Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 316

Tema: Kuca za porod Monike Felber u Grazu

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    E fino, konacno imamo odvojen topic, da vise ne stvaramo trakavicu od hagulkicine price o porodu
    Mi smo ovaj vikend bili u Grazu i posjetili Moniku Felber. Treba li uopce pisati da je zena zaista sve ono sto su o njoj rekle felix i hagulkica?
    Nismo ju pitali bas puno pitanja jer smo zaista hrpu informacija pokupili iz prica na forumu.
    Pitali smo, kako kod nas u Ri i drugdje prije poroda u kadi treba napraviti neke briseve da li to treba donijeti i njoj, pa je rekla da ona u vodu u kadi stavi pola kile morske soli koja dezinficira, pa je to dovoljno. A ljudsko tijelo ionako nije sterilno i ima svoje bakterije. Eto, toliko o fobiji od raznoraznih infekcija i bakterija.
    Kako mi imamo 4.5 sata puta od Slavonskog Borda do Graza, pitala sam i sto ako mi pukne vodenjak, pa je rekla nema problema, lezi u auto i dodite.
    Spomenula je i jednu austrijanku koja je ljetovala na nekom nasem otoku, drugo dijete, i uhvatili ju trudovi. Zena je 8 sati putovala do Felberice i stigla na kraju roditi kod nje.
    Za moj rezultat OGTT-a i onaj dobar nalaz secera u krvi nakon dijete je isto rekla da njoj uopce nije problem, samo neka nastavim paziti sto jedem kao i do sada.
    Na zadnjem pregledu se moja doktorica sva uplasila jer sam do 33. tjedna bila dobila samo valjda kilu, a do sada ukupno 2 kile, a felberica je samo rekla - dovoljno.
    Uglavnom, na tih par pitanja postavljenih o nekim stvarima oko kojih se kod nas u bolnicama pravi velika frka, ona nam je prvo uputila pogled koji je govorio - a u cemu je problem, i onda nam objasnila zasto to njoj nije nista problematicno.
    Vidjeli smo sobu za radanje, rukama je opipala u kojem polozaju je beba i sve je ok, glavica je dolje.
    Zadnja zena koja je rodila kod nje je morala u bolnicu jer je beba imala pupcanu vrpcu omotanu oko vrata, ali je isti dan isla nazad njenoj kuci i cak je i cijena ostala ista. Jedan dan u bolnici je 600 eura, a felberica im je onda daljnji boravak kod nje naplatila jos samo 600.
    Nama je ovo bilo prvi put da idemo uopce autom kroz Sloveniju do Austrije, ali smo skinuli s neta kartu Graza, a do ulaza u grad pratili auto kartu i sve smo sami nasli. Dobro je sto se skoro cijelim putem kroz Graz prati glavna ulica, a samo na kraju se skrene u felbericinu ulicu.
    Poceli smo skupljati i dokumente, za medunarodne rodne listove i med. vjencani list treba po 20kn takse+20kn uplatnicom, dakle ukupno 60kn takse+60kn uplatnica. Prijevod potvrda o prebivalistu za majku i oca je 120kn po potvrdi.
    Usput smo vidjeli malo Graz koji je zaista prelijep grad i moze se provesti vrlo ugodan godisnji odmor tamo. Ljudi su ljubazni i zaista hoce pomoci, sto je nama bilo vazno jer smo bili tamo prvi put i pomalo izgubljeni.
    Pansion za 28 eura po danu koji se spominje ranije je na samom okretistu tramvaja broj 1 pa je to najbolji nacin za ici u grad. Tramvaj dolazi stalno, svakih minutu, dvije i uvijek ima mjesta za sjesti
    Napisala sam ono sto smo mi saznali ovaj vikend, a nije vec napisano, da malo doprinesem svojim iskustvom jer sam do sada uglavnom ispitivala.
    Felix i hagulkici jedno veeeliko hvala za sve odgovore, bez njih ne bi ni dosli do Monike Felber
    Jos samo da do kraja uspijemo provesti ono sto smo naumili, a nadam se da hocemo.

  2. #52
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    Citiraj hagulkica prvotno napisa
    Sorri, al' malo mi je ovo sad zbrda zdola.
    Mogli smo staviti neki uvod, plan Graza s oznakom Kuće za porode, slike i sl. na početak, pa da ljudi imaju cjelovitu sliku o čemu pričamo.

    Možeš li to ubaciti?
    je, zbrckano je, ali ne mogu nista ubaciti na pocetak, samo na kraj :/ slike ionako ne mogu ubaciti u postove.
    evo barem linkovi na nase price s poroda:

    Felix
    hagulkica
    dundica

  3. #53
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj hagulkica prvotno napisa
    Anki- došla je par dana ranije i čekala oko 6 dana.
    Izgleda da se bebama nikud ne žuri kad mame jednom stignu u Graz. 8) I dundica, i ta frendica i ja, sve smo čekale preko tjedan dana. Tak da se treba lijepo pripremiti i raspitati za sve zanimljivosti koje se mogu obići, a kamo sreće ak se još potrefi sniženje u shoping centrima :D
    Jel objavila Priču s poroda? Jedva čekam nove pričice i iskustva!! :D :D

    Inga i tvoju priču čekamo! Držim fige da sve prođe super!!


  4. #54
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj hagulkica prvotno napisa
    Ne brini za jezik, Felberica sve bolje i bolje priča engleski, s obzirom da su u međuvremenu još jedni frendovi rodili kod nje, i njihovi frendovi upravo čekaju porod tamo (možda se već i desio, ne znam).
    U stvari, bilo bi najbolje da počne učiti hrvatski
    I ove priče hoćemo, ako je moguće , što više iskustva to bolje!
    I ja planiram roditi kod Monike :D (još nisam ni trudna , ali pokušavamo - malo nam "zapinje", no biti će) i SVAKA mi priča i iskustvo još jače potvrdi da je TO NAŠ IZBOR!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    I ja mozda planiram. Ako mm pristane :/
    Jer on nema ni pasos,a treba mu i viza jos...
    znaci jos dodatnih troskova...a malo mi je glupo ici bez njega npr. s mamom
    Drz te fige.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    komentar na slike: to nije rodilište, to je raj!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Yuna u pravu si, to uopce ne lici na rodiliste, niti sam se ja tamo tako osjecala. Bilo mi je kao da smo dosli docekati svoju bebu kod neke iskusne zene koja ce nam pomoci da to sve prode sto ljepse i sigurnije za sve nas, a poslije nam pomoci da se naucimo brinuti za bebu. Jer Monika Felber se stvarno pobrinula za nas i za to da, kad krenemo kuci, imamo osnovno znanje o tome kako se brinuti za bebu. Htjeli smo krenuti dan ranije, ali nas ona prakticki nije pustila jer smo imali problema s dojenjem. I stvarno smo taman u tom dodatnom danu uspjeli sami odraditi dojenje i nakon toga spremni krenuli na put kuci.

  8. #58
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Inga kad ćeš nam napisati prekrasnu priču s poroda?
    Ja nestrpljivo čekam!!

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Moram se natjerati da pocnem pisati prije nego sto pozaboravljam detalje.
    Pocet cu, svaki dan pomalo, pa ce valjda nesto i od toga biti.

  10. #60
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    Moram se natjerati da pocnem pisati prije nego sto pozaboravljam detalje.
    Pocet cu, svaki dan pomalo, pa ce valjda nesto i od toga biti.

    si! Kad god stigneš, mi te čekamo...

  11. #61
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    inga i ja nestrpljivo očekujem tvoju priču

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ups! Ja pocela s pricom onaj dan i nisam ju od tada dotakla. Evo nastavit cu ovih dana, casna rijec.

  13. #63
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    Ups! Ja pocela s pricom onaj dan i nisam ju od tada dotakla. Evo nastavit cu ovih dana, casna rijec.
    :D jedva čekamo


  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    evo konacno sam i tu pricu napisala
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...111658#1111658
    O danima nakon poroda cu malo kasnije, i ovako sam se previse raspisala.

  15. #65
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    imam samo jedno pitanje za nekoga tko je tamo bio - možda je glupo pitanje

    da li je to sigurno? mislim ako nešto ne daj Bože krene po zlu, ima li tamo i dr koji može napraviti carski ili kaj se već radi u tim situacijama?

    ja u svakom slučaju najvjerovatnije idem

  16. #66
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    sigurno je.
    nema doktora, to i jest princip rada kuca i centara za porode koje vode primalje.
    monika ima iza sebe 40 godina samostalnog primaljstva, sto ce reci itekako ima i znanja i iskustva prepoznati da li je potrebno otici u bolnicu (koja je u istom kvartu). nakon sto rodi u bolnici, obitelj se moze vratiti kod nje na postporodjajnu njegu.

  17. #67
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    hvala na tako brzom odgovoru

    još samo jedno pitanje..hoću li onda plaćati boravak u bolnici? da li bih trebala možda platiti nekakvo osiguranje u RH? (ili kako to već ide)

    planiram ih nazvati ovaj tjedan, nadam se da kuže eng jer ako će sporazumijevanje ovisiti o mom slabašnom njem, ko zna kaj bude

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Bolnica je 10 min autom. Ako slučajno treba hitan carski, onda primalja (M. Felber) ide s tobom do bolnice i tamo je za vrijeme cijelog poroda. Sljedeći dan, ili isti(ako je porod bio rano ujutro) majka i beba dolaze k njoj u kuću za porode na njegu. U tom slučaju njoj se plaća samo smještaj, dakle ne i troškovi poroda. Porod se plaća naravno rodilištu, a cijena mu je ista kao i kod Felberice. Tako da na kraju sve košta isto.
    Baš to se desilo prijateljici, kojoj su dr. u Zgb poprilično fulali nalaz ultrzvuka, pa je beba osim što je porođajna težina znatno odstupala od one koju su očitali uzv-om, imala i pupčanu vrpcu 2x oko vrata i problem s posteljicom, pa protok krvi nije bio ok. Uglavnom, nakon što je Felberica shvatila da nešto nije ok, stigli su u bolnicu u Grazu, gdje su se doktori čudili kako to nije dijagnosticirano ranije. Sve je na kraju prošlo super, samo zahvaljujući tome što je Felberica cijelo vrijeme bila uz nju i na vrijeme primjetila problem. Ne mogu ni zamisliti što bi se desilo tu u nekoj bolnici, gdje bi s njenim nalazima mislili da je sve ok, i pustili ju samu u trudovima da 'se otvara'.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Icyoh, konkretne odgovore si vec dobila. Ja bih samo dodala da je felberica na mene ostavila dojam jedne jako sposobne primalje i da sam se pored nje osjecala sigurnije nego pored onih nekoliko doktora kod kojih sam bila tijekom trudnoce. Ima nesto u njoj sto ulijeva sigurnost i izaziva povjerenje. A i jako je iskrena, cak i kad nesto ne valja , odmah ti to i kaze.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Icyoh, ima li kakvih novosti?

  21. #71
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    još uvijek razmišljamo. Muž moje dr radi na Sv. Duhu pa bi ona da odem njemu.
    Sad završavamo dogovore oko svadbe pa je iduća rasprava - odabir rodilišta

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Znaci sve po redu. Ja sam mislila da si mozda vec i rodila.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Evo mali update. Otisla ja nekidan konacno na prvi pregled nakon poroda (znam, znam da sam cekala i ceeekalaa).
    Uglavnom, pregledava mene moja dokica i ja ju pitam da mi kaze kako izgleda taj moj sav. Ona mene sva u cudu pita koji sav, kakav sav, kaze ja nista ne vidim.
    Onda ja njoj objasnim kako mi je felberica rekla da sam dosta pukla, i izvana i iznutra. Pita me opet dokica sva u cudu kako je ona i cime mene sivala jer ona nista ne vidi.
    I tako, ja sve do sada bila uvjerena da imam neki gadni, bolni oziljak od tog pucanja i stalno me nesto boluckalo (iako nisam nista vidjela kad sam ogledalom trazila svoj strasni oziljak). Sad me vise nista ne boli, lagana sam kao ptica. Sto ti je moc psihe.

    Poslije sam tek razmisljala o tome i dosla do zakljucka da mozda ono sto felberici izgleda kao veliko puknuce doktorima izgleda kao malo. Ipak je felberica naucila cuvati medicu, a doktori su naucili rezati.

    A mozda ovo ide pod onu temu- moja primalja, ima li bolje.

    I nesto bih rekla curama koje planiraju ici kod nje. Kako je ona ipak samo jedna zena, mozda bude zauzeta bas kad ju vi budete trebale. Ono bitno je ipak da u Grazu ima vise samostalnih primalja, a vjerojatno je barem vecina njih tako brizna i sigurna kao sto je felberica. Neke valjda i engleskim bolje vladaju nego ona. Razmisljam eto ovih dana dosta o svom porodu i zakljucujem da ja uopce ne bi bila previse zabrinuta da me felberica ne moze primiti na drugom porodu. Ono sto je najljepse u Grazu je mogucnost izbora, sloboda.

    I javljajte se dalje vi koje zelite roditi tamo, bas me zanima jako kako ce vase price dalje odvijati. U mislima sam s vama i zelim da uspijete u svojim namjerama.

  24. #74
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    I tako, ja sve do sada bila uvjerena da imam neki gadni, bolni oziljak od tog pucanja i stalno me nesto boluckalo (iako nisam nista vidjela kad sam ogledalom trazila svoj strasni oziljak). Sad me vise nista ne boli, lagana sam kao ptica. Sto ti je moc psihe.

    morat cu i ja kod doktora, vidim...

    sto se tice ostalih primalja u grazu, konkretno znam za jos jednu odlicnu primalju (zna engleski), koja uglavnom ide na porode kod kuce, ali ima i mogucnost smjestaja trudnice do poroda u jednom stanu, i samog poroda u istom stanu (to je nesto sasvim novo, ali bas me zanima kako ce ici realizacija).

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Mislis, rodilja bude u svom stanu, odvojena od primalje, tamo rodi i ostaje u tom istom stanu?
    To bi onda bilo skoro kao porod kod kuce! Wow!

  26. #76
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    pa da
    bas me zanima...

  27. #77
    partyka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    178

    Početno

    curke, meni ovo sve zvuci preeeedobro!!! nego, imam samo jedno pitanje a to su maticne stanice - da li je moguce kada se radja u Kuci pohraniti maticne stanice?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ovo je sad postala Kuca s velikim K, The Kuca.
    Napravili smo samo takvu reklamu felberici. Nemam pojma za maticne stanice. Je li to itko pitao kad je isao radati tamo?

  29. #79
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    bas sam rekla partyki da se javi jednoj forumasici koja planira na proljece tamo roditi (ne znam jel zeli da kazem tko je) pa ce pitati.

    mm mi stalno spominje da smo trebali traziti postotak od felberice. kad netko dodje ona samo pita, aaa felix vas je poslala? aha, naravno

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Felix poslala....

  31. #81
    partyka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    178

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    bas sam rekla partyki da se javi jednoj forumasici koja planira na proljece tamo roditi (ne znam jel zeli da kazem tko je) pa ce pitati.

    mm mi stalno spominje da smo trebali traziti postotak od felberice. kad netko dodje ona samo pita, aaa felix vas je poslala? aha, naravno
    ne, ona nije pitala jer je to ni ne zanima. no, cim se vratim kuci s poslovnog puta cu zvati moniku. druga forumasica i ja imamo dva tjedna razmaka u terminu, pa tko zna, mozda se i mi sretnemo kod monike

    uskoro ce uvesti lozinku "felix" za ulazak u Kucu :D

  32. #82
    partyka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    178

    Početno

    sad sam se sjetila: sta se dogadja ako beba ima zuticu u Kuci?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Moja je bila lagano zuta i samo smo ju izlagali svjetlu. Ako je nesto ozbiljnije vjerojatno ide u bolnicu.
    Sjecam se nejasno da mi je netko prije rekao (mozda felix ili hagulkica ili sama felberica) da se samo jednom dogodilo da je beba bila toliko zuta da je morala u bolnicu.

    Cuj, patryka, kod felberice su uvijek po dvije cure, i to jos rode u vrlo kratkom razmaku isti dan. Tako je uvijek do sada bilo, samo da znas.

  34. #84
    partyka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    178

    Početno

    evo i mene. napokon sam danas nazvala felbericu (odnosno to je ucinila moja prijateljica koja ne pati od nedostatka njemackog).

    nazalost, losa vijest za nas koji bi i porod u Kuci i pohranu maticnih stanica: monika to ne radi. to je bilo i za ocekivat ali eto, bas mi je strasno zao...

    druga opcija za vas kojima je pohrana maticnih stanica bitna je feldbach...

  35. #85
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Da malo podignem moj najdraži topic !

    Ja sam napokon trudnica :D i živom naš san , te naravno da planiramo roditi kod Monike u Kući!
    U 5.mj. idemo u Graz na upoznavanje i dogovor! Iskreno, stvarno jedva čekam i veselim se tome što ću na svijet našeg anđela hopefully donijeti baš kod nje, i imati porod nasličniji onome što si za svoju bebe, sebe i MM od želim!


  36. #86
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    isabel, cestitam! :D

    bubimira je u kuci za porode, polako se otvara, svako malo ima lazne trudove i porod ce sigurno biti za koji dan nestrpljivo iscekujemo! evo bubimiri za lijep i lagan porod ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  37. #87
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    buba, pa otišla si!
    ajde, sretno!

  38. #88
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    aaaa, tamo je već? felix, javljaj novosti za bubimiru.

    za lijep porod ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  39. #89
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    bubimira ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #90
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ajme super, nisam znala da se Bubi odlučila za Moniku!! Super super!!
    Još jedna :D !
    Držim fige i vibraaaaaaaaaam

  41. #91
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ima li novosti od bubimire?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

  42. #92
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    dosta je otvorena, ima malo laznjaka, al nije jos krenulo...uglavnom sretna je sto je vec tamo

  43. #93

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    bubimira, želim ti lagan i predivan porod! ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    bubimira ~~~~~~~~~~~~~~~~~ da krene

  45. #95
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    E cure moje,
    Dzekina jos nije rodila a kad ce neznamo

    Ovdje je predivno! Neznam sto bih vam rekla. Monika je divna osoba, tako nas je lijepo ugostila. Mi smo jedini u kuci, tako da svaki dan jedemo zajedno s njom i puno pricamo sto mi je super jer se sve vise i vise upoznajemo. Nije ni cudo da se beba ne da van i doma.
    Meni se svaki dan javljaju trudovi, traju po 2, 2 i pol sata pa stanu. I tako vec skoro tjedan dana. Dosta sam otvorena (5cm) i kaze Monika da je dobro da smo tu jer bi moglo brzo ici, pa postoji sansa da iz Zagreba ne bi stigli.

    Trenutno je sa mnom MM. V se iz odredenih razloga vratila s bakom doma, al o tome nekom drugom prilikom.
    Jako nam nedostaje pa se stvarno nadamo da cu brzo.
    Vrijeme kratimo setnjom po jezeru. Monika me zeza pa kaze da svaki dan napravim po 5 krugova trceci.
    Sutra idemo gledat neki dvorac i tako... Prodje vrijeme.
    Puno vas pozdravljam i naravno da cemo se javiti cim malena dodje.


  46. #96
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Čista uživancija. 8)
    Brz i ispunjavajuć porod ti želim.

  47. #97
    Tikva avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    168

    Početno

    Ajme kako zakon! Ja sam tek nedavno procitala topic o Moniki Febler, price s poroda i jednostavno sam bila tako hepi! NIsam ni znala da tako nesto postoji! Prekrasno!

    Bubumira, uzivajte jer samo uzivati i mozete u tako lijepom i toplom okruzenju!
    Uf jedva cekam jos jednu pricicu s poroda! hehehe

  48. #98
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Bubimira, nestrpljivo čekamo i tiskamo sa vama!

  49. #99
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    bubimira, ni ja pojma nisam imala, prekrasno!

  50. #100
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    uživaj, Đekna 8)

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •