Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 316 od 316

Tema: Kuca za porod Monike Felber u Grazu

  1. #301
    Abelha avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    41

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Abelha, Miglar nije kompetentan da daje info o tome što će ti HR refundirati... da se samo tako refundira, puno žena bi rađalo kod njega, potraži stare postove na tu temu... znam da ih ima. Ne stignem sad tražiti.

    A Ana iz primjera je u državi B na dovršetku studija, a ne u prolazu... nije otišla u shopping u Graz, pa ju uhvatili trudovi.

    O tome da žene rade do zadnjeg dana i moguće putuju službeno u inozemstvo... najranije 45 dana, a najkasnije 28 dana prije termina moraš otvoriti porodiljni dopust. Dakle, niš i od te varijante.

    Žao mi je, ali tako je. I ja sam se pitala kako bi mogla uštedjeti novce.

    p.s.
    Na topicu klub 39+ na potpomognutoj smo neki dan razgovarale o rodilištu u Izoli, baci oko.
    Znam, jasno mi je. Nisam ni rekla da je samo tak dobiti pare natrag. Svi bi mi tak, al nič od toga. ALi ako se radi o prijevremenom porodu, znači radiš još uvijek, pa onda valjda imaš nekakvo pravo na povrat troškova. No, u svakom slučaju, ja ne namjeravam roditi prije pa mislim da je cijena kod Monike sasvim ok s obzirom da je u Feldbachu skoro duplo veća.

    Idem sad vidjeti ovo o Izoli.

  2. #302
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Da, ako se radi o prijevremenom porodu, onda je to nešto drugo.

    Evo malo o Izoli:
    http://www.sb-izola.si/index.php?page=static&item=33

  3. #303
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Ja sam rodila u Vz i moja prica je jedna od onih lijepih. Ali s obzirom na trenutnu situaciju, razmatram i druga rodilista. Ova opcija s Monikom mi je izrazito privlacna, ali logistički mi se cini jako zahtjevna.
    Abelha, posto si ti odluku vec donijela, molim te da me izvijestavas o svim aktualnostima vezanim uz Moniku.
    (Btw. dr. Jukic odavno ne radi u Vz rodilistu)

  4. #304
    Abelha avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    41

    Početno

    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam rodila u Vz i moja prica je jedna od onih lijepih. Ali s obzirom na trenutnu situaciju, razmatram i druga rodilista. Ova opcija s Monikom mi je izrazito privlacna, ali logistički mi se cini jako zahtjevna.
    Abelha, posto si ti odluku vec donijela, molim te da me izvijestavas o svim aktualnostima vezanim uz Moniku.
    (Btw. dr. Jukic odavno ne radi u Vz rodilistu)
    Baš mi je drago što ti je u Vž bilo ok, al evo, ja ne bih riskirala. Logistiku ćemo već nekako riješiti. Za Jukića nisam znala, ja sam Lidiju zapravo pitala samo za sestru Eriku, a sad kad sam pisala sam nekak automatski pridodala i Jukića jer sam znala da je i on istih razmišljanja. Moja greška.

    Nemaš brige, ako još nešto saznam vezano uz Moniku, javit ću ti.

  5. #305
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam rodila u Vz i moja prica je jedna od onih lijepih. Ali s obzirom na trenutnu situaciju, razmatram i druga rodilista. Ova opcija s Monikom mi je izrazito privlacna, ali logistički mi se cini jako zahtjevna.
    Abelha, posto si ti odluku vec donijela, molim te da me izvijestavas o svim aktualnostima vezanim uz Moniku.
    (Btw. dr. Jukic odavno ne radi u Vz rodilistu)
    Draga, ja sam nedavno rodila u vz i imala sam super porod
    Ali samo spletom dobrih okolnosti, ono, imala sam srece
    Vrlo vjerojatno neces dobiti ono sto si dobila na proslom porodu, i zato svakako razmotri jos koju opciju
    U Varazdinu su se stvari vratile sto godina unatrag i mislim da je sestra Erika vrlo usamljena tamo

  6. #306
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Ali gdje u Hrvatskoj da odem a da mi porod ne ovisi o sreci?
    Jel takvo rodiliste postoji? Koji mi je izbor osim Varaždina, ako se ne odlucim za Moniku?

  7. #307
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Odi u Knin.

  8. #308
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Odi u Knin.
    Iz Zagreba?
    I tamo mogu 100% biti sigurna da necu dobiti cijeli paket bespotrebnih intervencija? Imat cu mir, tisinu i postovanje?

  9. #309
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Tako se prica . Tamo na ulazu dobijes plan poroda za ispuniti.

  10. #310
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

  11. #311
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Tako se prica . Tamo na ulazu dobijes plan poroda za ispuniti.


  12. #312
    Abelha avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    41

    Početno

    Definitivno potvrđujem ovo za Knin. Tako sam čula i na radionici. Šefica u Kninu je navodno bila potjerana iz Šibenskog rodilišta jer je jako bila za prirodne porode. Pošto je sad ona glavna u Kninu, pretpostavljam da si oko sebe stvara i krug istomišljenika, tj. sama bira koga će zaposliti, ne?

    Šteta jedino što nemaju kadu.

  13. #313

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Ima koja mama da zeli svoje iskustvo podijelit pred kameram ?Nije vazno kada je porod bio ....

  14. #314
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Zuboa što ti točno treba? Javi mi se na pp možda ti mogu pomoć nekog naći.

  15. #315

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure,

    Nova sam i sva zbunjena, ne znam od kuda bi prvo krenula sa svom tom trudnoćom ali koliko vidim svi hvale Moniku pa sam i ja dobila zelju tamo otici na porod.
    Da li mi mozete dati kontakt od Monike i da li tko zna kako se danas krece cijena poroda kod nje? Jer ove cijene koje su tu spominjane su od prije 10 godina.
    Nisam sigurna ni koja je njezina web stranica, da li je to ona koja se zove Cornelia? Web stranica je na njemačkom pa nista ne razumijem

  16. #316
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    A koliko si sigurna da ćeš moći bez problema u Austriji roditi,danas nije to ista priča ko prije

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •