Pokazuje rezultate 1 do 49 od 49

Tema: peg perego ili inglesina?

  1. #1
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno peg perego ili inglesina?

    gledala sam te dvije marke kolica i cine mi se prilicno slicna-zna li netko jesu li iste kvalitete?
    kakva su iskustva?
    hvala!!

  2. #2
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Mi imamo Inglesina zippy 3u1 kolica i jako smo zadovoljni. Jedina mana mi je što se ručka ne okreće pa ne možeš dijete voziti okrenuto prema sebi. Takva su, mislim, bila Peg Peregova Venezia, ali mi se njihove ostale karakteristike nisu svidjele.
    Mislim da im je kvaliteta slična, ali mi je izgled, iako sličan, puno ljepši kod Inglesine.

    Ja sam ionako kolica uglavnom sudila po izgledu i boji!
    MM je gledao tehničke stvari!

  3. #3
    Ivke avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postovi
    283

    Početno

    Meni je jaaako važno bilo da bebu mogu vidjeti a i bebi je važno ako već nije uz tebe da te makar vidi.

  4. #4
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Peg Perego ali Venezia. ne P3u1.
    zakon je , ručka koja se okreće je NAJBOLJA STVAR
    nemaš jedino košaru, ali ti ni ne treba, brzo ju prerastu.
    AS nabaviš posebno.
    a imaš kolica idealna....
    ja ručku prebacujem veoma često...

  5. #5
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Peg Perego, Venezia!! Super su!! (Prošla su jedno dijete i sad čekamo drugo!) Ručka koja se može okretati nam je najviše pomogla!

  6. #6
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    inglesina,ali sam imala i košaru tako da je prvih 6mj bio okrenut prema
    meni i super su mi bila ja uvijek kažem pošto sam počela raditi kad je
    imao nepunih 3mj pa je MM bio na porodiljnom
    da kad su preživila MM-a onda sigurno valjaju

  7. #7
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mi imamo inglesina zippy i prezadovoljni smo. Dok je Janko bio mali vozila sam ga u AS na kolicima pa je gledao prema meni, a kasnije je sjedio normalno okrenut od mene. Kad već malo poraste, mislim da mu je zanimljivije gledati svijet oko sebe. Sad kolica čekaju drugu bebu, kao nova su, materijal je super, uopće se nigdje nisu pohabala kolica, ni spocufala. Kajs e košare tiče, osobno mislim da je to nepotrebna stvar jer ju bebeki brzo prerastu a poprilično košta...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    Ja sam za proslu bebu isto imala PP Veneziu i bila su mi super! Glavni razlog za kupnji mi je isto bila rucka koja se prebacuje i to me spasilo puno natezanja sa suncobranom. Sada cu kupiti PP, ali Pramete. Veneziu sa dala sisterici, pa bi sada nesto slicno, a opet malo drugacije. Pramete su mi super i jedva cekam da ih kupimo!!

  9. #9
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Citiraj Ani30 prvotno napisa
    Glavni razlog za kupnji mi je isto bila rucka koja se prebacuje i to me spasilo puno natezanja sa suncobranom.
    E da, što se toga tiče, ne treba ti suncobran za Inglesinu. Kupola se na pola odvaja patentom pa jedan dio možeš skroz prebacit ispred djeteta ako mu smeta sunce. Nisam baš dobro objasnila, al možeš to pogledat u dućanu.
    Ja to nisam ni skužila kad smo kupili kolica, nego tek kad sam ih počela koristiti bez košare. Prije sam mislila da ćemo trebati kupiti suncobran.

    A što se tiče košare, meni je bila super. M. se u njoj vozio do 6.-tog mjeseca i gledao prema meni. Neke mame koriste košaru i u kući, za dnevno spavanje.
    Uglavnom neki je smatraju potrebnom, neki ne. Ja sam ju stvarno iskoristila.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    preporucujem inglesina zippy.
    ja sam ih za prvo dijete imala i prodala.
    onda sam nedavno morala ponovno u shoping za drugo dijete. htjela sam nesto slicno ali ne isto, pa sam isprobala peg perego, ali na kraju se ipak ponovo odlucila za inglesinu.
    razlozi?
    novi model zippy se zove 4 godisnja doba i to zato jer osim kabanice i zimske vrece ima dodatnu frotirsku navlaku za ljeto (kad se bebolinac vozi polugol da mu je fino ugodno), a ono sto me navise osvojilo je kupola koja se razdvaja patent zatvaracem, tako da prednji dio kupole kao tendu mozes micati do naprijed, ovisno o tome kako ide sunce. tesko mi je za opisati ali to je savrseno prakticno i suncobran ti uopce ne treba (ja ih inace ne volim jer su mi neprakticni, a djeca su mi jako osjetljiva na sunce).
    ono sto me pak potpuno osvojilo je sto novi model ima vece kotace nego prijasnji zippy i pp, tako da kolica mozes bez problema vuci po stepenicama unatrag. kod prijasnjeg modela je to bilo jako nezgodno jer bi za svaku stepenicu zapela kocnica. osim toga zbog tih novih kotaca se izuzetno lako voze, kak je meni prodavacica rekla "puno bolje su izamortizirana" nego ova druga kolica i to je ziva istina "idu sama".
    najbolje bi ti bilo da oba modela malo provozas po ducanu i sama ces vidjeti.
    i naravno glavna prednost zippyja je sto se sklapaju jednom rukom i sto su jako lagana.
    i opet sve ovisi sto je tebi kod kolica vazno.

  11. #11
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ja imam PEG PEREGO VENEZIA i prezadovoljna sam.tako su jaka i izdržljiva.zbilja se isplate. s njima možeš i po kamenjaru, stvarno su savršena. ja sad ćekam dupliće i opet ću kupiti peg perego. :D

  12. #12
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    i da nezaboravim, imaju sve.možeš ih okretati tako da djeca gledaju u tebe ili obrnuto.ja sam ih posudila svojoj frendici i opet su kao nova.

  13. #13
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Mi imamo PP P3 naked(-jer se sjedalica skine dok koristiš košaru ili as,pa ostanu gola kolica). Ručka se ne može okretati kao kod Venezie,jer su kišobran kolica,al se zato "tenda" da zatvorit ko kupola...skroz do kraja tako da dijete ne vidi ni sunca ni mjeseca (ma valjda je to tako veliko za kad je naslon spušten u ležeći položaj)
    Dobra su kolica.3u1. Viđala sam ih češće po gradu nego inglesinu.
    Ne znam zašto.
    Al ono šta sam ti ja htjela napomenut je da malo bolje pogledaš gdje kupiti,i kada. Lanjska sezona je uvijek malo jeftinija,a razlika je u boji,minimalna.Ne znam kada izbacuju nove modele.Mi smo lani kupili prije Uskrsa,i tada je to bio "novi".
    Kod nas su cijene :shock: , a preko su ipak povoljnije.
    I to u IT, više nego u Slo. Carinu nam nisu naplatili,IVU vratili.

  14. #14
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    I još nešto.....neznam kolko ti je važna veličina košare.Nekima je,mi smo je malo koristili.
    Al znam da je npr.PP manja,tj kraća nego Cam-ova.
    Neznam kakva je inglesina.
    Obrati pažnju i na kg kolica (+dijete),i da li ti stanu u auto.
    Ovo zadnje je odigralo ulogu kod nas.

  15. #15
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Inglesina zippy 3 u 1!
    Mi imamo i super smo zadovoljni s njima, jako su parakticna,lako skolopljiva,malo mjesta zauzimaju,dobijes stojedan dodatak za zastitu od sunca ,zime...
    AS s fiksatorom i krovicem ,moze se montirati na kolica,kosara sa krovicem i navlakom za zimu...velika kosara za shoping...torba za bebine stvari,kotaci prednji se okrecu 360 stupnjeva,kupola prekriva kolica...navlak za kolica za ljeto;ma sve i svasta
    Eto sad kad sam ih nahvalila mogu napomenuti da ih stavljam na burzu...stara su 9 mj.

  16. #16
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Evo njihova stranica pa mozda pomogne
    http://www.inglesina.com/en/products...12&from_home=1

  17. #17
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    potpisujem bimbu, mi smo isto kupili u Kopru ali P3 completo, super je i sa povrat ive platili smo negdje 2500 kn - doduse naletili smo i na akciju

    kolica sama po sebi se lijepo sklope i kad je kupola pricvrscena. mogu reci da su fenomenalno izdrzala sada put do kanade i mjenjanje 4 aviona bez greske, te pomogle u mjenjanju pelena itd po aerodromima.

    peg perego modularni sustav je isto zakon, mi smo uzeli navlaku s porte enfant i stavili na kolica sada kad je mala malo veca tako da malo lijepse stoji u njima.

    uglavnom mi se cini dosta izdrzljiva, lake za rukovanje i prakticne za na put.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    150

    Početno

    Mi imamo Inglesinu i nije loše, ali da sad kupujem ponovno kupila bih Peg Perego. Ipak su PP kolica bolja.

  19. #19
    Mirjana S. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Santa Cruz
    Postovi
    319

    Početno

    Ima li netko Pliko X-lite? Konkretno,zanima me mogu li se ručke okretati kao kod Venezie.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Podižem!

    Dvoumim se između PP switch i Inglesine zippy.
    Kako nema ni jednih da se kupe, tj. pogledaju u mom gradu, samo sam ih jednom isprobala i evo mojih utisaka.

    Switch - super što može dete da gleda i prema mami i prema "spolja", nisu previše teška (ali su 2,5 kg teža od Inglesine), sedište mi deluje prostrano i udobno, lakose montira/demontira i imaju super boje. Lako su sklopiva i samostojeća. Naslon može da se spusti u nulti položaj!
    Čula sam da su kod većine PP problem točkovi, jer su uglavnom za ravne površine, što baš i nije slučaj sa našim trotoarima i ulicama ( a gde je tu kaldrma, trava ili pesak?). Ne znam koliko zaista oni dobro amortizuju?

    Inglesina - sve mi je savršeno osim toga što nemože da se ručka prebaci ili bar sedište da se okrene. Točkovi multiterenski, kolica izuzetno stabilna, lako pokretljiva, takođe dosta prostora u njima, jaaako velika tenda, pa ne treba suncobran.
    Svugde piše da su kišobran kolica od novorođenačke dobi, ali ipak kada se sedište spusti, postoji mali nagib. Ne znam koliko to zaista smeta.
    Iz tog razloga sam razmatrala varijantu 3 u 1, ali i zato jer kad se stavi korpa ili AS, onda ipak beba može da gleda u onog ko je vozi.
    Još jedna mana - boje koje su na raspolaganju baš i nisu fenomenalne.
    Naročito ako uzimam 3 u 1, imam dve opcije teget i petrolej.
    Inače, kod nas kad se kupuje 3 u 1, ne dobije se baza za AS.

    Čula sam još i da na Inglesinin ram može da se stavi bilo koja autosedalica, e sad ne znam da li je to tačno?

    I još jedna dvojba: Ako kupujem Inglesinu, da li da kupim samo kišobran kolica, a posebno autosedalicu ili da uzimam 3 u 1?

    Molim odgovore što pre, jer najavljuju poskupljenje 100 % :shock: za dve nedelje, pa bih volela da se odlučim na vreme.

    Hvala!

  21. #21
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    inglesina su meni super kolica. imam prastara koja e još super drže. kotači su bolji nego pp, bar mislim
    jedina mana, kao što sama kažeš, ne može se kretati sjedalica prema tebi
    mislim da ne možeš staviti bilo koju autosjedalicu na njih...svaka firma ima svoj sistem, iako nisam probala pa ne mogu tvrditi. svakako ti savjetujem da kupiš košaru u kompletu. kolica se dosta spuštaju i budu dosta ravna, ali nedovoljno za novorođenče...
    za AS, ja bih radije kupila neku drugu, ova mi jednostavno nije sjela :/ a na kolicima sam je koristila par puta...nema potrebe ako imaš košaru, a i ravnije je u samim kolicima nego u sjedalici...
    ako te još nešto zanima, pitaj

    p.s. čini mi se da netko na burzi prodaje zippy, pogledaj...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    puntica thnx!

    Vidi ovaj review:
    # Zippy Stroller Features Easy one handed umbrella folding system
    # Rear footplate older children can stand on
    # Front swivel wheel system with automatic foot lock, quick release wheel housings for easy cleaning and maintenance
    # Larger and more modern wheels 7"
    # Appropriate for birth to 45 lbs.
    # Lightweight aluminum frame
    # Removable front bumper bars, one plain bar, and one snack tray bar are included
    # Adjustable backrest and footrest
    # Universal car seat adapter
    # Front swivel wheels
    # Full Canopy that pulls all the way forward
    # 4 Position reclining back rest
    # Large storage basket
    # Folds very easily with one hand
    # Carrying handle attached for easy transport when folded
    # The canopy moves forward to fully protect the child when necessary
    # Fully Removable padding, hand-washable at 30 degrees

    # Zippy Bassinet Features Internal lining is fully removable and can be hand-washed.
    # Carrycot with manually adjusted 2-position reclining backrest.
    # Features ventilation system consisting of windows at the rear that assure natural air circulation to create the right environment.
    # Installs in seconds
    Mada mi taj detalj ne znači ako kupujem 3u1, jer onda svakako dobijem njihovu AS.
    Ali mi je bitno ako kupim kolica samo sa sedećim delom.

  23. #23
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Mi smo imali Peg Perego P completo i bili prezadovoljni!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    E da.... Setila sam se još jednog zanimljivog detalja.
    Oni prodaju za neke manje pare i nešto kao košara, ali nije klasična sa ručkom, nego je malo mekša sa strane, ali je dole ravna i tvrda podloga i montira se na skroz spušeno sedište, ali tako da gleda prema mami (tj. osobi koja gura kolica): I ta mi je varijanta bila ok, da se uzme to + neka AS druge marke ili čak i njihova i kolica.
    To me košta malo manje nego 3u1, ali bar imam veći izbor boja, jer ove 2
    http://www.nonsolobimboclub.com/publ...PYPETROLIO.jpg
    http://www.healthchecksystems.com/gl...03_500X500.jpg
    koje su preostale za 3u1 su mi :/ . Zapravo su ok, ali su boje više dečačke.
    Još kad vidim ova stara :

    http://www.nonsolobimboclub.com/publ...nfetto_ANK.jpg
    http://www.nonsolobimboclub.com/ecom...=&sub=&pagina=
    Ova http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.c...t_2027_5664638 mi se čine još i najviše ok, uz ona crvena http://www.healthchecksystems.com/im...ppy_rubino.jpg

    Joooj, totalno sam zbunj!

  25. #25
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    E da.... Setila sam se još jednog zanimljivog detalja.
    Oni prodaju za neke manje pare i nešto kao košara, ali nije klasična sa ručkom, nego je malo mekša sa strane, ali je dole ravna i tvrda podloga i montira se na skroz spušeno sedište, ali tako da gleda prema mami (tj. osobi koja gura kolica): I ta mi je varijanta bila ok, da se uzme to + neka AS druge marke ili čak i njihova i kolica.
    moja je baš klasična košara...nema ručku ali nije ni mekana sa strana :?
    montira se tako kako piše...
    možda možeš košaru kupiti i rabljenu, jer uglavnom budu kao nove, kratko se koriste.
    znam kako ti je

  26. #26

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    mislim da je Inglesina malo kvalitetniji brand... (ovo je samo na temelju "second hand" iskustava... i po cijeni je malo "jača"
    tkanina je definitivno bolja, ako ništa drugo

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    mislim da je Inglesina malo kvalitetniji brand... (ovo je samo na temelju "second hand" iskustava... i po cijeni je malo "jača"
    tkanina je definitivno bolja, ako ništa drugo
    Kod nas je po ceni povoljnija i to za skoro 100 eura

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Reklo bi se da navijam za Inglesinu, samo što mi smeta tih par sitnica

    puntica, u pravu si. Nije to tako mekano, ali je nekako mekša i drugačija od ove klasične košare sa ručkom kao što je na slici na linkanim stranicama u mom gornjem postu

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    mislim da je Inglesina malo kvalitetniji brand... (ovo je samo na temelju "second hand" iskustava... i po cijeni je malo "jača"
    tkanina je definitivno bolja, ako ništa drugo
    Kod nas je po ceni povoljnija i to za skoro 100 eura
    ozbiljno?
    ja se povodim i ovime dosta:
    http://www.bimbomarket.it/department...d=&marca_id=22
    i:
    http://www.bimbomarket.it/department...id=&marca_id=8

  30. #30
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    osim toga što nemože da se ručka prebaci ili bar sedište da se okrene.

    Svugde piše da su kišobran kolica od novorođenačke dobi, ali ipak kada se sedište spusti, postoji mali nagib. Ne znam koliko to zaista smeta.
    Iz tog razloga sam razmatrala varijantu 3 u 1, ali i zato jer kad se stavi korpa ili AS, onda ipak beba može da gleda u onog ko je vozi.
    Ako Inglesininu autosjedalicu/nosiljku namontiras na kolica (original na original) - onda je dijete okrenuto prema tebi.

    Mi smo uzeli model 2 u 1, bez kosare, i apsolutno sam i dan-danas zadovoljna takvim izborom.
    Dok je E bila bebica, vozila sam ju s autosjedalicom gore - ionako setnje nisu bile neke maratonske, 1,5 - 2h.

    Kad je pocela samostalno sjediti - a ona je to pocela rano, s 4 i nesto sitno mjeseca - pocela je sjediti u kolicima okrenuta prema van. Kolica su se za te potrebe sasvim dovoljno izravnavala.

    Ne znam da li se mogu namontirati druge autosjedalice, mi smo iskljucivo koristili samo Inglesina Zippy dijelove.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Super ste!
    EllyTi si mi upravo potvrdila ono što sam i ja mislila, a to je da ću AS moći koristiti u početku kad beba treba da gleda u mene, mada bi bilo dobro da to može i kasnije, po potrebi. Ali kada se sve uzme u obzir, ja zaista malo više navijam za Inglesinu.

    Koji je to model AS? I da li se ona može okrenuti na ramu u oba smera ili samo prema mami?

  32. #32
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    I da li se ona može okrenuti na ramu u oba smera ili samo prema mami?
    Koji model, ne znam - mi smo ga uzeli s kolicima, nismo gledali posebne modele autosjedalica.

    Na kolicima se okrece samo prema mami.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    Citiraj vanesax prvotno napisa
    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    mislim da je Inglesina malo kvalitetniji brand... (ovo je samo na temelju "second hand" iskustava... i po cijeni je malo "jača"
    tkanina je definitivno bolja, ako ništa drugo
    Kod nas je po ceni povoljnija i to za skoro 100 eura
    ozbiljno?
    ja se povodim i ovime dosta:
    http://www.bimbomarket.it/department...d=&marca_id=22
    i:
    http://www.bimbomarket.it/department...id=&marca_id=8
    Pa, iskreno, ne znam u čemu je fora.

    Sama kolica (stroller) su nešto manje od 21000 dinara, a to ti je po najnovijem kursu 232Eur
    košara (ona o kojoj je puntica pričala) je 3500, što je 39 Eur
    AS je 7350, to je 82 eur
    I baza (kod nas se mora posebno kupovati AS, a posebno baza. Čak i kad kupuješ 3u1, bazu odvojeno kupuješ :/ ) je 1950,00 što je 22 Eur

    Kad sve to zbrojiš, dođemo do cifre 375 Eura, što je daleko od bimbovih 500 i nešto.
    Ali, ovi naši modeli su iz 2007 i 2008, pa verovatno zato.
    Možda ste i videli gore da sma napisala da moram brzo reagovati što se kupovine tiče, jer mi je žena rekla da im je stigao novi katalog, za desetak dana stižu i novi modeli i da će sva kolica podići 100%. To je onda otprilike ta cena kao u Bimbomarketu.

    Inače sistem 3u1 je skuplji (valjda zbpg te "čvršće" košare) i on je bez baze za AS 39900,00 443 Eur. Ali opet i to je znatno niže od ovih preporučenih cena.

    PP Switch kolica bez AS su 332 Eur + AS 150Eur to je skoro 500
    Eto, to je moja računica. Tako da mi se s te strane više isplati Inglesina.

    A jel zna neko kako se PP ponašaju u vožnji, mislim najpre zbog tih točkova?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Citiraj vanesax prvotno napisa
    I da li se ona može okrenuti na ramu u oba smera ili samo prema mami?
    Koji model, ne znam - mi smo ga uzeli s kolicima, nismo gledali posebne modele autosjedalica.

    Na kolicima se okrece samo prema mami.
    Hvala! Gledala sam nešto na Youtube, pa sam videla nekoliko modela njihovih AS, pa mi iskočio upitnik. Više nisam bila sigurna šta sam ja to pre dva dana gledala u prodavnici. Ali, eto prisetila sam se kad sam pogledala ove sličice iz Bimbomarketa

  35. #35
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja bih ti ipak preporučila da razmisliš o kupovini (ili posudbi od nekog) košare. nije ti dobro da beba boravi u AS osim kad mora (u autu). a, vidjet ćeš, ravan položaj u kolicima je ravniji od položaja u AS...

    a što se tiče baze, tu možeš ušparati jer ti nije neophodna, sjedalica se i bez nje sasvim dobro montira...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    puntice, elly, Maya_78, Forka , hvala puno na savetima.

    puntice, za košaru si u pravu skroz, tako da ću svakako kupiti i nju i AS, ali ću još da vidim koju AS.
    Kaži mi još samo do kad ste vi koristili tu košaru?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    mi imam pp uno i prezadovoljni smo!
    ne treba ti košara za njih jer idu skroz u lezeci položaj i montira se navlakica na njih, tako da izgledaju kao košara. super lako se sklapaju i nisu glomazna. mozes prevrtati ručke kako ti odgovara, da beba gleda u tebe, ili od tebe.prevrtanje ručke dobro dodje i kada uprzi sunce - samo okreneš na onu stranu u kojoj je beba u hladu... kupolu možeš poprilično spustiti na kolica, kada npr. jako puse vjetar. nemam zamjerki.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    mi imam pp uno i prezadovoljni smo!
    ne treba ti košara za njih jer idu skroz u lezeci položaj i montira se navlakica na njih, tako da izgledaju kao košara. super lako se sklapaju i nisu glomazna. mozes prevrtati ručke kako ti odgovara, da beba gleda u tebe, ili od tebe.prevrtanje ručke dobro dodje i kada uprzi sunce - samo okreneš na onu stranu u kojoj je beba u hladu... kupolu možeš poprilično spustiti na kolica, kada npr. jako puse vjetar. nemam zamjerki.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Kupila Inglesinu

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    8

    Početno

    Bok!
    Lijepi pozdrav svima...evo ja sam ovdje nova, pridružujem se ovim temama!
    Ne znam ako mi netko može pomoći....kupila bih Inglesina kolica...ali neznam da li se u Rijeci negdje mogu kupit? Da li netko od vas zna?

  41. #41
    iva9 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    218

    Početno

    Imaš ih u Rijeci u Tintiliniću kod kazališta.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    8

    Početno

    Ok, hvala!

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    8

    Početno

    Opet ja, dosadna sam...., može li mi netko reći za trgovine u Trstu koje drže Inglesina kolica? Ako netko zna

  44. #44
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj ElenaB prvotno napisa
    Opet ja, dosadna sam...., može li mi netko reći za trgovine u Trstu koje drže Inglesina kolica? Ako netko zna
    Io Bimbo (prekoputa bolnice u centru), Prenatal...

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    8

    Početno

    E hvala, ako još neke znate samo pišite

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    8

    Početno

    Evo katalog 2009 za inglesina kolica!
    http://www.inglesina.com/~ifb/issue/pdf/catalog.pdf

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Nisam iz Hr, ali mislim da ih imaš tu kod vas u Kiki.
    Čini mi se da je tako pisala jedna cura sa foruma koja je htela da ih kupi u isto vreme kad i ja.
    Ona baš i radi u Kiki.
    Eto.
    I srećno sa kupovinom!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    8

    Početno

    Evo kupila sam inglesina zippy u Trstu i oduševljena sam!!!

  49. #49
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Da malo oživim temu . Da li je netko u zadnje vrijeme kupio Inglesinu? Kako ste zadovoljni? Za sad samo surfam i tim se kolicima vraćam .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •