Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 181

Tema: Bioastin- iskustva

  1. #101
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Monika27,
    hvala

  2. #102
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj Bebel prvotno napisa
    Monika27,
    hvala
    X

  3. #103
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    monika, fantasticne vijesti, cestitam :D moj pije bioastin i dalje po 4 komada, za dva tj ce nam doci rezultati s vv, vibrajte da ih bude jer u 12mj radjen nalaz i nije nativno nadjen niti jedan, u centrifugi 30 komada. ako bude tako opet, nista od stimulacije, toliko iscekivane ovih 6 mjeseci.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Curke, nema na čemu! Meni su isto puno pomogli savjeti drugih cura. Samo nemojte odustati i naravno nek vaši MM-ovi piju bioastin

    Marta26, vibram da ih bude u što većem broju ~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #105
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Ako može info koliko košta i gdje se u Sarajevu može nabaviti BIOASTIN ?
    Hvala

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    5

    Početno

    Cure moj muz je danas počeo biti bioastin, pa me zanima dali uz njega moze piti i omega 3?

  7. #107
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj Monika27 prvotno napisa
    Ovako cure, MM je pio ujutro 2 bioastina, 1 l-arginin od 500 mg (twinlab), 1 l-carnitin od 100 mg (twinlab), 1 selen (KAL), 1 cink (KAL), 1 omega 3.
    Navečer bi još popio 2 bioastina i još jedan l-arginin.

    Uglavnom, mi smo jos isli kod nutricionista na vitaminsko-mineralni status i tamo smo utvrdili točno kojih vitamina nedostaje (naravno najviše je nedostajalo cinka i selena) pa smo prema tome dozirali vitamine.

    Cure sretno!
    crvenokosa,
    evo odgovora koji nam je poslala Monika27.
    Sretno

  8. #108
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    ej curke, evo da se javim, dragi je radio spermiogram nakon sto je neka tri mj pio bioastin, pa je broj s nule skocio na milijun, s tim da je samo jednom imao nulu, inace je oligoastheno, no sada milijuni i nije nadjen ni jedan pokretan. sada cemo u postupak u 4 mj, pa se nadam da ce bit jos bolji nalaz i da ce oploditi moje js :D

  9. #109
    kraljica18 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    DALMACIJA
    Postovi
    12

    Početno

    drage cure nalo sam čirkala po ovom forumu i odlučih vam se pridružiti.Naša borba traje 4 god i prošli smo svašta trenutno pijemo čaj od gospodina k i vitamin e.Prije neki dan sam nabasala u bio-bio na bioastin i plan nam je zamjeniti ga nakon što popije mm vitamin e.Sretna sam jer vidim da je puno cura pomoglo.Meni bi značilo puno samo da nalaz bude bolji da nekažem kojim čudom prirodna trudnoča .Bit čemo zadovoljni da možemo ići u 6mj na potpomognutu kao što smo dogovorili.
    Iskreno se nadam druženju sa vama svima i ljepim vjestima od svih

  10. #110

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3

    Početno Bioastin

    da svakako

  11. #111

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3

    Početno Bioastin

    Prije tri mjeseca konstatirana mi je oligoasteno...Katastrofa...Bio sam totalno očajan. Nakon par dana počeo sam koristiti slijedeće preparate:Natural health 100 micg Selena, 2 x 2 Bioastin (ukupno 16 mg), 1 žlica matične mliječi, 2 x 1 žlica mljevene piskavice (Encian).
    Twinlabovo : (2 x stress B complex (Vit. C 500 mg, B6, B12, folna kiselina....), Vitamin E 400 UI, 2 x2 L carnitin 500 mg, 2 x 1 acitil L carnitin 500 mg, 2 x2 L arginin 500 mg, Cink, Coenzim Q10 30 mg, 1 x Omega 3, 1 x Ging seng....prije dva tjedna bio sam na novome spermiogramu te novi rezultati su se debelo poboljšali. Trenutna dijagnoza je astenozoospermija...Progresivni su mu skočili sa 6,5% na 24%, pokretni sa 13% na 24%...također mi se i volume povečao. Također prestao sam piti kavu i alkohol te potpuno počeo brijat na pozitivu...Stres sam totalno izbacio...dal je pomogao Bioastin ne znam , ali ova kompletna kombinacija je svakako pomogla...naravno nastavljamo sa borbom...do bebe...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3

    Početno bio

    Prije 3 mjeseca konstatirana mi je oligoastenozoospermija i manja varikokela. Bilo je to vrijeme Božića i bio sam totalno očajan. Moji prijatelji svi su u to vrijeme dobivali bebe tako da sam bio totalno na dnu što se mojeg psihičkog stanja tiče. Bio sam sretan zbog njih , ali tužan zbog sebe. Ali digao sam glavu i odlučio se boriti. Dosta sam surfao i počeo koristiti preparate:
    Natural health 100 micog Selena, 2 x 2 Bioastin (ukupno 16 mg), 1 žlica matične mliječi, 2 x 1 žlica mljevene piskavice (Encian).
    Twinlabovo : (2 x stress B complex (Vit. C 500 mg, B6, B12, folna kiselina....), Vitamin E 400 UI, 2 x2 L carnitin 500 mg, 2 x 1 acitil L carnitin 500 mg, 2 x2 L arginin 500 mg, Cink, Coenzim Q10 30 mg, 1 x Omega 3, 1 x Ging seng.

    Prije dva tjedna bio sam na novome spermiogramu i rezultat je bio asteno...Nestala oligo...Dal je tome pomogao Bioastin ne znam , ali ova kombinacija mi je svako pomogla. Također izbacio sam kavu, alkohol i počeo brijati na pozitivu...tako ljudi moji glavu gore i samo pozitiva, vitamini, minerali i antioksidanti...ne može odmoći.

  13. #113
    kraljica18 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    DALMACIJA
    Postovi
    12

    Početno predaja

    nadamse-baš super što si sve to sam počeo ja sam jedva muža uvjerila nakon operacije skroz je izgubio volju ai želju za intimom. potpuna predaja.Neznam koliko ti imaš nalaza iza sebe ali več nakon jednog mjeseca čaja vidio se manji pomak a ja se sad nadam još večem od očekivanog.Sretno i da nam dođu bebuške čimprij

  14. #114
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Curke,

    samo kratko bez Bioastina ne bi bilo ovog mog potpisa :D :D :D
    i to samo nakon 2 mjeseca uzimanja od strane MM u kombinaciji s jednim čajem.

    MM ga i danas pije, jača mu imunitet i nema više kronične probleme sa sinusima.

    Nalaz nam je bio: pokretljivost sa cca 10% se povećala na skoro 40%,a broj spermića bio je 5xveći :shock: pa si msilite?!

    toplo preporučam.

  15. #115
    kraljica18 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    DALMACIJA
    Postovi
    12

    Početno hvala

    Lilli hvala na postu ovo stvarno znači,evo mi krečemo s drugom turom bioastina i čaja,vrjedi pokušati

  16. #116

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    320

    Početno

    i mi smo uspjeli nakon jedne ture bioastina (nakon više od godine pokušaja i lošeg spermiograma). Sad da li je slučajnost ili ne, ne znam, ali odmogao nije sigurno.

  17. #117
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno Re: hvala

    Citiraj kraljica18 prvotno napisa
    Lilli hvala na postu ovo stvarno znači,evo mi krečemo s drugom turom bioastina i čaja,vrjedi pokušati
    Sretno draga kraljice !!!!

  18. #118
    kraljica18 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    DALMACIJA
    Postovi
    12

    Početno

    hvala vam cure od srca,mm primječuje promjene a bogme i ja

  19. #119
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Pozrav cure! Surfajući internetom našla sam jednu stranicu www.supervits.com gdje prodaju bioastin za 12 USD šta je super cijena gledajući na cijene u RH. Htjela sam naručiti odmah 4 kutije (u RH bi za te 4 kutije kupila 1 i pol) ali me hvatila panika dok sam ispisivala bro American Expressa. Ima netko iskustava sa plačanja internetom konkretno na toj stranici??? Molim brzi odgovor

  20. #120
    kraljica18 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    DALMACIJA
    Postovi
    12

    Početno

    draga ja sam do sada narućivala preko saveontests lh trakice masterkardom i sve je bilo u najboljem redu došle bi u roku 10dana i nikakvi problem stim da sam plačala preko paypala(mislim da se tako piše :? )

  21. #121
    LittleBirdie avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    128

    Početno

    MM koristi Bioastin već sedam dana i primjetio je kako su mu se testisi uvećali tako da sada mora više širiti noge kada korača Pošto mi ciklus traje nisam imala priliku da pipkam umeđuvremenu pa sam bila pravo :shock: kada mi je pokazao, ono što je prije bilo napola ispuhano sada je handful iliti puna šaka . Zanima me da li se nekom to dešavalo i jesmo li na dobrome putu s time?

  22. #122
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    Citiraj LittleBirdie prvotno napisa
    MM koristi Bioastin već sedam dana i primjetio je kako su mu se testisi uvećali tako da sada mora više širiti noge kada korača Pošto mi ciklus traje nisam imala priliku da pipkam umeđuvremenu pa sam bila pravo :shock: kada mi je pokazao, ono što je prije bilo napola ispuhano sada je handful iliti puna šaka . Zanima me da li se nekom to dešavalo i jesmo li na dobrome putu s time?
    samo naprijed stara sa bioastinom koliko ih tm pije na dan?Mi smo uspjeli pomoću njega doći na norazoo

  23. #123
    LittleBirdie avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    128

    Početno

    Yay!!! Konačno mi neko odgovorio :D :D :D
    Pije ih četiri na dan. Prije nekih deset dana je radio spermokulturu i gospođa koja je to radila je rekla kako ih ima dosta, a zna ih ne biti nikako, mislim, ipak je to spermokultura. Spermogram nismo još ponavljali jer smo trenutno na terapiji, kod njega je pronađen stafilokok a kod mene klamidija. Nadam se da je i to razlog malom broju spermija. Uglavnom, ne odustajemo od Bioastina!

  24. #124
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Evo da se i ja javim! MM pije Bioastin ( uz to i Tribestan,cink ,selen) sedam mjeseci. Nakon tri mjeseca korištenja svih navedenih suplemenata spermiogram se sa oligoasthenozoospermie popravio na oligospermiu. Sljedeći kontrolni spermiogram nismo radili jer nas je zatekla i moja dijagnoza, ali hoćemo čim malo dođemo k sebi. Naravno, javim rezultate,kakvi god bili.

  25. #125
    tajuska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    468

    Početno

    zakonitom dijagnosticirana Asthenozoospermia, cca 6 mjeseci uzimao bioastin (4 kom dnevno) i ostala trudna
    inace, on je jako zadovoljan s njima jer su mu dosta popravili imunitet, tako da ih i dalje pije, ali normalnu dozu.

  26. #126
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    hmm super mi se čini Bioastin, pa razmišljam da ga kupim MM-u. Njemu je spermiogram oduvjek bio dobar ali eto radi preventive pije matičnu mlječ.Dali se smije bioastin koristiti uz matičnu mliječ i dali če pomoči kod potpuno zdravog spermiograma.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Corina II-Može se piti bioastin s matičnom mljieči.

    Ja imam jednu nedoumicu,MM pije Bioastin već 2 mjeseca i mislila sam još da ubacimo (za oboje-tako sam pročitala u Povečajte svoju plodnost)cink,selen omegu 3,l-carnitin,l-arginin,vitamin C i matičnu, u knjizi piše da je potrebno piti najmanje 4 mjeseca za dobar učinak pa me zanima kad da počnemo piti da li da namjestimo da nam ispadne pokriven postupak za vrijeme pijenja ili da ipak nešto ranije pa da prodju 72 dana spermatogeneze....prije postupka
    Posljednje uređivanje od ici : 01.02.2010. at 16:37

  28. #128
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    ici, ja mislim što prije to bolje. I ako prođu 4 mjeseca kako piše u knjizi, vi i dalje nastavite u slučaju da to kod tebe i TM ima smisla a to pak ovisi o vašoj dijagnozi. Želim ti sreću.

  29. #129
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    mm je počeo prije 15 dana piti 2x2 kapsule bioastina. Do sad je pio čaj m. katurića, matičnu mliječ, vitamin E i bilo je pomaka . Sa oligoasthenoterato.. na oligoteratozoospermiju. Pokretljivost mu se povećala a+b 84 %, a bila je ispod granice. Koncentracija se isto povećala sa 7 na 11 mil/ml, morfologija je skroz na granici, ali je ostala ista. Nadamo se riješiti s bioastinom i ovo oligo.. o rezultatima za nekoliko mjeseci ću javiti.

  30. #130
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    pozdrav cure ...
    ovako, nalaz MM azoo i kupila sam mu Bioastin i matičnu mliječ i to pije 2 mjeseca a sad u 6.om mjesecu ponavljamo spermiogram pa ćemo vidjeti što će biti...međutim, on pije samo 1 dnevno, a vidim ovdje da ste preporučile 2x2 na dan....odmah danas mu povećavam dozu....vidjet ćemo da li ima poboljšanja u 6om mjesecu, kada idemo na VV....

  31. #131
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    mrvice7 želim ti sreću s bioastinom! Obavezno javi rezultate spermiograma. I moj ide sredinom lipnja na spermiogram i nadam se da će ih biti puno više. MM pije 4 dnevno već skoro 2 mjeseca i osjeća se super! Ne moraš se bojati TM pojačati dozu na 4 kapsule dnevno. Nama je jedina nus pojava njegov povećani apetit, ali ko zna jel to od bioastina ili se izvlači na njega...

  32. #132
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    Evo javljam: nakon 3 mj. bioastina ništa posebno...nestalo terato, pokretljivost je Ok, ali koncentracija pala, na našu veliku žalost, za više nego duplo.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    20

    Početno bioastin supreme

    ja sam naručila ovaj bioastin supreme, i sad vidim da je on 6 mg......ne znam koliko ih uzimati onda........inače, dijagnoza je asthenoteratozoospermia
    Hvala !

  34. #134
    zvrkica

    Početno

    Helou!!!

    prije mjesec dana je mom mužu dijagnosticirana oligozoospermia, ima ih 10 mil u ejakulatu. doktor je rekao da nema razloga za brigu, da je to smanjena plodnost i da se spermiogram stalno mijenja. muž mi ima jedno jaje manje i i njemu 2 mikro vodene ciste, tako da je vjerojatno to razlog oligozoospermije. mogu reć da mi je sad puno lakše jer znamo na čemu smo. pokušavamo od 5 mj 2008. godine, i jedna je trudnoća završila spontanim u 7 tjednu.

    e sad, ja sam mu kupila bioastin, i žena u ljekarni mi je rekla da pije samo jednu na dan. otkad to pije, napaljen je 24/7, jel se to događa i vašim muževima???

    fala unaprijed

  35. #135

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Luči MM pije Bioastin Supreme komada dva, jednu ujutro, jednu popodne, umjesto 4 komada običnog BioAstina.
    zvrkica i MM je napaljen pet puta više nego prije terapije. Bioastin pije od kad smo saznali za oligo-astheno, a u zadnja 4 mj pije i Profetil. Ponekad cugne i Supradyn - kaže on, da ne pofali
    Uglavnom da, testisi povećani, libido povećan, sjeme izgledom gušće, bijelije i ima ga više. Opće stanje je značajno bolje, nestao umor i bezvoljnost, manje spava i kaže da je zadovoljan.
    Ja sam krenula sa matičnom mliječi, najjefitinijom iz Mullera i nisam baš polagala puno nade u to, a kad ono - kao da imam motor u guzi spavam max 7 sati, nema popodnevnog umora, budim se odmah, veselo i poletno, cijeli dan nešto vrtam i radim i imam masu energije. Toplo preporučam ako ste (kao što sam i ja bila) vječna spavalica, teško se budite, često ste pospane i kad fali energije, elana (kad ste fjakaste). Kod MM-a matična mliječ nije moguća jer je alergičan na pelud, pa se ne usudimo riskirati.
    S-gram nam je svakako bolji od prvog, tako da i ja potpisujem tvrdnju da Bioastin pomaže, ali vidljiviji rezultati dolaze nakon 2-3 mjeseca.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    20

    Početno

    Tako smo i mi krenuli....MM pije 2 tablete dnevno, a počela sam i ja piti, ja pijem jednu..........ovdje sam našla nešto o tome http://zena.hr/clanak/zdrava_hrana/c...ko_tijelo/3662.
    Zasad nismo primijetili nikakve "nus pojave ", ali pijemo tek 17 dana........

  37. #137

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj LittleBirdie prvotno napisa Vidi poruku
    Yay!!! Konačno mi neko odgovorio :D :D :D
    Pije ih četiri na dan. Prije nekih deset dana je radio spermokulturu i gospođa koja je to radila je rekla kako ih ima dosta, a zna ih ne biti nikako, mislim, ipak je to spermokultura. Spermogram nismo još ponavljali jer smo trenutno na terapiji, kod njega je pronađen stafilokok a kod mene klamidija. Nadam se da je i to razlog malom broju spermija. Uglavnom, ne odustajemo od Bioastina!
    Evo da se i ja priključim. Drago mi je što sam naišao na ovaj forum, dali ste mi nadu
    Što se tiče ovih bakterija: prije svake terapije se obavezno mora riješiti upala i bakterije, inače je terapija gubljenje vremena. Može slučajno doći do malog poboljšanja, ali bakterije sve brzo vrate na staro. Nažalos, borim se sa upalama već dugo i predugo. Dijagnoza: kronični prostatitis i manja varikokela. Nađene su mi tri najgore bakterije: ureplazma, mycoplazma i e. coli (ne u isto vrijeme). Znači: najprije sve pretrage od kulture elakulata do briseva, utvrditi razlog lošeg spermiograma, a tek onda treapije
    Uspio sam riješiti upale, trenutno pijem čajeve i vitaminske preparate, a sada ću početi i sa bioastinom
    Inače, prva diagnoza mi je bila oligoastenozoospermia i došlo je do azoospermie ( 0 spermića, 1 nepokretan u centrifugi), a sve zbog bakterija.
    Uglavnom, ne odustajemo.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    da Luči još je rano za ikakve nuspojave......negdje oko 2. kutije će se počet vidjet, vrhunac je kod nas bio nakon 4. kutije....sad je high-life.....

  39. #139
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj panta-rei prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja priključim. Drago mi je što sam naišao na ovaj forum, dali ste mi nadu
    Što se tiče ovih bakterija: prije svake terapije se obavezno mora riješiti upala i bakterije, inače je terapija gubljenje vremena. Može slučajno doći do malog poboljšanja, ali bakterije sve brzo vrate na staro. Nažalos, borim se sa upalama već dugo i predugo. Dijagnoza: kronični prostatitis i manja varikokela. Nađene su mi tri najgore bakterije: ureplazma, mycoplazma i e. coli (ne u isto vrijeme). Znači: najprije sve pretrage od kulture elakulata do briseva, utvrditi razlog lošeg spermiograma, a tek onda treapije
    Uspio sam riješiti upale, trenutno pijem čajeve i vitaminske preparate, a sada ću početi i sa bioastinom
    Inače, prva diagnoza mi je bila oligoastenozoospermia i došlo je do azoospermie ( 0 spermića, 1 nepokretan u centrifugi), a sve zbog bakterija.
    Uglavnom, ne odustajemo.
    hm, što je najgore i mene je strah da slučajno MM nema neku bakteriju...naime slika hormona i biokemijska analiza spermiograma je odlična a nema plivača nigdje...nitko nam još nije dao uputnicu za bakteriološku analizu, odnosno da se naprave brisevi na bakterije...

  40. #140
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj panta-rei prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja priključim. Drago mi je što sam naišao na ovaj forum, dali ste mi nadu
    Što se tiče ovih bakterija: prije svake terapije se obavezno mora riješiti upala i bakterije, inače je terapija gubljenje vremena. Može slučajno doći do malog poboljšanja, ali bakterije sve brzo vrate na staro. Nažalos, borim se sa upalama već dugo i predugo. Dijagnoza: kronični prostatitis i manja varikokela. Nađene su mi tri najgore bakterije: ureplazma, mycoplazma i e. coli (ne u isto vrijeme). Znači: najprije sve pretrage od kulture elakulata do briseva, utvrditi razlog lošeg spermiograma, a tek onda treapije
    Uspio sam riješiti upale, trenutno pijem čajeve i vitaminske preparate, a sada ću početi i sa bioastinom
    Inače, prva diagnoza mi je bila oligoastenozoospermia i došlo je do azoospermie ( 0 spermića, 1 nepokretan u centrifugi), a sve zbog bakterija.
    Uglavnom, ne odustajemo.
    hm, što je najgore i mene je strah da slučajno MM nema neku bakteriju...naime slika hormona i biokemijska analiza spermiograma je odlična a nema plivača nigdje...nitko nam još nije dao uputnicu za bakteriološku analizu, odnosno da se naprave brisevi na bakterije...

  41. #141
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    a inače, pio je bioastin i ubacila sam 15 dana samo betaglukan i sad čekamo nalaze spermiograma...

  42. #142
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    eh da, zaboravila sam reći da je nalaz spermiograma u 6om mjesecu bio opet 0 spermića, ali je sve ostalo potpuno uredu ( hormoni i biokemijska analiza ), a sad je ponovno radio spermiogram i punkciju...

  43. #143
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    mrvice7 otiđite kod svog dr. opće medicine i tražite sami uputnicu za briseve i kulturu ejakulata. Briseve ti uzima urolog a ejakulat nosiš u lab. Nikad ne znaš , možda su ti problemi rješivi...možda to azoo nestane...

  44. #144
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj OCUDITE prvotno napisa Vidi poruku
    mrvice7 otiđite kod svog dr. opće medicine i tražite sami uputnicu za briseve i kulturu ejakulata. Briseve ti uzima urolog a ejakulat nosiš u lab. Nikad ne znaš , možda su ti problemi rješivi...možda to azoo nestane...
    hvala ti draga...a sigurno će i to morati napraviti...kad ti nitko od naših doktora ništa ne govori...kao da ih ništa ne zanima...svakako ću vam javiti nalaze punkcije i ponovljenog spermiograma...

  45. #145
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    punkcijom pronađeni plivači ...spermiogram ponovno sve 0...sad još treba obaviti briseve, urinokulturu i bakteriološku analizu spermiograma pa ćemo vidjeti...

  46. #146
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    Znači ipak ih ima ali se skrivaju!!!! Sretno draga!

  47. #147
    mrvica7 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    123

    Početno

    je, tu su i skrivaju se...sad slijedi kariogram i druge genetske pretrage i moram priznati da me lovi panika...ali svejedno, krećemo u postupak...a bakteriološke pretrage gotove u ponedeljak...šaljem vam svima vibrice za uspjeh ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  48. #148
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    mm je takodjer pio bioastin i ipak je bio malo bolji nalaz.....
    uglavnom nemre skodit.......

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa Vidi poruku
    Pozrav cure! Surfajući internetom našla sam jednu stranicu www.supervits.com gdje prodaju bioastin za 12 USD šta je super cijena gledajući na cijene u RH. Htjela sam naručiti odmah 4 kutije (u RH bi za te 4 kutije kupila 1 i pol) ali me hvatila panika dok sam ispisivala bro American Expressa. Ima netko iskustava sa plačanja internetom konkretno na toj stranici??? Molim brzi odgovor
    Bok svima!
    I suprug i ja imamo problema sa začećem, kod nas je sada dijagnoza sekundarna neplodnost.
    Naime 2008. godine sam imala spontani u 10 tj trudnoće i od tada pokušavamo i do danas ništa.
    Obavili smo niz pretraga, između ostalog dijagnoza kod mm-a je asthenoteratozoospermia sa 36% pokretnih spermija i 79 % morfološki urednih spermija, ima 190.000,000 spermija /ml i sad čitam kako to popraviti jer mi svi govore da sa ovom dijagnozom moramo na umjetnu oplodnju a ja to ne želim i nadam se prirodnom začeću.
    Vidjela sam da svi preporučate Bioastin i sada sam ga naručila preko ove stranice "supervits" i htjela sam pitati Gizmos da li je sve bilo ok sa narudžbom? Da li je stiglo i sve ok sa karticom?

    Želim Vam svima puno uspjeha u pokušajima začeća!

  50. #150
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Pozdrav svima!
    Vidim da se dugo nista nije pisalo na ovoj temi, a zanima me ima li itko iskustva sa narucivanjem Bioastina sa interneta po nekoj povoljnijoj cijeni nego se moze naci u nasim trgovinama. Ako da - podijelite iskustvo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •