Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Film Joker

  1. #1
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno Film Joker

    Biste li pustili svog 13-togodisnjaka na ovaj film?

    Gledala sam trailer, cini mi se bolesnim, a opet..mozda pretjerujem.

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Gutala sam svakakve strašne filmove s 13 i pitala se što znače oznake 15, 18 u kutu desno, ali danas kad sam sva control freak mislim da ne bih pustila djecu na psihološki uvrnuti triler, bar ne dok ga ja ne pogledam i ocijenim. S druge strane, pa nitko ne postaje psiho zbog filma? Jelda?

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Ne znam, nisam gledala film.
    Ali sinoc ga je gledao moj 17,5 godisnjag i prilicno ga je protresao.

  4. #4
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam, nisam gledala film.
    Ali sinoc ga je gledao moj 17,5 godisnjag i prilicno ga je protresao.
    Uff..mislim da sam dobila odgovor.

  5. #5
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ma mislim...ispada da.sam majka control-freak jer jer ce propustiti Jokera, a ekipa iz razreda je vec gledala/ce tek gledati, a film je bruuutalan i cool.
    Posljednje uređivanje od rosa : 07.10.2019. at 17:31

  6. #6
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Moj inace gleda "glupave " filmove strave, i to ga nista ne dira. Za ovaj je bas rekao da je brutalna psiho drama. Meni ga je preporucio. Ali nisam sigurna da je bas za jako mladu populaciju.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Moj 13-ogodišnjak ga je isto jučer gledao i meni preporučio. Njemu je bio dobar, pogotovo Phoenix. Redao je da mu je film večinom odličan, u dijelu tak tak. Nije bio nešto "uzdrman" previše.

  8. #8
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Pustila bih ju kao što i inače puštam na sve što ona želi pogledati.
    Uvijek sam vjerovala njenoj procjeni.
    Ja ne bih film gledala.
    Posljednje uređivanje od Tanči : 07.10.2019. at 18:28

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Gle tanci tvoja je 19
    A risin klinac samo 13
    Ja ne bi klinki od 13.5 dala

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,407

    Početno

    Ja ne bih, niti neću.
    Sam film kod nas je 15+, u puno zemalja je 18+

  11. #11
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gle tanci tvoja je 19
    A risin klinac samo 13
    Ja ne bi klinki od 13.5 dala
    Jesi ti pročitala prvi post?
    Nisi?
    Rosa je pitala: bismo li pustili 13- godišnjaka da gleda film?
    Moj odgovor piše gore i nema apsolutno nikakve veze s tim koliko je moja kći SADA stara.
    Ok?

  12. #12
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Ja u ovom filmu nisam vidjela nista sto me uzasnulo, sokiralo ili potreslo na bilo koji nacin. Aćim standardno dobar, meni licno ima i jacih ostvarenja. Sin i njegova klika (15-16 god.) mlako reagovali, ocekivali su, valjda, nesto slicnije DC/Marvel svijetu u maniru na koji su navikli. Mislim da se oko filma dize prasina radi one nesretne pucnjave i da se polemike vode u njenom svjetlu.

    Film je dobar, odlican, ali meni nije vrhunski. Nekako mi fali emocija prema Jokeru. Psiholioska drama, a meni on i dalje nit' smrdi nit' mirise. Eto.

  13. #13
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj olja prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u ovom filmu nisam vidjela nista sto me uzasnulo, sokiralo ili potreslo na bilo koji nacin. Aćim standardno dobar, meni licno ima i jacih ostvarenja. Sin i njegova klika (15-16 god.) mlako reagovali, ocekivali su, valjda, nesto slicnije DC/Marvel svijetu u maniru na koji su navikli. Mislim da se oko filma dize prasina radi one nesretne pucnjave i da se polemike vode u njenom svjetlu.
    Na prvu sam pomislila slicno kao i ti.. ali kad malo bolje razmislim, nisam bas sigurna. Meni su i film i "Aćim" vrhunski, vrhunski mi je prikazan razvoj psihicki bolesne osobe u psihopata. Istina je da tu nema jurnjave i borbi kakve su inace u Marvel filmovima, ali meni osobno je taj naglasak na psiholosku dramu mnogo zanimljiviji i efektniji. Pitanje je sto od toga mogu shvatiti klinci od 13 godina? Imajmo na umu da su oni u dobi kada i dalje dozivljavaju sve na n-tu potenciju...

  14. #14
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    osobno mislim da je 13godisnjacima ovaj film prije dosadan nego zanimljiv. Ocekuju, kao sto sam i ja , film s akcijskim zlikovecm, ali film je psiholoski. Dio ekipe je vodio klince (puno mladje i od 13 godina) ocekujuci super junake i zlikovaca.
    ž
    ja sam svom rekla da ce mu film biti dosadan. iako je trebao ici s nama, nesto mu je iskrslo. i drago mi je da nije isao. ima 14 godina.

  15. #15
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja svog nisam i ne bi pustila. On je vrlo osjetljiv i duboko ga pogadjaju i manje drame, a pitanje je koliko bi ovog shvatio. 18,5godišnjaka isto nisam puštala baš na sve što mu je palo napamet kad je imao 13, koliko god vjwrovala njegovoj procjeni . Ima sasvim dovoljno filmova za njigov uzrast, ovo ce gledat kad poraste

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •