Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 256 od 256

Tema: Izuvate li cipele u kuci/stanu?

  1. #251
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Naslov topica je... "Izuvate li cipele u kuci/stanu?"
    Kažemo kako je kod nas i ne trudimo se komentirati tuđe navike.
    Nevjerojatno je koliko nas isprovociraju stvari koje, ne da nas se ne tiču, nego nemamo pojma tko je taj "netko" tko je napisao da se kod njega izuva/ne izuva, papuče se peru/ne peru...
    I to nas provocira punih 5 stranica :shock:

    Hoće li netko, molim vas, otvoriti topic: "Volite li bijelo ili šareno posuđe".
    Ja, naime, preferiram bijelo.
    Možda mi netko zbog toga ne dođe na kavu.
    Jer je bijelo posuđe - fuj!
    Zapravo, neka si ponese svoju šalicu.
    I svoju kavu.
    Tako se to radi u nekim kulturama.


  2. #252

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno


  3. #253

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    208

    Početno

    ,apricot podržavam.

  4. #254
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nikad nisam tražila da se ljudi izuvaju, naprotiv... to kod nas (rijeka) nije običaj...
    ali kad je F počeo puzati, i ja goste izuvam, ali svaki put nakon toga bacam papuče u veš mašinu da budu čiste za druge goste...
    budući F sad uglavnom hoda i ne puže, a i sve manje trpa stvari s pota u ruke, mislim da ćemo prestati izuvati goste...

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Ali svakako poštujem tuđe običaje, ako skužim da je u kući gdje dođem običaj izuti se, naravno da se izuvam - ali nema šanse da obujem tuđe šlape. To mi je bljak. Pa da su ne znam kako oprane i mirišljave.
    e baš zbog ovog, kad idem u posjet rodbini koja forsira izuvanje, mm i ja nosimo svoje papuče... tuđe mi se gade, a biti bos u tuđem stanu mi je isto fuj...

  5. #255
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    joj ljudi moji... ja tako želim reći pušačima da se kod mene ne puši ali nikada ne uspjevam. Nekako mi neugodno i bojim se da mi ta osoba više ne bi došla. Konkretno -radi se o šogoru i šogorici. Voim kad dođu ali puše kao ludi..., kad bi barem smanjili... to mi smeta a nikako im to ne mogu reći. Znam da nema veze s cipelama ali to me sekira-eto.

  6. #256
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mislim da su sad svi rekli svoje o šlapama, cipelama i japankama, a većina zadnjih postova više nema veze s temom. zaključavam!

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •