Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 560 od 560

Tema: mei tai

  1. #551
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    http://www.dodoty.com/mei-tai-nosiljke.html
    da li je netko probao možda ovaj?
    I koliko su ovako divno mekane mei tai nosiljke praktične za ljeto? (iako mi se ne čini da ćemo se ove godine nauživati sunca)

  2. #552
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ispravak...moj je do 20kg

  3. #553

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    126

    Početno

    Kako znate da ste dobro(dovoljno cvrsto,a ne precvrsto) zavezali nosiljku?

    Meni se beba sva savije unutra(glava joj padne na moja prsa i leda se saviju malo) kad bi htjela dojiti i/ili zaspati, nekako jos i dojit moze, ali ne znam kako bi trebalo izgledati to kad zaspe?

    Strah me pustiti je tako iskrivljenu, a i sama pocne njurgat jer joj je valjda neudobno...

    U marami bude u tom polazuju gdje je kraljeznica zaobljena, ali ovdje mi se cini da nesto ne stima.

  4. #554
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ima li netko iskustva s mt nosiljkama NaturnaBaby? Mislim da je iz Turske, vidjela sam u nekom oglasu pa nikako da se odlucim, a ovdje ne nalazim nista kad pretrazujem temu...

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

  5. #555
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ima li itko iskustva a mai tei koji se kopca, a ne veze. Vidjela sam na par mjesta da su ih tako poceli radit. Cini me se lakse od vezanja, a ta mi nosiljka najvise odgovara (u teoriji) pa bih htjela probat. I usput ima li tko od forumasa iz Neretve koji bi mogao posudit mai tei na 1 dan, cisto da vidim hoce li htjet se nosat.

  6. #556
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Sto je vise kopci, to je manja mogucnost podesavanja. Nisu mei taije tako poceli raditi, vec je taj half-buckle mei tai druga vrsta/kategorija nosiljki. To ti je nesto izmedju mei taija i nosiljke poput Erga.

  7. #557
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ipak smo se odlucili za Ergobaby. Što ću, ipak želim da ju mm nosa, a nikako ga nagovorit na išta što se veže. Tvrdi da on to neće skuzit. A i nije uvjeren da je tako čvrsto. Pa nek mu bude. Tako da sam se složila, al smo pazili na položaj nogu u nosiljci, i koliko sam uspjela skuzit po forumu, ergo je najbolji. Pa se prebacujem na tu temu.

  8. #558
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    vera, gdje ste kupili ergobaby?

  9. #559
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ima ih kao u priči, našla sam. hvala.

  10. #560
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mi smo uzeli s ebaya direktno iz kine. E sad, djeluje original, ima kutiju, upute, garanciju. Mislim da je od distributera ili tako nekako, salju iz kine. Mi smo zadovoljni, sve štima, koristimo ga. Cijena je bila oko 50-60 dolara.

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •