Stranica 5 od 17 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 833

Tema: preporuka slikovnica

  1. #201
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    E pa super da si me upozorila neću joj pročitati "zvani" - eto, srećom Lea ne zna čitati pa neće skužiti, tj. znala bi vjerojatno pročitati riječ zvani da ju natjeram ali ne pokazuje apsolutno nikakvu želju da sama pokušava čitati neki tekst, dapače jako burno to odbija.

    Inače, i Lea je u ljubavi prema Poohu jer sam joj snimila puno crtića sa njim, a bolesna je pa ih dosta gleda. Danas je nacrtala sve likove na ploči za pisanje i brisanje, ali ih je obrisala prije nego što sam uspjela slikati :/

    Na priče Beatrix Potter sam nekako zaboravila, ne sjećam se da sam viđala te slikovnice u zadnje vrijeme. Sjećam se da je bilo nekih kompletića malih slikovnica i da sam to kupovala nekoj djeci.

  2. #202
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj m.a.r.t.y. prvotno napisa
    što preporučujete za početak?
    vidim da se spominju baby einstein karte.
    još nešto?
    Nismo baš nešto oduševljeni BE kartama (istina, S ima samo jedne). Bolje i zanimljivije su karte izdavača DK. Mi ti imamo ove:

    selo

    životinje

    I njihove "touch and feel" slikovnice su joj rano postale zanimljive. Često ih imaš u Algoritmu, a možeš ih kupiti i na Amazonu.

  3. #203
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    L. je neki dan izrazila želju da bi ona da mi čitamo knjige s ne baš puno slika i sa puno više slova

    Odmah mi je na pamet pala tanja_b i Čarobnjak iz Oza.
    Možda Hlapić?

    I ovo sam vidjela u knjižnici, ne znam jel netko čitao. To je priča o vilama. http://www.superknjizara.hr/index.ph...d_knjiga=16184

  4. #204
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    baš sam sad napisala na drugom topiku - juraj jako voli, a i ja sam kao klinka obožavala, zbirku pjesama Grigora Viteza "Kad bi drveće hodalo". teško ćeš u knjižarama naći baš tu varijantu, ali ima drugih zbirka i sigurno će s guštom slušati njegove pjesme za djecu.
    možda se, kao juraj, i rasplakati na onu o zološkom vrtu ili onu o hrastu koji voli biti u šumi, a ne postati parket

  5. #205

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Na priče Beatrix Potter sam nekako zaboravila, ne sjećam se da sam viđala te slikovnice u zadnje vrijeme. Sjećam se da je bilo nekih kompletića malih slikovnica i da sam to kupovala nekoj djeci.
    Slikovnice Beatrix Potter više i nisu u prodaji (osim ako Algoritam nema starih zaliha). Ali ima ona debela knjižurina sa svim pričama dotične spisateljice u izdanju Mozaik knjige.
    S obzirom da se prijevodi malo razlikuju (Algoritam: Priča o Petru Zecimiru, MK: Priča o zečiću Petru; Vjeverac Orašar vs. Vjeverić Lješko, i sl.), na kraju sam zaključila da je bolje ne miješati ta dva izdanja, ostali smo pri ovom iz Mozaik knjige. Knjiga je dosta skupa, ali se vrlo često nađe na sniženjima (tako sam je i ja kupila).

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    baš sam sad napisala na drugom topiku - juraj jako voli, a i ja sam kao klinka obožavala, zbirku pjesama Grigora Viteza "Kad bi drveće hodalo".
    Da, i kod nas dobro prolazi dječja poezija. Uglavnom Grigor Vitez i Ratko Zvrko. Nedavno sam nabavila Andreju zbirku R. Zvrka u kojoj je i "Tvoja staza" - to mi je po mnogo čemu posebna pjesma i ako mu se bar malo ureže u pamćenje, bit će mi drago.

  6. #206
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa

    Imamo doma onu debelu knjižurinu, povremeno ih čitamo, ali nisu toliki hit kao neke druge knjige. Meni su se, u prvi mah, činile malo čudne (previše engleske, onako - baš viktorijanski engleske ), ali zapravo su zgodne, a naročito vrijede ilustracije.
    Najbolja priča mu je bila ona o Vjeveriću Lješku, odande je čak zapamtio i stihove pa ih povremeno recitira.
    Koja je to knjiga i jel znaš di se može nabavit, osim eventualno u knjižnici?

  7. #207

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Priče Beatrix Potter

    Izdavač je Mozaik knjiga - dakle, u njihovim knjižarama (u Zg imaju knjižaru u Bogovićevoj, Savskoj i CC1), ali viđala sam je i u drugim knjižarama, a najbolje je, kako rekoh, pričekati neki prigodni sajam knjiga, štand ili slično, često je prodaju s popustom (ja sam je svojedobno kupila za 50 kn, redovna cijena je 250!)

  8. #208
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    hvala draga

  9. #209

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb, Bukovac
    Postovi
    227

    Početno

    A, da ne velimo da uskoro pocinje INterliber :D

    http://www.zv.hr/sajmovi/150/index_hr.html

  10. #210

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Gdje ima za kupiti Ježeva kućica? Ko je izdavač te slikovnice?

  11. #211
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ježeva kućica viri iza svakog ugla, ima bar 5 izdavača.

  12. #212
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Ježeva kućica viri iza svakog ugla, ima bar 5 izdavača.
    ono staro izdanje sad ima i sa poklon CD-om

  13. #213
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Ježeva kućica viri iza svakog ugla, ima bar 5 izdavača.
    Vidjela sam u pošti.

  14. #214
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja sam jučer u našoj knjižnici našla onu knjigu o vilama i počele smo s čitanjem.
    Ima 189 strana

  15. #215
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Mi smo jucer citali digest-slikovnicu Petnaestogodisnji kapetan (a za danas smo planirali Put oko svijeta u 80 dana). Veselila me pomisao da cu putem tih slikovnica uvesti J.Vernea u nasu kucnu lektiru, ali nije to to :/ , malo sam razocarana... Ali, jos malo, pa cemo valjad i pravog Vernea citati :D

  16. #216
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Joj, ja nisam za Vernea.
    To nek ima tata čita. On je još opsjednut s kapetanom Nemom

  17. #217

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Nakon knjige Daniela Pennaca "Od korica do korica", odlučila sam izbjegavati digest-izdanja što je više moguće.
    Ok, u slučaju Bambija nije išlo (jer je tu i crtić, a prava knjiga je puno predugačka za 4-godišnjaka), ali zato bajke sve čitamo u integralnoj verziji.

  18. #218
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Čitate li im klasične bajke, Andersenove, Grimmove, I. B. Mažuranić? Megi ih jako voli, iako se ponekad zabezeknem na neke okrutne dijelove- recimo onaj potop u Regoču ili u Jagoru kad se maćeha veseli kako će dokrajčiti dijete, pa ona baba Mokoš... brrr... a njoj sve to super. Ja još uvijek imam traume iz djetinjstva od Šume Striborove, to mi je bilo gore od bilo kojeg hororca, a moja Megica svako malo izvuče "Domaće" s police. Super mi je ta njezina "neustrašivost", pogotovo jer sam ja u to doba bila užasno isprepadana kojekakvim likovima.

  19. #219
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Linda, tako je i kod nas. Ja zazirem od nečega, ustručavam se pročitati...a ona ništa.
    Njoj to normalno.
    Jedva sam Bambija pročitala.

  20. #220
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ja samo molim Boga da me ne traži "Djevojčicu sa šibicama", nema šanse da bih to uspjela pročitati bez paketa maramica.

  21. #221
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ni ja

  22. #222

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Čitate li im klasične bajke, Andersenove, Grimmove, I. B. Mažuranić?
    Grimma smo puno čitali, čitamo i ruske i hrvatske narodne bajke (one iz 1001 noći izbjegavam - inače, tu knjigu zovem "krvavica", pa si razmislite zašto ih izbjegavam ). Andersena mu još ne želim servirati, isto tako ni Oscara Wildea (bar do polaska u školu), a za Priče iz davnine sam još kao dijete zaključila da su mi to predepresivne priče, pa to nek si sam čita kad bude htio.
    (inače jako cijenim I. B. Mažuranić, da ne bude zabune, ali Priče iz davnine su mi fakat pretjeskobne i predepresivne za predškolsko dijete).

  23. #223
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    ali Priče iz davnine su mi fakat pretjeskobne i predepresivne za predškolsko dijete
    Ali uvijek je happy end, uvijek dobro pobijedi zlo, a fantastična mi je njezina mašta i taj prebogati jezik pun arhaizama i sva ona neobična imena... obožavam je. Jedino sam u početku bila u strahu od straha, baš zbog tih raznoraznih likova, ali Megicu ti ne dira.
    Volim je navikavati na tu vrstu jezika i općenito taj tip štiva i kad nakon takvog teksta pročitam "Petru" ili ove večernjakove slikovnice, kao da ih je malo dijete pisalo.

  24. #224

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    ali Priče iz davnine su mi fakat pretjeskobne i predepresivne za predškolsko dijete
    Ali uvijek je happy end, uvijek dobro pobijedi zlo, a fantastična mi je njezina mašta i taj prebogati jezik pun arhaizama i sva ona neobična imena... obožavam je. Jedino sam u početku bila u strahu od straha, baš zbog tih raznoraznih likova, ali Megicu ti ne dira.
    Volim je navikavati na tu vrstu jezika i općenito taj tip štiva i kad nakon takvog teksta pročitam "Petru" ili ove večernjakove slikovnice, kao da ih je malo dijete pisalo.
    Apsolutno se slažem, ja sam govorila samo o svom subjektivnom dojmu.

  25. #225

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Priče Beatrix Potter

    Izdavač je Mozaik knjiga - dakle, u njihovim knjižarama (u Zg imaju knjižaru u Bogovićevoj, Savskoj i CC1), ali viđala sam je i u drugim knjižarama, a najbolje je, kako rekoh, pričekati neki prigodni sajam knjiga, štand ili slično, često je prodaju s popustom (ja sam je svojedobno kupila za 50 kn, redovna cijena je 250!)
    Mi ju imamo već jedno 5 godina i moram priznati da Sonji baš i nije sjela.

  26. #226
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Tu ima isto dosta krvi, jel' da? Posudili smo jednom u knjižnici. Meni su preslatke romantične ilustracije, ali priče i nisu nešto.

  27. #227

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Tu ima isto dosta krvi, jel' da? Posudili smo jednom u knjižnici. Meni su preslatke romantične ilustracije, ali priče i nisu nešto.
    Iskreno ne sjećam se za krv, odustali smo od čitanja još prije par godine pa sad skuplja prašinu na polici. No u pravu si za ilustracije njih se sjećam. Baš ću ju danas uzeti u ruke i pročitati ponovno koju pa ti javim.
    Inače Sonja obožava Priče iz davnine, Hlapića, Ježevu kućicu je znala napamet, sve bajke koje smo znali do u detalje izanalizirati , netko je spomenuo Djevojčicu sa šibicama e to je čitala danima s tisuću i jednim pitanjem i znala je biti tužna ali nevjerojatno kako je nekako s olakšanjem "primila" smrt te male djevojčice da se jadna više ne mući a imala je omiljeni citat koji je mene baš znao rasplakati, Malog princa isto tako, a sad otkako je veća obožava priče o čarobnici Lili (Knister) i Harry Pottera kojeg joj manje više ja čitam jer su knjige deeeebele i često ili kupuje ili posuđuje u knjižnici dječje romane. Iako moram priznati da je količina pročitanih knjiga pa i želja za čitanjem splasnula otkako zna čitati, nadam se samo da je to neki prolazni trenutak ljenosti. :/

  28. #228

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Tu ima isto dosta krvi, jel' da? Posudili smo jednom u knjižnici. Meni su preslatke romantične ilustracije, ali priče i nisu nešto.
    Nema krvi, ali ima fizičkog kažnjavanja neposlušne djece batinama kategorizacije zečića na "dobre i poslušne" i "zločeste", i sl.
    Ajde, ona priča o vjeveriću je bila zgodna, tu smo najviše i čitali - ostale baš i ne.

  29. #229
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Meni nekako zvoni u uhu neki odrezani rep ili noga, pa da je to poslije netko skuhao, pojeo... i da, batine

  30. #230
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Preporučujem Dugine boje i Dora i naočale, koje govore o ljepoti različitosti ljudi.
    Imamo jaaako puno slikovnica i sve su im drage, ali ni jedne nisu nosali sa sobom kao sada Što sve Ana zna...Lijepo ponašanje, Prijateljstvo, Zdrava hrana i U kući. Slikovnice nisu skupe, pisane su u rimi, na preklapanje i kome ne smeta pozdrav Zdravo, stvarno su ok.

  31. #231
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Mi smo otkrili prošli tjedan slikovnicu Juha od bundeve od Helen Cooper i oduševili se i Lukas i ja, toplo preporučamo

  32. #232
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Da, super je. Napamet je već znamo.

  33. #233
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj bundevica prvotno napisa
    Preporučujem Dugine boje i Dora i naočale, koje govore o ljepoti različitosti ljudi.
    Mi imamo Dugine boje i njoj se baš ne sviđa.
    Ono, skužila je o čemu je riječ, akoko ima različitih ljudi po pitanju boje kože... no nije ju više htjela čitati.
    Citiraj yaya prvotno napisa
    otkako je veća obožava priče o čarobnici Lili (Knister)
    Mi imamo samo jednu.
    Ima ih više?

    Sad ima i časopis, si vidjela?

  34. #234
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    yaya, sad sam skužila da pričamo o dvije različite Lili
    Drugi je autor.

  35. #235

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    yaya, sad sam skužila da pričamo o dvije različite Lili
    Drugi je autor.
    Ma da, koja je tvoja Lili? Ovo su ti dječji kratki romani, glavni lik je djevojčica nekih 10-tak godina koja pronađe knjigu čarolija i tako rješava neke manje probleme. Zanimljivi su romani, mi smo ih pročitali nekih 5-6 i iskreno nemam pojma koliko ih ima.

  36. #236
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ovo ti nije baš neki roman
    Računaj da moja L. ima 4 godine.
    To je neka slatka mala knjižica, o maloj princezi čarobnici
    Vilinska princeza Lili krije tajnu

    skrolaj dolje, pri dnu je

  37. #237

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Fala, još koju godinicu pa ste i vi na romanima Lili.

  38. #238

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Priče Beatrix Potter

    Izdavač je Mozaik knjiga - dakle, u njihovim knjižarama (u Zg imaju knjižaru u Bogovićevoj, Savskoj i CC1), ali viđala sam je i u drugim knjižarama, a najbolje je, kako rekoh, pričekati neki prigodni sajam knjiga, štand ili slično, često je prodaju s popustom (ja sam je svojedobno kupila za 50 kn, redovna cijena je 250!)
    Ja sam ju nedavno tražila te sam popričala sa tetom u Mozaiku, uglavnom za Uskrs su imali akcijsku cijenu od 99 kn i tada su ih sve prodali (ja sam našla primjerak u Slavonskom Brodu po toj cijeni), neće se raditi nova izdanja kako su sada autorska prava u eurima pa im je preskupo i tada bi po procjeni nova edicija bila po 500 kn i nitko ju ne bi kupovao, jedino ak se nađe negdje među starim zalihama.

  39. #239
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    T. jako voli braću Grimm, kupili smo i nekoliko puta pročitali one bajke koje su izlazile uz novine, a ja imam i jednu prastaru zbirku, samo mu je to teško pratit jer ima puno arhaizama, pa molo-malo viče mama prevedi.

    ja sam kao dijete obožavala Pet prijetelja.
    Kaj mislite, kak bi prošle kod 7-godišnjaka?

  40. #240
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Još jedna jako dobra slikovnica: Uljuđeni vuk od Školske knjige. A možda mi i nismo objektivni, jer volimo sve gdje se pojavljuje vuk.

  41. #241
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Tražim nešto za rano učenje engleskog.
    Najbolje bi bilo kad bi bio i cd uz to (nisam baš sigurna u svoj ingliš ).
    Malo sam guglala i našla Magic english od Egmonta (My day, Around town, My home) i Word for word (interaktivni rječnik sa cd-om) od školske knjige.
    Ima li tko gore navedeno i preporučujete li to, ili možda nešto drugo?

  42. #242
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    Ja sam jučer u našoj knjižnici našla onu knjigu o vilama i počele smo s čitanjem.
    Ima 189 strana
    Pročitale
    Baš smo uživale. Mislila sam da će zaboraviti što se događalo ranije, no sve je točno zapamtila. Držala ju je napetost do sljedeće večeri da vidi što je bilo sa Zvončicom, zmajem...

  43. #243
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    ja sam se zanijela i na sajmu na Boćarskom se pomamila na sniženjima...kupila sam ne prelistavši a nije baš za nas, lijepe slike, zanimljiva tema ali zapravo je za prvašiće koji uče zemljopis
    http://www.golden-marketing.hr/test/...p?str=32530456

    i ovo s pojmovima za likovni
    http://www.golden-marketing.hr/test/...p?str=32530457

    tako da znate da su ove dvije definitivno za školsku djecu

  44. #244
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    a s ovim smo jako zadovoljni i zanimljivo je i jednoj i drugoj curi

    http://www.golden-marketing.hr/test/...p?str=32530454

    i ovo
    http://www.golden-marketing.hr/test/...p?str=32530478

  45. #245
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj ninatomato prvotno napisa
    meni su genijalne slikovnice od eve janikovszky.
    ja sam ih čitala kad sam bila mala i sad sam opet naišla na njih i opet su me oduševile.
    moja cura je još premala za njih, al vama s većom djecom ih toplo preporučujem.
    ima ih kupiti u superknjižari i vjerojatno još negdje po knjižarama;
    ja sam ih nabavila direktno od izdavača.

    preporučam "opet sam ja kriv" i "zar opet", mada su sve dobre.
    Ajme danas sam naletila na Opet sam ja kriv i oduševila se, odmah sam je kupila mada cijenom i nisam bila oduševljena (90 kn). Čekam Interliber za ostale, al me zanima koliko koštaju direktno od izdavača i gdje je izdavač?

  46. #246
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Sve njene slikovnice u super knjižari koštaju 72 kn, a kod Hena com (izdavača) 90 kn :? Neš ti logike.
    Koliko slikovnice budu snižene na Interliberu? Najviše me zanima Golden marketing.

  47. #247
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Lani - bijedno :/ govorim o GM. Ali, OK, bude nekih slikovnica koje budu jeftine. Njihovih. Ali mislim da su ove atraktivne bile 70 kuna.

  48. #248
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    sad će skoro interliber?? znate li točno kad?

  49. #249
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    12. - 16.11.

  50. #250
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    hvala! baš se veselim!!! pravi izgovor za šetnju do zg-a. :D

Stranica 5 od 17 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •