Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Odjeća za krizmu

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno Odjeća za krizmu

    Molim mame forumašice iz Zagreba da me upute gdje u Zgb ima prodajnih mjesta gdje mogu nabaviti haljinu ili komplet za kćer za krizmu. Znači, mora biti svjetlijih boja, ljetni model, za mlade, bez bretelica, ne dolazi u obzir minica, konfekcijski broj 36.
    Molim vas, ako dođem u Zgb bez cilja, bojim se da ću utrošiti vrijeme a ništa ne obaviti...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    a da daš šivati?


    ili ne stigneš s malom hodati po probama..... :/ ?

  3. #3
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ja sam znala viđati odijela i haljinice za krizmu u nekim dućanima po Vlaškoj ulici - jedan je blizu Importanne galerije, a jedan blizu Petrove crkve, ne znam točno kako se zovu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Hvala Zdenka 2, ciljamo dakle prema Vlaškoj...
    Maria 71, ne možemo šivati kad gospodična nema ideju što i kako. Pregledala brdo Neckermanna i Quelle-a i sl. i nije pokupila nikakvu ideju. Postala je nemoguće izbirljiva. A do sada je stalno u trapericama :?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    imam ja super krojačicu koja je šivala i vjenčanice.....

    pa ako ne nađeš ništa u zg ,dat ću ti na pp broj

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    a neka klasika? svijetlije odijelo(sa hlacama ili dugom suknjom pa onda upotpunjeno sa nekim mladenackim brosem ili necim slicnim?

    jedne godine kad sam imala priliku bit na krizmi kumine male, kcer je nosila bijelo odijelo sa hlacama(kratki sakoicŽ9 u kombinaciji sa zelenim topicem, takvim istim sandalicama i velikim brosem u obliku cvijeta na sakouŽ(isto u zelenoj boji) bilo je vrlo efektno a u skladu sa dress kodom koji crkva i takve prilike zahtjevaju

  7. #7
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Liljan@, sjetila sam se i jednog izloga u Ilici, negdje oko Gundulićeve na suprotnoj strani - isto ne znam kako se zove; ima izlog na Ilici, a sam dućan mislim da je u veži.

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    MM radi u Zgb pa sam ga odmah danas poslala u izvidnicu u Vlašku. Ovaj butik kod Importanea je s prilično velikim izborom lijepih haljinica, pa će valjda nešto od toga zadovoljiti ukus mlade dame. Mislim da odijelo ona ne bi htjela - zna što neće, ne zna što hoće, ali hoće to odmah, što prije. A sin je pak sušta suprotnost, njemu je živo svejedno što će tog dana obući. Zato se ja moram raspitivati kod ostalih mama - većina je za tamne hlače, bijelu košulju i leptir mašne.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Možda ona mladenačka linija Imagge Haddada-H2 u Ilici?

  10. #10
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Moja nećaka je imala crne hlače, modernu tuniku i pojas-lančić na bokovima - vrlo lijepo i mladenački

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Prošle subote smo bili u Zagrebu. Obišli sve dućane u Ilici i Vlaškoj, u svakom su mojoj V. rekli - nemamo ništa za tebe. Poanta je u tome što su krizme kod nas mjesec dana kasnije nego u Zagrebu, tako da je sve što je prigodno za krizmu rasprodano.
    Za M. smo odmah našli hlače i košulju. Za dečke je puno lakše.
    U ponedjeljak ušli u našu RK u Karlovcu i našli haljinu u prvom dućanu u koji smo ušli :?
    No dobro, barem je ovaj naš najmanji vidio grad Zagreb u kojem je rođen :D

  12. #12
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ajde, lijepo da ste to riješili. Neka djeca uživaju.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Dobar dan!!Imam krizmu za 3 do 4 tjedna!!Molim vas ako imate kakav prijedlog gdje bih mogao kupiti odijelo za krizmu!! ZG

  14. #14
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Moj ti je prijedlog da ne kupujes klasično odijelo, obući ćeš ga sad i nikad više (prerast ćeš ga ubrzo). Nađi radije finije lagane hlače uz lijepu košulju s nekim mladenačkim detaljem na manžeti ili ovratniku, ili možda uz neku manje formalnu kravatu.

    Za prava odijela pogledaj Varteks, Peek&Cloppenburg (cc1, Westgate), a vjerojatno i Zara, HM, Benetton i sl.imaju neke mladenačke linije.

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Imaju li ti dućani u vlaskoj zimska sniženja ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •