Pozdrav,
Vidim ima dosta topica o i nakon konizacije,al nisam uspijela nigdje da pronadjem odgovore koji su meni potrebni,pa moram da otvorim novi topic.
Konizaciju sam radila prije 10 dana.Dijagnoza mi je bila CIN III/CIS.
6 mjeseci prije posljednjeg papa testa isti je bio uredan i nije pokazivao nikakve promjene na stanicama.
Kad sam ponovila papa test za 6 mjeseci isti je pokazao gore navedenu dijagnozu.Predlozena mi biopsija i nakon nje konizacija.
Nalazi biopsije su potvrdili dijagnozu i zakazana je konizacija.
Operativni zahvat je prosao uredno,kao sto i postoperativni prolazi u redu.

Vidim,dosta vas je radilo konizaciju i nazalost sto je tako,al bitno je da se otkrilo na vrijeme i saniralo.

Mene iskreno ubija ovo mirovanje i lezanje u krevetu.

Zanima me nakon koliko vremena ste se vratile u ''normalu''? Mislim isle na posao,setale,vozile biciklo....sve ono sto ste radile prije konizacije?

Krvarenje nakon konizacije koliko je trajalo i jel bilo nekih ''cudnih'' boja ili je bilo cista krv? Obilno , umjereno ili nikako?

Koncici koji bi navodno sami trebali da ispadnu za koliko su ispali?

Vidim da vas je dosta nakon konizacije imalo urednu trudnocu sto mi je jako pozitivno za procitati,jer ja se nadam jos jednoj trudnoci nekad u svom zivotu (imam djevojcicu 4 godine).

I eto ako se neko jos necega sjeti sto bi bilo korisno za napisati bilo bi super.

U svakom slucaju hvala na svim mogucim odgovorima.