Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Hormonalni test - Beta test

  1. #1
    Mostarka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Francuska
    Postovi
    461

    Početno Hormonalni test - Beta test

    Trudna sam 5tjd. Pravila sam hormonski test prosli tjedan kad sam bila u 4tom tjd.(analizu krvi) i pokazalo mi je 3 938,00 UI/1 onda, ispod je oznaceno da je normalna beta od 4-5 tjd. 1500 do 23000.
    Doktor mi je rekao da postoji mogucnost blizanacke trudnoce al ipak treba cekati ultra zvuk.

    Imam sincica od 2.5god i mogu vam reci da nista nisam osijecala prije 7-8tjd. a ovaj put vec od proslog tjedna osijetim radove u dojnjem dijelu stomaka al bas osijecam.

    Sta vi mislite o tome?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    beta se cini prilicno visoka-mogle bi biti duple bebe. ako bude tako, imat cemo duplicku vise :D

    sretno!!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    10

    Početno

    mene nitko nije slao na taj test. ja sam u 5 tj bila na UZV i doc je rekla da su 2 ges....(nešto) vrečibe, promjera 6 mm, i sad čekam petak pa ponovo na UZV da se vidi da li su se razvili dalje kako treba i da li će biti blizančeki.....ukoliko nebudu, neću samo ja bit žalosna, najgore će čini mi se bit budućem tati koji se toliko veseli blizancima da da to nije normalno....čovjek je izgleda iznimno ponosan na sebe

  4. #4
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    elizabeth, čestitam u svakom slučaju!
    ali, da razočaram tatu, najvjerojatnije to nije do njega što su dva bebca - ako su dvojajčani, to je isključivo do majke. E, za jednojajčane može bit da je i on prenio gene, ali otom potom... ma nema veze, i mog svi stalno tapšaju po ramenu i govore "to majstore!" a on uživa u pažnji...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    10

    Početno

    e upravo to: bravo majstore! a on sav blista; kao svatko može napravit jedno al aj ti budi faca pa napravi dva.....zlato moje....ma nek se veseli. toliko je čovjek oduševljen da je odmah poslje UZV-a rekao da on odmah potpisuje da će ih kupati, premotavati i raditi sve što treba ja nek ih samo hranim i šetam s njima.
    i da bi fora bila još bolja čovjek već sad brije po dućanima i gleda kakva su kolica za blizance najbolja, s kojima je najlakše..... a dobro, nek se veseli, nadam se samo da će se i nakon petka moći veseliti.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Elizabeth, cestitam, izgleda da ce se tvoj veseli i dobri muz prikljuciti forumu, ovde su najbolje informacije. Ceka vas ogromna radost, cestitke.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    10

    Početno

    evo, mi bili na UZV. Plod I 7.5 mm, cirkulacija pozitivna, Plod II 7.2 mm, cirkulacija pozitivna, sve super sve pet, i veli teta doktor : buduća mama pazite bebice, pazite sebe obavite potrebne pretrage i vidimo se za tri tjedna. to valjda sad znači da smo ja i moje pikulice službeno članovi ovog podforuma :D
    hvala svima na postovima i čestitkama. btw budući tata se nada dvjema curicama - kažem vam ja taj je lud lud

  8. #8
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Čestitam :D

  9. #9
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    čestitkeeeee...... :D

  10. #10
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    :D :D jupiiiiiiiiiiiiiii.............

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    :D bravo elizabeth, bravo

    mostarka pravo si me podsjetila na mene. Ja imam djevojcicu od dvije godine i cekam blizance. Nisam radila betu, ali sam i prije UZ znala da sam trudna, tako snazno sam osjetila....tako da mi je potvrda da su u pitanju blizanci bila sasvim logicna.
    Sretno i javi sta su ti rakli.... [/b]

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •