Stranica 12 od 15 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 703

Tema: Korisnici homeopatije-postrojte se!

  1. #551
    bambolina avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    35

    Početno

    Cure može pomoć, danas smo bili kod homeopatice radi anemije kod bebe. dobili smo Ferrum phosphoricum i još neke remedije, ali se meni pomiješalo kako da ih uzimam prilično sam sigurna da mi je dr. rekla da Ferrum uzimam JA i da beba preko mlijeka dobije, a MM tvrdi da sam krivo čula. Da li je netko uzimao na taj način preko m mlijeka. hvala

  2. #552
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    mi smo korisnici i veliki zagovornici homeopatije već nekoliko godina.
    k doktorima, hvala bogu nejdemo i dovoljno je samo reći da nam je karton kod pedijatrice potpuno prazan.
    zasad sve liječimo doma.

    sada sam treći put trudna i homeopatica mi je preporučila schusslerove soli. zanima me je li ih netko od vas uzimao u trudnoći? iskustva?

  3. #553
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj bambolina prvotno napisa Vidi poruku
    Cure može pomoć, danas smo bili kod homeopatice radi anemije kod bebe. dobili smo Ferrum phosphoricum i još neke remedije, ali se meni pomiješalo kako da ih uzimam prilično sam sigurna da mi je dr. rekla da Ferrum uzimam JA i da beba preko mlijeka dobije, a MM tvrdi da sam krivo čula. Da li je netko uzimao na taj način preko m mlijeka. hvala
    mi smo tako uzimali homeopatiju, dok sam dojila. Ja kuglicu u usta pod jezik i beba na cicu.... To je bio najjednostavniji način i pomagalo nam je

  4. #554
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    e sad jedno novo iskustvo s homeopatijom.
    nabavila sam homeo koja bi smanjila bolest vožnje, odnosno spriječila povračanje u autu jer smo trebali ići na put nas hrpetina s kombijem i tog sam se grozila jer mi je odvratno slabo u vožnji kada ne vozim ja ili nisam na suvozačevom mjestu.
    Kako sam ustanovila da mi i pas ima slab želudac dala sam i njemu homeopatiju i sada se svi super vozimo. Pas je jadan imao jako slabi želudac i bilo bi mu slabo već nakon 15-20 min vožnje a uz homeopatiju nema nikakvih nuspojava!

  5. #555
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    [QUOTE=curly mama;1778440]mi smo korisnici i veliki zagovornici homeopatije već nekoliko godina.
    k doktorima, hvala bogu nejdemo i dovoljno je samo reći da nam je karton kod pedijatrice potpuno prazan.
    zasad sve liječimo doma.

    sada sam treći put trudna i homeopatica mi je preporučila schusslerove soli. zanima me je li ih netko od vas uzimao u trudnoći? iskustva?
    [/QUOTE

    Ja sam soli uzimala od početka trudnoće. To su tako blage potencije da je teško reći išta o iskustvu s solima osim da je u trudnoći i porodu bilo sve za 5+

    evo tu sam pronašla ponešto

    http://www.alternativa-forum.com/hom...-trudnoca.html

  6. #556
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Ja sam u zadnjem mjesecu trudnoće i zadnja tri mjeseca uzimam tkivne soli, a time sam automatski prestala uzimati vitaminske pripravke koje sam prije uzimala. Osim određenih tkivnih koje mi je preporučila homeopatica sam na svoju ruku uzela još jedne - slicea - i to se nije pokzalo dobrim jer sam ja po konstituciji Silicea, pa sam ovim samo još više potaknula upalu sinusa, koju trenutno imam. Dakle, nemojte se igrati homeopata osim ako to baš niste sigurni. Inače moje iskustvo je za sad dobro, npr. kad mi počnu naticati noge uzmem Natrium muriaticum, inače ga ne uzimam onako preventivno, a ove druge svakako da svakodnevno - osobito Calcareu floricu jer je bitna za izgradnju bebe....
    Htjela sam se još pohvaliti da sam odvela svog 2-godišnjeg mališana na konstitucijski tretman i započeli smo s uzimanjem remedija. On je sklon gnojnim uplama angina. Nadam se najboljem jer nam je antibiotika stvarno više navrh glave.

    Sretna vam Nova 2011.!!!

  7. #557
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Di_zg, super.
    Mi smo isto psa lijecili homeopatskim pripravcima, uspjesno.
    Ako je bila neka velika frka, isli smo veterinaru po dijagnozu i onda definirali tretman s homeopaticom (ili sami, ovisno o cemu se radilo).

  8. #558
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    Vala, točno taj program je i meni je dala homeopatica. hvala ti za link. super da je bar malo pojašnjeno što koji lijekić radi.
    ono što sam dosad čula je samo to da terapija dovodi u ravnotežu majku i dijete, smanjuje vjerojatnost komplikacija pri porodu kao i zdravstvene probleme kod djeteta u budućnosti (?).

  9. #559
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    Sigurno da pomažu kod razvoja raznih organa kod rasta još ne rođenog djeteta. Za kasnije teško mi je bilo što tvrditi.

    Ja imam kod kuće u prvoj pomoci svih 12 soli koje često koristimo kod raznih prehlada. One super pomažu na fizičkoj razini pošto su vrlo niske potencije što znači da ima fizičke tvari u njima.

    Probaj izbjeći ultrazvuk koliko god možeš. Nije baš bezazlen koliko god tvrdili suprotno.

  10. #560
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    mi jš nismo korisnici homeopatije, ali bi rado postali.
    L. muku muči s sekretornim otitisom i sad na već opasno "prijete" s ugradnjom cjevčice u uho, ali sam na portalu pročitala tekst da se upale uha dobro rješavaju sa homeopatijom, pa bi probala s tim.
    jel ima tko za preporučiti dobrog homeopatu kojem bi mogli otići?

  11. #561
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    Evo linka sa udruge homeopata

    http://www.homeopatija.hr/popis/

    ja bih gledala da mi homeopat ipak nije na drugom djelu grada, a i cijene se razlikuju...ima homeopata koji naplačuju tretman i još moraš kupiti posebno lijek, a kod drugog je lijek u cijeni

  12. #562
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Vala prvotno napisa Vidi poruku
    Evo linka sa udruge homeopata

    http://www.homeopatija.hr/popis/

    ja bih gledala da mi homeopat ipak nije na drugom djelu grada, a i cijene se razlikuju...ima homeopata koji naplačuju tretman i još moraš kupiti posebno lijek, a kod drugog je lijek u cijeni
    znam da se razlikuju, zato sam i tražila preporuku,ako ne može ovako javno može i na pp

  13. #563
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Evi i nas 9.god.krenuli kod Ropca u Baštijanovu,i počeli s pripravcima,inače radi se o bronhalnoj astmi i refluksu jednjaka.Bumo vidli

  14. #564

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Cure, kako usklađujete odlazak pedijatru radi otvaranja bolovanja, kad on propiše antibiotik, i homeopatije? Nama je homeopatica rekla da uzmemo antibiotik ali da ga ne pijemo, no meni teško pada muljanje a ne znam što ako Luciji bude potrebno duže bolovanje (što povlači kontrolu kod pedijatra, i najvjerojatnije novi recept za antibiotik ili čak pregled kod specijalista) - mogu li oni nekako skužiti da antibiotik nismo ni mirisali?

  15. #565
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Naša pedijatrica zna za apsolutno svoaku terapiju koju smo dali ili nismo, u pravilu sve radim u dogovoru sa njom .
    Istina, ona nikad ne prepisuje antibiotik kad nije apolutno nužno.

  16. #566
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    J. je sad 3g. i još ni jednom nije bio na antibioticima (kuc, kuc, kuc). Jednom smo mu zbog jedne bakterije htjeli dati a., no baš tog nije bilo u ljekarnama. Bakteriju ne znam što je uništilo, svašta smo kombinirali homeopatiju, citrofit, brusnicu. kada su ove sezone gripe i drugih bolesti ja se bojim otići pedijatrici među bolesne. Kod visoke temperature prvo odem u privatan labaratorij ( pregled krvi je 50 kn. ) i prema nalazima nazovem pedijatra i konzultiram se dal je potrebno doći na pregled.

  17. #567
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Vala prvotno napisa Vidi poruku
    Kod visoke temperature prvo odem u privatan labaratorij ( pregled krvi je 50 kn. ) i prema nalazima nazovem pedijatra i konzultiram se dal je potrebno doći na pregled.
    Osobno bih se bojala doktora koji ne gleda pacijenta nego samo nalaz krvne slike.

  18. #568
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Osobno bih se bojala doktora koji ne gleda pacijenta nego samo nalaz krvne slike.
    Ovo je topik o homeopatiji, znači da se prvenstveno liječimo homeopatijom. U nalazu krvi se vidi npr. broj leukocita. Ako su povišeni to zahtjeva daljnje pretrage i onda odemo do pedijatrice. Ne vidim potrebe nositi bolesno dijete koje kuri 39 među drugu bolesnu djecu koja boluju od tko zna kakvih zaraznih bolesti, čekati sa njim 2 sata da bih svakako morala na vađenje krvi gdje bi opet čekala i maltretirala dijete....

  19. #569
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Vala prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je topik o homeopatiji, znači da se prvenstveno liječimo homeopatijom.
    Hvala, znam pročitati naslov.
    Ali obzirom da si pisala o pedijatrici (koja je onda vjerojatno djelatnik klasične medicine) nju mogu komentirati.

  20. #570
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Nisam čitala svih 12 stranica pa sorry ako se ponavljam.
    dali mi možete preporučiti dobrog homeopata beba mi ima problema s AD-om
    Koliko to otprilike košta pregled + ljekovi jer bih htjela da odemo i ja i MM jer ja imam seboroični i još neke probleme a MM ima astmu pa se bojim da bi nam to odjednom bio preveliki financijski zalogaj

  21. #571
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam čitala svih 12 stranica pa sorry ako se ponavljam.
    dali mi možete preporučiti dobrog homeopata beba mi ima problema s AD-om
    Koliko to otprilike košta pregled + ljekovi jer bih htjela da odemo i ja i MM jer ja imam seboroični i još neke probleme a MM ima astmu pa se bojim da bi nam to odjednom bio preveliki financijski zalogaj
    Za koji grad pitaš?

  22. #572
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Zagreb i Zadar dolaze u obzir.

  23. #573

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    nas lijecnik opce prakse ima i specijalizaciju iz homeopatije (usput je naturopat i radi i ayurvedu)

    isli smo i kod tinusa smits-a na CEASE Therapy i kod recovery od DKTP smo vidili promjene ali za hepatitis bas i ne. kako je on vec tada bio bolestan primila nas je druga doktorica i kombinirala CEASE Therapy sa nekim suplementima i ideja je bila da idemo na PALEO diet

    http://www.cease-autism.com/3842/autism.aspx

  24. #574
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Evo da se pohvalim sa subote na nedjelju je K. ima temp 39,3C. On uvijek ima tako visoku i još ta zemp šeće od npr. 38,5 do 39,3 ili je uopće nema. Međutim ovaj put smo to uspijeli rješiti bez Ibuprofena i jako sam sretna zbog toga. Dala sam mu dva puta po granulu Acontium 30C u roku od 15 min. To mu nije drastično spustilo temp. samo na 38,8C, ali se smirio i zaspao. Ujutro se probudio sa blagom temp i za par sati je bio kao nov. Svi simptomi su upučivali na Acontium i mislim d aje to bilo ključno, a na organizmu je bilo da se izbori sa virusom.

  25. #575
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam čitala svih 12 stranica pa sorry ako se ponavljam.
    dali mi možete preporučiti dobrog homeopata beba mi ima problema s AD-om
    Koliko to otprilike košta pregled + ljekovi jer bih htjela da odemo i ja i MM jer ja imam seboroični i još neke probleme a MM ima astmu pa se bojim da bi nam to odjednom bio preveliki financijski zalogaj
    evo da se ponovim još jednom, nije moguće da nitko nema preporuku za nekog homeopata, zagreb i zadar dolaze u obzir

  26. #576
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Dr.Simetin, tel:4819-346

  27. #577
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Detaljnije na pp

  28. #578
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Mi idemo kod Blanke Martinović, pogledaj pod Primula homeopatski centar na webu.
    Posljednje uređivanje od ivana2008 : 20.01.2011. at 08:27

  29. #579
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Mi Ropac baštijanova u zg.baš zbog astme.

  30. #580
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    jel netko ima iskustva s lječenjem jako male bebe. moja bebica ima samo 12 dana i vec ima problema s disanjem. krklja joj negdje iza nosa, od jučer i kašlje produktivno (koliko može). ja sam se jutros konzultirala shomeopaticom, ali bi voljela cuti vasa iskustva. isli smo dr. krv joj je dobra, ali ima dosta sekreta i u plucima. nisu nam nista preporucili osim stavljanja puno fiziološke.

  31. #581
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Doktor vam nije dao ništa, homeopatica ništa. I struka i "struka" su rekli svoje. Što bi ti sad značilo da neka xy forumašica kaže da bi ona nešto dala tako maloj bebi?

  32. #582
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    samo da obavijestim da smo bebicu uspješno izljećili remedijama, nakon što smo se čuli s homeopaticom

  33. #583
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj ivana2008 prvotno napisa Vidi poruku
    jel netko ima iskustva s lječenjem jako male bebe. moja bebica ima samo 12 dana i vec ima problema s disanjem. krklja joj negdje iza nosa, od jučer i kašlje produktivno (koliko može). ja sam se jutros konzultirala shomeopaticom, ali bi voljela cuti vasa iskustva. isli smo dr. krv joj je dobra, ali ima dosta sekreta i u plucima. nisu nam nista preporucili osim stavljanja puno fiziološke.
    Citiraj ivana2008 prvotno napisa Vidi poruku
    samo da obavijestim da smo bebicu uspješno izljećili remedijama, nakon što smo se čuli s homeopaticom
    Samo da povežem ova dva posta, da ne bi ispalo da ste stvarno remedijama nešto izliječili.

  34. #584
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    he, he....

  35. #585

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    48

    Početno

    ja sam "korisnik" godinu dana: u kombinaciji s akupunkturom sam jako zadovoljna; sin će na prvi "pregled" na jesen...

  36. #586

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    12

    Početno

    mi koristimo homeopatiju od samih početaka i puno nam pomaže, pa ne trčimo doktoru svako malo
    zatim radimo pauze da se tijelo ne navikne
    jako smo zadovoljni i naša malena

  37. #587
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    mi jš nismo korisnici homeopatije, ali bi rado postali.
    L. muku muči s sekretornim otitisom i sad na već opasno "prijete" s ugradnjom cjevčice u uho, ali sam na portalu pročitala tekst da se upale uha dobro rješavaju sa homeopatijom, pa bi probala s tim.
    jel ima tko za preporučiti dobrog homeopatu kojem bi mogli otići?
    Hej draga, jesi li što riješila? Imamo isti problem pa trebam pomoć

  38. #588

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Molim nekoga tko se razumije bar malo u homeopatiju da mi odgovori. Nedavno sam naručila iz inozemstva gynatren, to je homeopatski lijek koji sadrži probiotike odnoso jaku kulturu lactobacilla. Nalazi se u obliku injekcija, pakovanju sam dobila 3 ampule koje trebadati u razmaku od po 2 tjedna. međutim nakon druge doze izbila mi je ponovno candida i razmišljam kako je to moguće? jučer sam osjetila da imam i upalu mjehura. Je li moguće da homeopatija izdiže bolest ma vidjelo a tek onda je suzbija ili šta? molim nekoga da mi pojasni jer ja ću puknit ako mi ni ovo ne pomogne

  39. #589

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    45

    Početno Lycopodium

    Bok cure, mi dobili od pedijatrice (koja je ujedno i homeopat) otopinu u kojoj se nalazi taj Lycopodium.
    Inače, moja malecka sa 14mjeseci samo je 2 x prespavala noć, ćesto se budi, nemirna je (živa), nije više od 10min na jednom mjestu, sve ju zanima...probali i sa Camomillom, ali ništa
    Sad nam dala taj Lyc. Počela sam joj davati u subotu 09.04. (a u petak završila kuru od 10 dana antibiotikom zbog upale uha)...inače ovaj Lyc služi i za upalu uha. Naime nakon dva dana davanja spavala je čak ok, ali u utorak dobila visoku temp sve do danas (skidam je Lupocetom). Nadam se da nije reakcija na Lyc, jer joj je i grlo malo upaljeno (uho prošlo).
    Ima li netko iskustva sa Lyc?????

  40. #590
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa Vidi poruku
    Hej draga, jesi li što riješila? Imamo isti problem pa trebam pomoć
    hej, sorry tek sam sad vidjela.
    uspjeli smo rješiti s homeopatijom, našli dobru homeopaticu i super sam zadovoljna.
    prvo je dobila konstitucijski i onda je dobila siliceu, mislim da se tako piše jer je na kuglicama pisalo sil comp, koje je pila 3x1 14 dana i već nakon tri dana sam vidjela da su se uši počele kao vlažiti i sekret izlaziti van.
    na kontroli kod otorinca nalaz bio ok, ali je rekao da se njoj kod svake prehlade to može ponoviti.
    evo bila sad opet prehlađena, i dala sam joj opet sil comp i uši sve pet, iako mi se čini da je prvi dan čula malo slabije, ali nakon par dana uzimanja kuglica je dobro
    pa ti stvarno preporučam da probaš sa homeopatijom.

  41. #591

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    11

    Početno

    Za vas otvorenijeg uma
    Homeopatetika: malo o homeopatiji

  42. #592
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Ja sad tek vidim tvoj post Drago mi je da ste uspjele
    Mi smo uspjeli naći dr.homeopatije tu u Varaždinu.
    Prvo je mojoj princezi dala Hepar Sulph. bilo joj je bolje, ali joj je ponovna prehlada i boravak vani pogoršao stanje. Nakon toga je dobila Lycopodium i sad je prošlo mjesec dana kako je stanje OK. Prekjučer je počela šmrcati, a danas smo morale ionako na kontrolu pa je dobila Ferrum Phospor. Svaki puta je dobila po 3 remedije i to je to...
    Za dva tjedna konačno idemo da doktorica uzme anamnezu i da krenemo s konstitucijskim liječenjem jer sada je ona rješavala samo akutnu situaciju. Kad se sjetim da smo prošli tjedan trebale biti na operaciji
    Presretna sam što je sve dobro krenulo. Ne mogu reći da je završilo jer prvo trebamo provesti konstitucijsko liječenje kako se ove prehlade više ne bi ponavljale u tolikoj mjeri.

  43. #593

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Evo da vam se konačno i ja pridružim .
    Konačno sam se oslobodila i počela samostalno koristiti homeopatiju za sebe i svoju obitelj.
    Idemo i kod homeopatice, prolazim i neku edukaciju i tako.

    Trenutno nas muči atopijski dermatitis kod srednje kćeri (skoro 5 god). Imate li kakav savjet? Tnx

  44. #594
    juby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    63

    Početno

    Pozdrav svima,
    jel mi netko može preporučiti pedijatra koji je ujedno i homeopat. Lokacija: Zagreb.
    Hvala!

  45. #595
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    U povijesnom muzeju na gornjem gradu je stalna postava o banu J. Jelačiću, kad tamo ... homeopatski set. Preparati su isti k'o dan-danas.

  46. #596
    juby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    63

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    U povijesnom muzeju na gornjem gradu je stalna postava o banu J. Jelačiću, kad tamo ... homeopatski set. Preparati su isti k'o dan-danas.
    Zanimljivo!

  47. #597
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    molim ako netko zna gdje mogu u puli kupiti homeopatske ljekove?

  48. #598
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    u principu prodaju u svakoj boljoj apoteki pojedinačno po cifri od 70 naviše kuna ( bar u Zgb), kod njih http://www.homeopatija.com/ vjerovatno možeš i direktno kupit da ti pošalju doma . Mi kad trebamo direktno kupujemo od homeolaba po cifri od 40 kn, jer imamo učlanjenje u udrugu homeopata.

  49. #599
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    dosta mi je hitno, tako da mi se ne da narucivati, nego bi otisla i kupila, samo neznam u koju apoteku da idem.

  50. #600
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    pa otiđi u najbližu i pitaj jel imaju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •