Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 53

Tema: sv.duh-nove info?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno sv.duh-nove info?

    iako sam trudnoću vodila na drugom mjestu, možda se u zadnji tren odlučim za sveti duh, pa me zanima ima li tko najnovijih informacija? od iskustava s doktorima, do smijem li uzeti svoje spavaćice i papuče, što s pelenama itd itd?
    hvala unaprijed

  2. #2
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Ja sam imala svoju spavacicu i sestra je rekla kad me oblacila u sobi na babinjacama nakon SC (a pazi 23,00 h, ja zbunjena) super sto imam svoju jer mi ona sad nebi imala kaj za obuci. Iako, meni su kasnije bile bolje ove njihove, imaju super veliki izrez i mozes dojiti bez problema.
    Papuce moras ponijeti, i ogrtac i svasta jos (uzmi toal. pap.)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    super, hvala na informaciji. danas sam bila u bolnici prvi put i definitivno sam odlučila tamo roditi - jako mi se sviđa pristup koji su imali prema meni kao pacijentici (iliti-ljepše-rodilji), od glavne sestre, preko onih koje rade ultrazvuk, do doktora... (upala sam u smjenu doc.klobučara i oduševio me)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    Ja isto planiram roditi na Sv. Duhu, sad sam u 35. tjednu, planiram tamo na pregled za 3 tjedna (nakon što obavim zadnji pregled kod svog ginića), zanima me kako ide procedura dolaska na kontrolu?
    Pretpostavljam da svakako trebam uputnicu od svog doktora, a da li se mogu/trebam tamo kod nekoga naručivat ili se samo pojavim?!

    ...inače, trudnoću mi je vodi privatni ginić iz KC i ostao je jako zbunjen kad sam mu rekla da ne planiram roditi u KC, već na Sv. Duhu, na to me samo upitao, a jel vi imate koga gore??? ...tj. imam li gore neku vezu...????

    :?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    ja sam gore prvi put došla prvi put prekjučer (38+3). Uopće nisam znala ni tko ima ambulantu, samo sam se pojavila i primili su me (uz uputnicu od doktora opće prakse). kažu da nema problema, samo treba kod njih imati ipak nekakvu povijest bolesti (znači napraviti par pregleda, ultrazvuk...). na ultrazvuku sam bila danas, čekala sto godina (najbolje se naručiti) i sestra me začuđeno pogledala kad sam joj dala uputnicu od opće prakse (do sad sam trudnoću vodila u merkuru i za bilo što, bilo koji pregled, vrijedila mi je od opće prakse uputnica!), kaže da treba biti od ginekologa. iako su me ipak primili.

  6. #6
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Cure samo smireno Kad malo razmislite, kome morate uopce ista objasnjavati?
    Recimo ovako: dodjete u posjetu rodjacima u Zagreb i u shoping za bebu, a kad ono - trudovi! I ne dodjete u rodiliste cim pocnu nego se malo setate i druzite s muzem itd. Mislim da nitko nece izbacivati trudnicu iz rodilista.

    No, glede SDa, trudnicke ambulante i sestre zlocestog izraza lica (koja kaze da je kod nje gore nego na kolodvoru, stalno neko dolazi ).
    Ovako, ja sam po mom misljenju ipak dosla prerano u rodiliste, trudovi su mi bili na 5 minuta (uredno vec valjda 5 sati) i trajali su oko 40 do 50 sec i bili su lako izdrzivi (ma mislim, meni su bili laki, no zelim reci, hodala sam bez beda i nisam zastajkivala zbog truda) Doc mi je rekao da odem svom ginicu na SD jer je poceo porod (pregledao me) i bila sam otvorena tek 1 i pol.
    Bio je petak, sestra u trudnickoj je bila nervozna i islo joj se doma. Ugl, pitala me kaj hocu, da zakaj sam dosla, ko me poslao i tak to. Ma kaj porod, veli ona, pa niko jos nije putem rodio ili izgubio bebu :shock:
    Bila je neugodna, mene su prali hormoni i plakala sam. Plakale su jos tri trudnice koje su izasle poslije mene.

    No, nasla sam svog doca "gore" na patologiiji i na kraju otisla u radjaonu.

    Dakle, za one koje razmisljaju o drugom gradu: ili se povezite s nekim, ili jednostavno dodjite kad pocnete radjati.

    K2007 ti ionako znas sve, jednostavno idi dalje tamo na preglede i to je to. Ja sam isla s uputnicom svog ginica zadnjih mjesec dana.

    Sretno!!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    Cure, molim vas sljedeće informacije o Sv. Duhu:

    - kad idem na kontrolu idem u ambulantu, a gdje je to? Na odjelu ginekologije?

    - koje je obično radno vrijeme tih ambulanti?

    - naručivati se ne trebam... ili?
    :?

  8. #8
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj zoza prvotno napisa
    Cure, molim vas sljedeće informacije o Sv. Duhu:

    - kad idem na kontrolu idem u ambulantu, a gdje je to? Na odjelu ginekologije?

    - koje je obično radno vrijeme tih ambulanti?

    - naručivati se ne trebam... ili?
    :?
    1. ne, trudničak ambulanta ti je posebno, glavni ulaz, lijevo do kraja hodnika i na desno ćeš vidjeti čekaonu punu trbušastih
    2. ne znam točno da li rade i popodne, ja sam uvijek dolazila ujutro iza 9 sati, nekada i kasnije, ali sam uvijek do 2 bila gotova
    3. ja sam se naručivala jer sam imala određenog ginekologa, a mislim da možeš i samo doći pa kome dopadneš

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    Možda je već netko pisao o tome...al novost je na SD (od kad sam ja rodila a to je 30.01.07) da bebe svaki dan popodne presvlače pred mamama...dođe sestra s kolicima u svaku sobu i presvuče bebu pred mamom...

  10. #10
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj ttiinnaa prvotno napisa
    Možda je već netko pisao o tome...al novost je na SD (od kad sam ja rodila a to je 30.01.07) da bebe svaki dan popodne presvlače pred mamama...dođe sestra s kolicima u svaku sobu i presvuče bebu pred mamom...
    Wow, možda se gore i neke veće stvari počnu mijenjati.

  11. #11
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Novost je da su završeni radovi na rađaoni i da je ona opet u funkciji, te da je dr. Stanojević postao šef neonatologije :D (ima tome koji mjesec ali ja danas doznala pa mi je novost).

  12. #12
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    dr. Stanojević postao šef neonatologije :D
    :D

  13. #13
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    Novost je da su završeni radovi na rađaoni i da je ona opet u funkciji, te da je dr. Stanojević postao šef neonatologije :D (ima tome koji mjesec ali ja danas doznala pa mi je novost).
    wow! :D

  14. #14
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    dr. Stanojević postao šef neonatologije
    lapsus
    Šef pedijatrije :D :D :D

    A vidi ga ća je lip http://www.vjesnik.com/pdf/2007%5C03%5C10%5C26A26.PDF

  15. #15
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja mislim da je lapsus u novinama i da se to baš i zove neonatologija.
    Samo, khm - jel' ovo za šefa vijest iz novina?

  16. #16
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj ttiinnaa prvotno napisa
    Možda je već netko pisao o tome...al novost je na SD (od kad sam ja rodila a to je 30.01.07) da bebe svaki dan popodne presvlače pred mamama...dođe sestra s kolicima u svaku sobu i presvuče bebu pred mamom...
    Ovo je prekrasno. Za razliku od prije godinu dana.

    Nesto se krece prema boljem!!

  17. #17
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    - kad idem na kontrolu idem u ambulantu, a gdje je to? Na odjelu ginekologije?
    Ja uvijek uđem na sporedni ulaz i odmah na lijevo je trudnička. Tako da se ne patim po hodnicima.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    kakva imate iskustva vezana uz dr. klobučara sa sv.duha? ...da ne otvaram novi topic... bila sam samo na jednom pregledu kod njega (danas idem na drugi) i čini mi se kao zbilja stručan čovjek.

  19. #19
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Ja mislim da je lapsus u novinama i da se to baš i zove neonatologija.
    Samo, khm - jel' ovo za šefa vijest iz novina?
    Pih, kao da ja čitam žutu štampu ... Ne, iz prve ruke, od izvjesnog dr. sa Sv. Duha!

  20. #20
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa to je onda prava i krasna vijest. Mislim da ne znam osobu - ne samo liječnika, nego općenito - koja je toliko predana svom poslu kao što je to doktor Stanojević

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    dr. Stanojević postao šef neonatologije :D
    :D

  22. #22
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno :)

    Ja sam kod njih bila u petak na pregledu...prije toga sam bila 2-3 puta na merkuru, a tamo mi doc nije ni pogledao papire koje sam mu turila pod nos...
    Pregled mu je trajao 0,5 sec. što mi je bilo nekako prekratko da bi pregled bio potpun i učinkovit...
    Sve me to poprilično naljutilo jer uz rizičnu trudnoču ja se moram svaki tjedan šetat do svog ginekologa, pa na merkur na pregled, pa ponovo na ultrazvuk...pa sa tim nalazima kod svog ginekologa...moram priznat da sam već lagano počela ludit. Ja moram mirovati a oni me šetaju ko mladog majmuna...

    Sakupila sam papire i svu dokumentaciju te sa uputnicom od svog ginekoliga otišla sam na pregled u SD. Doktor me nije pregledao jer je rekao da me ne žali previše mučiti i maltretirati, ispitao me za povijest bolesti moje obitelji, pitao me i to dal sam alergična na koje ljiekove, pregledao je sve moje papire i detaljno proučio trudničku knjižicu i odlučio me primiti na bolničko liječenje.
    Nije mi drago što moram u bolnicu, ali mislim da je ovo ipak pomak na bolje...osjećam se sigurnije i sretnije...ako ništa drugo, bar više ne moram šetati od doktora do doktora.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Ja sam rodila prije tri godine i imam samo pohvale...
    Kad su mi u 21.tj počeli trudovi, moj privatni gin. me poslao u bolnicu...
    Dospjela sam sasvim slučajno kod dr Dukića.
    Trudovi se smirili, a ja nastavila kontrole gore kod istog doktora (s uputnicom ginekologa, ali bih bila spremna i platiti pregled koji i nije tako skup!)
    Imam jako lijepa iskustva i s doktorima i sestrama, nekako su me uspjeli umiriti i s puno povjerenja sam gore otišla roditi.
    I na porodu - cijeli tim za 5!

    Cure, preporučam Sv.Duh iako sam čula da im je sad gužva i da odbijaju one koji tamo ne spadaju po prebivalištu.

    Sretno!

  24. #24
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    super za Stanojevica :D

    meni je isto Dukic bio jednom u 28 tj. na ctg-u i super je dr. miran, ljubazan, sve 5

  25. #25
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Stanojević - što drugo reći. Prekrasna vijest!

    I meni je Dukić bio OK, baš kao što kaže Dia, miran i ljubazan.

    A što se tiče gužve i ne primanja rodilja koje tamo ne spadaju po mjestu boravka, to je već stara priča. S oba poroda sam se preznojavala od muke hoće li me primiti zbog gužve i strašili su me istim pričama, ali oba puta je prošlo OK.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    A što se tiče gužve i ne primanja rodilja koje tamo ne spadaju po mjestu boravka, to je već stara priča. S oba poroda sam se preznojavala od muke hoće li me primiti zbog gužve i strašili su me istim pričama, ali oba puta je prošlo OK.
    Uh, sad mi je lakše :D :D :D

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno

    rodila sam 12.02.2007. i imam samo rijeci pohvale, ostala sam iznenadena jer koliko sam losiih stvari cula ostala sam odusevljena SD. preporucam...

  28. #28
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    jel netko zn apod koju Zgb. bolnicu spadaju Vrapče, Stenjevac i Gajnice?
    Ili se stvarno treba napraviti ŽEnglez i pojaviti se u odabranij bolnici, pa nek me šalju kući ako mogu :/

  29. #29
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    [quote="suzana_s"] baš super da su friške info pozitivne :D

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    Jele blond, ja sam iz Spanskog i spadam na SD. A kad sam bila u Dugavama isla sam roditi u SD. Tamo me pitala zenska zasto sam dosla tu kad tu ne pripadam, a ja sam se pravila blesava i rekla da sam mislila da mogu doci roditi u bilo koju bolnicu. Kao bila kod mame na Rudesu pa mi je ta bila najbliza. Mislim da ne bi poslali trudnicu sa trudovima da ide u neku drugu bolnicu. Barem ja ne znam da se nekome to desilo.

  31. #31
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Citiraj Ani30 prvotno napisa
    Jele blond, ja sam iz Spanskog i spadam na SD. A kad sam bila u Dugavama isla sam roditi u SD. Tamo me pitala zenska zasto sam dosla tu kad tu ne pripadam, a ja sam se pravila blesava i rekla da sam mislila da mogu doci roditi u bilo koju bolnicu. Kao bila kod mame na Rudesu pa mi je ta bila najbliza. Mislim da ne bi poslali trudnicu sa trudovima da ide u neku drugu bolnicu. Barem ja ne znam da se nekome to desilo.
    hvala :D

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    93

    Početno

    rodila 02.04.2007. na SD , i imam samo riječi hvale...od trudničke ambulante , do rađaone i odjela babinjača...
    trudnoću sam zadnja 3 tjedna vodila kod dr.Hafnere , i imam samo ocjenu 5+

  33. #33

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Staglisce
    Postovi
    182

    Početno

    sto se tice dr klobucara: meni je predlozio carski zbog povrede jetre sto sam i prihvatila. sve je bilo uglavnom ok do pred samog kraja, (osim klistira, to mi je bilo gadno iskustvo). meni je jedina frka sto se tice carskog bila to da ce mi porezati bebu.odabrala sam spinalnu analgeziju sto znaci da sam na carskom bila budna. dr. klobucar je radio carski i porezao je bebu iznad usne. ja sam inace poprilicno slabovidna kad sam bez naocala i to nisam tad primjetila. operaciju su zavrsili tako da su me uspavali. kad sam prebacena iz intenzivne na odjel muz ih je preklinjao da ga puste k meni prije nego sto mi donesu bebu da mi on kaze da ima porezotinu iznad usne da se ne sokiram. ajde, jedva su ga pustili. mene je povrijedilo to sto mi doktor to nije dosao sam reci i reci da mu je zao zbog toga sto se dogodili, nego se pravio da je sve u najboljem redu. jos mi je bio bed sto kad sam se probudila u radjaoni pitala sam sestru da jeli dr porezao bebu ili sam to samo sanjala (obzirom da sam bila time opterecena i prije poroda), a ona me uvjerila da sam snjala i da su mi dali bebu i da sam je poljubila, a ja se toga uopce nisam sjecala. a kad mi je sestra napokon donijela bebu na odjelu babinjca rekla je da ce joj to skroz nestati, a ako ne nestane da ce joj oziljak biti dio sarma. ma grozno sam se osjecala. mozda je to njima rutina, ali meni je to moje dijete i ocekivala sam barem malo sucuti i priznanja da im je zao sto su negdje pogrijesili. ja dajem 5 + dr stanoevicu i 2x5+ dr dukicu koji mi je kasnije rjesavao problem s dojkom, imala sam apsces.

  34. #34
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Dizem topic, trazim nove info od cura koje su cuvale trudnocu na patologiji na SD-u:

    Koliko vam jastuka daju?
    Da li je u sobama vruce, tj da li griju i po noci?
    Da li je O.K. drzati torbu sa stvarima ispod kreveta (sumnjam da ce mi stati sve u onaj tkz ormaric pored kreveta)?
    Kakva je klopa?

  35. #35
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa
    Dizem topic, trazim nove info od cura koje su cuvale trudnocu na patologiji na SD-u:

    Koliko vam jastuka daju?
    Da li je u sobama vruce, tj da li griju i po noci?
    Da li je O.K. drzati torbu sa stvarima ispod kreveta (sumnjam da ce mi stati sve u onaj tkz ormaric pored kreveta)?
    Kakva je klopa?
    Boravila sam samo otp. pet dana početkom ožujka 2008.-me, ovako je tad bilo:

    Da li je u sobama vruće - je, ne znam znači li to da griju i po noći.
    Da (tj. mislim da je izričito istaknuto pravilo da se torbe ne smiju držat ispod kreveta, ali uglavnom većina drži jer u ormarić ne stane), tako i na babinjačama i na patologiji trudnoće.
    Meni nije bila loša - standardno je bolnička, nešto malo manje porcije, piletina, piletina,piletina (ali ja je volim). Ne znam imaju li Patologija i Babinjače istu kuhinju, ali čini mi se da je meni ukusnije bilo na Patologiji, ali to su ti sve dojmovi. Kuhinja po bolnicama u Hrv. ti je svugdje slična, mislim da nema pretjeranih odskakanja, tj. nije kuhinja nešto što se npr. bitno razlikuje od Vinogradske do SD-a, rekla bih. Uglavnom su ti to onako manje, šparne porcije, ne znam na što si navikla. Meni je bilo relativno ukusno. Kako sam dijete menzi, mogu reći da je ipak studentska neusporedivo bolja, ali vjerojatno ti to ništa ne znači kao usporedba.

  36. #36
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    I da, sestre su bile baš ljubazne, čini mi se da kupaona ima dostatno (tri tuša i jedno 4 WC-a, ali ako se tuširaš navečer tad nije gužva), može se, kao i u svim bolnicama, rentat TV pa se plaća neka tarifa, imaš dolje u novome predvorju na SD-u svašta - od frizera, do mislim pošte, kafić s dobrim kroasanima, sve ovisi koliko ćeš smjeti šetati tj. koliko bi strogo bilo mirovanje.

  37. #37
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    E, jastuka - mislim dva. Ali uvijek možeš tražit, ja sam tražila dodatnu deku (zimogrožljiva sam, ali je i meni bilo vruće). U svim Hrv. bolnicama je vruće jer se jako grije.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    56

    Početno

    a kaj meni ne smije doć muž i donijeti vegeterijanski sendvič?
    kaj ću ja jest u bolnici ako ne jedem meso.

  39. #39
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj ~Valerijana~ prvotno napisa
    a kaj meni ne smije doć muž i donijeti vegeterijanski sendvič?
    kaj ću ja jest u bolnici ako ne jedem meso.
    Ne vidim razloga da ti muz ne smije doci.
    A sto se tice klope, prije godinu i pol, kad sam ja bila na Patologiji, bila je sa mnom cura vegetarijanka i njoj su nosili posebnu hranu, nisu od toga pravili probleme.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Citiraj ~Valerijana~ prvotno napisa
    a kaj meni ne smije doć muž i donijeti vegeterijanski sendvič?
    kaj ću ja jest u bolnici ako ne jedem meso.
    Ne vidim razloga da ti muz ne smije doci.
    A sto se tice klope, prije godinu i pol, kad sam ja bila na Patologiji, bila je sa mnom cura vegetarijanka i njoj su nosili posebnu hranu, nisu od toga pravili probleme.
    ma pitam jer vidim da se neke zabrinjavaju oko prehrane pa mi nije jasno zašto ako mogu donijeti svoju hranu.

  41. #41
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj ~Valerijana~ prvotno napisa
    a kaj meni ne smije doć muž i donijeti vegeterijanski sendvič?
    kaj ću ja jest u bolnici ako ne jedem meso.
    Na Patologiji može, na Babinjačama teže, ali tamo ima i vegeterijanski meni, čula sam da se za jednu ženu kuhalo bez mesa, sad, što to točno znači, ne znam - je li samo dobiješ onda prilog bez mesa, ne znam, ali nećeš im biti prva vegeterijanka u bolnici .

  42. #42
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Hvala cure na info.
    Ja sam provela prosli tjedan na SD-u i moram reci da sam sa osobljem ugodno iznenadjena, a i klopa je pojediva. Doduse, nije bilo mlijecnih proizvoda, niti voca, a to me zacudilo jer trudnice bi ipak trebale jesti zdravo. No svi znamo kako nam zdravstvo stoji... I nista nije kriticno ako imamo muzeve i mame i prijateljice koje su nam voljni donijeti nesto ukusno i zdravo svaki dan.
    Imate pravo da je vruce, a radijatori su stari, bez termostata. Zidovi bi se trebali farbati i inace cijeli odjel treba adaptaciju. Kreveti s one tri spuzve i pokriveni plastikom, da nisu komicni, bili bi tragicni.
    Na babinjacama je slicna situacija, sobe su premale i prenatrpane a mira nema ni danju no nocu.
    Zelim vam svima da ne morate nikada ici na cuvanje trudnoce u bolnicu.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Novoselec
    Postovi
    42

    Početno pitanje ak neko zna

    Molila bi ako možda ko zna tko vodi ambulantu za visokorizičnu trudnoću petkom iza 12h na SD?Naručila sam se a zaboravila pitat koji doktor je tada.
    Odgovor može i na PP.Hvala!

  44. #44
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Treba mi info da li na SD pratnja na porodu (prijateljica) mora imati odslucan tecaj i potvrdu? Hvala unaprijed.

  45. #45
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Nama su na tečaju (prije dva mjeseca) rekli da te potvrde traže zato što su imali loših iskustava s agresivnim očevima. MM je dobio potvrdu, a kad je došao na porod nitko ga nije ništa pitao o tome. Bez problema su ga pustili, tako da vjerujem da bi isto bilo i sa ženskom pratnjom.

  46. #46
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno Re: pitanje ak neko zna

    Citiraj Vendi prvotno napisa
    Molila bi ako možda ko zna tko vodi ambulantu za visokorizičnu trudnoću petkom iza 12h na SD?Naručila sam se a zaboravila pitat koji doktor je tada.
    Odgovor može i na PP.Hvala!
    dr. Habek

  47. #47
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Treba mi info da li na SD pratnja na porodu (prijateljica) mora imati odslucan tecaj i potvrdu? Hvala unaprijed.
    Uviejk mozes reci da potvrdu imate ali da ste ju u zurbi zaboravile doma i da ce muz donijeti.
    A oni kako su smotani sve zaborave, pa je i on zaboravio.
    A do tada ces onda i roditi.
    Sretno!!!!!!!!!

  48. #48
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa
    MM je dobio potvrdu, a kad je došao na porod nitko ga nije ništa pitao o tome. Bez problema su ga pustili, tako da vjerujem da bi isto bilo i sa ženskom pratnjom.
    tako je bilo i kod nas

  49. #49
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Mi nismo imali potvrdu. Kad je MM htio ući unutra sestra ga je upitala jel ima potvrdu, on se napravio blesav i rekao da im je kolega (a nije) a i da prvi put čuje da treba "nekakva potvrda" jer on je stranac (ovo je djelomično točno :D) i da vani takvo što ne treba. Sestra pitala doktora i doktor rekao da uđe, ako razumije i priča hrvatski . Parola - snađi se!

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Pozdrav, ima li nekih ažurnih informacija za Sv Duh? Hvala!

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •