Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: povišen tsh i snižen P-PV INR

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    45

    Početno povišen tsh i snižen P-PV INR

    Trudna sam 12+4 i danas sam dobila nalaze krvi. Dvije vrijednosti nisu unutar graničnih: TSH je 5.89 (gornja ref. 4.20), i P-PV INR 1.0 (raef. raspon 2.0-3.5), s tim da mi je PV udjel 1.04 što je OK. Sa štitnjačom nisam nikada imala problema (barem ih nisam svjesna bila). Ovo mi je druga treudnoća, prva je bila uredna, imam 37 godina.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Za TSH ćeš vjerovatno dobiti terapiju jer iako nije mnogo povišen nije dobro da TSH viši u trudnoći. Pretpostavljam da će te uputiti na vađenje hormona štitne i antitijela, te eventualno uzv štitne, što sve opet ne znači da imaš bolesnu štitnjaču, jer se neki poremećaji razvijaju baš dugo. Za snižen INR ne znam, moja mama ima problem sa visokim pa joj dugo traze odgovarajucu terapiju. Sretno

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    PV ti je uredu.
    INR je mjerna jedinica za PV za osobe na antikoagulansnoj terapiji . Tebe se to ne tice ( pretpostavljam da nisi na antikoagulansima jer bi znala sto je INR . )

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Moram se nadovezati na temu i reci da sam i ja trudnica koja je zbog povišenog TSH posjetila dr. Lacica.
    Definitivno ne preporučujem polikliniku Lacić apsolutno nikome osim onome tko ima veliki višak novaca pa mu ih želi pokloniti s obzirom da je riječ NE o poliklinici i doktoru koji ce vam pomoći vec o brijacnici novaca pacijenata.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •