Stranica 8 od 17 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 833

Tema: preporuka slikovnica

  1. #351
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    I ne manje važno, vrlo jeftina slikovnica, 19 kn.

  2. #352
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Našla sam nešto što me oduševilo! I sigurna sam da nikoga drugoga neće tako odvaliti kao mene, ali isto dijelim - na stranicama KGZ popis svih knjiga za djecu i mladež s temom Božića i Nove godine: http://www.arhiva.kgz.hr/gradska/dje...opis122004.asp
    a jesi li vidjela ovaj spisak, nekidan sam naišla i oduševila se
    http://www.hcd.hr/datoteke/HCD_Anoti...kovnica_07.pdf

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nedavno smo otkrili "Bicikl duginih boja". Jako zgodno, o tome kako se nikad ne može svima ugoditi, nego se treba držati onoga što sami osjećamo ili želimo.
    i mi smo je čitali, sad i kupili na interliberu. izvrsna je. Meni je dobar i Neodlučni kameleon istih autora.

  3. #353
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Jesam. A imaju ti na ovoj stranici takve preporuke za svaku godinu.

  4. #354
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Našla sam nešto što me oduševilo! I sigurna sam da nikoga drugoga neće tako odvaliti kao mene, ali isto dijelim - na stranicama KGZ popis svih knjiga za djecu i mladež s temom Božića i Nove godine: http://www.arhiva.kgz.hr/gradska/dje...opis122004.asp
    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam. A imaju ti na ovoj stranici takve preporuke za svaku godinu.
    super. hvala

  5. #355
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Za knjigomane

  6. #356
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Sa sjetom sam ponovo prelistala ovu temu, starija je slikovnice prerasla, a ova mlađa sama sebi čita, osjećam se beskorisno .
    Ne znam je li se negdje spominjala Mjesečeva splav Sanje Lovrenčić
    http://www.skolskaknjiga.hr/hrv/page...60260&act=more
    I starija ju je obožavala, sad sam je mlađoj kupila, svaka preporuka!
    Posljednje uređivanje od čokolada : 21.11.2012. at 11:07

  7. #357
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo se prošli mjesec upisali u knjižnicu i odmah sam ugledala Juhu od bundeve i sretno je zgrabila Odlična je slikovnica, i tekst i ilustracije
    Sada 500 puta dnevno čitamo Krispin - praščić koji je imao sve http://www.mvinfo.hr/najnovije-knjig....php?ppar=5836
    Simpatična je, iako prevoditelj nije primijetio da je odjednom, bez objašnjenja, dao imena zecu i rakunu. I naravno, meni je već puna kapa jer je čitam doslovno 10 puta dnevno.
    A treba nam neka dobra slikovnica o važnosti pranja ruku i/ili zubića, preporuke?
    v. je isto svojevremeno otkidao na krispina, a i mi smo ga obožavali- ilustracije su fantastične i preduhovite- recimo, ilustracija lisca i rakuna i krispina kad se igraju dućana- zapravo se igraju pljačke dućana, ili kada njihova kućna pomoćnica koka sprema i čisti, a utegnuta prezgodna mama prasica u drugom planu vježba na orbitreku..tate nema na vidiku, naravno. baš se izruguje iz stereotipa i politički je nekorektna, što je divno, ja sam recimo umirala od dosade na petre i njoj slične, hiperkorektne, slikovnice.

  8. #358
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    a tata lav i njegova sretna djeca je predivna slikovnica, u kojoj se prikazuje dinamika obitelji u kojoj je majka zaposlena i ambiciozna mačka, a tata čuva klince. topla i fantastična, ruši uvriježene rodne stereotipe, a najljepše je što su i mama i tata lav prikazani kao good guys. jedino je kao i sve janoscheve duga i s puno teksta, pa sam znala umirat od dosade dok bih je čitala 10.put

  9. #359
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Zvrčko i Mljac.....kod nas su bili hit godinama.....preporučam!

  10. #360
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    v. je isto svojevremeno otkidao na krispina, a i mi smo ga obožavali- ilustracije su fantastične i preduhovite- recimo, ilustracija lisca i rakuna i krispina kad se igraju dućana- zapravo se igraju pljačke dućana, ili kada njihova kućna pomoćnica koka sprema i čisti, a utegnuta prezgodna mama prasica u drugom planu vježba na orbitreku..tate nema na vidiku, naravno. baš se izruguje iz stereotipa i politički je nekorektna, što je divno, ja sam recimo umirala od dosade na petre i njoj slične, hiperkorektne, slikovnice.
    Praščić Krispin je i nama zakon.

  11. #361
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj migulica prvotno napisa Vidi poruku
    Zvrčko i Mljac.....kod nas su bili hit godinama.....preporučam!
    Jesi li napravila koju tortu na Zvrčka i Mljaca?

  12. #362
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Mi smo sad na Petrama, posudili smo i Medu Paddingtona, ali to je bilo tako-tako.
    Jako mu se svidjela Djed i repa, ova http://www.gmtk.hr/web/slike/458.gif
    i meni je draga jer ima simpatične ilustracije, ali, majke mi mile, pročitala sam je barem 200 puta, muka mi je bila već od trbušastih praščića i pjegavih kokošiju.

    Meni je isto super kad ilustracije dodaju puno elemenata koji zabave nas odrasle, super mi je Tomislav Torjanac u Grga Čvarku, čak sam prepoznala da bolesna mati kraj kreveta drži dvije knjige: Gričku vješticu i Strah od letenja Erice Jong
    Sad smo posudili Plašljivu vjevericu, ona isto ima ludih momenata vidim

  13. #363
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Preporuka za prekrasnu slikovnicu Fantastične leteće knjige g. Morrisa Lessmorea, izdavač je Meandarmedia a cijena 59kn

  14. #364
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Pogodi koliko te volim (Egomont - valjda jedina njihova kvalitetna, ne kičasta slikovnica)
    Bila jednom... ( omišici kojoj drugi nisu dali mira kako bi čitala) - za predškolce

    Veliki sam fan Julie Donaldson - Grubzon, Grubzonovo dijete (na youtube-u postoji odličan crtić, mislim da je BBC stvarao), Pužica, kitova družica, Mjesta ima na metli svima........ i najdivnija Najotmjeniji div u gradu
    Miševi i mačke naglavačke - smješna i uvijek zabavna, Kućna čudovišta, Olivija, Mica poštarica,...

  15. #365
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Dodat cu ovom popisu iz gornjeg posta i knjigu "Skucena kuca" - stvarno zanimljiva i poucna.
    Mi smo sad u Carobnim svjetiljkama (br 2, iz knjiznice) - zanimljiva podloga za razgovore prije spavanja.
    Prijateljica nam je preporucila i bajke Kristalna gora (u postama sad oko 70 kn, inace oko 350), zbirka ruskih bajki, tek smo poceli i za sad nam se sviđa.
    Čarobna juha - napokon nasli u knjiznici - topla i lijepa, preporucujemo.

  16. #366
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo sad u Carobnim svjetiljkama (br 2, iz knjiznice) - zanimljiva podloga za razgovore prije spavanja.
    Savršeno za uspavljivanje, i mene smiri i opusti .

  17. #367
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    Dobili smo poklon bon za 50% popusta na jednu dječju knjigu u trgovini K****m. Htjela bih ga dobro iskoristiti. Mališa je sad 2 i pol mjeseca, ali razmišljam i unaprijed. Je li npr. Poohova sviralica dobar izbor?

  18. #368
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    Dobili smo poklon bon za 50% popusta na jednu dječju knjigu u trgovini K****m. Htjela bih ga dobro iskoristiti. Mališa je sad 2 i pol mjeseca, ali razmišljam i unaprijed. Je li npr. Poohova sviralica dobar izbor?
    I mena zanima neka preporuka!
    Mi smo 11 mjeseci!
    Ne znam sto da uzmem!!

    Upravo sam bila u Algoritmu! Ma mislim malo su preskupe slikovnice! Prestrasno!

  19. #369
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ne volim Egmontove slikovnice, no ima mama i dječice koje ih ljube. Meni su kičaste i nemaju neku dublju poruku.
    Za tako malene bilo koja kartonka dobro dođe - mada su bezobrazno skupe i po 40, 50 kn a bebe to brzo prožvaču. Te sam još trudna vrebala na sajmovima i lovila one za 10, 15 kn od Naše djece. Mi smo dobili jednu odličnu, doduše iz susjedne zemlje, veliku kartonsku, farmu, pa je svaka stranica neka domaća životinja koja se glasa.

  20. #370
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa Vidi poruku
    Dodat cu ovom popisu iz gornjeg posta i knjigu "Skucena kuca" - stvarno zanimljiva i poucna.

    .
    Mi imam sve slikovnice J Donaldson koje su prevedene. Najnovija Knjige drage Kuhar Drage je draga L ( ne kao ostale ali nekad trazi da je cita) a meni je onako. Jedina prednost je sto je kratka pa mi dobro dodje kad kasno krenemo na spvanje
    a najnoviji hit joj je Kad je Findus bio mali i izgubio se vec je narucila slijedece dvije za rodjendan i za Bozic

  21. #371
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Dodajem kao odlicne egmontova mitska cudovista - moju djevojcicu ta strasna slikovnia posve zainteresirala za anticku
    mitologiju i sad smo evo u tim pricama, posve neocekivano. Krenulo je kao suocavanje sa stahovima.
    preporucujem i slusanje Prica za laku noc Hrvatskoga radija, nama su nezamjenjive i svaki dan ih svi slusamo na rasporedu su 19:45 na Prvom programu HR-a
    Posljednje uređivanje od puntica : 03.06.2013. at 08:51

  22. #372
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    Dobili smo poklon bon za 50% popusta na jednu dječju knjigu u trgovini K****m. Htjela bih ga dobro iskoristiti. Mališa je sad 2 i pol mjeseca, ali razmišljam i unaprijed. Je li npr. Poohova sviralica dobar izbor?

    Nije. Prijevod je loš i neusklađen s glazbom.

  23. #373
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Pratim.

  24. #374
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    Dobili smo poklon bon za 50% popusta na jednu dječju knjigu u trgovini K****m. Htjela bih ga dobro iskoristiti. Mališa je sad 2 i pol mjeseca, ali razmišljam i unaprijed. Je li npr. Poohova sviralica dobar izbor?
    Nama je ta bila izvrsna, mijenjala sam baterije nebrojeno puta, a i lijepila selotepom jer je skoro cetiri godine u redovitoj upotrebi.

    Nema veze sto stihovi nisu uvijek savrseno uskladjeni, ako ti je stalo do toga mozes uvijek otpjevati nesto drugo ili ove prilagoditi. Ima 10 melodija, klavijaturu, lampice i sarene slike. I super-vazni "stop" gumbic koji je moja obozavala pritiskat nakon sto me kao nagovori da pustim pjesmu, to joj je bilo u rangu rusenja tornja od kockica. Mladji je isto obozava od svojih ca osam mjeseci. To je primarno igracka, ne slikovnica, ali velim, nama jedna od najkorisnijih, obavezo je vozimo na more koliko je oboje vole.

    ps - mi namjerno nismo nikada oslobodili onaj batic, tako da se sviralo samo prsticima, ne znam koliko bi dugo izdrzala da su po njoj lupali tim cudom

  25. #375
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    Dobili smo poklon bon za 50% popusta na jednu dječju knjigu u trgovini K****m. Htjela bih ga dobro iskoristiti. Mališa je sad 2 i pol mjeseca, ali razmišljam i unaprijed. Je li npr. Poohova sviralica dobar izbor?
    Obično ti u kvartovskoj knjižnici imaju te slikovnice - pronjuškaj ako imaš koju u blizini pa vidi kako će se djetetu svidjeti. To je zapravo glavni kriterij.

    Mi nismo imali ovu koju spominješ (djeca su mi dosta starija), ali smo imali nekoliko slikovnica iz serije Pikove priče sa zvukovima i moja djeca su ih obožavala. Prvo smo ih posudili iz knjižnice, a ako bi se klinci zapalili, kupili bi im da imaju svoje. (Odavno su ih prerasli - završile u vrtiću.)

  26. #376
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Veliki sam fan Julie Donaldson - Grubzon, Grubzonovo dijete (na youtube-u postoji odličan crtić, mislim da je BBC stvarao), Pužica, kitova družica, Mjesta ima na metli svima........ i najdivnija Najotmjeniji div u gradu

    i Mali majmun u velikoj brizi, meni možda čak i najslađi

  27. #377
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Potpisujem za Malog majmuna u velikoj brizi

    Meni je super i Janosch sa svojom Poštom za tigra i Ja ću te izličiti, reče Medo.

  28. #378
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ja sam u Pićanu slučajno naišla na predstavu Najotmjeniji div u gradu. Ta slikovnica mi je baš divna, poučna.

  29. #379
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    super je ideja ovo s knjižnicom. međutim, to će doći na red poslije. bon vrijedi samo još 2 mjeseca, a kikić je sad skoro 3 mjeseca pa je još rano da vidim kako bi na tu reagirao, jer kontam da tek poslije postaje aktualna.
    jednog piku smo dobili za krštenje

  30. #380
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ima ona neka Na farmi (Naša djeca mislim) sa gumbićima glasanje životinja. Možda tako nešto.
    Posljednje uređivanje od palčica : 03.06.2013. at 19:41

  31. #381
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Za uzrast 4-7g evo prilike za odlične slikovnice, samo danas do ponoći (dnevna ponuda superknjižare).
    http://www.superknjizara.hr/index.php?page=superponuda

  32. #382
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    MM i ja smo obožavatelji slikovnica i imali smo ih brdo i prije nego se H. rodila. Ona zasad naravno ne razumije ništa, ali smije se kad joj čitam, valjda joj je zabavno slušati moj glas jer se usput i kreveljim malo.
    Obožavamo Grubzona i sve od Julije Donaldson, onda Tatu lava i njegovu sretnu djecu, Poštu za tigra i ostale Janoscheve slikovnice.
    Super mi je i Čarapojedac Ivane Guljašević - svaki put se smijem.
    Najnovije otkriće nam je Uljuđeni vuk

  33. #383
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jedna izvrsna slikovnica je upravo izdana na hrvatskom jeziku, mislim da je prevedena kao "Tamo gdje žive divlji stvori"
    Mi je imamo u njemačkom izdanju http://www.amazon.de/Wo-die-wilden-K...der_325700513X već godinama, i dečki je obožavaju, vrlo je često čitamo.
    više je za dečke nego za cure, a spominju je čak i u knjizi "Odgoj Kaina".

  34. #384
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Može malo detaljnije o Baby Einsteinu? U Rijeci nema Algortima za pogledati, prodaje li ih još netko...što su to, slikovnice? Tekst je na engleskom?

  35. #385
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Blizi se Interliber
    Sto preporucujete obavezno kupiti za dijete staro 16 mjeseci?
    Ajmo neku listu

  36. #386
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Trebale bi mi slikovnice na temu različitosti (među djecom, ali može i općenito). Imate li kakvu preporuku?

  37. #387
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj štrumpf prvotno napisa Vidi poruku
    Trebale bi mi slikovnice na temu različitosti (među djecom, ali može i općenito). Imate li kakvu preporuku?
    http://www.gmtk.hr/web/index.asp?str=530465

    mi je imamo doma, a imaju je i u vrtiću i to mi je baš super

    i Bontončić
    Posljednje uređivanje od rossa : 07.11.2013. at 21:19

  38. #388
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Osim ovih, njih jedine imam

  39. #389
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj štrumpf prvotno napisa Vidi poruku
    Osim ovih, njih jedine imam
    a ja se poveselila kako sam imala spreman odgovor

  40. #390
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    zahrđala sam već sa slikovnicama, ali ovako iz glave:
    ima jedan izdavač koji se specijalizirao za izdavanje tematskih slikovnica koje obrađuju različitosti (Moj brat je autist, moja sestra ima Down sindrom i sl.),
    Katarzyna Kotowska "Jež" (posvojenje),
    Petra i novi prijatelj (invalidnost),
    Izgubio se jedan zeleni pas,
    Elmer,
    Gospodin Nosko,
    Petra i njezini prijatelji (druge rase+posvojenje),
    One slikovnice o Žapcu (Žabac i stranac, Žabac je zaljubljen)

    Dobre su i slikovnice Melite Kraus, ima ih par - o pomaganju siromašnoj djevojčici pred Božić, pa onda ona o gusjenici, zaboravila sam naslove.

  41. #391
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Evo, našla sam preporuke slikovnica s anotacijama.
    http://www.citajmi.info/materijali/

  42. #392
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Genijalna slikovnica o djeci perfekcionistima koja vole sigurnost i za sve rade planove, a posljedično su i prilično nesigurna i plašljiva je "Plašljiva vjeverica traži prijatelja" - jako je smiješna i odlično pogođena.

  43. #393
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zatim još ova : http://verbum.hr/knjige/jesi-li-sramezljiv-4682/ Jesi li sramežljiv

  44. #394
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Hvala!!!

  45. #395
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Genijalna slikovnica o djeci perfekcionistima koja vole sigurnost i za sve rade planove, a posljedično su i prilično nesigurna i plašljiva je "Plašljiva vjeverica traži prijatelja" - jako je smiješna i odlično pogođena.

    Ajme, fala, ovo je ko stvoreno za M.

  46. #396
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    a ima i prvi dio, samo "Plašljiva vjeverica" - također fenomenalan

  47. #397
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    Može malo detaljnije o Baby Einsteinu? U Rijeci nema Algortima za pogledati, prodaje li ih još netko...što su to, slikovnice? Tekst je na engleskom?
    Tekst je na engleskom, ali ga nema puno. To su uglavnom "touch and feel" slikovnice, često su s fotografijama, ima ih velikih i malih. Likovi su kao u njihovim crtićima (npr. Baby Noah). Slikovnice su lijepe i moji su ih klinci jako voljeli, imali smo ove: Dogs, Violet's house i još tri koje ne mogu naći, nešto o bojama i nešto o oblicima.

  48. #398
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Čini mi se da nisu spomenute slikovnice o Findusu, nama je to novo otkriće.

    Evo još jedan link o tome: http://gkr.hr/Magazin/Prikazi/Sven-N...ttson-i-Findus
    Posljednje uređivanje od Balarosa : 08.11.2013. at 08:57

  49. #399

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Baby Einstein bio je dosta popularan svojedobno, ja sam nabavila nekoliko tih slikovnica i zbilja su zgodne, ali realno, nisu ništa posebno ni specijalno.
    Zapravo, najkvalitetnije i najbolje slikovnice koje smo imali bile su one od Golden Marketinga i Školske knjige (dosta ih je već nabrojano ovdje pa da se ne ponavljam).

  50. #400
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Ma čini mi se da za bebe, tamo negdje do druge godine, nema baš nekog izbora kod ova dva izdavača osim Miffy. Za taj uzrast su meni te slikovnice (uz onu seriju "Plava ribica", "Žuto pile", ne znam dalje) bile najbolje, jer su debele i čvrste, opipljive, a i imaju fotografije koje su malenima zanimljivije od crteža.

Stranica 8 od 17 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •