Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 52

Tema: posteljina- kupila sam "kao" kvalitetnu

  1. #1
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno posteljina- kupila sam "kao" kvalitetnu

    evo, ovo mi je prva tema koju otvaram na ovom forumu, valjda neće biti problema....

    Naime, negdje u 1,2 mj. sam bila u jednoj trgovini i tražila da mi se proda neka kvalitetna posteljina... htjela sam imati nešto koje će mi trajati duže i neće se odmah ofucati.
    I kupila ja neku i donijela kući, kad sam otvorila iznutra, kako ima patent umjesto dugmića, su virili konci, ali ajd, jer mi se posteljina sviđala ja sam ju oprala a ono konci podivljali, kako uopće nije izrađena iliti izendlana, onako znači završena, nego ju je netko uz patent samo odrezao i tako ostavio.

    I mozgam dal da ju vratim ili ne... na kraju krajeva sam poludila i odlučila ju vratiti, da bi ju oni ne bi mogli prihvatiti takvu jer je oprana i morala sam čekati gazdaricu, koja je tih dana izbivala iz grada.

    Na kraju su me zvali da su odnijeli posteljinu krojačici da to završi i "pokrpa" i tako sam ja to čekala sigurno jedno tri tjedna... da bih pukla i rekla da si ostave tu posteljinu i da mi vrate novac i ček.... Posteljina je oko 600kn....

    Šta biste vi napravili u mojoj situaciji!!! Da li da ipak odem po tu zakrapanu poseteljinu ili da ju otplaćujem ili šutim?

    ali nemoš ti kod nas kupiti ništa kvalitetno... tako sam u jednoj "poznatoj" trgovini kupila majicu koja se usukala nakon pranja, ali sam pregrmila i zadržala sam ju, a trebala sam ju vratiti i reći da ne želim ništa iz njihove trgovine jer im je nekvalitetna roba!!!

    Gdje kupiti kvalitetnu posteljinu?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Uzmi svoj novac i odi doma neka oni samo krpaju i nose si doma..

    Ja sam prije godinu dana kupila u merkatoru (odmah s ljeve strane kad udjes) neznam kak se zove sad tocno trgovina i super sam zadovoljna jos je moja crna i onak full lagana .. nista joj se nije ofucalo čak ju perem s sivim plahtama i kad ostane po njoj mucica samo se otrese kad se osusi

  3. #3
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    misliš s desne strane u svilanitu? Za njih sam čula da su dobri!!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Ja kupujem posteljinu Škofina i to isključivo od satena;dva jastuka + šlifer koštaju blizu 500 kuna ali svaka se isplati.
    Perem je i perem(ja posteljinu mijenjam svaki petak)a ona je ko nova.

    A za ovo traži novac natrag!

  5. #5
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    A za ovo traži novac natrag!
    Potpisujem !!! Kada nesto platis skupo , platis ga da bi ti trajalo i da ne bi imala problema sa tim . Oni neka sebi siju i krpaju , a ti za 600 kuna podji kupi drugu posteljinu , ali je provjeri na licu mjesta . Negdje se potkrade masinska greska . Ne znaci da je citava kolekcija ili marka bezveze ..

  6. #6
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    prema zakonu o zaštiti potrošača - imaš pravo (i) na povrat novca - ako ne želiš popravak ili zamjenu proizvoda.

    ja kupujem samo krep posteljinu (koja se ne pegla ) - a ona je po sistemu peri-deri. vjerovala ili ne - prva takva garnitura izdržala je PETNAEST GODINA. :shock: onda se počela cufat na uglovima, pa sam ju maknula.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Eh da...i saten se ne pegla....

  8. #8
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    ja kupujem samo krep posteljinu (koja se ne pegla )

    Joj, ja tak ne volim krep... I ja sam u potrazi za novom posteljinom. Pročešljala sam grad, ali nema uzorka koji mi se sviđa. Zahtjevna sam...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Ja sam pred par godina kupila divnu tamnoplavu satensku(sjajnu)posteljinu u dućanu blizu Katedrale..mislim čak u Bakačevoj....koštala je oko 800 kuna i obožavam je...ljeti hladi,zimi grije.

  10. #10
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    ja imam krep posteljinu i super mi je, imam i jednu satensku ali mi je zimi jako teško leć u nju.

  11. #11
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anchi prvotno napisa
    ali nema uzorka koji mi se sviđa. Zahtjevna sam...
    U Svilanitovim dućanima ima preprekrasnih, ali su po 700-tinjak kuna.
    Mene oduševljavaju posteljine iz Kike, po 20€ se nađu prelijepe (jednokrevetne), a za više novca da ni ne govorim.
    Ja ne volim krep, ne volim saten, mrzim frotir i flanel... Volim onaj fini glatki pamuk, a Kika obiluje takvim...
    Još ako je s ciferšlusom,

  12. #12
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    hvala cure... ja to ništa ne peglam, jer kako MM i ja spavamo do ujutro se ni ne vidi da sam peglala.... a i sušilica mi to malo poravna...
    meni su najdraže obične pamučne... ali i saten je fin.... više saten-pamuk!

    vidjet ću šta će mi reći kad se "gazdarica vrati sa puta".. ali uvijek me netko gazi, mislim, uvijek mi je nekoga žao, ali tko mene žali?

  13. #13
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    zar postoji posteljina koja se pegla
    mi volimo flanel

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Volim onaj fini glatki pamuk,
    I ja. I još mi je najdraža ona bijela, starinska, jednostavna posteljina koju sam dobila od mame i bake. A volim i ikeine madrace, jastuke, posteljine...

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    A što se tiče peglanja, ja to samo dobro zategnem i složim nakon pranja, ma bude skoro ko ispeglana.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    ja kupujem Intertekstil Stanić i zadovoljna sam...posteljina je u merkatoru oko 250 kuna....osim ako nisu žarke boje može se i iskuhavati....ja sam zadovoljna s njima...
    još mi se nije desio neki propust na njima

  17. #17
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Meni ih je najvise kupila mama

    To je onaj dalmatinski obicaj dote, pa je ona kupovala posteljine, bez obzira na moje proteste. Srecom ima dobar ukus, vecina je Skofina i odlicne su, pamuk i krep. Obozavam flanel, tako mi je mekan i topao, ali muz ne podnosi nikakve, kako ih on zove, 'vataste' materijale.

    A na satenu smo jednom spavali kod prijatelja i klizali se citavu noc. Do jutra se sve izvuklo i izguzvalo ispod nas, a ni pod licem mi nije bio fin osjecaj. Sad, je li to do vrste satena, ima li ih drugacijih ili smo mi seljaki?

  18. #18
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    Potpisujem Gago
    osim sto ja sve iskuhavam
    sto ima veze jesu li boje manje ili vise zarke

    Summer. takodjer ista situacija glede dote, ali sam ja svoju dotu pospremila na tavan, osim flanelastog kompleta.

  19. #19
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Ja volim krep za zimu,a za ljeto imam svilenu posteljinu na koju sam jednom davno naletila povoljno i kupila par garnitura. To atk super hladi po ljeti. Ove od krepa obavezno moraju biti žarkih boja ili ludog dezena.
    Meni najbolju posteljinu drži Svilanit, a i Kika ima zbilja super stvari.

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno Re: posteljina- kupila sam "kao" kvalitetnu

    Citiraj niccoleta prvotno napisa
    I kupila ja neku i donijela kući, kad sam otvorila iznutra, kako ima patent umjesto dugmića, su virili konci, ali ajd, jer mi se posteljina sviđala ja sam ju oprala a ono konci podivljali, kako uopće nije izrađena iliti izendlana, onako znači završena, nego ju je netko uz patent samo odrezao i tako ostavio.
    Ma nemoj to ni uzimati. Ako je sve tak "ispereno" onda će ti se brzo raspasti po šavovima čak ako ti je i popravi. Traži natrag novce i kupi drugu posteljinu.

  21. #21
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja ne bih dala za posteljinu više od 200 kn.
    MM radi u Staniću, oni imaju svoj onaj intertekstil i tamo se zna naći super posteljina, pamučnih (ne podnosim onaj kerp) i po 135,00 kn. Imam jednu krasnu s dvije različite strane. Ja sam zadovoljna. To je baš ono, peri-deri. Dat za posteljinu 700,00 kn mi je :shock: ...I nedavno sam isto za 135,00 kn kupila baš krasnu posteljinu, pamučnu, lijepo sašivenu...Prije par godina kupila sam jednu za 300-tinjak kn i nije niš bolja od ove jeftine. Jedino kaj nikad ne kupim krep posteljinu jer mi je to nekak, smeta mi, grebe me

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa
    To je onaj dalmatinski obicaj dote, pa je ona kupovala posteljine, bez obzira na moje proteste.
    Moja mater ne dolazi u Vž bez posteljine. Srećom ja sam skromna , patim na frotirne donje lancune s gumicom. Sad ih imam u svim duginim bojama (skupilo se s vremenom).

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Citiraj niccoleta prvotno napisa
    misliš s desne strane u svilanitu? Za njih sam čula da su dobri!!
    ahaaaa

  24. #24
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Jedino kaj nikad ne kupim krep posteljinu jer mi je to nekak, smeta mi, grebe me
    Ali ima više vrsta krepa. Ja uvijek uzimam onaj fini mekani što znači da obvezno prvo tražim da mi otvore posteljinu da ju sprepipam. Kupila sam samo jednom neku grubu i to na svu sreću samo jastučnice. Prala ih svakako, ali nikad se nisu smekšale. Jedino dobro dođu za noćni piling lica.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Da....i koliko sam ja primjetila,taj mekani krep je skuplji od grubog.

  26. #26
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj anchi prvotno napisa
    ali nema uzorka koji mi se sviđa. Zahtjevna sam...
    U Svilanitovim dućanima ima preprekrasnih, ali su po 700-tinjak kuna.
    Mene oduševljavaju posteljine iz Kike, po 20€ se nađu prelijepe (jednokrevetne), a za više novca da ni ne govorim.
    Ja ne volim krep, ne volim saten, mrzim frotir i flanel... Volim onaj fini glatki pamuk, a Kika obiluje takvim...
    Još ako je s ciferšlusom,
    Ma bila i u Kiki i u Svilanitu, ali mi niš nije onak savršeno, kužiš?

  27. #27
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj anchi prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj anchi prvotno napisa
    ali nema uzorka koji mi se sviđa. Zahtjevna sam...
    U Svilanitovim dućanima ima preprekrasnih, ali su po 700-tinjak kuna.
    Mene oduševljavaju posteljine iz Kike, po 20€ se nađu prelijepe (jednokrevetne), a za više novca da ni ne govorim.
    Ja ne volim krep, ne volim saten, mrzim frotir i flanel... Volim onaj fini glatki pamuk, a Kika obiluje takvim...
    Još ako je s ciferšlusom,
    Ma bila i u Kiki i u Svilanitu, ali mi niš nije onak savršeno, kužiš?
    A kakva je ta tvoja savršena posteljina? Ako ju vidimo javimo ti .

  28. #28
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj Amelie32 prvotno napisa
    Citiraj anchi prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj anchi prvotno napisa
    ali nema uzorka koji mi se sviđa. Zahtjevna sam...
    U Svilanitovim dućanima ima preprekrasnih, ali su po 700-tinjak kuna.
    Mene oduševljavaju posteljine iz Kike, po 20€ se nađu prelijepe (jednokrevetne), a za više novca da ni ne govorim.
    Ja ne volim krep, ne volim saten, mrzim frotir i flanel... Volim onaj fini glatki pamuk, a Kika obiluje takvim...
    Još ako je s ciferšlusom,
    Ma bila i u Kiki i u Svilanitu, ali mi niš nije onak savršeno, kužiš?
    A kakva je ta tvoja savršena posteljina? Ako ju vidimo javimo ti .
    Bijela, glatki fini pamuk, sa savršenim nježnim uzorkom...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    357

    Početno

    niccoleta, prvo i osnovno pravilo - za svoj novac se ne daj zezati. Ako se pocnu izvlaciti zaprijeti inspekcijom, a ako ne popuste mobitel u ruke i istu zovi jos pred njima. Jedino ako imas jaaakoooo puno novaca i ne znas kud ces s njima onda nemoj reagirati. Ali, i tada bi ti bilo bolje ulupati ih u nesto drugo.
    BTW, gdje si ju kupila da mi ostale iz VK ne naletimo na isti problem? Ako neces javno napisi mi na pp.

  30. #30
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    [quote="anchi
    Bijela, glatki fini pamuk, sa savršenim nježnim uzorkom... [/quote]

    Ima kod mene u jednom shopu baš takva, piše na njoj SEX.

  31. #31
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    zvala me na kraju gazdarica te trgovine i kaže da po "pravilniku" ona tu posteljinu šalje u lesninu i da su je oni tamo doradili tj. popravili... i išla sam se svađati i reći im da nije u redu što to toliko dugo sve traje i da se nitko nije ispričao, nego ja samo slušam da je gazdarica na putu....
    pokazali mi posteljinu, sad su ju fino završili... ali ne znam šta da radim

    na kraju me je zvala gazdarica i rekla da ako baš ne želim da donesem račun i uzmem nešto u toj vrijednosti, naravno ne za manji iznos, mogu samo za taj ili veći...

    i šta da sad radim... meni uvijek bude žao tako ljudi..... i ne znam.... mislim lijepo je napravljena, ali došlo je do greške u komunikaciji i ja sad to ne želim, neka se malo nauče kako se radi....

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    U Dubravi ima dućan s super posteljinom ( domaća proizvodnja, pamuk visoke kvalitete, sašivena po propisu ravno, jednostavna za peglanje i uzorci (šare su super ) !!!

    I u King Crossu ima jedan dućan koji prodaje njihov tekstil !!! Cijena cca 100 kn I doista ih preporučujem jer su posteljine u klasi skupnjih na tržištu !

    Takodjer super poteljine ima u dućanima Naš Dom, ali one od cca 100 kn pa na danje .........

  33. #33
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Mi imamo posteljinu iz Austrijske Kike (onda je još nije bilo kod nas), Ikee (nije neka vrhunska kvaliteta, ali su mi drage) i od Odeje. Još sam uvijek u potrazi za frotir posteljinom, ali kvalitetu koju tražim ne mogu naći. Predivne su mi starinske lanene posteljine, kakve su koristile naše bake. Ima sveki, pa uživamo na moru u njima. A životna želja - svilena posteljina Našla sam dućan u Solidumu, Škorpikova, koji drže svilenu posteljinu i predivne prekrivače..... samo sam opala u nesvjest kad mi je prodavačica rekla cijenu

  34. #34
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Citiraj anchi prvotno napisa
    Bijela, glatki fini pamuk, sa savršenim nježnim uzorkom...
    Anchi, ja sam tražila takvu posteljinu cijelu zimu.
    Kika, Svilanit, Lesnina, Naš dom, taj Dubrava tekstil, pa Odeja, Korak, neki dućan u Solidumu, nigdje ali apsolutno nigdje nisam našla.
    Na kraju koristim damastane koje su mi mama i baka godina kupovale za miraz
    Sada tražim neku finu, satensku sa diskretnim, finim cvjetnim uzorkom I to u ljubičasto - rozim tonovima.

  35. #35
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj lara01 prvotno napisa
    Citiraj anchi prvotno napisa
    Bijela, glatki fini pamuk, sa savršenim nježnim uzorkom...
    Anchi, ja sam tražila takvu posteljinu cijelu zimu.
    Kika, Svilanit, Lesnina, Naš dom, taj Dubrava tekstil, pa Odeja, Korak, neki dućan u Solidumu, nigdje ali apsolutno nigdje nisam našla.
    Konačno netko tko me razumije!
    Amelie, tražim posteljinu s njeeeeežnim uzorkom (cvjeići i to)...

  36. #36
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Kad se već priča o posteljini, da ne otvaram novi topic...
    Ja tražim posteljinu 140x200 sa Munjevitim Jurićem, iliti s motivima iz crtića CARS! Ako znate gdje toga ima za kupiti, pleeeeeease, moj sin ga obožava.

  37. #37
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Kad se već priča o posteljini, da ne otvaram novi topic...
    Ja tražim posteljinu 140x200 sa Munjevitim Jurićem, iliti s motivima iz crtića CARS! Ako znate gdje toga ima za kupiti, pleeeeeease, moj sin ga obožava.
    U Kiki - 299 kn

  38. #38
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Nanoibeba , hvala ti...
    btw, trenutno nemrem nikam jer imam koze

  39. #39
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Kad već ima topic o posteljini, da ne otvaram novi, da pitam. Ima li tko neku od ovih posteljina:
    http://www.dubravateks.hr/asortiman/...-gornje-plahte
    Totalno su mi lijepe slike, našla sam ih i za kupiti u jednom webshopu, ali s obzirom da nemam prilike opipati (a moji su svi ekstra osjetljivi na mekoću ) zanimaju me vaša iskustva ...
    Cjenovno su mi prihvatljivi samo ako se maze ...

  40. #40
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Cars ima sad u metrou vidla neki dan po 130 kn ako me pamčenje služi
    A ja sam svoju saten+pauk tamno smeđu i najdražu kupila u lesnini ,bila je užasno slupa ali smo kupili novi krevet pa smo se poačastili a koštala je skoto ko krevet.

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Post od ane.m gdje traži munjevitog star je 2 godine )))))))
    Ne mogu virovat da sam to skužila, ja obično nasjednem

  42. #42
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Ima klinaca koji su zaludeni munjevitim i vise od dvije godine

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    Ima klinaca koji su zaludeni munjevitim i vise od dvije godine

    to da, imam u kući...nakon godinu malo popustilo, al još hvata povremeno

  44. #44
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Kupilka u Intersparu od satena (al nije ni skliska ni hladna)...na sniženju za 269 kn (200*200 i 2 jastučnice)...već 5 mj perem i ko nova je, imam 2 kompleta, mjenjam jedanput tjedno..
    Posljednje uređivanje od (maša) : 05.11.2010. at 13:28

  45. #45
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Maša, postoji neki saten mako i to je navodno najbolje za spavanje. Mi smo se na kraju odlučili za dva seta iz Dubravateksa za nas velike (baš tog navodno mekanog, maznog satena) i sad jedva čekam da stigne ... Za djecu ipak nisam ništa uzela jer bi se zasad koristila samo plahta (ne pokrivaju se, neće jastuke ... urotili se protiv nas ... borba još u tijeku) pa mi je bezveze da stoji.

  46. #46
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Zanima me gdje kupujete pamučnu posteljinu, mekanu i da je prihvatljivih cijena?

  47. #47
    Njetočka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    88

    Početno

    Dormeo, jako jako sam zadovoljna!

  48. #48
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    U Doti ima dobar i prihvatljiv izbor. Meni je najdraži materijal pamučni saten - dakle, ugodni, ravni, mekani pamuk koji se sjaji kao saten, nadam se da sam dobro objasnila. Kupujem ga u Doti i Ikei.

  49. #49
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Kupila pa rkompleta preko neckermana, oko 500 kn za dupli krevet i prezdovoljna sam, pamučni saten ili ovako nešto, sa cifom, malo deblji, kad operem samo protresem, preklopim i tako stavim sušiti, ništa ne treba peglati, boja, oblik je isti već 3 godine, nema končića ni ičega.
    Osim tih dobre su mi i iz Emezzete, slične ovima, malo jeftinije.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Meni je posteljina marke TAC fantastična ja imam pamučni saten smeđe nijanse evo već 5 godina i uvijek je ista. Cijena nekih 500-600 kn u lesnini.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •