Stranica 11 od 12 PrviPrvi ... 9101112 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 560

Tema: mei tai

  1. #501

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    pitati za popust zbog blizanaca ( odnosno kupnje 2 nosiljke ) mi nije palo na pamet, nisam neki trgovac...hvala na korisnom savjetu, zašto ne probati....

  2. #502
    a.k. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa Vidi poruku
    pogledala sam, sutra ih zovem, imaju dva modela, za jednog kojeg bi ja piše da nemaju na zalihi, pa moram provjeriti da li će uopće više imati, drugi je na neke cvjetiće, a ja imam dečke, pa kaže muž da nije baš prikladno
    u svakom slučaju hvala
    Lako nasijes nesto preko cvijetica

  3. #503

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    uspjela sam kupiti u tabita shopu ( valjda to smijem napisati, sorry ako ne smijem ), dobila sam popust za blizance , hvala tamara, hvala svima na savjetima i pomoći

  4. #504
    Bilbo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    mislim da nisam vidjela nigdje ovo pitanje: kako staviti 9 mjesečnu bebu koja je jaako aktivna u MT na leđa? recimo kad smo negdje vani,a nemamo asistenciju? naprijed ga mogu staviti i obožavamo to, ali me na žalost leđa nakon duže šetnje bole, pa bih voljela probati sa leđnim stilom...i kakva su vaša iskustva kada nosite klince na leđima, mislim, ne možemo baš vidjeti šta trenutno rade...i kako ih izvadite van? (uvijek pitate nekog da pomogne?)...držati bebu jednom rukom, a drugom odvezati, čini mi se nemoguće kad je na leđima...molim za iskustva, baš volimo naš MT i ne želimo ga se odreći, a želimo sačuvati i leđa...hvala unaprijed!

  5. #505
    Bilbo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    niko ko nosi bebaće na leđima u MT?...
    za sad ja mog još mogu nositi naprijed...i to mi je super...ali biti će sve teži i veći...ne vjerujem da ću 2 god.starog klinca moći ikako drugačije nositi osim na leđima...a nije nam tata baš uvijek pri ruci...

  6. #506
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Ako sam vani, a auto u blizini ili klupa, ide nekako, ali sama samcata nikako.
    Dok ga pakiram, on se oslanja nogicama na klupu ili sjedalo.
    Mogu pomoći i kakve stepenice ili zid?
    Kad ga vadim, sjednem bilo gdje, odupre se nogama, ja ga malo pridržavala prije, sad sam stoji.

  7. #507
    Bilbo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    Da, stepenice ili zid...malo ćemo još pričekati na to...ali ćemo svakako pokušati! Hvala!

  8. #508

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    pixiekid MT mi je najdraža nosiljka, ali ipak imam jednu primjedbu, a to je širina panela... Čini mi se da bi djetetu davao bolji oslonac kad bi panel bio širi jer sam gledala i druge proizvođače i oni većinom rade 40cm+ dok je pixiekid oko 30-ak... Ima li koja mama neki renomirani MT (ne bih od teta šivalica (no offense)) koji bi preporučila? Htjela bih futrani struk, futrane naramenice i povišeni dio za glavu i naravno, taj širi panel

  9. #509
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Ja o tome kako staviti bebu na leda kad smo vanka.
    Prvo zavezem mt u struku i lijepo si rasporedim ramenice prema dolje (krajevi drzim izmedu koljena da mi se ne isprljaju na nogostupu). Onda dijete posjedem na lijevi bok, pa onda premjestim ga na leda ispod pazuha, pridrzavajuci ga rukama. Cijelo vrijeme sam nagnuta prema naprijed da ne bi mi skliznuo, a i pridrzavam ga jednom rukom. pa onda prebacim mt preko njega, pa pojasevi preko ramena i onda sve zategnem i ne moram vise pridrzavati dijete. Ako treba jos nesto malo popravim, ispravim, zategnem i to je to, samo nisam sigurna jesam to dobro opisala....

  10. #510
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    Citiraj elly07 prvotno napisa Vidi poruku
    pixiekid MT mi je najdraža nosiljka, ali ipak imam jednu primjedbu, a to je širina panela... Čini mi se da bi djetetu davao bolji oslonac kad bi panel bio širi jer sam gledala i druge proizvođače i oni većinom rade 40cm+ dok je pixiekid oko 30-ak... Ima li koja mama neki renomirani MT (ne bih od teta šivalica (no offense)) koji bi preporučila? Htjela bih futrani struk, futrane naramenice i povišeni dio za glavu i naravno, taj širi panel
    malo da izreklamiram svoju novu nosiljku pogledaj si ERGO http://www.ergobabycarrier.com/

    otkako imam ergo nijedna druga nosiljka mi nije dovoljno dobra ima futrani struk, futrana ramena, poviseni dio za glavu, kad beba zaspi mozes joj prekriti glavu zgodnim nastavkom tako da joj ne smeta svjetlo, a fora je sto imaju i infant insert pa se moze nositi odmah po rodjenju djeteta. nije na vezanje kao mei tai nego ima one... kako se to zove, planinarske kopce, uglavnom puno brze se stavlja i skida nego mei tai a sirina se naravno moze podesiti.

    ne znam samo za panel, al vjerojatno ima nesto na stranici.
    inace moze se kupiti kod nas, ne treba narucivati izvana.

  11. #511
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    infant insert se kupuje odvojeno, koristi se do 4-5 mjeseci, nakon toga moze samo ergo. ide do cca dvadesetak kila, nisam sigurna koliko tocno, ali sigurno nekoliko godina isto kao i mei tai.

  12. #512
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    felix, gdje kod nas?

  13. #513

  14. #514

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    izgleda super!!! koliko košta?

  15. #515
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    mi smo kupili preko svojih frendova u belgiji (sto i nesto eura plus postarina koliko se sjecam) tako da zapravo ne znam kako stoje cijene u hr, sto ne pise na stranici?

  16. #516
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    evo cijena:
    http://www.facebook.com/pages/ERGOba...pp_10442206389

    nije tako strašno
    a ja taman u nabavci (nove) nosiljke i tek sad se ne mogu odlučiti...
    jel jednostavno to pokopčat?
    vi koje imate mei tai/ ergo, jel vam to dovoljno ili ipak dobro dođe sling za npr. od auta do vrtića, dućan i sl?

  17. #517
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    evo cijena:
    http://www.facebook.com/pages/ERGOba...pp_10442206389

    nije tako strašno
    a ja taman u nabavci (nove) nosiljke i tek sad se ne mogu odlučiti...
    jel jednostavno to pokopčat?
    vi koje imate mei tai/ ergo, jel vam to dovoljno ili ipak dobro dođe sling za npr. od auta do vrtića, dućan i sl?
    Ja nemam Ergo, imam Boba carrier (koji je sličan ali nije za malu djecu) i super mi je za duže šetnje, za na brzaka mi je još uvijek najbolji pouch (ili sling).

  18. #518
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    o, baš ti hvala
    znači, moram sve imati?

  19. #519
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    o, baš ti hvala
    znači, moram sve imati?
    Aha )

  20. #520
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    I ja probala ergo i sada mi mei tai nije dovoljno dobar. Očito nema nosiljke koju neću imati doma

  21. #521
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Mene kod erga odbija taj "ruksakasti" izgled. Koji model si probala? Što je bolje nego kod mei taija?
    po ovome na fb, ima ga u fun4mum pa najbolje da ga i ja škicnem uživo...

  22. #522
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    Mene kod erga odbija taj "ruksakasti" izgled. Koji model si probala? Što je bolje nego kod mei taija?
    po ovome na fb, ima ga u fun4mum pa najbolje da ga i ja škicnem uživo...
    Ima infant insert na koji beba tako lijepo 'nasjedne', ima kapuljačicu koja se prevuče preko glavice dok spava, jdenostavniji je za kopčanje (nema vezanja), općenito mi je bolji. I izgled je super, uopće mi nije 'ruksakast'. Probala sam sivi sa zvjezdicama

  23. #523
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj anchi prvotno napisa Vidi poruku
    Ima infant insert na koji beba tako lijepo 'nasjedne', ima kapuljačicu koja se prevuče preko glavice dok spava, jdenostavniji je za kopčanje (nema vezanja), općenito mi je bolji. I izgled je super, uopće mi nije 'ruksakast'. Probala sam sivi sa zvjezdicama
    Meni je isto kapuljača plus kod moje nosiljke, jer kada zaspe ne visi glava. I ima trakice u koje zakačim nogice da ne vise onako bezveze. I za duge šetnje mi je super, nekako mi je sve čvršče nego u mei tai-ju (naš mali je ima 1,5g) jer tamo kakogod ja to zategla nakon nekog vremena olabavi pa moram opet zatezat... Ali još uvijek koristim i mei tai za neke stvari. Za kraće nošenje. I manji je mt, lakše ga pospremiš u ruksak jer ove nosiljke su dosta velike i nemogu se baš složiti na malo. Mei tai koristim i za bok.... Nisam baš pomogla u odluci ...

  24. #524
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    da ne trazim sada po svim stranicama: da li je samostalno posjedanje uvijet za mt?
    frendica mi je tako rekla.
    starijeg sam nosila u mt, ali je vec naveliko i hodao kad smo ga nabavili tako da ne znam kako ide sa ovim malima?
    Posljednje uređivanje od zhang : 27.01.2011. at 21:44

  25. #525
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mislim da je uvjet jako dobra kontrola vratnih mišića zbog samostalnog držanja glave

  26. #526
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Da, moj M se nije posjedao kad smo ga počeli nositi ali je bio skroz čvrst. Imao je nekih 6 mjeseci.

  27. #527
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    tako i je preporuka od nekih 6mj, kod nekih opet ranije, kod nekih kasnije, bitna je kontrola vratnih mišića

  28. #528
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    aaaa....kuzim. hvala, cure.

  29. #529
    piknjica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    na i
    Postovi
    62

    Početno

    Negdje sam pročitala da beba smije u mei tai onda kada se u potrbušnom položaju može podignuti na ispružene ruke i zadržati taj položaj neko vrijeme. Mi se nosimo u mei tai od 5 mjeseca

  30. #530

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    169

    Početno

    mi imamo sling,
    mali ce sad 7mj i ima 10 kg tak da mi u slingu nakon cca 20 min otpada rame.
    Zanima me dali ce mi ga mozda lakse biti nosit u MT-u?

  31. #531

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    nisam probala sling, pa ne znam kako je nositi u njemu

    moji klinci imaju po 9 kila, nosimo se bez problema, težina se fino rasporedi, ništa me ne boli iako inače imam problema sa kralježnicom

  32. #532
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Majko mila, kako ste vi opremljene! (ako koja od vas ima nešto novo, pa joj staro ne treba, javite mi se, pliiiiiz)

    No, morat ću za 4. dijete nažicati (ne znam koga) da se isprsi glede dara.
    Evo, mi sa troje dogurali bez nošenja premda je bilo nekih kombinacija (kupila ja neki sa_greškom nosač, onaj ko ruksak, sa alum. okvivom, pa se tata i Jakov sada nosaju ponekad u tome).
    Ali plan mi je bio: sašiti sling (za od rođenja), i kupiti MT (za kasnije, i za J sada).
    I sad najednom, nešto novo! Ali čudno mi je to, izgleda ko klokanica, kako se novorođenče može u tome nositi? Čak i sa tim 'uloškom'.
    I dajte mi, pliiiiz pošaljite neke okvirne cijene na pp (ako ovako ne), jer na fb ne mogu s posla (a od doma nemam kad )
    Hvala!

  33. #533
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Citiraj HNB prvotno napisa Vidi poruku
    mi imamo sling,
    mali ce sad 7mj i ima 10 kg tak da mi u slingu nakon cca 20 min otpada rame.
    Zanima me dali ce mi ga mozda lakse biti nosit u MT-u?
    Da
    Mi čim smo kupili MT smo sve manje koristili sling, pogotovo jer ga je tad i tata više nosio.
    Težina se lijepo rasporedi i nama je bilo daleko lakše, iako s nostalgijom gledam sling.

  34. #534
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj HNB prvotno napisa Vidi poruku
    mi imamo sling,
    mali ce sad 7mj i ima 10 kg tak da mi u slingu nakon cca 20 min otpada rame.
    Zanima me dali ce mi ga mozda lakse biti nosit u MT-u?
    Mei tai je definitivno lakši za nositi jer se težina porazdijeli. Pogotovo na duge rute, više od sat vremena....

    Ali ako sling ok namjestiš nebi smijelo biti problema sa 10 kila. Ja sam Arsena nosila kada je imao oko 13 kila, a uz to sam još bila i trudna. Možda sling krivo postaviš, pa ti zato nije baš udoban.

  35. #535
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Cure, vjerojatno negdje piše ono što trebam, ali nemam vremena da sve čitam.

    Je li kasno da sad kupim mei-tai? mala ima 15 mjeseci i 10 kila..mislim da ju mogu još dugo nosit, jel da?

  36. #536
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, vjerojatno negdje piše ono što trebam, ali nemam vremena da sve čitam.

    Je li kasno da sad kupim mei-tai? mala ima 15 mjeseci i 10 kila..mislim da ju mogu još dugo nosit, jel da?
    Ma nije kasno što se tiče mjeseci i kilaže
    Mi smo se prvi put nosili u mei tai-u kad je bila 18 mjeseci, ali nije joj se svidio - dotad smo se nosili isključivo u slingu i u njemu smo ostali

    A nisam ti baš puno pomogla
    Posljednje uređivanje od SunčicaVŽ : 14.03.2011. at 13:25 Razlog: Edit: krivi smajlić

  37. #537
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    klaudija, nije kasno, mt je stvarno odlicna nosiljka, mi bas uzivamo...sa slingom moze da se zakasni -npr mi smo poceli negdje sa 5,6mjeseci i nismo se bas snasli, ali je zato MT suuuper, i stvarno me ne bole ledja ni ramena dok nosim bebana.

  38. #538
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Nije kasno za mei tai. U mei tai mogu i veća djeca,doduše ja ga ne koristim jer ga naš najmladji klinac ne voli a zato nam je strukturirana nosiljka zakon

  39. #539
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nije kasno što se tiče mjeseci i kilaže
    Mi smo se prvi put nosili u mei tai-u kad je bila 18 mjeseci, ali nije joj se svidio - dotad smo se nosili isključivo u slingu i u njemu smo ostali

    A nisam ti baš puno pomogla
    Jesi, kako da ne

    Citiraj a72 prvotno napisa Vidi poruku
    klaudija, nije kasno, mt je stvarno odlicna nosiljka, mi bas uzivamo...sa slingom moze da se zakasni -npr mi smo poceli negdje sa 5,6mjeseci i nismo se bas snasli, ali je zato MT suuuper, i stvarno me ne bole ledja ni ramena dok nosim bebana.


    I mi smo sa slingom počeli u toj dobi otprilike i bilo je super, ali kako je ona sad puno veća i življa, teško mi ju je namjestit kako se spada jer je nemirna pa se uglavnom vozimo u kolicima.. a nekad bi mi bilo puno lakše i brže da ju mogu nosit..o boli u leđima da ne pričam..
    eto kupili smo mei-tai pa ćemo vidjeti

    moram si još provjerit načine nošenja i namještanja, valjda ću skužit.

  40. #540
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    moj malac ima 2.5mjeseca i 7.5 kg; sve češće u šetnji kolicima počne urlat i nema šanse da kad sam sama do doma guram kolica i njega nosim. sling sam probala i teško mi se snać s njim, a ni malcu se nije preveć svidjelo, mei tai mi se čini da će mi bolje odgovarat. ovo kad kazete da je za mei tai bitna kontrola vratnih mišića; dok je on još skroz ne postigne (iako prilično čvrsto drži glavu, ali ipak ne mogu reći da je to skroz), smijem li ga stavit u nosiljku, i sama mu rukom pridržavat glavu; ipak bi mi ga tako bilo lakše nosit, glavu mu i ovako pridržavam, a ovako bi se ostala težina rasporedila. ili zbog nekog razloga on uopće još ne smije u mei tai?

  41. #541
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj hatatitla prvotno napisa Vidi poruku
    moj malac ima 2.5mjeseca i 7.5 kg; sve češće u šetnji kolicima počne urlat i nema šanse da kad sam sama do doma guram kolica i njega nosim. sling sam probala i teško mi se snać s njim, a ni malcu se nije preveć svidjelo, mei tai mi se čini da će mi bolje odgovarat. ovo kad kazete da je za mei tai bitna kontrola vratnih mišića; dok je on još skroz ne postigne (iako prilično čvrsto drži glavu, ali ipak ne mogu reći da je to skroz), smijem li ga stavit u nosiljku, i sama mu rukom pridržavat glavu; ipak bi mi ga tako bilo lakše nosit, glavu mu i ovako pridržavam, a ovako bi se ostala težina rasporedila. ili zbog nekog razloga on uopće još ne smije u mei tai?
    vidim da je prosla vec koja godina od ovog posta, ali me zanima da li si nosila bebaca u mei tai sa 2 i pol mj? moj sad ima 2 mj i zanima me dali smijem da ga stavim u to?
    Posljednje uređivanje od AdrianovaMamica : 08.04.2014. at 15:07

  42. #542
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    ne smiješ još, tek kad očvrsne (čini mi se nekih 5-6 mjeseci)
    za sad može u sling ili maramu, možda da posudiš od nekoga da vidiš što ti odgovara

  43. #543
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Dijete moze u mei tei onog trenutka kad cvrsto drzi glavicu. Kad je na trbuhu i moze nekoliko trenutaka drzati glavu odignutu od podloge. Kod nekoga je to ranije, a kod nekoga bas to tek sa 5,6 mjeseci...

  44. #544
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Nemam vremena trazit pa da pitam..

    Kako po ljeti koristite mei tai? Tj, da li je vama i djetetu vruce u njemu?

  45. #545
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Je, ali vruce je u bilo cemu, a probali smo stvarno svasta. Iz nase kolekcije, za tople mjesece je najbolji Pixiekid ring sling.

  46. #546
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Onda ga ni necu sad kupovat nego na jesen, imam sling pa cemo i nastavit u njemu.. Mislila sam kopat po vrtu sa malcem na leđima

  47. #547
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    mi ga danju nismo koristili ali navečer nas je spašavao. nas, da jer je MM u njemu uspavljivao maloga svaku večer.
    po danu je ipak bilo pretoplo.

  48. #548
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Mene je spasio mei tai. Nosimo se naprijed,na bok,na leđa...divota. Sad tražim šta ću za ljeto. Nakradije bi mei tai al da nije podebljen. Ima li išta takvo Uskoro uzimam pouch,izgleda mi praktično,ali bebeč onda nemože na leđa

  49. #549
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Može li se "ugurati" u mei tai guza od 12 i više kila? Zapravo, što je prikladno za nošenje bebe veće od godinu dana. Eto moja je već dosegla tu napisanu kilažu. Voli se nositi, imamo sling maramu, ali nije joj više draga TLIKO. Stalno mi se izvlači iz nje. Pa sad razmatram kupovinu nove nosiljke. Voli se ritati dok ju se nosi, okreće se veselo na sve strane kad joj se ostavi prostora. Kad se nosi U NEČEMU je puno bolja. A ako nije mei tai za tako veliku guzu- što je?

  50. #550
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Moj mei tai ide do 24kg. Probala sam nosit 20ak kg u njemu i vidim da može podnjet taj "teret"

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •