Stranica 6 od 16 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 768

Tema: Kolica za blizance

  1. #251
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa
    mi smo ti za izlaz iz bolnice imali paketine dvije plus košare dvije...
    fali možda 3-5 stupnjeva do nultog položajaali imadodatak za te male glavice....zimske navlake su super...
    topla preporuka.......super stanu u auto
    Odlično, hvala ti na preporuci. Za sada su nam ona najizglednija opcija budući da stanu u sadašnji auto. Super mi je to što su lagana jer je to velika prednost kad bebe porastu plus njhove potrepštine koje uvijek moram nositi u torbi. Jedina mana je to što mi nisu toliko lijepa estetski kao neka druga i što su im boje tamne. Možda u kolekciji za 2010.god. bude neka nova boja. Ima dućan u Ilici koji ih drži pa ću ići pogledati.
    Hvala još jednom.

  2. #252
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj twins mama prvotno napisa
    Mi smo klince iz rodilišta vozili u autosjedalicama, stavili smo male jastučice da bude što ravnije i pokazalo se kao odlična stvar. Iz rodilišta su putovali više od sat vremena do tadašnjeg mjesta stanovanja i nakon toga do prve godine koristili smo ih u svim mogućim uvjetima, naravno nakon 3mjeseca izvadili smo jastučiće.
    Košare sam vratila prijateljici koja mi ih je posudila jer ih nismo nikad ni koristili a opreme za blizance bilo je itekako previse pa sam se na pocetku odmah rješila stvari koje nam u globalu nikad nisu ni trebale. I naravno dobili smo blagoslov od pedijatrice da je najsigurnije djecu voziti u autosjedalicama i iskoristili smo ih maksimalno.
    Sretno!
    Hvala i tebi na savjetu! Naravno da ćemo ih voziti u autosjedalicama, ali mislila sam ih prvi put možda ipak do kuće prenijeti u košarama...živimo desetak minuta od bolnice.
    Razmišljala sam i ja da ih stavimo odmah u AS prvi dan, ali su se mnogi iščuđavali kao da nisam normalna tako malu bebu staviti u AS. Budući da mi je majčinstvo totalna nepoznanica, uvijek volim čuti i savjete iskusnih mama.

  3. #253
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj rijecanka77 prvotno napisa
    Meni se svidjaju ta Hartan, ali kako kažem, velike su mi zasad dimenzije. Osim toga, dosta su teška koliko vidim 22 kg, a ova što sam gledala od TFK su mi super i teška oko 15 kg. Po dimenzijama su i jedna i druga tu negdje. Uzela bih onda svakako ova lakša. Vidjet ćemo što će biti s autom do druge godine. Ionako sad malo istražujemo, kupujemo tek nakon Nove godine.

    Gdje si uzela ta kolica? Kika ili...? Idem početkom 10.mj. na anomaly scan u Zg pa ću tamo svratiti da ih svejedno pogledam, ako uopće imaju izloženo.
    Da jesu teza su nego druga ali mi to nije bio neki problem posto zivim u privatnoj kuci (prizemnica) i sve oko mene je ravno za setnje, jer sam izvan Ri na periferiji. Htjela sam neka malo masivnija, jaca kolica za razne terene i eto odluka pala. A sad ako budemo krenuli u grad to nece biti cesto birat cemo da idemo popodne kad je i MM doma.

    Hartan u HR vise ne drze, Kika ih nema zadnjih godinu dana tako mi rekli kad sam isla pitat u 6.mj., pa sam nasla zastupnike u Slo i dostavit ce mi ih na najblizu postu do granice di mi pase, a Ilirska bistrica mi je na 15-20 tak min. voznje.
    Sretno u pronalasku!

  4. #254
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Vezano za Hartan kolica, muž išao u subotu pitati u Kiku i rekli su da planiraju obnoviti ugovor u 9. mjesecu jer imaju dosta upita za kolica za blizance...

  5. #255
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Nazalost dok oni obnove ugovor nama je to kasno, a i pitanje je kolika ce biti cijena.
    Evo ako nekoga zanima stavljam link za Hartan u Slo s cjenikom kolica i sve opreme i super je sta nama odmah skidaju 20% poreza. http://www.comfortbaby.com/index.php?id=78

  6. #256
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    rijecanka, ja isto imam namjeru voziti bebe iz rodilišta u košarama.Nekak su mi bebice premajušne za AS.
    Iako ja stvarno živim blizu bolnice. Petrova mi je 5 min pješice, znači 1 min autom!

  7. #257

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    40

    Početno

    Zisu ja sam isto gledala na netu ova hartan kolica, kako ste ih naručili jeste išli tamo u sloveniju pogledat ih ili? ja se nikako ne mogu odlučit koja da uzmem i di i već me panika hvata

  8. #258
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Meni se ta kolica za blizance čine kao čitava znanost. Te moraš paziti na dimenzije i da li stanu u auto, te koliko su teška, pa da li ćeš moći s njima svugdje prolaziti...
    A najbolja su mi fora kolica za blizance s tek navršenih 6.mj. života i bez mogućnosti da se montiraju košare. U čemu da ih vozim prvih 6.mj.? To mi zaista baš nije jasno. :?

  9. #259
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Xen@ narucila sam ih preko neta, nisam isla u Slo, na hartanovim stranicama se lijepo sve vidi i mislim da nema potrebe putovat. Gđa iz comfortbaby je vrlo ljubazna sve smo dogovarale mailom, odmah odgovore. Samo je problem sta vise nemas bas puno izbora boja za narucit. Npr. ja sam htjela drugu boju ali nije bilo mogucnosti vise narucit iz Njemacke jer se mijenja kolekcija i dolaze nove boje krajem 10. ili pocetkom 11. mjeseca i tad ce biti i nesto vise cijene. Rok isporuke je 4-5 tjedana.
    Ako te konkretno zanima koje boje se jos mogu narucit posalji mail na pp pa cu ti proslijedit njezin mail iz Slo.

  10. #260
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Draga moje, jučer smo mm i ja bili u Kiki pitati kakva je sitaucija sa Hartan kolicima. Rekli su nam da su potpuno prekinuli ugovor sa njima i da više neće poslovati sa njima. Inače u dućanu imaju kolica Inglesina oko 6.000 kn, Peg perego Duette oko 5.000 kn i Peg perego Aria Twin oko 2.000 i nešto kn.
    Tko se odluči za Hartan morat će nažalost potegnuti do Slovenije...

  11. #261

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    ja sam vidjela kod jedne mame u parkiću maclaren za blizance, kaže da su joj super, lagana, kad se slože ne zauzimaju toliko mjesta kao ostala. inače i mi imamo maclaren, ali za jednu bebu i preporodila sam se kad smo ih kupili, peg perego koja smo imali, leđa su mi pucala kad bi ih nosila, a ova sklapam s lijevom rukom dok malog držim u desnoj

  12. #262
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Jučer sam gledala ta McLaren Techno Twin kolica. Nama se isto jako sviđaju tim više što idu od nultog položaja. Koštaju oko 3.200 kn u dućanu. Mislim da ćemo na kraju ta kupiti...

  13. #263
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Mi smo isto danas gledali Maclaren Twin Techno i mislim da ćemo se odlučiti za njih. Vrlo su praktična i lagana, imaju nulti položaj za male bebe i dodatnu zaštitu za glavicu dok su mali. Što je najvažnije, stanu nam u sadašnji gepek tako da nismo u stisci s vremenom što se tiče promjene auta.

    Za one koje zanima Peg Perego - vlakić, znajte da trenutno imaju u Ilici u njihovom dućanu popust od 20%, Ne znam do kada, ali se svakako isplati ako netko ima namjeru kupovati.

  14. #264

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    mi imamo ta kolica i super su nam...a u gepek lijepo stanu ....

  15. #265
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    [quote="rijecanka77"]
    Citiraj stellita prvotno napisa

    Kako ste vi iznijeli bebe iz bolnice? Jeste im kupili košare ili ste ih stavili u autosjedalice...a tako mi se čine malecki za te AS.

    ja sam svoje iznjela u autosjedalicama
    nisu maleni
    moja preporuka ti je isključivo u autosjedalicama

    evo ovdje možeš pročitati nešto o malim bebama i autosjedalicama
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=49286

    ne stignem sada tražiti slike ptičica kad su išli iz rodilišta (u autosjedalicama)
    Katja je bila 1900/46,a Jan 2800/52 i vozili smo ih bez problema

  16. #266

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj zarrin prvotno napisa
    ja sam vidjela kod jedne mame u parkiću maclaren za blizance, kaže da su joj super, lagana, kad se slože ne zauzimaju toliko mjesta kao ostala. inače i mi imamo maclaren, ali za jednu bebu i preporodila sam se kad smo ih kupili, peg perego koja smo imali, leđa su mi pucala kad bi ih nosila, a ova sklapam s lijevom rukom dok malog držim u desnoj
    baš zanimljivo.
    peg perego za bliziće (aria twin) su jako lagana-nekih 8kg.

    ova maclaren kolica su mi baš lijepa. da sad imam bliziće...

    a, blizići su iz bolnice išli u AS-a. košaru nisam kupovala, smatram ih nepotrebnim troškom.

  17. #267

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    mi smo košare dobili pa smo ih tako iznijeli....bili su zaista premaleni....a do kuće nam je od bolnice svega nekoliko minuta pješke pa smo tako išli...

  18. #268

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    40

    Početno

    mi još nismo odlučili koja ćemo kolica, zapela sam za ta Hartan, a opet me strah da će mi bit preglomazna, a ova Mclaren, ne znam zašto imam dojam da su šta ja znam ko kišobran kolica :?
    jel ima koja iskustva sa vlakićem pp duette?

  19. #269

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Xen@, ja ti imam i Hartan SBS i PegPerego Duette .

    Možeš doći isprobati.

  20. #270

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    40

    Početno

    kapric ozbiljno :?

    koja hartan imaš? ja sam misla ova uzet ako ću hartan uzimat http://www.hartan.de/produkte/dessin...ell=zx-ii-plus :/

  21. #271

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Najozbiljnije.

    Nemam pojma koja su moja Hartan, naslijedjena su (hvala Sanja) , ali izgledaju mi kao ta na slici - no mislim da su moja stariji model, jer mi je Marci rekla da njezina imaju neke mogucnosti koje moja nemaju. Velika prednost Hartana je da imaju nulti polozaj i dugo ih mozes rabiti. Mana im je da su presiroka za Zagreb (doduse, za Zagreb su presiroka i obicna kolica, s obzirom na kulturu nasih vozaca). Mislim da je to dobra dugorocna investicija.

    PP Duette mi se, iskreno, cine kao solidna kolica za prvih godinu dana, a onda treba razmisljati o drugima. Prednost im je da su, usprkos pogolemim dimenzijama, vrlo pokretna (zahvaljujuci volanu).

  22. #272

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Pozdrav...
    Za koja ste se kolica na kraju odlucile friske mame blizanaca??? Mi smo narucili preko neta i nikad ih nisam vidjela, Stroll Air. Da li netko ima iskustva s njima ili je cuo nesto?

  23. #273
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    Evo mi se ipak odlučili za jane kolica zbog autosjedalica koje se daju namontirati na njih, a i zbog mogućnosti da bebe dok su male gledaju u našem smjeru.Sama kolica imaju 9 kg(konstrukcija9 i čine mi se dosta okretna, a i lako se sklapaju iako su ipak veća od Mclarenovih. Sad su na sniženju u adaxu,mislim do kraja godine

    Da li je bila dobra odluka javit ću kad rodim i kad bebice krenu u šetnju.

  24. #274

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Jane su vlakic kolica jel da? Ja sam bas izricito htjela ona u kojima sjede jedno pokraj drugog...bas me zanima dal cu pozaliti.
    A ta Jane mogu u gepek kad se sklope? Ja sam se namucila dok sam nasla kolica koja stanu u moj auto a da se sjedala okrecu... Muka ziva...a nisam htjela Maclaren jer su meni to kisobran kolica sta god mi tete u ducanu rekle

  25. #275
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Ja sam kupila ABC design u Media Centru i zadovoljna sam! Riječ je o vlakić kolicima čije se košare, AS i sportska sjedala okreću u svim smjerovima i blizići se mogu gledati (jedan nasuprot drugome).

  26. #276
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    Jane je vlakić,ali nama evo stane u clio,doduše nema mjesta za ništa drugo ,ali i tako planiramo promjeniti auto

  27. #277

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj andrejaaa prvotno napisa
    Jane je vlakić,ali nama evo stane u clio,doduše nema mjesta za ništa drugo ,ali i tako planiramo promjeniti auto
    ma joooj, glavno da stanu, kako god. Meni je to bilo pod obavezno jer se u kvartu nemamo uopce gdje setat pa nam drndanje u autu ne gine

  28. #278

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    mi imamo isto jane power twin i jako sam zadovoljna mislim da cemo ih koristiti jos lagana,prakticna,funkcionalana

  29. #279
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Cure dajte mi plaese par adresa gdje mogu kupiti kolica za dupliće,,, Jane mi je dosta skupo 7.000kn,,,a Turbo L. NEMA nikakva za dupliće ,prestrašno,,, imam vremena ,,ali me ipak panika,,nisam znala da je tako teško naći... Hvala,,
    p.s..ako neka prodaje neka mi se slobodno javii na pp ,,hvala

  30. #280

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno

    TARA M, mi prodajemo peg perego duete. Slala sam ti pp ali ti je inbox valjda pun pa je ne možeš primit.

  31. #281
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Da,sad sam dobila obavijest poslala sam ti pp

  32. #282

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno

    Tara M, poslala sam ti pp ali mislim da nešto ne štima tj. da je slanje bilo neuspkešno. Probat ću suta opet. Laku noć!

  33. #283

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno

    TARA M, imaš pp.

  34. #284

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Podravina moja mila
    Postovi
    57

    Početno

    Evo da se i ja ubacim malo u ovu temu.
    Zainteresirana sam za Hartan kolica za blizance i već sam kontaktirala sa SLO. Čini mi se super s obzirom na nikakvu ponudu u HR. Ipak me zanima nešto... Jesu li mi potrebne meke košare (to oni tako zovu) ili mogu novorođenčad staviti u osnovna kolica s obzirom da imaju nulti položaj? Te košare mi se čine nekak praktične. Žena iz SLO mi tvrdi da se ne plaća carina na to - je li to istina?

  35. #285
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno

    Mi ćemo najvjerojatnije uzelti Maclaren twin techno ( u Ilici ih ima 3.200,00 kn ), no ako je netko vidio/imao Chipolino Twiny ( u BIH cca 1500 kn ) molim povratnu informaciju o kvaliteti istih ...

  36. #286
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj sanja007 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja ubacim malo u ovu temu.
    Zainteresirana sam za Hartan kolica za blizance i već sam kontaktirala sa SLO. Čini mi se super s obzirom na nikakvu ponudu u HR. Ipak me zanima nešto... Jesu li mi potrebne meke košare (to oni tako zovu) ili mogu novorođenčad staviti u osnovna kolica s obzirom da imaju nulti položaj? Te košare mi se čine nekak praktične. Žena iz SLO mi tvrdi da se ne plaća carina na to - je li to istina?
    Mi imamo Hartan kolica i prezadovoljna sam njima, samo uzmi u obzir da ti za prijevoz treba veliki bunker od auta. I mi smo narucili u Slo i nismo platili carinu ali to prvenstveno ovisi o carinicima. Sto se tice kosara mi ih nismo uzimali, vec smo uzeli zimsko-ljetne navlake i cijelu zimu smo u pogonu od kad su cure napunile 20 dana tako da ti je to puno bolja opcija jer kasnije kad budu djecica sjedila opet ces ih koristit.

  37. #287
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Citiraj curka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ćemo najvjerojatnije uzelti Maclaren twin techno ( u Ilici ih ima 3.200,00 kn ), no ako je netko vidio/imao Chipolino Twiny ( u BIH cca 1500 kn ) molim povratnu informaciju o kvaliteti istih ...
    koja je razlika između mcl. twin techno i mcl twin triumph?
    osim očite razlike u cijeni, oko 1.000kn triumph su jeftinija

  38. #288

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Podravina moja mila
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj zisu prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo Hartan kolica i prezadovoljna sam njima, samo uzmi u obzir da ti za prijevoz treba veliki bunker od auta. I mi smo narucili u Slo i nismo platili carinu ali to prvenstveno ovisi o carinicima. Sto se tice kosara mi ih nismo uzimali, vec smo uzeli zimsko-ljetne navlake i cijelu zimu smo u pogonu od kad su cure napunile 20 dana tako da ti je to puno bolja opcija jer kasnije kad budu djecica sjedila opet ces ih koristit.

    Joj zisu, hvala na odgovoru, ali ja već naručila kolica s košarama. Navodno se navlake od košara mogu koristiti kao navlake za noge kad malene počnu sjediti. Glavno da njima bude udobno!!!
    Samo me još brine kako ćemo proći na granici s carinom i PDV-om.

  39. #289
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj sanja007 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj zisu, hvala na odgovoru, ali ja već naručila kolica s košarama. Navodno se navlake od košara mogu koristiti kao navlake za noge kad malene počnu sjediti. Glavno da njima bude udobno!!!
    Samo me još brine kako ćemo proći na granici s carinom i PDV-om.
    sanja aj mi pliz na pp pošalji cijenu kolica ak nije problem ili bilo koja od cura mi tek sada idemo kupiti kolica

  40. #290

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Podravina moja mila
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa Vidi poruku
    sanja aj mi pliz na pp pošalji cijenu kolica ak nije problem ili bilo koja od cura mi tek sada idemo kupiti kolica
    Ana, kao što prema broju mojih postova vidiš, ja sam friška i nemam pojma kak se išta šalje na pp!!!
    Sve cijene i informacije imaš na www.comfortbaby.com. Za kontakt je Barbara koja je jako pristupačna i sve se dogovoriš preko maila ( barbara.pavlin@formaideale.si ). Ne znam jel se smije stavljat takve podatke tu?!? Ak ne, sorry!
    Ja naručila kolica, 2 košare, suncobran i torbu i to ti košta oko 5500kn. Je dosta, al po karakteristikama i tuđim iskustvima se isplati.

  41. #291

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Sanja/Ana, maleni savjet vezano za Hartan-to su jako teška kolica. Ako živite u zgradi-nikako ne bih preporučila.
    Mi smo imali nešto lakša ABC design i jedva čekali riješiti ih se. Kad smo kupili Peg Perego preporodili smo se.
    Evo, i drugi blizanci se voze u njima i mama je prezadovoljna.

    Divim se Zisu na oduševljenju.

  42. #292

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Podravina moja mila
    Postovi
    57

    Početno

    Val, vidjela sam da su jako teška kolica, al ja sam ti djevojka sa sela (skoro) i živim u kući tak da ne bi smjelo bit problema.
    Ali hvala na brizi/savjetu

    Ana, ipak imaš pp

  43. #293
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj disciplina prvotno napisa Vidi poruku
    koja je razlika između mcl. twin techno i mcl twin triumph?
    osim očite razlike u cijeni, oko 1.000kn triumph su jeftinija
    Twin techno imaju NULTI položaj tj. mogu se koristiti od početka, a triumph ne

  44. #294

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Bok cure! Ima netko preporuku za neka jeftinija kisobran kolica za blizice? Ne maclaren jer bi nam to bila druga kolica!
    Ili ako mi mozete savjetovai gdje da potrazim rabljena?
    Jer razmisljam da si uzmem za po doma; ne znam dal sam rastrosna al nekad ih je moguce umirit samo u kolicimaa a ja svoja ne mogu stalno vuci na drugi kat pa cu ih drzat u gepeku kad zatopli i krenemo vqn??

  45. #295
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Pozdrav cure,,, evo da javim kupili smo ABC desing ZOOM, jako mi se sviđaju,, ali nam fali još jedna košara,ne jaje ,,nego ona ravna za tek rođene ,,pa ako netko ima da mi javi na pp ,Hvala puno pusa svima,,,,,

  46. #296

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj doubleeć prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure! Ima netko preporuku za neka jeftinija kisobran kolica za blizice? Ne maclaren jer bi nam to bila druga kolica!
    Ili ako mi mozete savjetovai gdje da potrazim rabljena?
    Jer razmisljam da si uzmem za po doma; ne znam dal sam rastrosna al nekad ih je moguce umirit samo u kolicimaa a ja svoja ne mogu stalno vuci na drugi kat pa cu ih drzat u gepeku kad zatopli i krenemo vqn??
    imaš pp

  47. #297
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    Tara M, imamo i mi ta kolica! Ja sam super zadovoljna!
    Čekaj kupili ste jednu košaru a druge nije bilo ili??Mislim mi imamo te košare...više ih ne koristimo...
    Koje su boje vaša kolica?Naša su crna.I baby blue AS.
    Mi kad smo htjeli ta kolica, nije ih bilo pa smo sve naručili iz Njemačke i sve nam je došlo za kojih 2 mjeseca dana u Baby media centar!

  48. #298
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Hej maya da,,jer je žena od koje smo kupili imala jednu straiju jednu malu bebu,,pa joj 2 košare nisu bile potrebne. Inače joj to straije djete nije htjelo u kolica ,,tako da su korištena 3 mjeseca,,onda je samo za bebača kupila jedna.. Ja imam puno frendica čija djeca dok su prohodala nisu htjela u kolica,,tako da,,,,
    Naša kolica su iz 2009 crno-naranđasta,,takvu sam i 1 košaru dobila,,a pasala bi mi i ta tvoja košara crna ,,da ne kupujem novu ,,kupila bih od tebe,Ima ih sad kupiti i kolica i košara u Baby madia centru .Javi se na pp , Baš mi je drago da su dobra ,,mislim meni izgledaju super ,,svemirski

  49. #299
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    evo mi riješili problem ,kupili prekrasna kolica preko oglasnika i to za 1500 kn a oni ih u njemačkoj platili 800 € i naša su narančasto-crna

    pusa svima od nas troje

  50. #300

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Podravina moja mila
    Postovi
    57

    Početno

    Ej Ana! Koja ste kolica uzeli? Baš sam znatiželjna

Stranica 6 od 16 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •