Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ptsp i usvajanje

  1. #1
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno ptsp i usvajanje

    Pozdrav i hvala svima koji su mi svojim životnim pričama otvorili jedan svijet koji me je uvijek zanimao i privlačio.

    Zanima me (za sad još teortski) što s potencijalnim mamama koje su imale psihičkih problema i tražile stručnu pomoć.

    Nažalost, imala sam jedno ružno iskustvo, bila sam žrtva jednog zločina (nije se dogodio unutar obitelji,hvala Bogu, i bila sam punoljetna).
    Na kraju sam prošla svakakva iskustva po našim sudovima, zbog čega sam dodatno upadala u depresiju i morala dodatno dokazivati da je nešto takvo ostavilo posljedice.
    Kad čitam vaš mukotrpni put do usvojenja, bojim se da bi sve moglo oduzeti prednost u startu.
    Iskreno, pitam se hoću li požaliti svoju ispravnu (moralno) odluku da procesuiram taj zločin i potražim stručnu pomoć, ne privatnu (kojm bi se zaštitila i moja privatnost).
    Znam da treba biti iskren kad su djeca u pitanju, ali ni najmanje se ne smatram nepodobnom za odgoj,
    ipak, bojim se stručnjaka sa sudova i sudske medicine, što je potpuno razumljivo s obzirom čega sam se nagledala i naslušala (bolje da ne duljim, vjerujem da bi se svatko složio s mojim sudom da je upućen u detalje )

    (Valjda sam jasna u pitanju, na kraju )

  2. #2
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno Re: ptsp i usvajanje

    Citiraj linolina prvotno napisa
    , zbog čega sam dodatno upadala u depresiju i morala dodatno dokazivati da je nešto takvo ostavilo posljedice.
    (mislim da ljudi imaju iskustva sa sudovima, znaju o kakvoj je proceduri riječ) i imala sam tu dijagnozu ptsp.

  3. #3
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Linolina, dobrodošla, možda ti pomogne kako su forumaši i forumašice razmišljali na možda sličnu temu i sretno:

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=48030

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •