Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 265 od 265

Tema: Trojke

  1. #251
    kordica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    183

    Početno

    Zubići izgleda da će svaki čas, a i pedica je rekla da joj izgleda da budu uskoro počeli smo polagano ovih dana sa dohranom, navečer im dajem u mlijeko rižine ili prosene pahuljice, a ujutro isprobavaju jabuku, mrkvu i krušku

  2. #252
    king avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    77

    Početno

    hej Eva...curke su preslatke!
    Tak nekako i moji spavaju...i ispada da imamo samo jedno hranjenje po noći.Sada smo se tako uhodali pa smo suprug i ja sami po noći. Po danu imam jednu baku. Ne mogu još ostati sama s njima. Evo mi smo prošli 3 mjeseca i izgleda da nam lagano idu zubići. A baš sam mislila da ćemo imati pauzu između grčeva i zubića...al ništa od toga.
    I ja planiram nekako s pet i pol mjeseci krenuti s dohranom...
    Evo i nas su poslali na kontrolu kod neuropedijatra na Goljak s curicom( ona se najmanja rodila)... vjerojatno ćemo morati na vježbice...ili ćemo vježbati doma( što bi bila bolja varijanta).

  3. #253
    kordica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    183

    Početno

    evo mojoj dorici je izbio prvi zub 6 dana prije 6 mjeseci. Ja bi te savjetovala da sa svih troje odeš na pregled gore, zlu ne trebalo. Mi idemo na vježbe gore 1-2 puta mjesečno, ostalo vježbamo doma

  4. #254
    king avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    77

    Početno

    Nas je Petrova s curkom poslala na Goljak...normo-hipertonična je. Sutra imamo termin za vježbice, pa ćemo vidjeti kako će nam dolaske odrediti. Dečki su mi dobro, jedan nije niti išao na pregled, a za drugog sam ja tražila da ga pregledaju. Njemu kontrola za 2 mjeseca, a vježbe mu za sada ne trebaju. Ja ću vježbati sa svih troje doma.
    meni bi isto odgovaralo da idemo 1-2 puta mjesečno k njima (ponekad mi se teško organizirati za čuvanje).
    Bravo za Doru....to je super.

  5. #255
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Ne znam koliko su bebice stare, ali mislim da ti 1-2 puta mjesečno nije dovoljno. Što se ranije počne vježbati i intenzivnije, rezultati su bolji, a vježbati se mora svaki dan. Ja nisam svaki dan uspjevala s blizancima (samo je V. trebao vježbati), a bojim se da s trojkama je to još teže.
    Nama je fizioterapeutkinja s Goljaka dolazila privat doma dva puta tjedno i jedanput tjedno kod jih (uz naravno moje vježbanje s njim između). V. je imao diagnozu blagi dystoni sindrom.

  6. #256
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Kakve su to vježbe? Kad se uopće otkrije da beba mora na vježbe?

  7. #257
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    eva133... fizijatar ti je zadužen za preglede i preporuke oko vježbanja i eventualnih motoričkih poteškoća.....

  8. #258
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Kako su nase mame trojceka i njihove bebe? Javite se kad stign

  9. #259
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Glupi mob. Javite se kad stignete da vas malo cujemo i vidimo kako se snalazite.

  10. #260
    kordica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    183

    Početno

    evo nas, dobro smo, cure imaju svaka po dva zubića, dečko kasni, al budu i njemu uskoro, sve mu je naotečeno. malo su prehlađeni ali ništ strašno. sad su 7 mj i sve je ok veliki su i debeli, vole papat sve

  11. #261
    kordica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    183

    Početno



    pa gdje ste svi??

    evo mi smo u subotu proslavili prvi ročkas

  12. #262
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Čestitam! Godina dana!

  13. #263
    kordica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    183

    Početno

    prebrzo je prošlo.

  14. #264
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    bome brzo...čestitke ...

  15. #265

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    4

    Početno

    evo i nas da se pridruzimo... mi smo 23 nedelja.. imamo 2 decka i curu :D htel;i bi da nam neko malo preprica kao funkcioniste :D
    hvala

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •