Stranica 13 od 15 PrviPrvi ... 31112131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 703

Tema: Korisnici homeopatije-postrojte se!

  1. #601

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    hej, cure, molim pomoć!

    mm putuje u London i voljela bih da mi tamo kupi Homeopathic box-znači kutiju sa 30-ak bočica remedija (osnovne).
    no, googlam i ne mogu se odlučiti. imate li kakvu preporuku?

    hvala

  2. #602
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Iak ome sva osobna svjedočanstva forumaša nisu uvjerila u snagu homeopatije i naturopatije, ovaj stručni prikaz mi je potpuno promijenio život.
    http://www.youtube.com/watch?v=_vJwe8pSN-Q
    Nakon ovoga mi nema druge nego baciti u zaborav sve što sam do sada vjerovao i u potpunodsti se posvetiti proučavanju naturopatije i homeopatije.

    Ako netko ovdje još uvijek ima i zrnce sumnje u homeopatiju, neka pogleda ovaj kratki filmić i sve će sumnje biti kao rukom odnesene.

  3. #603
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    hej, cure, molim pomoć!

    mm putuje u London i voljela bih da mi tamo kupi Homeopathic box-znači kutiju sa 30-ak bočica remedija (osnovne).
    no, googlam i ne mogu se odlučiti. imate li kakvu preporuku?

    hvala
    Heliosov remedy kit je dobar. Dobijes i knjizicu u kojoj su ti kratko opisane remedije i kada/zasto se uobicajeno daju.
    Evo ih: https://www.helios.co.uk/kits.php

  4. #604
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    molim ako netko zna gdje mogu u puli kupiti homeopatske ljekove?
    Bas mi je zao sto nisam ovo prije vidjela.
    Ljekarna na Stoji ima jako puno toga (Ljudevita Posavskog 11), nesto se jos moze naci u Zagrebackoj ulici (privatna ljekarna, prema staroj bolnici), a mixeve od Homeolaba mozes kupiti i u centralnoj ljekarni na Korzu.

  5. #605
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    ja ih kupujem kod homeopatice...ako zatreba išta šaljem broj na pp

  6. #606
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Iak ome sva osobna svjedočanstva forumaša nisu uvjerila u snagu homeopatije i naturopatije, ovaj stručni prikaz mi je potpuno promijenio život.
    http://www.youtube.com/watch?v=_vJwe8pSN-Q
    Nakon ovoga mi nema druge nego baciti u zaborav sve što sam do sada vjerovao i u potpunodsti se posvetiti proučavanju naturopatije i homeopatije.

    Ako netko ovdje još uvijek ima i zrnce sumnje u homeopatiju, neka pogleda ovaj kratki filmić i sve će sumnje biti kao rukom odnesene.


    Prvi put sam otvorila ovu temu i ostala sam . Ali, live and let live.

  7. #607
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=429

    Odlična emisija o homeopatiji.
    Ljetna slagalica, epizoda od 28. srpnja 2011.

  8. #608
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    kako to moze biti odlicna emisija. ispljuvali su homeopatiju uzduz i poprijeko. digli mi tlak. to je bilo antihomeopatska emisija, zar ne?

  9. #609
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    to je mujici odlična emisija o homeopatiji

  10. #610
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    ne razumijem?

  11. #611
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj cokolina prvotno napisa Vidi poruku
    kako to moze biti odlicna emisija. ispljuvali su homeopatiju uzduz i poprijeko. digli mi tlak. to je bilo antihomeopatska emisija, zar ne?
    Nije antihomeopatska ni prohomeopatska emisija, nego talk show s aktualnim temama i gostima različitih stajališta.
    Nisu uzduž i poprijeko ispljuvali homeopatiju.
    Vrlo lijepo i kulturno je zagovornica homeopatije izlagala svoje stavove, a skeptici su isto tako lijepo i kulturno iznijeli argumente zbog kojih su skeptični prema homeopatiji.
    Zar ima netko da je pogledao emisiju i može reći bilo što drugo osim da su se lijepo, kulturno i argumentirano (neki više, neki manje argumentirano) razgovarali?

  12. #612
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Može, ja . emisija je bila bezveze (baš za ljetnu razbibrigu) voditelj pristran, gosti različitih stavova u nejednakom omjeru, homepatica koju su izabrali za emisiju nije bila najbolji izbor (a i sigurno su joj rekli da će se pričati o homeopatiji, ali su zaboravili naglasiti u kojem tonu). Da je voditelj htio podići prašinu ili bolje zatalasati mogao je izabrati i neku bolju temu.

  13. #613
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Vrlo lijepo i kulturno je zagovornica homeopatije izlagala svoje stavove,
    zagovornica homeopatije, ajoj ...jao si ga nama ako ona zagovara homeopatiju. Naime, ne zelim da me takva homeopatkinja ikada lijeci. iznjela je hrpu neistinosti.

  14. #614
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Obzirom na križarske napore u iskorjenjivanju homeopatije, protivnici bi mogli završiti kao Križari (zanimljivo je da Hrvati nisu sudjelovali u tom povijesnom debaklu). Kad bi se ta vrla ekipa samo bavila svojim poslom, ili barem onim dijelom svojeg posla koji im stvarno ide...
    Ima jedna zanimljiva knjiga (za nas štrebere ) u kojoj lijepo opisuje stanje stvari u križarskom pohodu protiv homeopatije, Michael Brooks, "13 Things That Don't Make Sense", gdje u upravo 13-om poglavlju "HOMEOPATHY; It’s patently absurd, so why won’t it go away?" opisuje nadljudske napore koje su neki ljudi u stanju potegnuti ne bi li natjerali homeopatiju da postane istovjetna placebu (ili po mogućnosti lošija). I ne ide pa ne ide Obično popuše neku amatersku foru s metodologijom, tipa: "staviš sve homeopatske pilulice iz seta u jednu zdjelu i..."
    Zanimljivo je da upravo križarska ekipa kojoj je homeopatija toliko mrska i apsurdna očekuje od ostatka populacije da povjeruje u učinkovitost i neškodljivost cjepiva

  15. #615
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Voda pamti,a cjepiva su neučinkovita

  16. #616
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Priznaj Mujice, koji si od ove dvojice

    Ova me nikako ne bi liječila, ni sama ne vjeruje u smučkanu vodicu.
    I čitala sam već negdje o ovim pokušajima integracije homeopatije s HLK i iskreno, zgrožena sam. Jer jedno je ljudima naplaćivati placebo, tko voli nek izvoli, a drugo je tome dati legitimitet.

  17. #617
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Sirius, nebitno koji je omjer za i protiv i stav voditelja.
    Bitno je što je tko rekao.
    Ona dvojica koja sumnjaju u homeopatiju iznijeli su vrlo jasno razložene argumente, a ženskica jadna nije imala ništa za reći. I ne znam koji bi homeopat imao išta za reći na njihove logične argumente.

    Cubana, vjerovala ona ženska u to što radi ili ne, da se mene pita, odmah bih joj oduzeo licencu, pa nek mućka i lupka što hoće.

  18. #618
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    nego, jel netko primjetio kako je dr spomenula da su poslali u sabor prijedlog za priznavanje homeopatije u sustavu hzzo-a?
    ugodno sam iznenadjena, zna li netko sta vise o tome?

  19. #619
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    ne znam, ali znam da me apis mellifica ovih dana SPASILA kad me ubola osa. hehe, suma summarum, bilo je kao da me komarac ubo. kad se sjetim da su mi prije izfantaziravali nekakve alergije, koliko bih teško reagirala... kad je pravi lijek u blizini, nema problema! svima prepuručujem u prvoj pomoći apis m.

  20. #620
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    htjela bi provesti detoksikaciju organizma pomoću homeopatije, ali kako dojim M. nisam sigurna da li bi smjela.
    znam da homeopatija inače može uz dojenje, i već sam uzela konstitucijski, i M. uzima kuglice za zubiće, ali me brine da li bi se onda ti otrovi koji bi valjda izlazili iz tijela zbog detoksikacije, prešli u mlijeko?

  21. #621
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Jel nekoga od vas spašavaju homeopatski pripravci od alergije na ambroziju?

    Hajde, utješite me, javite se i recite:"Da!"

  22. #622

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    Meni je pomagalo od Homeolaba.
    Trenutno koristim mast za nos Nisita,i to mi pomaže.

  23. #623
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    htjela bi provesti detoksikaciju organizma pomoću homeopatije, ali kako dojim M. nisam sigurna da li bi smjela.
    znam da homeopatija inače može uz dojenje, i već sam uzela konstitucijski, i M. uzima kuglice za zubiće, ali me brine da li bi se onda ti otrovi koji bi valjda izlazili iz tijela zbog detoksikacije, prešli u mlijeko?
    da samu sebe citiram, ima itko da zna

  24. #624
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    da samu sebe citiram, ima itko da zna

    Ja sam odgodila do prestanka dojenja, iako nije bila homeopatija u pitanju, pa... pošalji mi na pm, ako ti nije bad kakva detox?

  25. #625
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Off topic je uklonjen. Ako postoje dileme oko korištenja homeopatije, slobodno neka se otvori nova tema a ne da ova ode u off topic. Thanks.

  26. #626
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    da samu sebe citiram, ima itko da zna
    Ne trebaš se brinuti o toksinima u mlijeku jer homeopatski pripravci nemaju apsolutno nikakvo djelovanje.
    Tako da ih možeš jesti koliko god hoćeš i ništa se neće dogoditi.

  27. #627
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    U stvari, malo sam se zaletio s ovim svojim odgovorom, jer oni koji su dužni odgovoriti na pitanja vezana uz dojenje su savjetnici za dojenje udruge RODA, čiji je ovo forum. Priznajem da nisam stručnjak za dojenje.
    Nadam se da ću ovdje vidjeti odgovor savjetnika za dojenje, pa ću znati je li moj odgovor točan ili sam pogriješio.
    (unaprijed zahvaljujem)

  28. #628
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne trebaš se brinuti o toksinima u mlijeku jer homeopatski pripravci nemaju apsolutno nikakvo djelovanje.
    Tako da ih možeš jesti koliko god hoćeš i ništa se neće dogoditi.
    Aha...moje dete od 4,5 godine je mokrilo u krevet do pre 10 dana...i po 3 puta u toku noći, upiški se ne probudivši se...u svom životu mije imala niti jednu suvu noć...a onda smo pre 10 dana počeli da joj dajemo homeopatski pripravak(pri tom ona pojma nema zbog čega uzima "kuglice"-znači, otpiši placebo) i hoćeš da ti kažem epilog posle samo 2 kuglice? Ili da se ne trudim uopšte, verovatno je da ćeš sve pripisati-slučajnosti...aha...serendipity

  29. #629
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    nisi mu/joj rekla za što su kuglice? I pritom bila uvjerena i umirena?

    ja bih ipak molio mišljenje autoriziranog stručnjaka za dojenje o pitanju koje je llella postavila

  30. #630
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Zanimaju me homeopatske kuglice protiv mucnine u trudnoci.
    Pomazu li?
    Gdje ih ima za nabaviti?
    Pitala sam u Biofarmu ( on mi je bio najblizi), ali mi kaze zena da ih vise nema, tj. da ih uopce nema u nekom katalogu sa pripravcima koji na ima.

  31. #631
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    htjela bi provesti detoksikaciju organizma pomoću homeopatije, ali kako dojim M. nisam sigurna da li bi smjela.
    znam da homeopatija inače može uz dojenje, i već sam uzela konstitucijski, i M. uzima kuglice za zubiće, ali me brine da li bi se onda ti otrovi koji bi valjda izlazili iz tijela zbog detoksikacije, prešli u mlijeko?
    U cijeloj ovoj prepisci, ja sam nažalost previdjela ovo tvoje pitanje. Ne bih ti preporučala detoksifikaciju za vrijeme dojenja baš zbog toga što si sama rekla - povećala bi se koncentracija u mlijeku i otišla djetetu. Zato se ne preporuča niti držanje dijete za vrijeme dojenja.

  32. #632
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Iako je i sama detoksikacija (i silna čišćenja jetre) zapravo upitne ostvarivosti.

  33. #633
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih ti preporučala detoksifikaciju za vrijeme dojenja baš zbog toga što si sama rekla - povećala bi se koncentracija u mlijeku i otišla djetetu. Zato se ne preporuča niti držanje dijete za vrijeme dojenja.
    Anči, a koji se to otrovi izlučuju u mlijeku prilikom detoksifikacije homeopatskim pripravcima?

  34. #634
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    U cijeloj ovoj prepisci, ja sam nažalost previdjela ovo tvoje pitanje. Ne bih ti preporučala detoksifikaciju za vrijeme dojenja baš zbog toga što si sama rekla - povećala bi se koncentracija u mlijeku i otišla djetetu. Zato se ne preporuča niti držanje dijete za vrijeme dojenja.
    hvala na odgovoru, i odustala sam na kraju od toga.
    kad prestanem dojiti onda ću.

  35. #635
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimaju me homeopatske kuglice protiv mucnine u trudnoci.
    Pomazu li?
    Gdje ih ima za nabaviti?
    Pitala sam u Biofarmu ( on mi je bio najblizi), ali mi kaze zena da ih vise nema, tj. da ih uopce nema u nekom katalogu sa pripravcima koji na ima.
    jel ovo pitanje s svrhom,ak da bum ti probala nać koji su to!!!! E onda i čestitke!

  36. #636
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Anči, a koji se to otrovi izlučuju u mlijeku prilikom detoksifikacije homeopatskim pripravcima?
    čekam....

  37. #637

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Ovih dana sam u potrazi za nekom dobrom knjigom o homeopatiji?
    Do sada sve što sam pročitala o homeopatiji je sa različitih foruma, linkova i slično.
    Sad pošto smo posjetili homeopata i počeli sa terapijom, isključili crveno meso, vegetu, sve po preporuci homeopata,
    uzimamo kapi, i ja i dijete, sad bih i nešto detaljnije o tome da naučim?
    Dijete ima dijabetes, naravno nismo mogli isključiti konvencionalnu medicinu, u našem slučaju inzulin, niti je to od nas traženo.

  38. #638
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    ima li neko ovdje tko je bio nedavno kod R. Đekić? ako da, zanima me cijena tretmana, moze na pp....?

  39. #639
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

  40. #640
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    jako puno novaca za psihoterapiju.

  41. #641
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj kornjača prvotno napisa Vidi poruku
    Ovih dana sam u potrazi za nekom dobrom knjigom o homeopatiji?
    Do sada sve što sam pročitala o homeopatiji je sa različitih foruma, linkova i slično.
    Meni je izvrsna knjiga od Romane Đekić - Homeopatija za svakoga, ja je toliko koristim da se već pohabala. Naravno za veće frke uvijek prvo konzultiram moju homeopaticu, ali za svakodnvne sitinice Romaninu knjigu. Tako je lijepo pisana.

  42. #642

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Dragi forumaši, odlučih se u potrazi rješenja za zdravlje svoje 15 godišnje sestre obratiti svugdje gdje je to moguće pa tako i ovdje! Naime,ukratko, unazad godinu dana učestalo ima problema sa zdravljem. Sve je počelo noćnim buđenjem - snažni otkucaji srca(nekoliko puta izmjereno 200njak otkucaja/min), nesvjestica, trmljenje ruku,nogu i cijelog tijela, oslabljenje imuniteta, stalan umor, i dr. EEG je pokazao "nešto" na mozgu,točnije : " Abnormalan rad središnjeg živčanog sustava" što je dovelo do magnetne rezonance koja je bila uredna. Ponavljalo se i još se ponavlja nekontrolirano. Nakon što je postalo učestalije odveli smo je liječniku. Obavljene su sve moguće pretrage u nekoliko bolnica u HR. Danas, nakon godinu dana to još uvijek traje,poboljšanja nema,a bome ni dijagnoze. Dobivali smo odgovore kako je zaljubljenja, trudna itd. Posjetila je i psihologa. Lijekove nije dobila nikakve. Sumnja je na hashimoto međutim "sama si mora pomoći".

    Sad Vas molim savjet. Razgovarajući sa roditeljima odlučili smo se pokušati homeopatijom. Ima li itko iskustva s simptomima nalik ovima ili nekoga tko je sličnu stvar proživljavao? Planiram se konzultirati sa dr. Grubišić - Peršić. Svaki dobronamjeran savjet će pomoći

    Unaprijed hvala

  43. #643
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ako netko zna ili ima iskustva, sta bih mogla dati djetetu za konjuktivitis?

  44. #644
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Hajd' se s time nemoj zezati nego vidi kod pedijatra o čemu se radi. Nitko ti neće dati preporuku za medicinsko stanje preko neta.

  45. #645
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Hajd' se s time nemoj zezati nego vidi kod pedijatra o čemu se radi. Nitko ti neće dati preporuku za medicinsko stanje preko neta.
    pokupio konjuktivitis u vrticu, nije prvi put. zaraze se medjusobno. nasla sam da mmu mogu dati pulsatillu, ali neznam koju dozu. ako idem kod dr. da mi antibiotik niti ga ne pogleda.

  46. #646
    Pravi je Anđeo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Da li je netko išao na neku radionicu o homeopatiji u Zgb? Ste bili zadovoljni?

  47. #647

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Da, kod Romane Đekić, bilo je super, bila je prošle godine u 3. i 12. mj i nisam sigurna da će više biti.

  48. #648
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    pokupio konjuktivitis u vrticu, nije prvi put. zaraze se medjusobno. nasla sam da mmu mogu dati pulsatillu, ali neznam koju dozu. ako idem kod dr. da mi antibiotik niti ga ne pogleda.
    Jesi uspjela riješiti konjuktivitis?

    Meni je isto super Romanina knjiga, nju najčešće koristim. Imam i "Homeopatija u liječenju djece", isto odlična knjiga.

    Ali svakako je dobro proći neki tečaj samopomoći i steći znanje o osnovnim i najčešće korištenim remedijama u kućnoj apoteci, isto tako i o doziranjima i čuvanju homeopatskih lijekova.

    Neki dan sam dobila info da se negdje održava jedna takva radionica. Moram se samo sjetiti gdje i kada pa stavim.

    Ja sam bila kod Romane Đekić prošle godine. Odličan tečaj!

  49. #649
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    jesam ali nazalost uz antibiotik. kod nas to tako funkcionira. ja nazovem dok da se narucim, ona me pita u cemu je problem, ja joj opisem i onda ona kaze aaa to je konjuktivitis ne trebate za to dolaziti poslati cu vam recept u apoteku. i to je to. a homeopatica nam je na godisnjem bas kad ne treba.

    imam knjigu homeopatijom do zdravlja - darko ropac. ali tamo nema doza koje se mogu dati pa se nisam usudila sama eksperementirati.

  50. #650
    Pravi je Anđeo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj branka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, kod Romane Đekić, bilo je super, bila je prošle godine u 3. i 12. mj i nisam sigurna da će više biti.
    Znaš li zašto?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •