Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617
Pokazuje rezultate 801 do 809 od 809

Tema: preporuka slikovnica

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Opssesive compulsive disorder ili kako se već piše. Nije da želi to imat jelena, nego joj jako smeta rupa u nizu. Ne idu redom nego fali 2. Mogu bit knjige, bojice, lutke, auta, rupe na cesti, asteroidi...nastavi niz.
    I nije neodgojena i razmažena, nego ima svoje mušice koja joj jako smetaju.
    Recimo ako netko sjedne na tuđe mjesto za stolom negoduje i neće se smiriti dok svi ne sjednemo di inače sjedimo.
    Posljednje uređivanje od VeraM : 10.04.2020. at 18:48

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Mislim da bi i svakom od nas smetalo da nam se sviđa serija časopisa i da nam nedostaju dva. Zamislite si to.

Zašto im ne daš kartične podatke?

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Meni ne bi
    Nisam od onih skupi ih sve ili onaj što sused ima
    S i decu sam tak učila
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.04.2020. at 20:06

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Čovječe, napišeš neki polusmijšan komentar i crticu iz života i odmah se pretvori u prodiku kako loše odgajamo djecu.
    Puno sam pisala po forumi danas, neću par dana, da se malo ohladim.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Sad di razmišljam kaj je ocd
    Mislim ako djetetu od tri godine ne možeš objasniti da ne može imati nešto trenutno sad kak ćeš joj objasniti s 6,10,15,17 god
    Ma pusti, sama će to dokučiti. Ili neće.

U široj obitelji imam takav primjer(ak) malog djeteta koje naginje okp-u. Ništa ne pomaže osim ignoriranja, ali ne bih se upuštala u pokušaje da roditeljima objasnim svoj stav. Oni imaju pravo na svoje roditeljsko iskustvo.

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Ne, ignoriranje ne pali jer onda kreće pravi napad nervoze. Pali sanacija štete, dakle pokušam naći neko objašnjenje koje može shvatit i pokušamo popravit problem. Ali ima puno tih nazovimo mušica koje naginju OKP.

Datum pristupanja
    Apr 2016

Početno

VeraM ja mislim da radis najbolje moguce! Nemam OKP i ne znam nikoga ko ima, ali pretpostavljam da je nesto sto joj jako smeta. Ne mislim da je razmazenost, prema tome pokisavati popraviti to na nacin na koji njoj najbolje odgovara je super rjesenje!

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Mala, hvala. Trudim se. Ali nećemo otimat topic. Moja je trenutno navučena na vuk i tri praščića. U bilo kojem obliku, crtani, slikovnica, plišanci. Imamo 3,4 verzije priče i čitamo joj više puta dnevno.
    A meni je super slikovnica "slatki bonton" kraš ima neko promotivno izdanje malo, autorica je Borovac nešto, ne mogu se sjetit. Ima više stranica o higijeni, a to je sad dosta važno.

Zelena vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2016

Početno

VeraM ja potpuno razumijem tvoju curicu i nadam se da si joj uspjela kupiti te knjigice koje joj fale

mene su u zadnje vrijeme oduševile tri slikovnice autora Nicholas Oldland - Medo koji voli grliti , Tri prijatelja u čamcu, I sob se želi zabavljati.. recite mi da ima još koji fan?

a sa svojim četverogodišnjakom stalno vrtim još tri slikovnice koje su mi isto predobre - Azuro plavi zmaj, Azuro i vještica i Azuro u potrazi za Pipijem... ima oko njih istomišljenika?

Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •