Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Vadjene mrljica s odjeće (od gulaša :))

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    142

    Početno Vadjene mrljica s odjeće (od gulaša :))

    Dakle, molim pomoć, sva sam nesretna - poslala sam djetešce u novoj trenirci u vrtić i dobila ju nazad svu zakeljenu od ručka, nešto crveno-narančasto je u pitanju, brijem da je neki gulaš. Nemojte me pitati zašto sam ju dala u novoj trenirčici, eto bila mi je slatka pod jedan, i nikad dotad nije bila tako zasr...a s oproštenje, ona baš inače uredno jede. Sad, moje je pitanje - kako tu mrljicu skinuti? Molim pomoc, trenirčica nam noca novcijata i ja sam baš tužna ...više nije niti nova, nkon mog silnog trljanja mrlje, a mislila sam da sam master u skidanju mrlja :/ , sve do ovog trena...HELP !!!

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja bih natopila u tekući Vanish pomiješan sa tekućim Persilom i vodom, ostavila preko noći i zatim oprala u perilici ali bez omekšivača. Ako nije izašlo ponovila bih postupak. Neznam zašto ali nakon omekšivača niti jedna mrlja mi ne ide van .

  3. #3
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Masne mrlje ti idu van s baby puderom, to stalno radim. Ja stavim pudera na fleku, ostavim tako par sati i nakon toga samo ostresem, isčetkam ili operem ponovo, ako uopće treba. Znači možeš napraviti prvo s tim pa onda u mašinu pa vidi. Mada bi se lako moglo dogoditi da masno izađe ali boja tog gulaša ostane. pa kombiniraj s nekim od sredstava za mrlje

  4. #4
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    ima hrpa topica o uklanjanju mrlja, npr:

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...asc&highlight=

    slobodno nastavi tamo, ovaj topic zaključavam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •