Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: sv.duh-nove info?

  1. #51
    Poisonivy avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Evo ja sam rodila krajem 2014 tamo.. Ak se to računa kao relativno nova informacija..iako baš i ne vjerujem da tak ažurno mijenjaju stvari :D
    Što te interesira?

  2. #52
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    ja sam rodila tamo prijje par tjedana.
    pa evo par info-
    u TA čekaš na pregled satima, bez obzira u koje vrijeme si naručena.
    sestra tamo ima neki čudan sistem- bez obzira kad si naručena, ona tebe zapiše u bilježnicu kad si došla. znači, netko može biti naručen u 12h a ti u 10h, i ako taj netko dođe prije tebe, bit će i prije tebe na redu.
    rodilište- babice i doktori ok.
    meni je smetalo to što je sve otvoreno, pa dok sam se porađala, svima u hodniku sam bila na "izvolte", i svi su morali slušati moju muku.
    babinjače- po tri ste u sobi, svaka soba ima svoj wc.
    u sobi je kao na kolodvoru, stalno netko ulazi-izlazi.
    horor su mi bile posjete- dok sam ležala onakva s poroda, još neoporavljena, cimerice su imale posjete- po jedan odrasili i djeca.
    to mi je koma.

  3. #53
    Poisonivy avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Isto je sve kao i kad sam ja bila, s tim da je manjak privatnosti zaista grozan. Porodila sam se u predrađaoni zbog gužve, sestre su kao navukle nekakvu zavjesicu pokraj mene a zapravo od dolje, dakle od tud di beba izlazi me gledalo 5-6 žena koje su došle na porod i neki studenti. Užas.
    I dodala bih da su sestre bile veoma ne ljubazne, da li zbog gužve i zbog previše posla ili je to tako po defaultu, ne znam.
    Jedva sam čekala da odem doma

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •