Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 67 od 67

Tema: ACIDOSALUS

  1. #51
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    odgovorili su mi na mail sa par dana zakasnjenja. mislim da bas nemaju neku prodajnu sluzbu vec ono kad stignu. ali moram ih pohvaliti nakon odgovora i moje potvrde narudzbe posiljka je stigla u dubrovnik u roku od 24 sata. ovaj forte je 90kn po boci + postarina 45 kn. znaci bolje naruciti sto vise. mislim da cu danas naruciti 5 boca (procitala sam negdje da je onda boca 80 kn).

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    vidi si kolko je rok trajanja dsa se ne zaletiš.

  3. #53
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    acidosalus je ok, koristila sam ga i ja, ali ovaj topic je nevjerojatan, žešće spamanje u svrhu reklamiranja na rodama još ne viđe...SRAMOTA
    sad mi se acidosalus toliko gadi da ga ne bi ni kupila, upravo zbog ovakvog načina reklamiranja
    Fakat je degutantno kako je silvestra ovdje reklamirala acidosalus. Neobično mi je da njezini postovi nisu uklonjeni.
    Nego, je li moguće da netko vjeruje da taj acidosalus ima bilo kakvo djelovanje drugačije od običnog jogurta (koji je kudikamo jeftiniji) ?????

  4. #54
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Koliko je meni poznato,razlika je u koncentraciji zivih kultura.
    U obicnom jogurtu vecina pogine dok dodje do tebe. (Ne kazem da ne ostane nis u jogurtu, ne zelim da se sad ljubitelji jogurta uvrijede)

    Ima relativno kratak rok trajanja, pa nije dobro narucivat previse odjednom.

    A sto se tice reklamiranja, tako je rijetko da u hr netko radi nesto produktivno i hvale vrijedno, da mi je zao cjepidlacit.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    3

    Početno Pomoć

    Molim vas dali tih vaginaleta ima kupiti diljem Hrvatske ili samo Zg (inače sam iz Zadra) pokušavam riješiti problem CIN-A1 povezanog sa hpv-om ali ne ide

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    3

    Početno

    ej, hvala unaprijed

  7. #57
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Citiraj silvestra prvotno napisa Vidi poruku
    obrisano jer je reklama
    Evo tu su ti njihovi podaci pa najbolje da ih kontaktiraš !

    A cure su napisale da šalju i poštom.

    Osobno sam bila jako zadovoljna Acidosalusom kad sam ga koristila!

    I ne, ovo nije plaćena reklama !
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 23.12.2011. at 14:18

  8. #58
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    I nemoj plakati : riješit ćeš i CIN i HPV !

    Pisale su cure baš o tim zdravstv.problemima - ima tema na Zdravlju odraslih.

    Ako je nađem, stavim ti link tu !

  9. #59
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ja sam i vaginalete narucivala postom. cijeli dan nakon vaginalete smrduckas na cesnjak i cajevac, tako da mislim da bi slican ucinak dobila sa puno jeftinijom verzijom stavljanja cesnjaka i par kapi cajevca u rodnicu + jogurt acidosalus.

    sad sto se tice samog acidosalus jogurta; mislite li da mi mozemo same napraviti svoj acidosalus onako kako su nase bake/mame radile jogurt? recimo da u pravo mlijeko (ne ono iz tetrapaka, pasterizirano, sterilizirano sto kravice nije vidjelo...) stavimo acidosalus i ostavimo ga na sobnoj temperaturi? hm, ne znam hoce li se te kulture bakterija razvijati ili trebaju bas neke posebne uvjete? kako uopce znati jesmo li uspjele ili je to samo jogurt vulgaris?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala

  11. #61
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Fakat je degutantno kako je silvestra ovdje reklamirala acidosalus. Neobično mi je da njezini postovi nisu uklonjeni.
    Nego, je li moguće da netko vjeruje da taj acidosalus ima bilo kakvo djelovanje drugačije od običnog jogurta (koji je kudikamo jeftiniji) ?????
    I ja sam ostala osupnuta kad sam vidjela sada postove, ali pogledaj datum. Tada nismo imali pravila koja imamo danas. Brišem postove sada.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    96

    Početno

    Znate li da li se i dalje može naručiti Acidosalus forte na onaj broje telefona ? I može li ga se uzimati dok se doji i u slučaju da je beba preosjetljiva na proteine kravljeg mlijeka?

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    pa sad ak je dete bilo preosjetljivo na bilo kakvo mlijeko, jogurt ili sir ako si pojela, ( ponekad može samo bit na mlijeko) onda će i na ovo biti, pa zaključi sama.

    bilo bi dobro detetu dat neki probiotik koji nema veze s mlijekom tipa Panda , vip, linex ili nekaj slično ako već treba probiotike.

    a jel ste vi bili na testiranju??'?

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    96

    Početno

    Pije BioGaia probiotik . Ovaj sam mislila kupiti sebi s obzirom da muku mučim sa candidom koja se stalno ponavlja.Eliminacijskom dijetom sam došla do zaključka da mu smetaju mliječni proizvodi i sve ih izbacila iz prehrane( svoje), ne znam dal je samo mlijeko ili što , nisam probavala.Dobio je dermatitis po nogama, i kao lišajevi izgledaju , i po vratu i trbuhu.Kad sam prestala sa mliječnim sve se povuklo. Inače slabo prihvača dohranu tako da još do toga nismo ni došli. A kod alergologa idemo 23. listopada.

  15. #65
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    Imaš acidosalus za vaginalno ispiranje isto ti je jogurt ali se aplicira u rodnicu,mene spasio od kandide i infekcija,bas ga sad koristim u trudnoći jer sam imala e.coli kad ga potrosim idem na briseve,( pila i antibiotike)

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ti ally možeš nešto od probiotika za velike ( a i male) tipa VIp, linex .....

    ajde nisam skužila od kad mali ima dermatitis, i kaj on sam jede ?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.10.2013. at 09:52

  17. #67

    Datum pristupanja
    Dec 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav! Zanima me kakva su vam iskustva s primjenom Acidosalus vaginaleta u trudnoci? Da li je primjena ulja gospine trave i cajevca koja je sadrzana u njima sigurna za bebu kad se koriste na sluznicama (jer oralno nisubsigurni)

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •