec pripremljeno samo jos kolica nedostaju nakon svega procitanoga odlucili smo se za MAcLaren Twin Techno.

    Htjela bih pitati mame koje imaju ova kolica kako su ih kupile s obziorm da ih kod nas nema? Mi se mislimo da ih narucimo internetom iz Njemacke. E-shop od kojeg bi narucili kaze da dostava u Hrvatsku dodje Eur30 carine + Eur20 postarine ali nismo sigurni da li na to treba jos nesto platiti neki PDV ili neke dodatne pristojbe? Da li je netko od vas vec narucivao djecja kolica ili neku dj. opremu internetom da nam kazete vasa iskustva ?

    Unapriejd hvala,
    Anita

  4. #204

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    9

    Početno Kolica za blizance

    i mi smo u potrazi za kolicima za blizance pa me zanima dali netko ima iskustva s kolicima "MONTERIO TWIN-DEM" ili "TFK Twinner Twist".
    Pronašla sam na jednom slovenskom forumu da pišu o njima pa me zanima....

    Lijepi pozdrav svima

  5. #205

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Drage moje, do sada sam zaista vise puta hvalila firmu kolica, mozete "precesljati" ranije postove, i deca su bila zadovoljna.

    sada kada su deca porasla, mogu preporuciti ova, deca su zadovoljna... mama jos vise! http://public.fotki.com/brmm/bebebebe/idealno.html



  6. #206
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    genijalno!!

  7. #207
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    I nas muce kolica....bebe ce biti zimske i citajuci postove, pregledavajuci web (ispale mi oci, a samo sam zbunjenija) odlucili smo da budu paralelna kolica i nekak smo izdvojili ove modele:

    1. Hauck Roadster Duo
    2. Hartan
    3. Babywelt - Ohio Twin ili Montreal Twin S4

    -svi hvale maclaren techno, ali meni izgledaju vise kisobran kolica za ljetne bebe nego za zimske,hm
    -graco proizvodi samo vlakic, pegperego vlakic smo odbacili kao preglomazna...


    Moze savjet, pomoc, iskustvo?


  8. #208

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Taman kad ćete krenuti van bit će prvi proljetni sunčani dani pa ja mislim da ti neće smetati što su npr. kišobran kolica.
    Mi imamo hauck (kupili u turbo limachu) koja su izgledom slična mclarenu i mi smo prezadovoljni. Lagana, stanu u auto bez problema, sklapaju se u jednom potezu.... Mobilni smo a to je najbitnije... Ima nas svuda...
    Na kraju krajeva kupiš kikačima skafander i šečete po hladnim sunčanim danima bez problema....

  9. #209
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    http://www.geboortewinkel.nl/kinderw...-sp-buggy.html

    ima li netko ova kolica??

    pliz, skupljam svaku info o njima.

  10. #210

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    ako koga zanima, prodajem naša peg perego aria twin kolica.
    nisu pretjerano korištena jer moji nisu bili za vožnju.
    stara su godinu i pol.

  11. #211
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Citiraj paljetak prvotno napisa
    -svi hvale maclaren techno, ali meni izgledaju vise kisobran kolica za ljetne bebe nego za zimske,hm
    ...Ma sa svojim curama sam s Maclaren twin techno prošla cijelu maksimirsku šumu (hladno i kiša). Ništa nije smetalo, imaju navlaku za nogice i zaštitu oko glavice.
    Prolazimo i stazama koje su i za mame s "običnim" kolicima prepreka.

    Osim toga i Brad Pitt ih hvali:

    http://babystyle.com.au/2007_04_01_archive.html

  12. #212
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Na kraju balade i muke, mi kupili maclaren twin t., super su lagana, super se sklapaju. Sva koja smo imali prilike vidjeti se sklapaju tak da su sklopljenja ogromno nesto, ili nam ne prolaze vrata (posebno u lift). Dobije se i zimska navlaka, kupimo im skafanderice i ok.


    Jedina im je mana kaj se naslon ne spusta skroz u nulti polozaj, morat cemo izravnavati s necim, i kaj se nemre do kosare ispod sjedala ak su spustena.


    Sve u svemu zadovoljni smo, 290 E (sa vracenim porezom), najvise sa tim da cemo ih imati dok god ce kolica trebati jer nisu ogromna, a sjedala imaju mjesta. Moja curka od 2 g. fino stane u njih tak da nema brige. :D

  13. #213

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Drage moje, mi lagano, odnosno vec sigurno par meseci, nismo u kolicima. Kud god da krenemo sve je uzbrdo. Onda ih svaki put zamolim da ustanu, da se drze za kolica ili bar da mi pomognu da ih guramo, pa tek na vrhu ajde da se vratimo, da sednemo. Ponekad su hteli oboje da se vrate, a katkad jedno hoce, drugo nece. sve ih sada zanima, pa su cesto trazili da izadju, pogledaju, ali ne mogu da ih drzim za rukice. A odavno mi ne spavaju u kolicima, tj, ja im nedam da spavaju u kolicima kako bih prezivela malo u kuci sama, dok oni zajedno spavaju. I kad setamo po hladnom vremenu lakse mi je da udjem sa njima par stanica u prevoz, zgreju se, pa nastavimo fino nogicama.

    Tako smo se odlucili da super twin techno maclaren kolicapoklonimo porodici koja ce posle troje dece uskoro dobiti blizance... kod nas kostaju 400 evra i mislim da toliki trosak izgleda jezivo za tako mnogobrojnu porodicu.

    I dalje sam prezadovoljna sto smo njih imali.

  14. #214

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    20

    Početno

    Cure, molim vas mozete li mi pomoci. Ne mogu ovde u Srbiji da nadjem Hauck roadstar. Pitala sam u Turbo Limacu u Beogradu ali ne znaju da li ce ih dobijati i kad ce to biti. Znate li mozda ima li ih u TL u Zagrebi ili jos u nekom gradu u Hrvatskoj, mozda bi mogla nekoga da organizujem da mi posalje/donese... Zanima me da li znate ima li ih u TL u Hrvatskoj i koliko kostaju u eur. nemam pojma koji je kurs sa kunama. Imaju Hauck ona kisobran ali ne i ova veca, zimska.
    Ovde je ponuda blizanackih kolica katastrofalna. Svega par modela ali nijedna ne odgovaraju bas skroz. Meni trebaju veca kolica tj. sa vecim tockovima posto zivim u predgradju nije bas sve asfaltirano... i naravno trebaju mi da budu izdrzljiva sto mislim da ova Hauck svakako jesu. Svaka informacija bi mi dobrodosla!
    Hvala unapred!

  15. #215

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Ja sam kupila hauck u TL u Zg ali ovu varijantu kao kišobran kolica. Za ova druga ni neznam, tj ova druga nisam vidjela ni u jednom TL.

    Daj mi molim vas oni koji imaju kolica maclaren techno da mi napišu koliko su širokoa.
    Ova moja hauck su koliko se ja sjećam (dok smo mjerili u dućanu) 68cm.
    Hvala

  16. #216

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Pliz, jel mi možete izmjeriti širinu maclaren techno kolica

  17. #217

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Sundance, izvini, procitala sam mail, ali nisam jos stigla do kolica. Sada kada sam ih otvorila, svaki metar je kod mm u kolima. Oko 90cm, sigurno nisu sira od jednog metra. Do veceras, nadam se, imaces tacnu informaciju. Nego, ja sam prolazila svuda sa njima, apsolutno svuda. U slucaju da naidjem na uzi prolaz, ja nogom podignem zglobove gde se sklapaju, malo ih nagnem kao da cu ih zatvoriti, prodjem, i ponovo jednim potezom rasirim i vratim u prvobitno stanje. Sve je ok.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    UUU, preterala sam, ma nema ni 70 cm!

  19. #219

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Hvala ti na informaciji....
    A jel si mjerila sa metrom?

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Sada kada sam ih otvorila, svaki metar je kod mm u kolima
    A ja blesava pitam
    Ne čitam po redu......

  21. #221

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Ma, nisam imala metar u rukama, nego sam krenula da presecem jednu dasku koja je velicine 50 x 20 cm, pa sam se setila da time odmerim... prislonila, pa odmerila - jednom duza i plus nesto manje od uze strane, znaci sigurno manje od 70 cm.

  22. #222

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mi smo jos uvijek u mclarenovom vozilu.
    Bilo je perioda kada smo ih već otpisali, kolica nisu dolazila u obzir za šetnju, samo pješice a sad ih tu i tamo izvučemo iz podruma i strašno im je fora se voziti a meni dobro dođe malo odmora u šetnji da ih ne lovim stalno po ulicama, tako da naizmjence koristimo noge i kolica.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Sundance, jesu li tvoja HAUCK kolica Roadstar ili ona obična kišobran plava sa Winnijem (ima ih u TL katalogu za 2008)?
    Twins mama, kad spominješ Mclaren misliš na MC Techno model? Nabavljeno u Sloveniji?

    Mi čekamo trojke pa kombiniramo jedna dupla + jedna jednostruka kolica i to onaj robusniji kišobran model a ne obična duboka, tako da ne trebamo druga nego da to budu jedina kolica dokle god ce se htjeti voziti.

    Ako ima netko iskustva s ovom kombinacijom, unaprijed zahvaljujem na savjetu!

  24. #224

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    Mi smo imala robusnija hartan kolica i bila sam zadovoljna, ali da sad opet moram odlučiti mislim da bi odabrala Peg Perego, jer su manja, lakša, stanu u auto.....kad sam birala, nisam razmišljala o tome, jer živimo u Vž gdje ti je sve "pod nosom" i kao sigurno nećemo nikud ni ići s njima previše....zbog xy razloga tako je i bilo...no, kad su navršili nekih 8 mj smo kupili trostruka kišobran kolica, a čim su prohodali kolica skoro izbacili iz upotrebe i svugdje s autom, biciklom ili pješice...naravno ako nas je išlo dvoje, ako sam bila sama, onda kolica....

  25. #225
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Pozdrav! Razmišljam o kupnji vlak kolica jer ću imati 16 mj razlike među djecom. Imate li iskustva sa ovim kolicima: http://www.turbolimac.com/Products/T...-95970525.aspx

  26. #226

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    meni se čini da su sva takva kolica ok.

    ali, razmisli si da li ti nužno trebaju, da ne bi poslije ispalo da ste bacili novce uzalud.

    evo, kao i kod bruni, i moji klinci više vole pješačit. kolica smo koristili minimalno.

  27. #227
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    puno sam razmišljala i još ću razmislit prije kupovine no nas čeka cijelo ljeto i voljela bih što više ići u šetnje i to malo duže, sve i da mi radije hoda starija ne bude mogla toliko hodati...ne znam..stignemo ih kupiti i poslije kad ću znat koliko mi bude starija raspoložena za vožnju u njima...

  28. #228

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    a možda se manja neće htjet vozit
    tako je bilo kod nas. vozila bi se jako kratko (osim ako bi zaspala) i onda urlanje.
    onda bih nju stavila u mei hip, a bliziće u njena kolica.

    ajme, na moru smo izgledali k'o putujući cirkus

  29. #229
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    eee ta mi opcija nije ni pala na pamet
    uh, bit će veselooo, i mi ćemo biti cirkus

  30. #230

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Hrvatska
    Postovi
    191

    Početno

    Cure koje ste koristile spojnice za dvoja kolica, kako to funkcionira? Mi ćemo imati popriličnu razliku među djecom(2.5 godina), ali spremamo se provesti ljeto na moru gdje do plaže moramo prepješačiti 20ak min. Imamo Jane kolica. Nije nam bitna sveukupna širina kolica niti da li će nam stati u auto pa smo mogučnost kupnje blizanačkih kolica odbacili. Da li mora biti ista marka kolica, tj na koje pojedinosti moramo paziti ako se odlučimo na ovu varijantu (visina, kotači)? Da li razlika u kilaži može utjecati na upravljanje kolicima?

  31. #231

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Malo podižem temu.

    Ima li tko iskustva s Chiccovim kolicima "Twin Evolution"?

    Puno hvala!

  32. #232

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    3

    Početno

    evo mene u potrazi, pa sam se stoga i ulogirala.

    ima li netko da prodaje kolica za blizance ali da nisu skupa, jer smo malo u nedostatku novcica. hvala vam mamice

  33. #233

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ja sam neki dan vidjela na forumskoj burzi....imaš temu o kupovini kolica za blizance pa je jedna forumašica rekla da njena sestra prodaje kolica za 500 kn.....

  34. #234

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

  35. #235

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    3

    Početno

    hvala ti.
    nadam se da cemo ih uloviti. HVALA JOS JEDNOM.

  36. #236

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    3

    Početno

    zasto ne mogu postati na topicu koji si mi linkala?

    poslala sam curi/bubimiri pp, a za ostalo cemo vidjeti...

  37. #237
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Što se tiče kolica, ja sam se odlučila na ABC design vlakić kolica.
    Jedina su vlakić kolica kod kojih se sjedala mogu okretati da se bebe gledaju.I to mi je baš slatko.
    Prvo sam mislila ona klasična, jedna pokraj drugih, ali kako ja živim u centru gdje između auta i zgrade se ja jedva provučem, onda bi mi ta širija bila puno nezgodnija.
    Koliko god znam da su ta jedna pokraj drugih lakša i praktičnija za manevriranje.
    Jel netko zna za nečija iskustva s tim kolicima??
    Ali ne mislim ništa kupovati od dječje opreme prije nekog 30 tt.Ne želim zacoprati, jer znam dosta blizanačkih trudnoča koje su ružno završile u 6-7 mjesecu trudnoće.

  38. #238

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Kakav je to crnjak?? puj puj puj sve će bit ok. Ja mislim da se i PP duet mogu okretati sjedalice u svim smjerovima.. ima ga novog za kupit u kiki, mislim za 4300, tako nešto..

  39. #239
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Pa kaj je najbolje gledala sam ta PP u Kiki i ako se ne varam, smao se košare mogu okretati i nosiljke, ali ne i sjedalice kada počnu sjediti.Ako me pamćenje dobro služi.A i boja mi nije baš naj..onak maslinasto zelena..
    A dobro ni ABC nema puno bolje boje, crna-siva, crno-bordo, crna i tak, ali radije crna nego maslinasto zelena.
    Ne znam...vidjela sam ta ABC u živo u King Crosu i starno su lijepa..

  40. #240

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    9

    Početno

    o kolicima za blizance i koja su najbolja roditelji biraju
    http://www.dvojceki.com/index.php?op...znati&Itemid=6

  41. #241

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Oz..
    Postovi
    354

    Početno

    Da li je neka od vas koristila Christiane Wegner kolica za blizance? I naravno komentar na ista molim

  42. #242
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Mene zanima što ima novo s kolicima za blizance? Mi bismo svakako željeli da su side by side, vlakić ne dolazi u obzir. Zapravo, nas muči auto i mali gepek, a ne kolica. Koje god dimenzije gledamo sve nam je nekako veliko i glomazno za gepek 207-ice. U planu je zamjena auta za veći, ali ne znam da li ćemo to uspjeti izfinancirati do rođenja ili tek par mjeseci poslije.

    Dobila sam preporuku za dobra kolica, TFK Twinner Twist Duo, navodno su super, njemačka (ali dostupna u Austriji i Njemačkoj koliko znam)
    http://www.buggy.de/
    Imaju nulti položaj i mogu se kupiti košare...Medjutim, kad se slože izgledaju mi ogromna (tu ima prezentacija http://www.babygizmo.com/news/tfktwinner.php)

    Razmišljamo i o Maclaren Twin Techno, nekako vidim da su svi zadovoljni s tim kolicima, vrlo su jednostavna i lagana. Još nisam probala, ne znam da li ih imaju u Zagrebu za isprobati?
    http://www.media-commerce.com.hr/pro...d1=126&id2=845

    Što vi planirate kupovati?

  43. #243

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Oz..
    Postovi
    354

    Početno

    rijecanka77, da li ste možda razmatrali mogućnost kupovine 2x1 i da ih sami spajate.Nama su rekli da se mogu spajati modeli koji imaju plosnate "cijevi". Mi smo dobili CW duo kolica i dok nismo znali da ćemo ih dobiti ovo gore je bila jedna od praktičnijih mogućnosti.

  44. #244
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Mogu se pohvaliti da smo napokon odlucili i narucili kolica.
    rijecanka77 ja sam se takoder dvoumila oko Maclarena ali je ipak prevagnuo Hartan
    http://www.hartan.de/produkte/dessin...ell=zx-ii-plus (model 929) uz koja smo narucili 2 ljetno-zimske navlake za noge.
    Jedino je bio problem sta krajem 10-pg mjeseca izlaze novi uzorci pa dosta ovih boja vise nije moguce naruciti.
    Asta se tice auta imamo isti problem nista ne stane tj jedva stanu i jednostruka pa cemo mijenjati za veci.

  45. #245

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    mi smo kupuili Maclaren i jako smo zadovoljni..imamo i zimsku i kišnu navlaku i fakat su zgodna...

  46. #246
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj taya prvotno napisa
    rijecanka77, da li ste možda razmatrali mogućnost kupovine 2x1 i da ih sami spajate.Nama su rekli da se mogu spajati modeli koji imaju plosnate "cijevi". Mi smo dobili CW duo kolica i dok nismo znali da ćemo ih dobiti ovo gore je bila jedna od praktičnijih mogućnosti.
    Ma nekako mi to nije opcija jer po dimenzijama taman bi mi stala jednostruka, a to bi onda značilo još jedna povrh...više mi se onda zbog dimenzija isplate normalna dvostruka.

  47. #247
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj zisu prvotno napisa
    Mogu se pohvaliti da smo napokon odlucili i narucili kolica.
    rijecanka77 ja sam se takoder dvoumila oko Maclarena ali je ipak prevagnuo Hartan
    http://www.hartan.de/produkte/dessin...ell=zx-ii-plus (model 929) uz koja smo narucili 2 ljetno-zimske navlake za noge.
    Jedino je bio problem sta krajem 10-pg mjeseca izlaze novi uzorci pa dosta ovih boja vise nije moguce naruciti.
    Asta se tice auta imamo isti problem nista ne stane tj jedva stanu i jednostruka pa cemo mijenjati za veci.
    Meni se svidjaju ta Hartan, ali kako kažem, velike su mi zasad dimenzije. Osim toga, dosta su teška koliko vidim 22 kg, a ova što sam gledala od TFK su mi super i teška oko 15 kg. Po dimenzijama su i jedna i druga tu negdje. Uzela bih onda svakako ova lakša. Vidjet ćemo što će biti s autom do druge godine. Ionako sad malo istražujemo, kupujemo tek nakon Nove godine.

    Gdje si uzela ta kolica? Kika ili...? Idem početkom 10.mj. na anomaly scan u Zg pa ću tamo svratiti da ih svejedno pogledam, ako uopće imaju izloženo.

  48. #248
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa
    mi smo kupuili Maclaren i jako smo zadovoljni..imamo i zimsku i kišnu navlaku i fakat su zgodna...
    Onda mi reci, jel imaju taj nulti položaj ili nemaju? Kažu da su za novorođenčad.
    Hoće li mi ta zimska navlaka biti od koristi za male bebe ako krenem u šetnju negdje u 3.mj? Živimo u Du pa hladnoća nije veliki problem. Htjela sam nekako ipak kupiti kolica s košarama za početak dok su mali, ali kad vidim koliko su lagana ta Maclarenova kolica, nekako sam se navukla. Po dimenzijama mi jedina zasad odgovaraju, mogla bih ih strpati u sadašnji gepek...barem se nadam. :/

    Kako ste vi iznijeli bebe iz bolnice? Jeste im kupili košare ili ste ih stavili u autosjedalice...a tako mi se čine malecki za te AS.

    Hvala ti.

  49. #249

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    mi smo ti za izlaz iz bolnice imali paketine dvije plus košare dvije...
    fali možda 3-5 stupnjeva do nultog položajaali imadodatak za te male glavice....zimske navlake su super...
    topla preporuka.......super stanu u auto

  50. #250

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mi smo klince iz rodilišta vozili u autosjedalicama, stavili smo male jastučice da bude što ravnije i pokazalo se kao odlična stvar. Iz rodilišta su putovali više od sat vremena do tadašnjeg mjesta stanovanja i nakon toga do prve godine koristili smo ih u svim mogućim uvjetima, naravno nakon 3mjeseca izvadili smo jastučiće.
    Košare sam vratila prijateljici koja mi ih je posudila jer ih nismo nikad ni koristili a opreme za blizance bilo je itekako previse pa sam se na pocetku odmah rješila stvari koje nam u globalu nikad nisu ni trebale. I naravno dobili smo blagoslov od pedijatrice da je najsigurnije djecu voziti u autosjedalicama i iskoristili smo ih maksimalno.
    Sretno!

Stranica 5 od 16 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •