Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 115 od 115

Tema: quinny zapp

  1. #101
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    pliz, pojasnite mi zašto se beba od rođenja ne bi mogla voziti u Zappu sa autosjedalicom? mi nemamo auto, pa polusatne šetnje u autosjedalici ne bi trebale biti predugo razdoblje provedeno u autosjedalici.

  2. #102
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    podižem, jer nestrpljivo iščekujem odgovor... so, tražim vaše mišljenje o tome da za bebicu koju očekujem odmah kupim zapp i MQcabrio (prelijepa su mi ta kolica)...

  3. #103
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Zapp sam kupila kasnije kada je Vito imao već godinu dana, prezadovoljna sam. Mislim da polusatne šetnje u autosjedalici ne mogu štetiti, ali zar ćeš stvarno šetati samo pola sata???
    Na dulje mislim da nije dobro, frendica ima kolica sa tom sjedalicom, ali beba se uutra skroz sfrčei zgrbi, pogotovo mala beba.

  4. #104
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    u Baby media shopu imaju košare za Zapp...oko 140 kn košta...i brzo se rasprodaju

    mene zanima koja AS može na Zapp?

  5. #105
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj (maša) prvotno napisa
    u Baby media shopu imaju košare za Zapp...oko 140 kn košta...i brzo se rasprodaju

    mene zanima koja AS može na Zapp?
    moram priznati, nisam čula za te košare za zapp, ali što se AS tiče, ide ti maxi cosi (kao i na druge quinny modele).

  6. #106
    Leeeaaa avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    252

    Početno

    po toj cijeni ima jedino shopping košara za Zapp ( bila 120kn prije 3 mjeseca) , mislim da se niste baš sporazumjele

  7. #107
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    na shopping košaru sam i mislila , zaboravila napisat...

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zg
    Postovi
    26

    Početno buggyboard i zapp

    ima li netko iskustva u ovoj kombinaciji,
    u subotu sam kupila zapp i sad bi još uzela buggyboard pa me malo strah tog nagibanja i prevrtanja i neznam hoću li ovu veliku curku moći nesmetano gurati kad je zapp tako lagan
    :? :? :?
    pliz pomozite ako netko zna,hitno mi je, da me curka ne čeka dugo za buggy

  9. #109
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    i mene zanima Buggy + Zapp!
    2. pitanje: kada kupujem odvojeno kolica i AS, šta mi još treba da ih montiram jedno na drugo?

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zg
    Postovi
    26

    Početno

    evo,bez obzira što nisam dobila odgovor odlučila sam se na ovu kombinaciju i kupila oboje-nije idealno ali može proći,bilo bi bolje da su kolica malo teža zbog stabilnosti
    eto,pozdrav

  11. #111
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    tražim dobrovoljca koji bi bio voljan potanko mi objasniti (pp) kako funkcionira AS na ZAPP-u
    - mogu li montirati bilo koju AS Maxi Cosi, trebam li za to nabaviti još neki dodatak i kako se montira...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    49

    Početno

    Podižem temu jer i mene zanima ovo što je Baby pitala. Imamo Cabriofix sjedalicu i namjeravam kupiti Zapp kolica. Beba je još mala pa ne može u sama kolica.
    Kakvo je montiranje? Jednostavno ili ne? I da li treba još nešto kupiti - mislim na neki dio koji treba kod montiranja???

  13. #113
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    sa zappom ste trebali dobiti adaptere pomoću kojih se gore montira as (na mjesto sjenila). i jednostavno je montiranje, as se samo natakne na te adptere,

    ps. za ljubitelje zappa, uskoro dolazi i novi zapp(xtra) koji se može spuštati u ležeći položaj. a za one koji posjeduju stari zapp, moći će se kupiti samo novo sjedalo. u tl, naravno, nisu ni čuli za to, a ovi iz baby media shopa su rekli da će doći krajem studenog.
    Posljednje uređivanje od spunky125 : 17.10.2010. at 17:49

  14. #114
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    za novorođenče nikad ne bih kupila samo zapp+ AS cabrio.

    beba mora biti u savršeno ravnom položaju. nije dobro da leži sfrkana u toj AS, pogotovo ako za to nema potrebe.
    fizijatri i ostali stručnjaci naglašavaju uvijek da beba mora biti na ravnom, kad se postavi pitanje što je s vožnjom u autu u AS, uvijek kažu da nije strašna ta vožnja koja je kratkotrajna u usporedbi s posljedicama koje bi beba mogla imati da je nezavezana ili na rukama. dakle tu se gleda isključivo na vožnju i sigurnost djeteta.
    a šetnja u sjedalici nije isti slučaj. pogotovo da vam je to jedina opcija.

    mi imamo zapp za starijeg sina, oduševljena sam zappom, osim što mi je dizajn presladak, lako se upravlja, kolica doslovno klize, čvrsta su a lagana, lako se razmontiraju, u prtljažniku zauzimaju minimalno mjesta, meni su idealna. al govorim o velikom djetetu koje ne spava u kolicima. dakle 1.5 - 3 god.
    al kad je bio mali vozio se u pegperego kolicima u onom nultim položaju.
    sad sam za novu bebu kupila cabriofix, stavit ćz ga na kontrujciju od zappa samo u slučajevima da moramo nešto kratko obavit, ići na neki pregled pa mi je lakše samo bebu u AS kliknut na tu konstrukciju. a za svakodnevne šetnje po kvartu opet će u pegperego.

  15. #115
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno


Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •