Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: igraonice

  1. #1

    Početno igraonice

    pozdrav
    moji klinci imaju 2. godine i zanima me gdje u zg ima dobrih igraonica da se oni iskaču i igraju malo sa drugom djecom. čula sam da na velesajmu za 20 kn možeš biti cijeli dan i da ima tobogana i sl. stvari za klince.
    pa ako netko još zna kakvu igraonicu sa takvim stvarima (tobogani, tuneli...) i cijene bila bi zahvalna
    pozdrav

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    Na velesajmu je Bibi i sasvik je OK, samo dijete mora imati protuklizne čarapice, ako je malo dobro je i da mama i tata imaju čarape, jer kad krene u veliku igraonu onda će biti frke i dovikivanja i nagovaranja da se vrati.
    Mo je bila mlađa od godine kad smo tamo krenuli. Mia sada sa 3,5 bez problema sve sama svladava.

    Imaš u Masarykovoj igraonicu Koko. Imaju tete animatorice. Naplaćuju 20 kn po satu (nisam sigurna). Tamo smoišli samo slaviti rođendane, a baš u četrvrtak Mia ima oproštajni Party (odlazi na more).

    Nadalje imaš u Novoj vesi 3 (Educarena - Kaptol centar). Miu smo vodili kod njih na Sport za bebe. To je bilo prošle godine, dakle njenih 2-2,5 godine. Nije bilo loš, radili su pola sata u likovnoj radionici, a pola sata kao sport - u biti motorika dvogodišnjaka. Išla sam ove godine pitati za Mo ali su duplo skuplji nego prošle godine (nije mi odgovarao tajming zbog Miinih obaveza).

    Još se nađu igraone u Knjižnici Medvešćak - za tako malo dijete (bili smo par puta).

    To bi bilo to gdje možeš odvesti dvogodišnjaka.

    Probaj Kazalište lutaka (subotom u 10 ili 11- kada nastupaju dječji vrtići - Darujmo djeci kazalište), Mo se jako dopalo.

  3. #3
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Mia_Mo koliko u Koku košta proslava rođendana, što nude od zabave, hrane, koliki je prostor...

    Sorry Veronika2 što ti se ubacujem, ali smo u fazi traženja igraonice za proslav rođendana, mislim da ćemo na Velesajmu, samo mi se ne sviđa što je tamo prebučno za moj ukus.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    do 15 djece - 600kn
    do 20 djece - 700 kn
    svako sljedeće još 30 kn
    U stanu na prvom katu. Jedna soba igraonica, prepuna igračlaka, druga mali stol za klopu (stane ih 20-tak), disko kugla podij.
    Tete animatorice se igraju sa klincima ovisno o uzrastu.
    Sam nosiš klopu (štapići, čips, sokovi, torta)
    Poprilično su zauzeti. Imaju sajt pa pogledaj.

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Hvala, vidjela sam sajt, http://www.koko-zagreb.hr/ , ali nema nikakvih informacija.
    Znači 600 k bilo 5 ili 15 djece?

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    ima jedna novootvorena veeeeelika igraonica i u onom konzumu prije city centra! igraonica je na katu i koliko sam shvatila drži je isti čovjek kao i onu na velesajmu (barem se igraonica isto zove- Bibo ili kako već...)

    ulaz 25kn po djetetu - imaju jako puno onih ogromnih dvoraca, brodova i što ja znam čega na napuhavanje s toboganima, penjalicama i sl, zatim trampolin (4 komada), disco (pravi pravcati, s kuglom na sredini ) i jednu prostorijicu s nekim malim topovima na spužvene loptice).

    rok ima 1,5godinu i još je premali za puno toga tamo, ali ja ga odvedem kad nije gužva pa mu bude super!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Prečko
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj Mia_Mo prvotno napisa
    Na velesajmu je Bibi i sasvik je OK.
    Samo da dopunim - iznad Konzuma u Španskom prije nekog je vremena otvorena druga Bibo igraonica.
    Ulaz je 25 kuna (za razliku od one na Velesajmu, no ako ulaziš s autom u krug Velesajma platit ćeš još dodatnih 10 kuna, pa onda ovih 25 opet i nije baš puno ), ali nema onakvih "tvrdih" sprava kao na Velesajmu, nego ima milijun različitih sprava na napuhavanje i tu i tamo koja tematska (trampulin i sl.).

  8. #8

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa
    ima jedna novootvorena veeeeelika igraonica i u onom konzumu prije city centra! i!
    a gdje je taj city centar?

  9. #9

    Početno

    Citiraj Mirela prvotno napisa
    ali nema onakvih "tvrdih" sprava kao na Velesajmu, nego ima milijun različitih sprava na napuhavanje i tu i tamo koja tematska (trampulin i sl.).
    kakve su to tvrde sprave?
    kaj, onda je na velesajmu ipak bolje?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    a gdje je taj city centar?
    Na putu prema Ljubljani...

    Na Ljubljanskoj aveniji, u smjeru Ljubljane, sve je s desne strane- POSovi stanovi, Centar Antunović, pa taj veliki Konzum Špansko, pa City Centar... pa na kraju dođeš i u Jankomir- gdje su opet svi centri desno...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Prečko
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj Veronika2 prvotno napisa
    kakve su to tvrde sprave?
    kaj, onda je na velesajmu ipak bolje?
    "Tvrde" sprave su one penjalice kojekakve, obložene spužvom i zaštićene mekanom mrežom - tipa bazen s lopticama, tobogani, valjci i sl.
    U Bibu iznad Konzuma su skoro sve sprave na napuhavanje (takvih ima i na Velesajmu, ali samo par), a budući da mi još nismo bili u ovom Bibu u Konzumu (bila sam samo ja u "izvidnici" ), ne mogu reći koji nam se više dopada. Ali Patrik definitivno voli ići na Velesajam, i voli ići na te napuhane sprave, pa će mu valjda i tu biti ok

  12. #12

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Mia_Mo koliko u Koku košta proslava rođendana, što nude od zabave, hrane, koliki je prostor...

    Sorry Veronika2 što ti se ubacujem, ali smo u fazi traženja igraonice za proslav rođendana, mislim da ćemo na Velesajmu, samo mi se ne sviđa što je tamo prebučno za moj ukus.
    na mame i bebe ti ima topic o tim igraonicama i rođendanima pa si pogledaj

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

  14. #14
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Veronika2, dinosaur super, hvala

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    146

    Početno

    ja se uključujem iz vedra neba.... ta igraonica Bibo..koja je cijena?? 25 kuna... po satu??? pol sata??? ili neograničeno đipanje?? :?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Prečko
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj nanov prvotno napisa
    ja se uključujem iz vedra neba.... ta igraonica Bibo..koja je cijena?? 25 kuna... po satu??? pol sata??? ili neograničeno đipanje?? :?
    Bibo - Špansko - 25 kn po djetetu
    Bibo - Velesajam - 20 kuna po djetetu
    Kad jednom platiš, ulogoriš se unutra i ne ideš više van (drugim riječima, neograničeno đipanje )

    Meni se jedino ne dopada to kaj ne smiješ nositi ništa svoje - grickalice, vodu, sok, ništa, nego sve moraš kupiti tamo. A cijene su im ko da sjediš u normalnom kafiću, osim kaj se ne puši (ovo zadnje mi ni ne fali, ali fali masi ljudi s kojima sam bila tamo).

  17. #17

    Početno

    Citiraj Mirela prvotno napisa
    Bibo - Špansko - 25 kn po djetetu
    Bibo - Velesajam - 20 kuna po djetetu
    Kad jednom platiš, ulogoriš se unutra i ne ideš više van (drugim riječima, neograničeno đipanje )

    Meni se jedino ne dopada to kaj ne smiješ nositi ništa svoje - grickalice, vodu, sok, ništa, nego sve moraš kupiti tamo. A cijene su im ko da sjediš u normalnom kafiću, osim kaj se ne puši (ovo zadnje mi ni ne fali, ali fali masi ljudi s kojima sam bila tamo).
    a jel ima popust na više djece

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj Mirela prvotno napisa
    Meni se jedino ne dopada to kaj ne smiješ nositi ništa svoje - grickalice, vodu, sok, ništa, nego sve moraš kupiti tamo.
    u bibu iznad konzuma možeš nosit i svoje stvari jer tamo nema birca nego samo automat s pićima - svi dolaze s hrpom bočica za klince, a ja sam čak išla i dolje u konzum pa sam mu kupila hrpu klope i bez problema konzumirala u igraonici...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Prečko
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa
    u bibu iznad konzuma[/b] možeš nosit i svoje stvari jer tamo nema birca nego samo automat s pićima
    Vidiš, vidiš
    Kao što rekoh, bila sam samo u izvidnici da vidim kaj se nudi, ali nisam pitala jel se smije nositi svoja hrana i piće... No, ovo mi se jako sviđa
    Ako padne kiša popodne, mislim da ćemo vidjeti kako izgleda ta igraonica izbliza 8)

  20. #20
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewtopic.php?t=25652&highlight= - tu je sve o igraonicama
    Pomoć
    Više ne mogu otvoriti ovu stranicu, traži mi da se registriram, kad sam se registrirala nisam dobila na mail aktivacijski ključ, nešto mi mail šteka.
    A popis mi je HITNO potreban.
    Kako do njega?

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Smehuljica
    Galjufova 5 (Kvatric), Zagreb
    Tel. 01/46 64 881

    Proslava traje 3h, neograničen broj djece, 2 tete animatorice, rođendani su tematski, imaju kareoke, tombolu…

    Cijena: 800kn + 20kn po djetetu ako želiš njihovu klopu, sokove…

    Igraonica u Kiki
    Jankomir
    Sve je njihovo, klopa, pozivnice, torta, itd.
    Cijena: 45kn/djetetu.

    KoKo
    Masarykova 8/1 (Centar), Zagreb
    Tel. 01/481 36 95
    www.koko-zagreb.hr

    Proslav traje 3h, imaju disco, kazališnu predstavu (potrebno 2 animatorice).
    Grickalice (hrana)+ sokove+ tortu - doneseš sam
    Njihov je pribor, te oni još i podjele voćnu salatu.

    Cijena:
    600kn za 15 djece (1 animator)
    712kn za 20 djece (2 animatora)

    En-Ten-Tin
    Prve Poljanice 3 (Dubrava u blizini okretišta Dubec), Zagreb
    Tel. 01/29 12 347
    www.ententini.hr

    Cijena: osnovno 450kn; 580kn s njihovom klopom; 100kn ako želiš tortu; plus još hrpa opcija!!!

    Igraonica Ježeva kučica
    Dugave, Novi Zagreb
    Tel. 098/9774058

    Organiziraju proslave rođendana te imaju čuvanje djece po dogovoru....
    Cijena rođendana je 700kn, broj djece : 20 (ali nema problema ako bude 2-3 vise). U cijeni su uključeni sokovi, hrana , poklon slavljeniku, samo je torta na vama....
    U programu imaju animaciju djece, pjevanje ( na pravi mikrofon) te također imaju pravu disco kuglu (mrak...!)....

    Sretno dijete
    Jurja Sižgorića 1 (Špansko), Zagreb
    Tel. 01/37 92 288

    Imaju kostimirane rođendane i karaoke ili tako nešto, rođendane sa klaunom i poklon cd sa slikama.

    Igraonica Gljiva
    Mesnička 5 (Centar), Zagreb
    Tel. 01/48 47 917
    www.igraonica-gljiva.hr


    Jumbo igraonica Bibo
    Zagrebački Velesajam, paviljon 25
    Tel. 098/926 77 47; 091/ 3456004
    www.bibo.hr
    Cijene: od 48-60 kn po osobi - ovisno o meniju; torta dodatno od 100 do 220 kn (ovisno o veličini i eventualnom motivu), tanjuri, pribor i salvete su njihovi.


    Zombi d.o.o.
    Organizacija rođendana u vašem domu ili drugdje kao i ostale proslave.

    Cijena: npr. Dobra Vila, trajanje 60 minuta – 800kn
    www.rodjendani.com

    Igraonica Cvjetno
    Cvjetno naselje 7 (Cvjetno naselje), Zagreb
    Tel. 01/ 61 95 885; 098/23 57 64
    www.igraonica-cvjetno.com

    Vrhunski prostor, animatori, torta, sokovi, hrana, darovi za sve sudionike, posebna prostorija za roditelje.

    Cijena: Do 15-ero djece je 850 kn, za 20-ero 950 kn. 120kn torta (nema baš neku preporuku), slikanje 50kn


    Pinokio
    Veslačka
    Tel. 01/ 61 50144; 098/613 760

    Proslava traje 2 sata (petak, subota ili nedjelja)
    Tete animiraju djecu raznim igrama, slavljenik besplatno, 500 kn za 15 djece+slavljenik, a svako daljnje dijete 20 kn-minimalno 10 djece (ne treba kapara)
    Šalju pozivnice za lakše snalaženje
    Treba donijeti samo tortu (oni daju sve drugo).

    Cijena: 500kn za 15 djece + slavljenik, svako daljnje dijete 20kn (minimum 10 djece)

    EDUCARENA
    Nova Ves 3 (Centar), Zagreb
    Tel. 01/ 46 68 600
    www.educarena.com


    Igraonica Koala
    B. Magovca 109 (Dugave), Novi Zagreb
    Tel. 091/ 66 74 791

    Ima 3 velike prostorije, 2 animatorice, 3 sata, njihovi sokovi i grickalice.

    Cijena: 600kn

    Vrtić Čigra
    Radauševa 3 (Ravnice), Zagreb
    Tel. 01/23 03 157
    www.cigra.hr

    Proslava traje 2-3 sata, 2 tete animatorice, prostor ok, pozivnice, pribor, Play station 2 (Igre i karaoke), tematski rođendani, disco.
    Sve trebaš donijeti sam.

    Cijena:
    500kn za 2h; 600kn za 3h
    + 10kn/djetetu (sam donosiš hranu i tortu) ili
    +35kn/djetetu (njihova klopa)

    Igraonica Svemirko
    Kušlanova 57, Zagreb
    Tel. 01/ 23 48 680; 098/872 562
    www.igraonica-svemirko.hr


    Igraonica Balkida
    Trpanjska 10 (Vrbani), Zagreb
    Tel. 01/ 30 17 482; 099/462341

    Proslava traje 3h, imaju kazališnu predstavu, mađioničarske trikove te igre sa tetom. Šalju pozivnice, njihova dekoracija. Treba donijeti sokove, grickalice, tortu…

    Cijena: 600 kn bez obzira na broju djece

    Igraonica Bubamarac
    Jurja Šižgorića 1 (Špansko), Zagreb
    Tel. 01/ 37 92 288
    www.bubamarac.hr

    Igraonica Snjeguljica
    Vida Došena 14 (Malešnica), Zagreb
    Tel. 01/ 38 97 032
    www.snjeguljica.hr

    Privatni dječji vrtić Frfi
    Jarunska 50 (Jarun), Zagreb
    Tel. 01/ 3635 333
    www.vrtic-frfi.hr

    Cijena: od 450kn na dalje, razne opcije sve opisano na njihovom web-u. Vaša je torta i klopa, ako je njihova klopa onda je to 30kn/djetetu.

    Igraonica Delfino
    Nehajska 14-16 (Trešnjevka), Zagreb
    Tel. 01/ 30 17 463
    www.igraonica-delfino.com

    Cijena:
    1100kn (2 animatora, 2 sata, 20 djece)
    950kn (1 animator, 2 sata, 10 djece)

    U cijenu paketa uključena je hrana, piće, dekoracija, torta, pozivnice, kostimi za sve klince, te CD sa slikama i zajednička fotografija.

    VESELI FENIKS

    DV Precko
    3-6 god
    2 sata 600 kn
    3 sata 700 kn

    7-14 god
    2 sata 700 kn
    3 sata 900 kn

    Dobijes dekoraciju, pozivnice, tanjure, case, svijecice... i slike na cd-u.

    3-6 god 7-14 god
    zirafa skakaonica mini nogomet
    tobogani koševi
    lopte za skakanje play station 2
    strunjace kazaliste karaoke, disco, video proekcije,...

    Leptirić Lu
    www.leptiric-lu.hr
    Tel 01 3450 790
    mob 091 5386199

    2 sata programa 850 kn, a 3 sata 1050 kn, sve ukljuceno osim torte (dakle -pozivnice, pice, sendvici, ukrasavanje, pribor za jelo i pice, 2 animatora) djece do 25

    Kućica
    Gospodska 18, Stenjevec
    098 9122 905
    091 5295 655

    Studio Tanay
    Draškovićeva 30, Zagreb
    Tel. 01 48 73 456
    www.studio-tanay.hr

    do petnaestoro djece (jedan animator) - 700,00 kuna,
    do dvadesetero djece (dva animatora) - 800,00 kuna.

    Igraonica Luvi
    Martićeva 71, Zagreb
    mob 098 539 865
    www.luvi.hr

    do 15 djece, 2h, animacija - 500kn
    do 15 djece, 3h, animacija - 700kn
    do 15 djece, 2h, klopa, dekoracija i pozivnice - 1300kn
    itd. imaju više varijanti

    Tam-tam klub
    naselje Blato (Novi Zagreb)
    Tel 091/5292228

    Osim predskolaca primaju i skolarce, disko program, karaoke, razne igrice, poklon slavljeniku cijene vise nego pristupacne. Prostor može primiti i vise od 20 djece, s djecom su tri animatorice.

    Do 15 djece proslava je 500 kuna, do 20 djece 550, a iznad 20 djece, 600 kuna. Klopu nosite sami.

    Favory team
    Catering i animatori, za one koji žele doma ili negdje drugdje slaviti
    Sveti Duh 50, Zagreb
    Tel 01/ 3730 550
    www.catering-favory.com/for_kids.htm

    Animatori - 100kn/h
    Mickey mouse sendviči - 12kn
    sokovi - 7kn čaša
    Torte - 10kn/šnita
    Itd. te varijacije na temu

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno



    mima, stvarno si se lijepo potrudila

  23. #23
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Mima

  24. #24
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Mi smo bili u Bibu u Super Konzumu u subotu na jednom ročkasu. Po mom mišljenju djeca ispod dvije godine nemaju tamo šta tražiti a i malo je zagušljivo i vruće. Klinci su izlazili crveni i znojni kao paprike, dijelom od đipanja ali i dijelom od vrućine. Iskreno, meni se te velike igraonice baš ne sviđaju. Nekako su mi nehumane. Radije Bundek, svježi zrak a klinci se mogu super iskakati.

  25. #25
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Mima, doista na ovoj listi. Bas si

    A podizem malo topic da pitam sta roditelji rade dok djeca slave rockas?

    Ako se recimo slavi u nekom vrticu, gdje su onda roditelji :?

  26. #26
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Nisam nestrpljiva
    al opet podizem jer me fakat zanima sta rade roditelji dok su djeca u igraonici :?

  27. #27
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    na kavi ili u šopingu

  28. #28
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Znaci, djeca su doslovno sama tamo tih 2 il 3 sata, kolko vec :?

    A jel mislite da trogodisnjaci uzivaju u takvim partyjima ili jos uvijek vise u obiteljskim?

  29. #29
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Nisam nestrpljiva
    al opet podizem jer me fakat zanima sta rade roditelji dok su djeca u igraonici :?
    neki sjede u susjednoj birtiji na cugi, a neki virkaju sve vrijeme kroz prozor igraone

  30. #30
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    A, dobro, jel obevza roditelja djeteta koji slavi rodjendan da se pobrine o ostalim roditeljima, osigura kavu u blizini, il nesto sl.? :?

  31. #31
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Nije obveza, ali uglavnom se tako napravi, bar smo mi za Vanjim rođendan, a i starci klinaca kojima smo mi išli.
    Klinci u igraonu, a starci, koji su htjeli, u susjednu birtiju.

  32. #32
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Mi smo prije cca. mesec dana bili u Bibu iznad Konzuma na rođendanu Leonine frendice i djeca su uživala ko mali pjaceki, bili su mokri do gaća ali ludo sretni

    Pošto su Leona i njeni frendovi (svi stari oko 4 godine) baš tipovi za đipanje, ovakav rođendan im je bio skroz po guštu :D

    Baš danas idemo nas dvije tamo da se dogovorimo za njenu proslavu, pa vam se javim sa detaljnim izvješćem o cijenama i tako to

  33. #33
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    koko u masarykovoj!!
    meni se svidja!!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    169

    Početno

    Koko u Masarykovoj!!!
    N ide skoro svaki dan po dva sata, odusevljena je.
    Do podne su dijeca do cca. 5 godina, a popodne su starija, rodjendani i engleski tak da je nekad guzva, zato je od 10 do 12 uzivancija.
    Tete su super i uvijek je jedva dobijem van.
    Cijena po satu je 18kn.
    Tjedno 5 dana po 2 sata 120kn,
    mjesecno 21 sat 220
    nama je mjesecno placanje naj idealnije

    _________
    N 28.12.04.

  35. #35
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Nakon dva kišna dana u kući naravno da smo svi troje ludi, pa me zanima, a prema vašem iskustvu, koje igraonice su najbolji izbor
    za 15-mjesečnog klinca?
    Ova na Velesajmu nam je najbliža pa me i najviše zanima.

  36. #36
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj lara01 prvotno napisa
    Nakon dva kišna dana u kući naravno da smo svi troje ludi, pa me zanima, a prema vašem iskustvu, koje igraonice su najbolji izbor
    za 15-mjesečnog klinca?
    Ova na Velesajmu nam je najbliža pa me i najviše zanima.
    podiiiiiiižeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

  37. #37
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    A mene zanima, Slavonke moje, kamo vi vodite klince na igranje (osim u parkiće jer je sad vrijeme lošije). Mi odemo ponekad u Mercator u Osijeku, zaletimo se katkad i u hotel Osijek na kavu. Jel tko bio u gradskoj knjižnici (tamo navodno ima igraonica, to tek planiramo izvidjeti). Svaka info nam je dobrodošla

  38. #38
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Petarpan, pisala sam o našem posjetu Bibu na Velesajmu.
    Svi troje smo guštali.
    Prvi sljedeći kišni dan sigurno opet idemo tamo.

    Cijena je 25 kn/dijete, boravak je vremenski neograničen.
    Za ovako male klince imaju dva bazenčića sa lopticama, trampolin, dvorac za skakanje i dva stolića sa lego kockicama.
    Netko je već napisao, ali moja preporuka je da klincima obavezno ponesete debele čarapice sa abs-om.
    Na ulazu u igraonicu su aparati sa kavom, vodom i sokovima, ali koliko sam vidjela mame su donosile sa sobom grickalice i sokove za klince.

  39. #39
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa
    koko u masarykovoj!!
    meni se svidja!!
    imali smo prije cca 2tjedna malo :/ epizodu u Koku!
    naime niku smo u sub odveli na 1h u koko!
    kad smo ju dosli pokupit, taman je pocinjao jedan rodjendan i nastala je guzva samo takva, a tete(bile su samo dvije) uopce nisu gledale tko odvodi koje dijete!
    to mi je bas bilo koma i mislim da se takve stvari ne bi smjele dogadjati!

  40. #40
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Da li se u tim igraonicama, npr. Koko i tete igrju s djecom (npr. uce ih pjesmice, crtaju s njima..) ili se djeca igraju sama, odnosno s igrackama?

  41. #41
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Da li se u tim igraonicama, npr. Koko i tete igrju s djecom (npr. uce ih pjesmice, crtaju s njima..)
    u koku ovako i tete su bas odgajateljice po struci!!

  42. #42
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Super. Onda cemo navratiti tamo. Jel mozes doci s ceste, kad hoces ili u odredjene termine?

  43. #43
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    kad hoces!
    jedino je bolje provjerit da nije bas neki rodjendan u to vrijeme!
    tel 4813-695
    www.koko-zagreb.hr

  44. #44

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    288

    Početno

    Ima li netko od vas nekakva iskustva s igraonicom Luvi u Martićevoj?
    Vidjela sam da organiziraju i Sv. Nikolu i Djeda Mraza.

  45. #45
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    Zna li netko igraonicu za malene (17 mjeseci) u kojoj roditelji mogu biti s djetetom?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    10

    Početno

    Da li netko zna za kakvu igraonicu na vrbanima ili uža okolica vrbana gdje bi se dijete moglo ostaviti samo (mislim na čuvanje teti) na sat-dva ?

  47. #47
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj gitulja prvotno napisa
    Zna li netko igraonicu za malene (17 mjeseci) u kojoj roditelji mogu biti s djetetom?
    mi smo danas bili u educareninoj igraonici u kaptol centru i mm je sjedio sa strane dok se nika igrala!

  48. #48
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mozda danas odemo u tu igraonicu u Superkonzumu!

  49. #49
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    bili smo jucer!
    niki se svidjelo!! :D

  50. #50
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj gitulja prvotno napisa
    Zna li netko igraonicu za malene (17 mjeseci) u kojoj roditelji mogu biti s djetetom?

    Flora - inace je pizzerija, imaju i novu igraonicu u kojoj se moze ostati s djetetom. Nalaze se na Cvjetnom naselju, prek puta Bocarskog.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •