Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: jesu li izabrali

  1. #1
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno jesu li izabrali

    naime, moje cure su od skoro pa samog početka izabrale tko im je "draži"....kad neva padne trči tati, a s gitom je obrnuto...trči mami...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    179

    Početno

    ma kakvi. moji i tu imaju faze. nekada su si jedan drugom najdrazi

  3. #3
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Kod mene je čudna situacija. Budući da sam ja s djecom od prvog dana njihovog rođenja 24/7 s njima, valjda su me se zasitili pa im je tata uzor, božanstvo, vođa... .
    Sven otvoreno pokazuje da je izuzetno vezan uz tatu i čim MM kroči u kuću malac obnevidi od zaslijepljenosti ocem, dok je Stela isto jako vezana uz MM-a i obožava se maziti ali ona bira treutak kad buraz ode zaokupljen nečim drugim. Onda se Stela baci na tatu, prišmajhla mu se i ne mrda od njega nimilimetra.
    No, s druge strane kad je neka frka ili strah ili glad ili kad treba nešto crtati/učiti/gledati crtić onda nastupam ja. To sve kad je MM doma.
    Kad smo sami ja i klinci, onda sam ja glavna i mene se pita za sve, meni se dolaze maziti, pjevuše po kući "mami, mami...".

    Ah baš sam zbrkala. Ukratko, kad smo solo nas troje, ja sam najvažnija, a kad dolazi tatek onda vise po njemu barem nekih 2 sata dok ga se ne zasite.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    263

    Početno

    Je marci kod nas isto slicno, Katja je luda za tatom (osim ako mi brat ne sjedi u krilu onda se svim silama trudi izgurati ga), a Jan vise vezan za mene

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Kod nas je bilo jako izraženo Domi za tatu , Dani za mamu.Sad se stvari nekako mjenjaju i Domi je "prešao" u moj tabor a Dani u tatin iako su oba jako vezani za mene, mm-a obožavaju ali on je i zakon za uvesti reda, mama je za gnjaviti

  6. #6
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Matija je do skora bio moj prilepak a Boris tatin kad god se krene negde. Razlog za takav raspored u početku je bio jer je Boris uvek bio za dlaku teži pa sam ja nosila lakšeg. Onda su oni navikli na to pa su sami prilazili "svome". Posebno su me nervirali komentari okoline zbog toga jer su nam deca "podeljena" po izgledu - Boris liči na tatu a Matija na mene (tačnije na mog brata) pa se uvek nalazio neko pametan da procvrkuće kako je svaki uzeo svog :/

    U poslednje vreme se desila zamena - Matija ludi za tatom a Boris se ne odvaja od mene. Bilo je takvih zamena i ranije ali su kratko trajale ali ova se baš nešto odužila

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ja bi rekla ovako: Dora mene svuda fura i vrača se po mene (da nebi slučajno ja ostala doma), Domagoj mi se mazi i šmajhla, a Mislav ide svima - a baka mu je posebno draga. Tu je jedna posebna veza (moja sveki naime tvrdi da mi Mislava zapostavljamo pa ga je razmazila do bola). A ja pustim jer mislim da ne dobivaju dovoljno quality timea sa mamom (ah taj osječaj krivice)

  8. #8
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Kad dođemo po njih u jasle Boris po defaultu trči kod tate a Matija kod mene. Do skora je takav poredak vladao i dok smo šetali mada se sad polako i menjamo.

    Nisu deca sama izabrala nego je Boris uvek bio teži pa je tata nosio njega a ja Matiju pa su valjda tako i navikli. Mislila sam da će tako ostati doveka ali neće, hvala Bogu :D

  9. #9
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Izlapitis...Dva puta odgovaram na isto pitanje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •