Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 115

Tema: quinny zapp

  1. #51
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj kuku.tree prvotno napisa
    ova nova zapp sa 4 kotača su mi odlična i sad već ozbiljno razmišljam da ih nabavim

    ali, gdje ih nabaviti?
    naime, danas sam pogledala u TL-a, no prodavačica još nije ni čula da postoji varijanta s 4 kotača a kamoli što drugo.... :/

    imam nekoliko dvojibi oko zappa, pa ako mi možete odgovorit vi koji ih imate....

    1.) zapp nema onu prednju prečku koju bih voljela da ima jer mi se čini malo nesigurno bez nje. jesam li u pravu?
    moj se mališ bez te prečke (vozimo buzza) uvijek naginje prema naprijed i bojim se da se ne nagne toliko da završi glavom o pod i još poklopljen s kolicima (u buzza je to malo teže jer su ona daleko teža od zappa, pa se zbog toga posebno bojim što zapp nema prečku)

    2.) kako se zapp ponaša po neasfaltiranom putu?
    (ne mislim po šumama i gorama, nego recimo po puteljku koji se nađe u parku, iza zgrade i sl)

    3.) dovraga, pa ne bi ih bilo ubilo da su ih napravili s barem jednim ležećim položajem... :/
    jel vam bebani kljucaju kad zaspe u njima tako da im glava pada naprijed?

    4.) da li su ručke podesive po visini? ako nisu, jel vama koji ste krakati problem sa visinom?

    5.) što se dobije od opreme? i isplati li se ipak njih nabavljati u sloveniji?

    4. Ja sam visoka 180 cm, MM 186 i nama su skroz ok

    5.cijena u slo u baby centru je od 167 euro naprej...
    http://b2c.baby-center.si/search.asp...&submit1=Najdi

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    chill out room
    Postovi
    78

    Početno

    hvala Lutonjice i In love

    In love s obzirom na tvoju i TM visinu, onda ni mi ne bi trebali imati problema

    a onih 30-tak eura razlike je i zbog dizajna, boje? jer vidim da nemaju svi skuplji i onaj krović...
    meni se jako svidjela ova nova varijanta s 4 kotača...bojim se da će ta novost biti još skuplja od trokolice :/

  3. #53
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    u ZG se sa Zappom dobije navlaka za kišu i torba za kolica...
    u SLO jedna forumašica još dobila zimsku navlaku a druga kad ej išla dobila samo navlaku za kišu..cijena u nekih 100 kn razlike...a u TL-u dobiješ 100 bodova pa potrošiš tih 100 kn na nešto drugo...

    i mi imamo 2 kolica....JAne uzimam kad idemo na duže van (Jarun i sl) da ga mogu spustit ako zaspe, presvuć...Zapp ide na kraće relacije...i gdje nema puno prostora za kolica...

  4. #54
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja tek sad skužila da neka nemaju krović....u TL sva imaju krović

    mi svoja platili 1299 kn...a ovih 189 EUR ispadne 1400 kn...znači u HR jeftinije :/

  5. #55
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja sam visoka 180, MM 185 i nama visina ručki skroz odgovara...

  6. #56
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo naša kupili u Slo, u Baby centru. Dobili smo torbu i navlaku za kišu te adaptore za maxi cosi AS. Nemogu se sjetit kolika je bila cjena, bilo je to prije skoro 3g...A dobili smo i povrat poreza, tako da je na kraju ispalo jeftinije.

  7. #57
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    kuku.tree, ja bih čekala na ova sa 4 kotaća ako ti nije hitno..Nemoj me krivo shvatiti, meni su Zapp super kolica ali su dosta nestabilna. Naša L je jedno jako živahno dijete i nama su se dosta puta prevrnula...L nije mogla sjedit na miru i eto...

    Čak i razmišljam da ova prodam i za A nabavim ova sa 4 kotaća... :/

  8. #58
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    e da i mid obili te adaptere....već sam zaboravila....

  9. #59
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi isto

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    chill out room
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa
    kuku.tree, ja bih čekala na ova sa 4 kotaća ako ti nije hitno...
    da, i mislila sam pričekati ova na 4 kotača. nadam se da će ukoro doći i u naše trgovine.

    hvala vam na odgovorima

  11. #61
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    mi smo kupili zapp u brežicama, 167,80eura, povrat od 30 eura, tako da su kolica ispala jeftinija, a i u brežicama dobijete bodove pa svakako ispadne jeftinije. Na ebayu sam uzela torbu za zapp. izgleda ovako. http://i15.ebayimg.com/03/i/000/cd/f2/c1d4_1.JPG
    super zadovoljna sam s kolicima. ako mi klinac zaspi u njima, stanem na kavicu, zakočim i nagnem ih na stolicu, ma super. on se baš voli voziti u njima.
    što se tiče zappa s 4 kotača, trenutno je to verzija za amer. tržište i TL i baby media shop uopće nisu čuli za to, a niti su dobili mogućnost narudžbe. Provjerila s oba dućana.

  12. #62
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj spunky125 prvotno napisa
    mi smo kupili zapp u brežicama, 167,80eura, povrat od 30 eura, tako da su kolica ispala jeftinija, a i u brežicama dobijete bodove pa svakako ispadne jeftinije. Na ebayu sam uzela torbu za zapp. izgleda ovako. http://i15.ebayimg.com/03/i/000/cd/f2/c1d4_1.JPG
    super zadovoljna sam s kolicima. ako mi klinac zaspi u njima, stanem na kavicu, zakočim i nagnem ih na stolicu, ma super. on se baš voli voziti u njima.
    što se tiče zappa s 4 kotača, trenutno je to verzija za amer. tržište i TL i baby media shop uopće nisu čuli za to, a niti su dobili mogućnost narudžbe. Provjerila s oba dućana.
    Koliko si platila košaru na ebay-u?

  13. #63
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa
    Mi smo naša kupili u Slo, u Baby centru. Dobili smo torbu i navlaku za kišu te adaptore za maxi cosi AS. Nemogu se sjetit kolika je bila cjena, bilo je to prije skoro 3g...A dobili smo i povrat poreza, tako da je na kraju ispalo jeftinije.
    To se radi o onoj torbi u koju se strpaju kolica za nošenje na ramenu?

  14. #64
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    162 kn sa poštarinom.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    chill out room
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj spunky125 prvotno napisa
    što se tiče zappa s 4 kotača, trenutno je to verzija za amer. tržište i TL i baby media shop uopće nisu čuli za to, a niti su dobili mogućnost narudžbe. Provjerila s oba dućana.
    da, baš mi je krivo što nemaju 4 kotača i za europsko tržište...

    ipak odustajem od zappa jer: ima samo jedan položaj (meni beba voli spavati u kolicima), plus to što mogu nabaviti samo na 3 kotača (a više ne želim trokolice)...a bila sam tako zagrijana za njih...

  16. #66
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    i ja naručila košaru za Zapp na e-bayu..sa poštarinom će doć 18 funti a funta je 9 i nešto...oko 170 kn će me doć...

    Miha volli Zapp....u njima je dugo miran i često zaspe što se u drugim kolicima jako rijetko događa...

    a za ono klizanje prema dolje..on se voli zavalit..a ja napravila čvorić kod kopče (nakon što sam zategnula donji dio remena) pa sad ne klizi (dovoljno je stegnut oko nogu i trbuha a na ramenima ima lufta jer ne voli bit svezan

  17. #67
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Ak se netko od vas želi riješiti Zapp-a nek mi se javi na pp.

    Moj sin je prilično velik i ne ćori u kolicima, Buzz će nam sad poslužiti za malu bebicu - naravno s košarom, pa bismo htjeli Zapp, ali rabljeni.

  18. #68
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    MI smo koristili Buzz do nekih 18 mjeseci, a onda smo kupili Zapp da budu pri ruci u autu. Nismo ih koristili previše, ali ono što jesmo super su nas poslužila.
    Mi obožavamo Zapp, ali nije to ništa spram ljubavi prema Buzzu

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    chill out room
    Postovi
    78

    Početno

    mi smo ono kao odustali od zappa jer nema 4 kotača i ima samo jedan položaj?...eh da....evo nas u zapp klubu

    presudilo je to što zapp možemo nabaviti u hr (mislili smo nabavljat maclaren u sloveniji), pa ako bilo što bude lakše nam je kad je to u hr. zatim, imamo već zimsku vreću i suncobran od buzza, pa je i to bio dodatni razlog zašto da ostanemo vjerni quinnyju

    nadam se da ćemo nekako preživjeti to što ima samo jedan položaj....

    i da, predivna su, savršeno mi je to što ih (kao i buzza) mogu gurati samo jednom rukom. iskreno, nisam baš navikla da se kotači išta čuju (buzz je potpuno nečujan) i nisam navikla preskakati male udubine na cesti....no, preživjet ćemo i to....
    super je što sada možemo prolaziti svugdje i ne gledamo više toliko jel ima širine na putu (buzz je dosta širok) i predivno je koliko su mala kad se sklope - baš za putovanja koja će nam uslijediti.

    mnogo mi fali shoping košara i voljela bih je nabaviti.

    mašo jesi li je ti uspjela nabavit preko ebay?


    ja sam u dm-a bila uzela malu torbicu(15-tak kn) koja se objesi za ručke i odlična je. mnogo bolja od one mrežice koju sam prije imala iz TL-a, čak ju se može kao torbicu nositi preko ramena, ali je stvar u tome da je ne mogu baš natrpati stvarima jer je zapp tako lagan pa se bojim da se ne prevrne.

    sve u svemu, jako smo zadovoljni sa zappom

  20. #70
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Imam jedno usputno pitanje u vezi Zapp kolica, znam da se preporuča od navršenih 8 mj, ali mene zanima kada ste vi počeli svoje dijete voziti u Zappu kao kišobran kolicima? Meni je Sara nedavno napunila 9 mj. i nikako se odlučiti, izgleda mi još premala, planirala sam negdje sa 10.mj, je li i to rano ( onako iz iskustava)?

  21. #71
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj kuku.tree prvotno napisa
    ja sam u dm-a bila uzela malu torbicu(15-tak kn)
    :shock: malo OT ali ja sam svoju platila 45kn!!

  22. #72
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Erin prvotno napisa
    Imam jedno usputno pitanje u vezi Zapp kolica, znam da se preporuča od navršenih 8 mj, ali mene zanima kada ste vi počeli svoje dijete voziti u Zappu kao kišobran kolicima? Meni je Sara nedavno napunila 9 mj. i nikako se odlučiti, izgleda mi još premala, planirala sam negdje sa 10.mj, je li i to rano ( onako iz iskustava)?
    margita s 10 mjeseci. tada je počela samostalno hodati, a odavno se samostalno posjedala, ustajala na noge i hodala uz namještaj.
    hoću reći, nisu mi kriterij bili mjeseci starosti, nego razvijenost njene motorike.

  23. #73
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Lutonjice, hvala!
    Sara još ne hoda, već duže vrijeme samostalno sijedi, posjeda se, puže, ustaje uz namještaj,da čekam da prohoda tj. koliko mora biti razvijena njena motorika? (valjda sam se dobro izrazila.. )

  24. #74
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma nije to sad neko stručno mišljenje, nego mi je logično da za kišobran kolica dijete ipak već mora biti podosta "mobilno" i "čvrsto". po ovom kako pišeš, ja bih je stavila u zapp.

    i razmisli si što ćeš sa spavanjem. meni nije smetalo što je spavala onako sva sfrkana u zappu, ali ako si od onih kojima je to :/ , možda vam još nije vrijeme za zapp.

  25. #75
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Lutonjice puno hvala! Što se spavanja tiće Sara nije veliki spavač po danu (čak ni u kolicima) pa mislim da to neće biti problem.

  26. #76
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Jel se vama jako čuje prednji kotač, a zadnja dva su praktićki nečujni?

  27. #77
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Jel se vama jako čuje prednji kotač, a zadnja dva su praktićki nečujni?
    Ne, bar nisam primjetila.

  28. #78
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Jel se vama jako čuje prednji kotač, a zadnja dva su praktićki nečujni?
    svi kotači su nam nečujni

  29. #79

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    svi kotači su nam nečujni
    I nama...

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    chill out room
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj paws prvotno napisa
    Jel se vama jako čuje prednji kotač, a zadnja dva su praktićki nečujni?
    svi kotači su nam nečujni
    šta stvarno?
    pa nama se čuju. misli nije to sad nešto nepodnošljivo, ali se čuje. buzz nam je bio potpuno nečujan. najnečujnije sa zappom nam je kad idemo po pločicama, no malo koja cesta je novo asfaltirana da se baš ništa ne čuje...

    ako se na vašima apsolutno ništa ne čuje znači li to da mi imamo zapp s nekom nepravilnošću? :?

  31. #81
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    naš se jedino na pločama čuje (onima po tkalči)

  32. #82
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    malo off topic ali ja se dvoumim između buz-a i mure!!!
    help

  33. #83
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    I to sa 4 kotača

  34. #84
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Jel se vama jako čuje prednji kotač, a zadnja dva su praktićki nečujni?
    evo jedna frendica nedavno kupila Zapp i zove me da pita jel moji kotači šuškaju al kako ja živim u neasfaltiranoj ulici kad dođemo na sflat ja više niš ne čujem

    išla je reklamirat i zamejnili joj, kaže da više ne šuškaju...

  35. #85
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    jučer slučajno u TL-u prolazim i izložen Zapp u drugoj boji (ja imam svoja) i skužim da je za nekih 5 cm viši od naših... :? :?

    pitam tetu, gleda ona i stvarno kaže da viša su...al zašto nema pojma..kaže da nisu nova pošiljka ili nešto slično...

    a baš bi mi dobro došlo tih par cm

  36. #86
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    mi imamo speedi koja su stalno rasklopljena (dakle za šetnje), a zapp nam je u autu- za šoping. koristimo ga u kombinaciji s autosjedalicom (super, super kad treba nešto na brzinu obaviti i ne zauzimamo cijeli prostor među policama). sad ćemo 9 mj... za more mislim stavit navlaku. čini mi se da smo sad već spremni za "novu fazu". procijenit ću kad je stavim...

  37. #87
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    btw, meni isto drnda prednji kotač :/ mislili smo da je to tako...

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    12

    Početno

    Mi isto razmišljamo o zappu jer micek više neće spavati u kolicima pa nije bitno što nema ležeći položaj a jako su mi slatka....zanima me je li ih problem sastavljati i rastavljati, može li se to jednom rukom? I da li ih ona tenda za sunce štiti i od vjetra ili je to više šminka....i sva ostala iskustva dobrodošla!

  39. #89
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    meni je zapp super, ne može se sastavljati 1 rukom, ali je mali i stane svuda, lagan je pa ga bez problema prenesem gdje treba. Tenda štiti od sunca, i možda bi bila bolja da nema prozirnih dijelova, od vjetra ne znam, jer nisam imala prilike isprobati. ALi, za sunce nije problem ni namontirati suncobran.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Nizozemska
    Postovi
    43

    Početno

    Mi imamo Zapp vec godinu dana. Prvi nam je nestao kad smo isli na ljetovanje (avionom) ...cim smo se vratiti odmah smo kupili novi.
    Prije toga smo imali Buzz, ali posto sam ja svaki dan u shoppingu lakse mi je sa zapp-om, buzz mi je pre velik.

    Darnell nikad nije spavao u kolicima tako da to nama nije bio problem.

    Masa ,sta se tice onoga par cm visi, tako smo i mi gledali i mislili da je to novo, mi smo visoki i voljela bi da je malo visi. Ali istina je da su svi novi malo visi i sami "upadnu" malo nakon nekog vremena.

    Lako ga je sklapljati, ja imam da ga prikacim na biciklu, niti se ne primjeti...

  41. #91
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    zanima me jeste li kupovale dolje onu mrezicu? koliko kosta?
    ako niste, kako ste funkcionirale bez nje?
    dal onaj krovic ista pokriva preko ljeta il je suncobran neophodan?

  42. #92
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kupila sam neku obicnu mrezicu za 30 kn i objesila na rucke
    krovic bas ne stiti od sunca najbolje, ali nikad nismo koristili suncobran

  43. #93
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    suncobran ti definitivno treba, uzela ga u kiki, neki univerzalni, mislim da je 83 kn.

  44. #94
    Leeeaaa avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    252

    Početno

    Malo podižem temu....

    MM zapeo da nam trebaju kišobran kolica, jer nam je Buzz kao prevelik (mislim svašta, prošle godine smo i košaru nosili na more ) ali nema veze...a ja sam sad zapela za Zapp...

    Na službenim stranicama svi imaju kroviće za sunce, a vidim po prethodnim postovima da neki imaju neki ne...dakle kako je sad, kolekcija 2009?
    Da li shoping košara (kao kod Buzza) dolazi u paketu ili se može kupiti?

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Leeeaaa, shopping košara ne dolazi sa Zapp-om. Nju trebaš posebno kupiti, u Baby Media Shop-u ili u Turbo Limach-u. Jučer sam baš vidjela tu košaru u CC1 TL-u. Mislim da je kojih 10tak kuna jeftinija u BMS, ali prije nego što kreneš u nabavku, nazovi dućan pa pitaj imaju li. Mi smo svoju košaru čekali kojih par tjedana, uzeli je u Baby Media Shop-u.

    Imamo kolekciju Zapp 2009, i kolica dolaze sa zaštitom za sunce, kišu i torbom.

    I pazi za to vješanje torbi na ručke - na uputama za Zapp piše da se to ne smije raditi zbog opasnosti prevrtanja kolica.

  46. #96
    Leeeaaa avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    252

    Početno

    Hvala....
    Isprobali smo ga, zaljubili se i naručili (ja volim zapakirane, neisprobavane stvari)....kako su to mala kolica, mislim vidla sam im dimenzije, ali onak sklopljena u autu u torbi :shock: :D
    Kupili smo i košaru za stvari (ali više je 200 nego 100kn )

  47. #97

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Špansko-Samobor
    Postovi
    30

    Početno quinny zapp

    Dali netko možda prodaje ili još bolje bi posudio quinny zapp trokolicu na 3 do 4 mjeseca. Naime, imam bebu od 2 mjeseca i ta kolica, odn. konstrukciju tih kolica, bih samo koristila kad negdje idem s autom pa da ne nosim bebača u autosjedalici na rukama dok nešto negdje obavljam već da autosjedalicu namjestim na konstrukciju tih kolica i tako ga furam. Thnx

  48. #98

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    210

    Početno

    meni su bila preslatka na prvu! lagana, mala, super. onda kad sam probala kolika je mekana tkanina na koju dijete sjeda, nekako sam odustala...
    premekana je i nimalo ne drži kičmu...
    ali sve ostalo je odlično

  49. #99
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Zašto se ZAPP kolica ne bi mogla koristiti od djetetova rođenja (autosjedalica)? Razmišljam o toj opciji..

  50. #100

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    7

    Početno

    mi zakođer imamo zapp.koristio ju je naš sin,ali on sad ima 2 god.tako da mu više ne trebaju kolica.čuvamo ih za kćer koja je još premala za njih,ima 8 mj.što se tiče kolica jako smo zadovoljni.savršeno su pokretna,lagana.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •