Stranica 6 od 8 PrviPrvi ... 45678 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 390

Tema: Zadarsko rodilište

  1. #251
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    klia baš si me razveselila što muž može biti stalno samnom jer imam dosta prijateljica koje su rodile doduše ne u zadarskom rodilištu i nisu pustili muža dok nije počeo sam porod.
    A što se stolčića tiče jako bih htjela roditi na njemu jer imam problema s kičmom i kukovima i ako ležim ilil na leđima ili na lijevom ili desnom boku duže od 15 min imam jake bolove tako da mi ležanje na stolu nije nimalo privlačno. A mislim da bi mi na stolčiću bilo lakše pa ću se pokušati izboriti za njega.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    8

    Početno

    jel se zna možda puštaju li još uvijek tate na porod s obzirom na situaciju oko gripe????

  3. #253
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Najfriškija info - puštaju.
    Također, mame će i dalje biti s novorođenčadi u 24-satnom rooming in-u. Ako koja bude imala simptome, postoji mogućnost njezine izolacije, ali skupa s djetetom.

  4. #254
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ali - preporuka je ne dovoditi nikoga osim tate u posjete.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    8

    Početno

    tnx for info!!!!
    ovo za posjete je vrijedilo i lani i skroz mi je ok!! mislim da nikome nije bš da ga obilazi bliža i daljnja familija, nego želi biti na miru sa mužem-partnerom i naravno bebom!!

  6. #256

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Sukošan, Zadar
    Postovi
    12

    Početno

    da, samo tata može doći, a u slučaju i pojavi gripe mama i beba se ne razdvajaju. tako su barem rekli.

  7. #257
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Bok cure!
    Ima li kakvih novijih iskustava iz zadarskog rodilišta?
    Pogotovo ako ima koja da je rodila na stolčiću da kaže jel se morala boriti za njega?
    I da jel zna netko dali imaju u zd loptu da ti daju da skakučeš na njoj.

  8. #258
    memole avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    113

    Početno

    Trazila sam stolcic i nisam ga dobila. Uglavnom 1000 razloga zasto to nije moguce. Bez obzira na to meni je porod super prosao i sasvim prirodno, ali ja sam dosla potpuno otvorena tako da nije bilo vremena za nikakve intervencije, a i babica je bila super i stvarno se trudila tako da sam prosla i bez rezanja, a bebica nije bila mala(4030g).
    Sve skupa meni je bilo odlicno, ali ja sam skoro sve odradila doma.

  9. #259
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Baš mi je drago memole da ti je porod prošao tako lijepo. Nadam se i ja jednom takvom samo se eto nadam i stolčiću ali me živcira što se moramo boriti za njega.
    Ja bih isto htjela ovako kao ti odraditi sve doma jedino pošto neću biti baš u zadru nego nekih 40min od zadra ne znam kad bih trebala krenuti u bolnicu.
    Sorry na OT ali da iskoristim priliku pa da te pitam kad si krenula u bolnicu koliko je bio razmak trudova.
    Evo neću više OT obećajem.

  10. #260
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    Meni su ga donijeli ali na kraju nisam rodila na njemu...mislim da su me htjeli zadaviti...
    Prod ležećki mi je bio nešto poznato pa kad sam bila skroz otvorena i trebala prijeći na stolčić jednostavno sam se prepala i odustala. Ali i ovako je išlo turbo brzo.

  11. #261

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    38

    Početno

    Bog cure,
    ja se davno nisam javljala,al otkako sam rodila prije 3 godine imam vremena samo navečer, i to jeko kasno a onda samo želim doć što prije do kreveta.Sad sam opet trudna, 12 tjedana,, pa me zanima jel se što prominilo od zadnji put.Ako ima ko sa friškim informacijama bila bih jaaako zahvalna

  12. #262

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    29

    Početno novosti iz rodilišta

    vidim da se ova tema odavno ugasila, pa evo da je oživim malo.
    rodila sam curicu prije 2 mjeseca i ukratko ću vam prenijeti svoj doživljaj rodilišta.
    U odnosu na situaciju prije 6 godina (kad sam rodila sina) puno se toga promijenilo, naročito osoblje i njihovo ponašanje. Sestre su jako ljubazne i drage i puno bolje educirane što se tiče dojenja (prije je bila katastrofa). Osjećala sam se jako ugodno u rodilištu, čak sam dobila "apartman", jednokrevetni s wc-om i tušem, tako da sam se dobro odmorila(postoji samo jedan i može se dobiti ako je slobodan, inače su sobe dvokrevetne i trokrevetne i samo neke imaju wc). Što se tiče poroda samog, nisam dobila stolčić iako sam htjela, jer je bila noć i premalo osoblja, ali su me pustili neko vrijeme na loptu iako sam morala biti na dripu i to je bilo jako lijepo. Inače potiče se prirodan porod bez dripa kad god je to moguće, a kod mene nažalost nije bilo jer je dugo curio vodenjak a trudovi nikakvi. Babice su bile drage i gledale su da mi ugode, jedino mi pri izgonu bebe nisu dale niti da se podbočim na laktove nego su zahtjevale da legnem, što mi nije odgovaralo. Srećom nije bilo epiziotomije, babice su se trudile da je izbjegnu, i to je bilo najbolje od svega jer sam se brzinski oporavila od poroda. Bebu sam dobila odmah na dojenje, ali nakon pola sata su je uzeli iako je htjela još sisati. Prvi dan je beba morala ostati na neonatologiji zbog loše termoregulacije, ali odlazila sam je dojiti svaka 3 sata, nekad bi me čak i ranije zvali. Doduše ja sam inzistirala na tome, ne znam što bi bilo da nisam, ali uglavnom bili su susretljivi i poticali dojenje, nijednom je nisu umjetno hranili. Sve u svemu jako sam zadovoljna boravkom u rodilištu, nitko me nije gnjavio, vidjeli su da smo dobro i uglavnom smo se mogle odmarati. Svim budućim mamama želim da vam bude ugodno kao i meni!

  13. #263
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Curke može friške informacije što moram ponijeti u rodilište. Spavačice, pelene, wc papir, ručnike, kremu za bebu itd?

  14. #264

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    8

    Početno

    za rađaonu ti rebaju ručnik, papuče, 1 paket uložaka-pamučnih, voda u flašici, dokumenti-zdravstvena, trudnička i uputnica, i naravno, čuda tehnologije bez kojih se više ne može-mobitel i fotoaparat
    Za poslije ti treba, to obično se stavi u drugu torbu, spavačica ili piđama, ulošci barem 4 paketa, jednokratne gaće, pribor za higijenu, veliki ručnik, mali ručnik, paket pelena za bebu br.1, vlažne maramice za bebu, voda ili sok za piće, keksi ili slično, ako sam nešto zaboravila slobodno neka netko napiše...e da, punjač za mobitel

  15. #265
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    Novost je da tate moraju proći trudnički tečaj ako misle prisustvovati porodu.

  16. #266

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    38

    Početno

    Bog cure!Ja sam pročitala na stranicama bolnice da očeci moraju proći tečaj ako oće sa ženom na porod (možda su im dosadile intervencije oko njih, hehe) i tečaj nije besplatan već je 200kn. Ono što je meni glupo je to da iako se organizira svaki misec uvik je samo u bolnici. Kao nama je jednostavno is scih krajeva županije skoknit na sat vrimena, sat i po do Zadra na tečaj. Mislim da kad bi ih organizirali koji put u nekom domu zdravlja zajendo sa patronažnim sestrama, pa da i njih upoznamo prije nego ti prvi put dođu u kuću, da bi puno više žena išlo na tečaj.
    Jel ima inače što novog u rodilištu? Meni je termin za 2,5 tjedna i nekako mi veća briga sad nego prvi put. Možda zato što mi nije bilo baš lipo tad. Rezali me kad sam im rekla da ne želim, izvlačili posteljicu pa zaostala, odnili dite pa je nisam vidila pola dana...

  17. #267
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    Ja bi ti preporučila bar obilazak rodilišta, ako ne stigneš ili ne želiš ići na tečaj. Čisto radi psihološke pripreme i upitati sve što te zanima. Meni je pomoglo kad sam išla 2. put roditi, a bilo me je strah, strah. Mislim da je obilazak četvrtkom u 11, ako nešto nisu mijenjali. Sretno!

  18. #268
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Citiraj okruglica prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima inače što novog u rodilištu? Meni je termin za 2,5 tjedna i nekako mi veća briga sad nego prvi put. Možda zato što mi nije bilo baš lipo tad. Rezali me kad sam im rekla da ne želim, izvlačili posteljicu pa zaostala, odnili dite pa je nisam vidila pola dana...
    Bolji su nego prije, ali se isto treba izboriti za ono što želiš. Možda da napišeš plan poroda i da suprug (ako će biti na porodu) pazi da se ispoštuje.
    Ja isto prvi put nisam vidjela dijete, skoro cijeli dan nakon poroda. Drugi put sam odmah u rađaoni pitala hoće li mi je odmah donijeti kad dođem na odjel, pa opet na odjelu. Jedna je rekla da će mi je donijeti ujutro, a druga da može odmah. Da je nisu donijeli sama bi otišla i tražila svoje dijete.

  19. #269
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Ja bi volila da mi netko argumentitrano objasni zašto te lude babice nama ne dopuštaju da se pridignemo dok rađamo na onim prahistorijskim stolovima. Mene je to najviše od svega kočilo, ja sam ih neprekidno molila da se bar sjednem u polusjedeći poliožaj za to i onda kad im je to dopiz... onda su mi još za kaznu vezali noge.

  20. #270
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Što da ti kažem? Samo se razbjesnim kad pročitam tako nešto i čujem kako se ponašaju prema ženama.
    Za drugi porod sam se pripremila kao da idem u rat, a ne roditi. I tek tad sam dobila 90% onog što sam tražila. Da se pitalo babice...

  21. #271
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Da ja se isto priprema 'ko da idem u rat. Čak sam isprintala Zakon o zaštiti pacjenata koji namjeravam nositi sa sobom.

  22. #272

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj ivana2008 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi volila da mi netko argumentitrano objasni zašto te lude babice nama ne dopuštaju da se pridignemo dok rađamo na onim prahistorijskim stolovima. Mene je to najviše od svega kočilo, ja sam ih neprekidno molila da se bar sjednem u polusjedeći poliožaj za to i onda kad im je to dopiz... onda su mi još za kaznu vezali noge.
    Ajme majko užasa....nevjerovatno! Ja doduše nemam tako loše iskustvo, makar je bilo propusta i nepoštivanja želja u stilu " znamo mi bolje što je za tebe bolje"...Možda je stvar od babice do babice? Moja je prije 2 godine bila vrlo pristupačna i susretljiva, mislim da se zove Anka, cijelo vrijeme sam bila u polusjedećem položaju i dapače, i sama je inzistirala da se pridignem što više kad je krenuo izgon, ali kažem, možda sam samo imala vrašku sreću i nabasala na jednu normalnu ženu...

  23. #273
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Nema objasnjenja, osim da je njima lakse dok ti lezis, imaju bolji pregled nad situacijom ... strasno mi je ovo citati.

  24. #274
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Kakva su novija iskustva iz zadarskog rodilišta što se tiče stočića isl? I što je s ovim tečajem za očeve, kako to sve izgleda?

  25. #275
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    najnovije u zadru je da od 1.6. se može dobiti epiduralna 24/7, ne znam je li to zbog ljeta i turistkinja ili je to nova praksa. epiziotomija je smanjena na 20% samo.

  26. #276
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva su novija iskustva iz zadarskog rodilišta što se tiče stočića isl? I što je s ovim tečajem za očeve, kako to sve izgleda?
    stolčić možeš imati ako je netko stobom tko je bio na tecaju.i milsim da samo ujutro se može i ako je sve super sa trudnoćom.

  27. #277
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    zadarmamica, kako znaš da se stolčić može dobiti samo ujutro? E pa stvaaarno....
    Pročitala sam nedavno priču s poroda od ivane2008 koja je htjela stolčić Užas!

  28. #278
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva su novija iskustva iz zadarskog rodilišta što se tiče stočića isl? I što je s ovim tečajem za očeve, kako to sve izgleda?
    Ne znam za novija iskustva, rodila sam prije skoro godinu dana. Tad su za stolčić trudnoća i porod trebali biti potpuno uredni, a najvažnija je dobra volja osoblja. Porod na stolčiću nije moguć kod induciranog poroda, epiduralne i uzimanja matičnih stanica.

    Ovo za stolčić samo u jutarnjoj smjeni mi je nešto novo i vjerojatno samo izgovor koji nemojte prihvatiti nego tražite razgovor s višim instancama.

    Tečaj se održava 2 puta tjedno kroz mjesec dana i (ako se nešto nije promijenilo) teme su:
    -uvodno predavanje
    -psihofizička priprema rodilje, rađaonica, porođaj
    -komplikacije u trudnoći
    -porođajna doba
    -bezbolni porođaj
    -dojenje
    -njega novorođenčeta
    -razvoj djeteta

  29. #279
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva su novija iskustva iz zadarskog rodilišta što se tiče stočića isl? I što je s ovim tečajem za očeve, kako to sve izgleda?
    Trina, je li se ti to spremaš za 4. bebu?

    Stolčić su nama na tečaju hvalili na sva usta a meni ga nitko nije spomenuo kad sam došla roditi, oba puta, ni meni ni mojim prijateljicama i poznanicama.

  30. #280
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    ja sam tako cula, i mislim i ja da je to neka glupa izlika. ni meni ga nisu nudili.

  31. #281
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Oni ne nude, treba ga se zatražiti. Za stolčić je potreban suprug/partner i dvi primalje i naravno normalan tijek poroda. Tečaj je ok, posebno za tate, koji su uglavnom nešto manje upućeni u cijelu priču. Bez obzira koji je porod po redu, potreban je tečaj da bi tata bio na porodu.

  32. #282
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A što mislite kad bi trebalo krenuti na tečaj, u kojem mj trudnoće? Ja još nisam zvala

  33. #283
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Trina, kad ti je termin? Ni ja još nisam zvala (mada se ja ipak nadam opet roditi u Rijeci).

  34. #284
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Evo, sad sam ipak zvala za tečaj. Razgovarala sam sa s.Lidijom, rekla mi je da ima još nešto mjesta za 7. mjesec pa me zapisala. Tečaj počinje 5.07. MM ne može dolaziti dvaput tjedno pa je rekla da nema veze, nek ja dolazim, a onda ćemo se dogovoriti da on dođe jednom-dvaput kod nje.

  35. #285
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A što mislite kad bi trebalo krenuti na tečaj, u kojem mj trudnoće? Ja još nisam zvala
    Meni su rekli da ne prije 30-og tjedna. Ja sam tako negdi i išla. Dođe 200kn i triba se unaprid zapisati, a platiti do dana kad počinje.
    Posljednje uređivanje od Lotta : 17.06.2011. at 11:46

  36. #286
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    super, hvala vam na informacijama. Ja sam sad 19 tj. meni je malo bezveze da sve to moramo prolaziti, pokušat ćemo se nekako dogovoriti s njima, ipak je ovo četvrto dijete i upoznati smo sa svime.

  37. #287
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    super, hvala vam na informacijama. Ja sam sad 19 tj. meni je malo bezveze da sve to moramo prolaziti, pokušat ćemo se nekako dogovoriti s njima, ipak je ovo četvrto dijete i upoznati smo sa svime.
    Ma glupo je, sa mnom u predrađaoni je bila žena koja drugi put rađa i kojoj je muž bio na prvom porodu, pa mu opet nisu dali da uđe bez te potvrde... bezveze! Ali vjerujem da će te se ipak moći dogovoriti. ipak četvrto dijete.... mogli bi vi njima održati predavanje

  38. #288
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Ili više nitko ne rađa u zadarskom rodilištu ili je ama baš sve rečeno pa više nitko niš ne pita?
    Svejedno, mene zanima ima li koja friško rodila ili treba uskoro ili netko ima bilo kakva novija saznanja vezana za rodilište?

    Ja sam krenula na tečaj, dosad smo imali 4 predavanja, još toliko.
    Od ginekologa su nam bili dr. Kulišić i dr. Jurin. Oba mi se čine ok, imam dojam da se možeš sve dogovorit s njima, što hoćeš, što nećeš i da su naklonjeni stolčiću (pogotovo Kulišić). Bilo je upita vezano za stolčić i uglavnom se sve svodi na to "ovisi na kog naletiš" (nije baš tako doslovno rečeno, ali...).
    I kao, ako je sve ok, nema razloga da se ne dobije stolčić. A zašto imaju toliko malo poroda na stolčiću - jer većina žena nezna za njega pa ne traže ili navodno mnoge koje traže same odustanu. A od jedne sestre sam čula da oni baš još nisu počeli koristiti stolčić (mislim, kad će?! Imaju ga već 5 godina valjda), ali više zbog djelatnika a ne zbog rodilja. Eto.
    E da, dr. J. je pričao i neke situacije, zgode i nezgode, pa je između ostalog, ispričao kako jedna žena čak nije htjela ništa protiv bolova iako su joj nudili i kao rodila je bez da je glas pustila, nije se predomislila do kraja.
    Nisam znala da je želja za porodom bez lijekova tolika rijetkost da se iščuđavaju!

  39. #289
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    kolik osi se ranije upisala na tečaj? ja još nisam zvala

  40. #290
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A Kulišić je zakon, on mi je bio na dva zadnja poroda i iskreno se nadam da će biti i na ovom.

  41. #291
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Zvala sam polovicom 6. mjeseca

  42. #292
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    Jel bilo spomena da otac mora pohađati tečaj ako želi biti prisutan na porodu iako nije prvi porod?

  43. #293
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Znam da su bili neki parovi kojima ovo nije prvo dijete i koji su već čak i pohađali tečaj, ali se tada nisu dobivale potvrde. Pretpostavljam da su oni pitali dal moraju ići.
    Tako da mislim da ti to nema veze koji je porod.
    Ali zapravo otac ni ne mora ići. MM nije mogao zbog posla pa sam ja išla sama.
    Ne moraš ići ni na sva predavanja. Na kraju su ionako svi dobili potvrdu koji su uplatili tečaj.

  44. #294
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Zvala sam i dogovorila. Nema veze koji je porod po redu ni jeli muž već prisustvovao porodu, moramo ići. Baš sam se razočarala. Prijatelji me zahebavaju da idem na tečaj držati predavanje. A još najveća idiotarija od svega je ta da muž nije obavezan ići. što onda ja radi sebe idem? Nisam dosad naučila ništa o porodu, njezi bebe? Koja glupost!

  45. #295
    Kayyya avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala sam i dogovorila. Nema veze koji je porod po redu ni jeli muž već prisustvovao porodu, moramo ići. Baš sam se razočarala. Prijatelji me zahebavaju da idem na tečaj držati predavanje. A još najveća idiotarija od svega je ta da muž nije obavezan ići. što onda ja radi sebe idem? Nisam dosad naučila ništa o porodu, njezi bebe? Koja glupost!
    prvi put sam rodila dok još nije bio obavezan tečaj, istina išla sam na drugo mjesto na tečaj, ali nikakvu potvrdu nisam imala, i mm-a su uredno pustili na porod.
    drugi put su pitali za potvrdu, rekli smo da smo bili prije prvog poroda i da je mm bio i na prvom porodu i najnormalnije su ga pustili. nikakvih problema.

    a i koja im je to logika, muž ne smije bez tečaja, a nije dužan na tečaju biti?
    pare, pare pokreću svijet, politiku i nogomet
    Posljednje uređivanje od Kayyya : 26.08.2011. at 17:45

  46. #296
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Evo bili smo nekidan na prvom tečaju. I rečeno nam je da moramo proći minimalno jedno predavanje i to je sve. Otići ćemo na još jedno koje mene zanima i na zadnje dignuti potvrdu i to je to.

  47. #297
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Trina, znam da već to sve znate, ali uopće nije loše proći taj tečaj, pa čak se može i nešto naučiti...

  48. #298
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja bi išla s guštom ali muž ne može jer stalno radi. A i nije da mu je nešto silno žao. Ali gle, meni je ipak gubljenje vremena slušati određena predavanja, tipa o dojenju ili o njezi beba.

  49. #299
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Ma, da, obavite to što morate otići i mirni ste! I još dobijete "diplomu" da možete biti roditelji!

  50. #300
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    Ma ja ću eventualno samo obići rodilište i to je to. Ionako onda možeš dobiti sve info koje te zanimaju, a iluzije o mm prisustvu na porodu su prošlost.

Stranica 6 od 8 PrviPrvi ... 45678 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •