Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Nošenje blizanaca u marami, slingu...

  1. #1
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno Nošenje blizanaca u marami, slingu...

    Vidim da je krenula rasprava na ovu temu pod razmjenom iskustva...

    Mene to isto jako zanima.
    Zbilja bi ih voljela nositi oboje u nekoj od kombinacija i vec imam dosta fotkica s neta, ali se ne mogu odluciti koja bi kombinacija bila najbolja.

    Koliko vas je bilzance odjednom nosilo u marami/slingu ili necem slicnom?
    Koliko dugo ih se moze nositi (njihova tezina, nasa kraljeznica...)? Znam da se tezina rasporedi, ali ipak...
    Da li i zbog toga jos vise treba paziti na odabir?

    Mi cemo definitivno nesto nabaviti, samo jos nismo 100% sigurni sta.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Jedina prilika kad sam ja svoje nosila istovremeno je sa drugog kata u auto i to ti je išlo tako da jednog stavim u klokanicu i na sebe a drugog na ruke i idemo, dole prvo u sjedalicu ubacim onoga koji je na rukama a onda onog iz klokanice. Ali za nazad je bilo teže jer ti fale ruke pomočne. Iskreno neznam kako bi zavezala taj sling/maramu sa dvije bebe bez pridržavanja... SRetno.
    A i tegliti tako ih nije lako, ja sam ipak za kolica, kad ih jednom navikneš na kolica nema beda možeš s njima do 2,3 g kud god hočeš ovako nosit ih nemožeš tako dugo a loviti isto ne ako si sama.

    Inače postoji dupla klokanica ali s obzirom da nesmijemo stavljati slike nemogu ti pokazati a nemam link, samo fotku.

  5. #5
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Da, ja se isto pitam da li bi mi mogli biti preteski i sl., ali ipak zelim probati.

    Mislis ako se nauce na nosenje da ne bi htjeli biti u kolicima?
    Tj. da necu moci kombinirati?
    Koliko sam citala neke mame to i tako rade. Malo ih nose skupa, malo jednog (onog losije volje), pa oboje u kolica...a po doma kako im pase.

    Meni se za sad ova kombinacija s bebom na ledima ne cini bas prakticna, a ostalo...valjda kad drugi tako nose nije nemoguce.
    A ja sam se tako veselila nosenju bebe u marami da ne zelim odustati samo tako od te ideje, jer su duplici u pitanju.

    Vidjeti cemo...

  6. #6
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Ako imas fotku na kompu mozes ju staviti na forum, samo prvo na npr. http://imageshack.us/ i onda kad ju povecas taj link tu prekopiras.
    I ove moje su s kompa, nisu s orginalnih stranica, jer vise nemam pojma od kud sam ih poskidala.

    Mene osobno zanimaju samo marame, slingovi i sl., ali mozda ima netko tko bi volio i klokanicu za duplice, pa stavi fotku ako mozes.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Ako se pojavi kao slika, molim moderatora da prebaci u link.

    http://img389.imageshack.us/my.php?i...illingszg2.jpg

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Dobro je nije ispala slika

    Uglavnom to ti je ova skroz desno, piše da je za bebe od 1600g na više ali joj je cjena 129funti -paprena.

  9. #9
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Adje curke dajte svoja iskustva s nošenjem - ja bih isto, nabavljam maramu, a možda i dve

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mislim da moja kičma ne bi izdržala kad bih ih oboje nosila, ionako mi je dobrano narušena od jednog po jednog nošenja, zato smo rješenje našli u dva slinga, oboje ih volimo nositi i smatramo to veoma praktičnom i funkcionalnom stvarčicom, nekad kolica a kraće relacije sling.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Ja bih se potrudila kako umem i znam da ih nosim, pa bar jednog po jednog, a pošto takvih poslastica nema kod nas ja bih da sašijem tu maramu, odnosno, da odaberem fin i prijatan materijal pa da sašijem, ali ne znam koja je to dužina...

    Ako neka mama ima maramu je l bi mogla da mi kaže koja je to dužina?

    Što se tiče nošenja oboje odjednom sada mi je mnogo lakše jer su kompaktniji i lakše mi je da ih muvam i premeštam, dobro drže glavice, a i uživaju tamo-amo. Kad smo sami, a istovremeno bi da se prošetaju ja ih uzmem u ruke, pa "razgledaju" po stanu. A sve bi tamo negde preko mog ramena... E to bi možda moglo bolje u marami.

  12. #12
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Citiraj twins mama prvotno napisa
    Mislim da moja kičma ne bi izdržala kad bih ih oboje nosila, ionako mi je dobrano narušena od jednog po jednog nošenja, zato smo rješenje našli u dva slinga, oboje ih volimo nositi i smatramo to veoma praktičnom i funkcionalnom stvarčicom, nekad kolica a kraće relacije sling.
    Hvala, twins mama! Imaš kakvu fotkicu kako šetate?

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Nikako da se poslikamo u duettu, tata je samo vikendom doma a kako je vrijeme do nedavno bilo katastrofa mi smo se uglavnom mazili u četvero u našem novom gnjezdu.
    Obećajem slikicu uskoro.

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Odite na youtube.com i upisite u SEARCH jakov bruna ( video se zove Rijeka sling ) i vidjeti cete video ( koji sam maloprije uploadala pa ce se pojaviti malo kasnije ) koji pokazuje nase klince u slingu...

  15. #15
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    twins mama nisam našla :shock:

    a da nam staviš link?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    Nasla sam....bas ste slatki....evo link

    http://www.youtube.com/watch?v=O5vulZlThyQ

  17. #17
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    twins mama, preslatko!
    Pa otkud si ti da se šetaš Rijekom? Ajd idući put ćemo na kavu!

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Pa ja sam ti rođena Riječanka al nas je život razmilio po drugim krajevima lijepe naše, no puno rodbine mi je u Rijeci i jako smo povezani pa smo često u Ri, prije više,sad ne stižemo... Al planiramo no kad uhvatiš par slobodnih dana tj wknd ostaneš doma uživati sa svojima najmilijima. No, draga ja te imam u planu na kavi sljedeći put kad doletimo u Rijeku.

  19. #19
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Dogovoreno!

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Bit će to Riječka kava za sjećanje.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Primate i nas na Riječku kavu? :D

  22. #22
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Pa naravno - uvijek! Još ćemo ti dati da isprobaš sling i onda si kuhana i pečena...

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Hura za Riječku twins kavu!

  24. #24
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    A di nam je lex, čula sam da je ona nosila obje bebe istovremeno, ali ne nalazim na starim topicima - ajde lex javi se i ohrabri nas!

  25. #25
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

  26. #26
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    ninochka, ovo je krasno, hvala ti!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •