Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: ponovo avatar

  1. #1

    Početno ponovo avatar

    Molim Vas, objasnite mi kako ubaciti sliku u avatar? Kome se fotka salje? Jel mogu sa svoje mail adrese? Kolika fotka smije biti? Kako da smanjim :?
    Napokon sam odlucila da ubacim, pa mi trebaju friske informacije 8)

  2. #2

    Početno

    Zbog cega mi pise da sam Gost :? Kada upisem svoje korisnicko ime, onda stoji natpis da je vec zauzet.
    Ovo Snorki pise

    18.3.2004-Edita

  3. #3
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Fotku smanjis pomocu raznih programa za editiranje fotografija. Meni ne mozes poslati, jer nemam nijedan od tih alata na compu. Tako da ces morati probati sama.

    Fotka mora biti manja od 140 pixela u sirinu,max 120 pixela u visinu, i sveukupna velicina ne smije biti veca od 6 KB.

    Sliku mozes staviti na web, a mozes i snimiti na svoj kompjuter. Kad ti je na kompu, odes u svoj profil => avatar, i tamo kazes gdje se fotka nalazi i uploadas je. Ako je prevelika, neces je uspjeti staviti.

    Ako imas jos pitanja pucaj

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Smanjila sam joj - sad čekam da Edita "osvane" u anataru!

  5. #5
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Snorki,

    ovo sto ti pise na kraju poruke "18.3.2004-Edita", ne moras svaki put napisati sama na kraju svake poruke

    Odes u profil => signature, i tamo upises 18.3.2004-Edita , i bit ce ti u svakoj poruci

  6. #6
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Ja sam smanjila sliku i mislim da sam sve dobro napravila a pojavio mi se samo X čak ni ne pokaže sliku
    Zašto :? gdje griješim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •