Stranica 3 od 16 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 768

Tema: Kolica za blizance

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    GEN A.R.T., d.o.o.,
    Buši - Le najboljše za vaše mal

  2. #102
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    curke, imam jedno pitanje:

    ima li koja od vas da bi prodala kolica za blizance? (sorry, sto ovdje pitam, nece mi otvoriti forumsku burzu).

    trebaju mi kolica tj. mojoj frendici koja su uska, dakle bebaci sjede jedan iz drugog, kako bi joj bilo lakse probijati se kroz grad i pored parkiranih automobila.

    ako imate ili znate nekoga tko prodaje, pliz javite mi na pp.
    hvala!

  3. #103

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5

    Početno kolica za blizance (ne vlakic) na koja mogu 2 autosjedalice

    Pozdrav!

    Evo ubila sam se od traženja po internetu i pisanja mailova korisničkim službama da bih našla kolica za dvojke koja imaju sljedeće karakteristike:
    - djeca sjede jedno do drugoga, a ne u vlakiću
    - mogu se montirati 2 košare istovremeno (nije bitno kupuju li se odvojeno ili ne)
    - mogu se montirati 2 auto sjedalice kategorije 0+ ISTOVREMENO, bez obzira na proizvođača auto sjedalica.

    Proučila sam:
    - Urban Jungle Buggy, koji je među najskupljima, ali na dupla kolica ide samo 1 auto sjedalica!
    - Easy Walker - na dupli model ide isto samo jedna auto sjedalica, dobila sam odgovor mailom
    - FirstWheels - prema informacijama na internetu na dupli model uopće ne idu auto sjedalice; još čekam odgovor
    -TFK (Trens for Kids) – ni ovdje prema informacijama na internetu na dupli model uopće ne idu auto sjedalice; još čekam odgovor
    - JAKO - ne piše ništa za dupli model i auto sjedalice na internetu; još čekam odgovor

    Ja naime čekam trojke i treba mi kombinacija 2+1, koja ima sve što imaju i normalna kolica za jedno dijete, gdje je najnormalnije da se može montirati i košara i auto sjedalica. S dvoje djece, pa onda i s troje, jer po mom mišljenju jako važno i praktično da se svako dijete zajedno s auto sjedalicom može direktno montirati na kolica. Oko više djece imaš više a ne manje brige i sukladno tome bi čovjek trebao imati i više a ne manje mogućnosti!

    Zna li netko možda za čarobna kolica koja imaju sve navedeno?

    Hvala

  4. #104
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    mene zanima ima li gdje u HR naručiti maclarenova kolica za blizance?i kolika im je cijena!??? :?

  5. #105

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    nisam sigurna, ali mislim da to nećeš naći. ja isto imam trojke i jedna dupla kolica i jedna jednostruka i to hartan. i više nego zadovoljna sam. i jedna i druga idu u nulti položaj i imaju mekane košare u kojima se još uvijek voze (uskoro će 6 mj.), nisu preteška i jako lako se upravlja njima. sjedalice smo uzeli posebno i to s bazama jer bi valjda svi pošizili koliko bi nam vremena trebalo da se smjestimo u auto...ovako je to samo klik i krećemo...
    u kojem si tjednu? jel si u bolnici ili još uvijek doma?.....pozdrav

  6. #106

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    Citiraj bruni prvotno napisa
    nisam sigurna, ali mislim da to nećeš naći. ja isto imam trojke i jedna dupla kolica i jedna jednostruka i to hartan. i više nego zadovoljna sam. i jedna i druga idu u nulti položaj i imaju mekane košare u kojima se još uvijek voze (uskoro će 6 mj.), nisu preteška i jako lako se upravlja njima. sjedalice smo uzeli posebno i to s bazama jer bi valjda svi pošizili koliko bi nam vremena trebalo da se smjestimo u auto...ovako je to samo klik i krećemo...
    u kojem si tjednu? jel si u bolnici ili još uvijek doma?.....pozdrav
    ovo je bio odgovor za acvjetic

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    Nama stigla kolica MacLaren :D ...za devet dana od dana uplate
    Platili ih 220 eura+50 eura za postarinu

  8. #108
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    makano a di si naručila? ja sam rezervirala pp aria twin ali još se premišljam.da li maclarenova imaju navlaku za noge?

  9. #109

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Drage moje, malo sam razmisljala i donijela jednu odluku. Iako su paralelna kolica uza, a da ne spominjem i vlakic, ja odlucila da cu kupiti dvoja jednostruka kolica i spojnice. Naime, sa kosarom, autosjedalicom kostaju puno manje nego "nasa" kolica s takvom opremom, a prednost je sto ne moras svugdje i uviojek vuci sa sobom obje bebe. Ako znate mozda neka 3 u 1 a da nisu preskupa, preporucite mi...

  10. #110
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    e marice, neznam šta da ti preporučim. ja sam uzela pp aria twin pa ću sad vidit kakva će biti.za blizance baš i nema izbora. ja sam isto mislila uzeti spojnice jer imam pp venezia(imam sina od 4,5 god) i uzet još jedna pp venezia al kad sam to probala izvest u dučanu bila su preglomazna-ogromnaaaaaaaaa!!

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5

    Početno kolica za blizance (ne vlakic) na koja mogu 2 autosjedalice

    Pozdrav!
    Evo najnovijih vijesti u vezi moje potrage za "čarobnim" kolicima 2+1 koja mogu sve kao i kolica za jedno dijete.
    U dopisivanju s navedenim proizvođačima i raznim sajtovima koji prodaju ta kolica napokon sam dobila odgovor zašto se na nijedna dupla kolica ne mogu montirati 2 autosjedalice istovremeno. Žena iz tvrtke "EasyWalker" piše:
    "Because most of the duo strollers have the children sitting side-to-side instead of one in front of the other there's a limit to the width of the stroller. You have to get through doors! When two adapters are placed next to each other the car doesn't fit through doors anymore!"
    U prijevodu dvije autosjedalice jedna do druge ne prolaze kroz vrata i zato proizvođači ne nude tu mogućnost. Po mom mišljenju je to donekle prihvatljivo, a opet donekle i nije – autosjedalice su obično priručno sredstvo za kratki transport (dućan, kratka šetnja) i to što ne prolaze kroz vrata i nije neki kriterij u tom slučaju. Svejedno, takvih kolica očito nema i morat ću se s tim pomiriti.
    U Sloveniji se mogu vidjeti "Urban Jungle Buggy" (www.busi.si) i Firstwheels (portal.baby-center.si). Poslala sam MM u izviđanje i vratio se sa sljedećim spoznajama:
    • Urban Jungle Buggy - skuplja varijanta, teška su i ogromna kada se sklope (mogu se proučiti i jednostruka i dvostruka kolica)
      Firstwheels – jeftinija varijanta, lakša su i manja kada se sklope (imaju samo jednostruka kolica)
    Na temelju toga je Firstwheels naš trenutni izbor i upravo tražim gdje ih je u EU najjednostavnije i najjeftinije nabaviti.

    @Bruni: hvala na odgovoru . Proučavala sam i kolica Hartan i ona su u istoj su cjenovnoj kategoriji kao Firstwheels (barem prema njemačkim sajtovima). Moram priznati da su mi Firstwheels ipak više fancy :D , nalik na dizajnerska kolica Quinny i Bogaboo.
    Ja sam na početku 19. tjedna i na bolovanju kod kuće već neko vrijeme. Smanjila sam aktivnosti na minimum, kako su mi savjetovali i za sada je sve u redu. Nadam se da ću izdržati do 28. tjedna kad ide obavezna hospitalizacija. To me baš ne veseli, ali kad čitam na forumu da ima cura koje odleže cijelu trudnoću u bolnici, moram bit sretna što sam još na nogama .

  12. #112
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    acvjetic stvarno si se potrudila.evo ja sam izabrala pp aria twin jer zbilja nema gdje kupiti kolica.u zg u KIKI imaš hartanova za 4600, ali su teška 19 kg i to mi nema smisla. a za ostala nemam pojma.
    ja sam isto na mirovanju. a zašto misliš da je obavezna hospitalizacija nakon 28 tj. ja idem kod privatnika koji je ujedno i šef odjela ginekologije i nije mi rekao da je to obavezno. ma bitno ti je da miruješ.

  13. #113
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    acvjetic na (moja ljubljena) Jane Powertwin ti idu dvije autosjedalice istovremeno, jedna iza druge, ali ta kolica nemaju kosaru za bebe (uopce ne postoji) JANE + REBEL
    inace evo jos malo na temu dvostrukih i trostrukih trokolica:
    DUPLICI
    TRIPLICi acvjetic, klanjam se TRI!!!! bebe odjednom :shock: :D

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Makano, ala nas deru ovde!!!! Maclarenova kolica su kod nas kostala 350 evra, ok, mi nismo placali, ali ipak!!! Velika je to razlika. ana-blizanci, imaju ova kolica navlake, i to vrlo lepe i u skladu sa nazivom "twin techno" i odlicne "krovice" da se odbrane od blagih padavina i jakog sunca (imaju UV zastitu). Sedela su deca i od 2 i od 3 godine i dobro im je, ne bune se. lepo je za spavanje, kao u pecini, a i mogu da se fino dignu da sve vide. dobra su

  15. #115
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    e joj već sam ja rezervirala svoja.uzet ću peg perego aria twin.
    mici hvala ti na informaciji.
    nadam se da će ova bit dobra, a ako nebudu morat ću kupiti druga, a šta ću. više niti jedan dućan ne naručuje kolica za blizance,kao neisplati im se.

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Jedna kolegica s posla mi je rekla za neka kolica, marka, vrlo skupa, vlakic, bebe gledaju jedna u drugu, 3 u 1, kao njena sestricna prodaje polovna za 1500 kn. Zanima me, buduci da ih nisam vidjela, zna li netko o kojim bi kolicima bilo rijec? Jer, meni smeta kad jedna beba u vlakic kolicima stalno gleda drugoj u leda, a ovo kad se mogu gledati i igrati skupa mi se ne cini lose, pa bi ih mogla i kupiti,. Jos jedino sto znam da su ih platili vise od 4000 kn, i da je poznata marka, a koja???

  17. #117
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    nemam pojma.ova moja koštaju 2200kn. mislim da to nije skupo!!

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    marice nisam ti sigurna, ali mogla bi biti PegPerego Duette SW....evo ti link pa pogledaj
    http://www.pegperego.com/page.php?si...000000108&cl=N
    pise da se sjedala mogu okrenuti face to face i da pasu i autosjedalice i korpe..

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    marice nisam ti sigurna, ali mogla bi biti PegPerego Duette SW....evo ti link pa pogledaj
    http://www.pegperego.com/page.php?si...000000108&cl=N
    pise da se sjedala mogu okrenuti face to face i da pasu i autosjedalice i korpe..

  20. #120
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    u svakom slučaju pogledaj, isprobaj i vidi na netu kolko su takva nova, prije nego pregovaraš. Jer za te novce imaš nova Graco duorider, a polovna za 500-600 kn, pa ti vidi.

  21. #121

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Ma da, u biti u Osijeku se mogu kupiti samo duorider i jedna vlakic od abc designa, koliko sam uspjela istraziti. A duorider mi se stvarno svidaju i cine mi se lagana i vrlo prakticna, iako ni jedna kolica za blizance nisam vidjela uzivo, jer ih u Osijeku nemaju, nego ih narucuju kad se bebe rode. Ne svidaju mi se inace vlakic kolica. Jedini je problem sto onda moram posebno kupovati autosjedalice... Kosare mi ni ne trebaju, jer mi je termin u 10.mj.pa ne mislim u setnju tokom jeseni i zime. A trebaju li mi nosiljke, lezaljke, kako li se vec zovu, ako budem imala as? Jer, mislim, i as su prenosive, a ne mislim bebe drzati satima u njima nego povremeno tokom dana...? Mislim, sorry, mozda sam dosadna, ali vi imate iskustva, a ja nemam i nemam koga drugoga to pitati. Moja sestricna iz Rijeke ima blizanke, dobila svu opremu iz Svicarske i to najbolju, i kad se selila iz kuce u stan, sve podijelila...steta

  22. #122

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    U biti ono sto mi je najgore je to sto ne mogu ni jedna kolica vidjeti i opipati uzivo, a glupo mi je bilo sto narucivati prije poroda, jer, ne daj Boze da nesto krene po zlu... Samo gledam slike i to vec tisuciti put

  23. #123
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    koliko sam ja čula duoraider se isplati i odlična su! nemoj baš biti sigurna da nećeš izaći vani cijelu zimu. ja sam isto rodila u 10 mj i cilu zimu sam bila vani!!!

  24. #124
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    marice, ja bih ti ipak preporučila i nosiljke-sjedalice, moji su u njima bili jaaako puno tijekom dana, selila sam ih sa sobom po stanu kud god išla. ako možeš od nekog posuditi, pitaj na sve strane, pa ne moraju bit iste. Trebat će ti više od dva sata dnevno, ne možeš ih držat stalno u krevetićima.
    što se tiče košara, ne znam ti reći, ja sam rodila u proljeće i ljeto i nisam nikad imala košare, ali da ćeš moći u šetnju i zimi, moći ćeš. Ako ne u klasičnim tvrdim košarama, bebe se mogu i u duorideru nosit u nosiljkama tog tipa, ja sam nabavila (posudila) dvije košare, ali one platnene bez kupole s ravnim dnom, i takve sam mogla polegnut u kolica prvo vrijeme. ma ne znam, vidit ćeš i sama. mene mali vjetrić nije sprečavao da šetam, a po ružnom vremenu ionako ne bih išla van pa sam si tako opravdala nedostatak košara....zapravo, nisam o njima ni mislila jer su klinci bili dosta veliki i jaki do zime, već su i "sjedili" u kolicima.

  25. #125
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Mi imamo Maclaren twin techno kolica i jako smo zadovoljni! Nabavili smo sjedalice i uskoro ću ih početi stavljati unutra (imaju 2.5 mj). Nezadovoljni su ako su puno u krevetiću jer ne vide što se dešava .

  26. #126

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mi smo isto Maclarenovci al twin triumph,i prezadovoljni.
    Imali smo vlakić peg-perego do 7mj i uvijek bi ih preporučila, za život u centru grada i uske prolaze su idealna i stvarno su izdržljiva, nema gdje ih nismo provozali.
    Ja sam rodila u 9mj i nema dana da nismo bili vani, zima je bila blaga.
    Od svih pomagala tipa košara, nosiljka na kraju sam samo koristila autosjedalice. Dok su bebe male staviš ih ležati negdje kraj sebe gdje god se ti nalazila (krevetić, kauč, baby gym na podu...) kad se počnu okretati složiš im poligon za igru u dnevnom boravku da se mogu slobodno razvijati.

  27. #127

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Ja vam zivim u malenom gradicu, ima prostora koliko god hocu. Ne svidaju mi se inace vlakic kolica, ne volim kad bebe gledaju jedna drugoj leda, ali nemam gomilu novca da kupim neka skupa kolica. Duorider mi je zapeo za oko zbog lakoce i cijene, ali, ako ne mogu s njima van dok su bebe male, onda moram razmisliti. Nemam tu nikoga od koga mogu nesto posuditi, za sada sam nasla jedan krevetic i jednu autosjedalicu i to je sve. Nitko nema kosare, nemam pojma kako to u Slavoniji bas nije popularno. Puno mi je dati 50 eura po komadu za kosaru, a opet, ako ce mi trebati...ma ne znam, Eto, vidite koliko ste u prednosti sto zivite u vecem gradu

  28. #128
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    meni je isto kao i tebi....u šibeniku sam našla peg perego kolica, mislim odlična su, ali nemaju nulti položaj!i nemaju odgovarajuće košare!šta se tiće ostale opreme, kako imam sina od 4.5 godina tako da sad nisam trebala kupovati nista duplo već samo po još jedan komad.

  29. #129

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Citala sam na jednom drugom forumu da su pp aria twin dosta uska kolica, da bebe sa sest mjeseci jedva stanu u njih. Dobro jos razmisli. Ne znam, sad sam nasla neka pp, ali su vlakic, 3 u 1 polovna za 1500 kn, a kad ne volim vlakic. Ma meni je duplica zakon. Ako je ona mogla dvoje blizance voziti u duorideru, i jos su citava, onda mi je to dovoljan dokaz. A sto se tice zime, ajme, razlika je velika u moru i u Slavoniji, znam jer po zimi imam seminare na moru i uvijek mi nedostaje tanja odjeca, tako da ne vjerujem da ce moje bebe ici puno u setnju.

  30. #130
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ma nisu uopće tako uska. jesu uža od ostalih ali ne toliko. uostalom kako ode zbilja nema drugog izbora morala sam se odlučiti za njih. u jednom dućanu mogu naručiti od chicca dupla, ali ih nemaju u izlogu pa mi je skroz glupo kupovati nešto na neviđeno. a oni ih neće naručiti ako ih nemisliš kupiti. čak su mi po dučanima rekli da ne namjeravaju naručivati dupla kolica jer im se ne isplati!!

  31. #131
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    marice,
    ma postoje i druga rješenja, npr. skafanderi, kapice i tako. Ja sam svoje klince počela vozit u duorideru s mjesec dana, kratka šetnja im neće škodit kičmici, a gotovo su ravna kad se skroz spuste (nije nulti položaj, ali bolje od autostolice). Ma, neću stalno reklamirat ta kolica, meni su odlična, laka i okretna, svud sama pičim s njima. Ali svako po svom nek napravi.

  32. #132
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    duplice meni je žao šta nisam mogla nabavit ta kolica jer ih nemaju na lageru! pa prije ću tebe poslušati koja ima duplo iskustvo!!!
    nadam se da će i ova biti dobra

  33. #133

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Ma donijela sam ja odluku, definitivno ću uzeti duorider, rekli su mi da kad rodim nazovem telefonom i kolica stižu za maksimalno tjedan dana, što je super. Još je akcija, ako kupiš gracova kolica dobiješ popust na jednu autosjedalicu i to 50%. S obzirom da će mi prijateljica posuditi drugu autosjedalicu, ovo je super stvar. Sve skupa za 17oo kjn, jer kolica su 1500, imam popust 100 kn, a autosjedalica gracova je 600 kn, popust 300 kn. Tako da sam po tom pitanju zadovoljna. Problem riješen... Pusa svima koji su mi pomogli

  34. #134
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    to ti se super isplati!!!aj super da si našla šta ti odgovara!!

  35. #135
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    da, i dobar je tajming za kupovinu graca u TL tako se i meni znalo posložit da je nešto što hoću baš na popustu kad mi treba - ma Bog se pobrine za svoje dupliće, zna On da nije lako...ali je slatko!

  36. #136
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    dobro si to rekla

  37. #137

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    293

    Početno

    Mi naručili Hartan kolica u Kiki. Rekli da će doći za 3tj. najviše 4tj. ali nisu došla ni za 6tj. Nakraju smo kupili ona koja su imali u izložbenom prostoru. Dali su nam 20% popusta pa ajde super. No za 7 dana nam se vć pokvario sklop za spuštanje kupole.Užasno smo razočarani i uopće se ne usudimo odnijet ih da ih poprave jer ih onda sigurno nećemo dobiti godinu dana. Kolica inače super voze i jako su udobna, lako se sklapaju samo su jako teška pa nikud nemogu sama. Ipak ćemo kasnije morati kupit neku lakšu varijantu.

  38. #138

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Čekaj malo, zašto ih ne odnesete reklamirati, pa ne mogu vam prodati pokidanu stvar, mislim, ne radi se o malo novca... Ja sam uvijek za jeftiniju varijantu, dostupnu uvijek i u svako doba. Kolica koja sam odabrala stoje na zalihama u cijeloj Hrvatskoj, kad mi budu trebala, stići će mi za par dana s redovnom pošiljkom robe... A svatko ima svoje razloge, da imam više novca na raspolaganju i ja bih razmislila o nekoj boljoj varijanti. Ali, moja draga duplica mi je potvrdila da kolica koja ću ja kupiti mogu koristiti tri generacije twinsa, neće mi kasnije trebati kišobran kolica, teška su 11.5 kg, lako sklopljiva, pa sam osim cijene jako gledala na tu preporuku. Tea, nadam se da ćete moći srediti ta kolica, i uživati u vožnjama... Pusa

  39. #139

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    opet ja u aria twin. to da su ta kolica preuska je totalna bedastoca. cak mi se cini da su sirine tu negdje kao i gracova. osim toga, moji ce za koji dan godinu dana i uredno ih vozamo u njima. i nitko nije dobio zuljeve!!

    rasklapanje i sklapanje je lagano, teska su samo 8 kg. savrseno, u odnosu na abc design koja smo imali ili u odnosu na hartanova kolica.

    btw, i ja sam htjela duorider, ali tada ih nije bilo

  40. #140
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    val ja sam uzela aria twin i super su.totalno lagana(8kg) i lagano se upravlja s njima. i mislim da nisam pogriješila.o gracovim duorideru nemogu ništa reći jer ih nisam vidila uživo ali vjerujem duplici kad kaže da su super!

  41. #141

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    je, super je duorider, bilo mi je zao kad ih nije bilo.

  42. #142

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Iskreno drage moje, ja ni jedna kolica nisam mogla vidjeti uživo. Duorider ću kupiti jer mi je dostupan uvijek, a preporučila ga je duplica. Ma i druge su mame preporučile druga kolica, ali ili ih nema u Osijeku, ili su mi preskupa. Tako da ja zapravo možda i ne znam o čemu pričam, samo vjerujem duplici... Našla sam jedna pp, ali su kišobran kolica, ta sam jedino uspjela vidjeti i neka u Mađarskoj, ali čini mi se da su made in china, a to nebi.

  43. #143
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    marice, duplica ima duplo više iskustva od mene i mislim da ti ona može pomoći puno više!ja nažalost nisam našla ta kolica ode pa sam uzela pp aria twin.kako su mi i prva kolica bila pp vjerujem da nisam pogriješila jer su se prva pokazala savršenima. 8)

  44. #144
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    nemojte me tolko slušati i hvaliti, ja samo velim svoje iskustvo i mišljenje, a vi odlučujete!
    ipak, priznajem, volim to čitati...he-he...
    nažalost, nakon 10 godina i tri generacije blizanaca, moj duorider se lagano raspada...nije ni on vječan...najradije bi kupila nova, ali nekako sada nemam love, nisu preskupa, no kupili smo klimu za stan i novi auto pa je guuusto... ma izdržat će još to malo. samo izgledaju jadno, ali neka.

  45. #145

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Duplice, ako ti kolica i ne izdrže, vidjela sam u katalogu turbo limača kišobran kolica, budući da su tvoji limači uskoro godinu dana stari, koštaju 600 kuna, a toliko su i ova od per peregia. To nije strašno, s obzirom da ih kasnije uvijek možeš prodati. Ali, neka, svatko zna svoje troškove. MM i ja smo kupili kuću prije tri godine, visoka rata kredita, a za otplatu imamo još 8 i po godina...Auto smo također kupili na kredit, još 5 godina, a sada morammo kupiti i drugi auto jer mm radi u Osijeku cijeli dan, a ja onda nisam mobilna ako treba doktoru ili bilo kuda s dječicom...tako da razumijem sve koji su u financijskoj krizi...

  46. #146
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Marice, bojim se da je ta cijena štamparska greška, D&D je provjerila već...ali ipak, hvala na trudu. Da mi se hoće, uzela bih neka polovna za istu lovu, ali mislim da će mi moja poslužit još tolko sitno...

  47. #147

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Aha, a imaš u tintiliniću, bar u osijeku kišobran kolica od per p. za male novce, ali, ako tvoja mogu izdržati još malo dok Matija i Niko ne protrče ulicama Rijeke, iskoristi ih do kraja. Šteta je bacati lovu za nepotrebno. Vidiš, ja sam zato kod odabira kolica tražila da ih mogu koristiti dokle god mi budu trebala, a ne da svake godine kupujem nova. MM kaže, ma kupit ćemo im ona mala (kišobran) kad budemo išli s njima nekud, ali iskreno, čemu??? Pa ova su sasvim ok.

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Pronašla sam jedna nova kišobran kolica za blizance, koriste se od 6 mjeseci života, imaju položaje, osim nultog...Marka je Pikolo, model 2258, jer oni nemaju imena proizvoda, nego šifre, cijena ima je 1099,00 kuna i baš su mi simpatična. To sam pronašla u Osijeku, ne znam u sklopu kojih većih trgovina se može kupiti pikolo marka, ali eto, ako nekoga zanima...

  49. #149

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    20

    Početno

    MARICA-meni trebaju pod hitno kišobran kolica. vidjela sam chiccova ali malo ih je problematično za nabaviti,a ako imaju u Osijeku ta Pikolo otišla bih to pogledati,ajd mi samo reci u kojoj si to trgovini vidjela!?

  50. #150

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Pa pikolo je trgovina koja se nalazi na Vinkovačkoj cesti, ako znaš, od kružnog toka prema mercatoru, s lijeve strane kod prvog semafora. Na drugom forumu sam imala i broj telefona da ih naručiš, a možeš i pogledati slikicu (trudnoća forum). Mislim da ih moraš naručiti, naravno ako ti se sviđaju, premda ih imaju u trgovini, jedan primjerak ali u ružnoj boji...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •