Stranica 3 od 12 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 560

Tema: mei tai

  1. #101
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    stvarno si ne mogu vizualizirati kako se to vezu duzi krakovi ako su nejednaki - cini mi se da ce bit jako asimetricno... cini mi se da to ponistava dobre osobine jednakog opterecenja na oba ramena?!? Ne znam, jednostavno nisam vidla jos takav dizajn MT, a pogledala sam bila dosta web stranica o tome...

  2. #102
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    kod krakova razl. dužina, ako se beba nosi naprijed (samo tako nosim A. pa ne znam kako je u drugim položajima) krakovi se vežu na maminom lijevom boku.

    na netu su uglavnom upute da se kraci (ovi dugački) vežu na sredini bebinih leđa.

  3. #103
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    fakat ne znam kak da to opisem, al garantiram da nista nije asimetricno niti opterecujuce...zapravo je meni njihov mei tai pregenijalan.

  4. #104
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ak ja dobro kuzim sta cure zele reci ne kuzim kako je to stvorilo problem...
    vez nije na sredini, znaci da bi bio na boku i da bi onda "masna" ili cvor bili podjednako dugi, jedan krak mora bidti duzi a drugi kraci. u suprotnom se ili ne bi moglo vezati na boku ili bi bila velika "odskakanja" jedan predug, jedan prekratak.

    zamisli maramu i krizni vez.
    zamisli cvor na sredini (ispod bebine guze). kad zavezes, krakovi koji vise su jednaki (ako si od pocetka dobro centrirala maramu). ali ako ju centriras i ides zavezati na bok, jedan ce biti duzi drugi kraci.

    dok sam nosala L. u marami u kriznom, birala sam mjesto cvora po tome da li sam dobro centrirala maramu. ako nisam, zavezala bi ga sa strane i krakovi bi bili jednako dugi jer na sredini jedan ne bi "dotekao"....jesam li zakomplicirala ili pojasnila?

  5. #105
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ma kuzim da ak vezes na boku, ne mogu/ne moraju krakovi bit iste duzine. Ono sto ne kuzim je - ili jedan krak mora proci ispod bebine guze (a drugi ne- cini mi se asimetricno), ili ispod bebine guze nista ne prolazi, nego oko bebe - u kom slucaju ne kuzim kako se sprecava klizanje za vece bebe. Cvor ispod guze sluzi i da bolje drzi (cini mi se).

    A da netko poslika kako izgleda beba i vezanje u tom asimetricnom MT? Na njihovoj stranici nisam vidla.

  6. #106
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    pa ja ne mislim da sam cvor nesto "drzi" dijete. ja bi prije razmisljala da li ga zulja.

    ne znam jel ovdje sa strane, ali je predivan!
    http://macl.dk/blog/wp-content/2007/10/maitai1.jpg

  7. #107
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    pino, ja te ništa nisam razumjela.
    o kakvom klizenju govoriš?
    ako je beba, odnosno dijete, dobro namještena u mei tai, ako dobro "sjedne" nikakvo klizenje ne dolazi u obzir.
    ako jedan krak prođe ispod bebine guze, a drugi ne, znači da se čvora sa strane i ništa bebu ne žulja i ti uvijek možeš znati i bez gledanja i analiziranja koji čvor ti je za struk a koji za ramena kada mei tai odvezuješ,popravljaš ili mijenjaš položaj nošenja.
    isto tako, kod malene djece se često mei tai veže tako da trake prolaze ispod ruku i iznad nogu, negdje po sredini leđa radi bolje potpore.
    sad, da li bi tebi bilo udobnije da te podupire ravna traka ili debeli dupli čvor?

    kada vežeš mei tai samo pratiš do kuda ti trake idu, i vežeš.
    kod ovog mei tai-a ramene trake gotovo uvijek vežeš na bok.

  8. #108
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Ja sam naručila mei tai od tete šivalice i jedva čekam da mi dođe :D

  9. #109
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    josie, ne svidja mi se tvoj ton. ne namjeravam se svadjati (i mogla bi bolje procitati sto sam napisala o klizanju, to je kad cvor nije ispod guze nego na ledjima, dolje opisujem situaciju u kojoj se to desilo). ako ti nije tesko, stavi neku fotku kako taj bocni vez izgleda. onda mozemo dalje razglabati o tome sto je udobno a sto nije.

    ja sam malu nosila intenzivno dva mjeseca po 8 sati na dan i cesto vezala njoj iza ledja i u tom polozaju je mei tai znao otkliziti dolje, tj. cvor je sve vise i vise putovao gore (na njezinim ledjima), a njezina guza prema dolje. trebalo je vise puta namjestati i zatezati. Tada je imala 8-10 mjeseci. iz svih slika i videa koje sam vidjela na webu, cvor se veze ili na guzi, ili kao na onoj slici koju je leonisa linkala, kad obje trake idu ispod guze, ili se trake zavrnu jedna za drugu i opet vezu na ledjima zene. Posto ja preferiram kratke trakove koji mi se ne vuku po podu, ja vezem ispod guze, sto je ujedno i najlaksi i najbrzi vez za mene. Koliko sam uspjela primijetiti, mala nije imala nikakve prituzbe gdje je cvor - prvo, ona nije iste kilaze kao i ja, drugo, ima pelenu na sebi. Nikad nisam primijetila da bi joj guza bila crvena od cvora, niti se ona meskoljila i plakala u MT kad je bila vezana na taj nacin.

  10. #110
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja MIhaela prije nego ga zavežem stegnem prilično čvrsto i onda dok zavežem MT se malo opusti i to bude taman..nikad mi nije skliznuo...

  11. #111
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    pino, krivo si protumačila moj ton, i ukoliko je zvučalo svađalački, ispričavam ti se.
    nisam aludirala na to da je tvojoj bebi bilo neudobno dok si je nosila, ali čisto prema analizi ovog i onog nošenja, smatram da je vezanje čvora na ovaj način nešto udobnije.

    ja svog malenog koji ima dorih 16 kg nosim i nije mi se dogodila situacija sa klizenjem, pa mi doista nije bilo jasno o čemu govoriš.

    Postoi stotinu načina na koje možeš vezati mei tai, i potrebno je naći onaj koj ti najviše odgovara, on ne mora biti baš onaj vez koji svi nose i koji najčašće vidiš.
    Vez sa dva kraka različite dužine je isti kao i sa krakovima iste dužine, razlika je u mjestu vezanja konačnog čvora, koji je u klasičnom obično na leđima ili struku, a kod ovog na boku.

  12. #112
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    thanks, puno mi je jasnije - oba kraka idu ispod guze. zao mi je za nesporazum!

  13. #113

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Nama je MT najbolja investicija do sada,ma,nesto SAVRSENO.
    Od kako smo ga uzeli kolica vise niti jednom nismo koristili.

  14. #114
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Razmišljam o kupnji MT, ali imam nekoliko pitanja pa molim vas koje znate...
    - Nikako da postane jasno od koje starosti dijete smije u MT. Određuje li to njegovo držanje glavice, odnosno ako mi Bartol samostalno drži glavu, znači li to da možemo sa tri mjeseca početi (mislim na položaj na prsima)?
    - Znate li koje je osnovna razlika između MT i Wilkinet nosiljke? (Wilkinet sam dobila pa ne znam ima li smisla kupovati MT, osim zbog toga što mi je privlačniji.)
    - Je li u MT beba onako fino priljepljena za mamu kao u slingu?

  15. #115
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    I da, zaboravila sam jedno važno pitanje - može li se u MT dojiti?

  16. #116
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    da, bebina glava ti je na grudima tako da zavežeš gornje remenje pod noge i onda beba može normalno dojit u njemu...Mihael neki dan u hodu dojio jer smo šetali sa frendicom čija beba spava samo ukolicima pa da se ne probudi..

  17. #117
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ja sam dojila u MT. Odvezes krakove tako da se beba spusti na razinu cice i to je to. Svekar je to nazvao "natankavanje u letu" - ali je jedva skuzio da mala papa. Skoro nista se ne vidi.

    Od kad u MT - individualno. Na nekim stranicama su slike u MT s novorodjencetom. Ja bih rekla da ako samostalno drzi glavicu, sigurno moze u MT naprijed (na ledjima pricekati za jako dobru kontrolu glavice).

    Beba je jako dobro priljepljena za mamu u MT. Nisam puno koristila sling pa ne znam razliku.

    Ne znam razliku izmedju MT i Wilkineta. Konstrukcija se cini dosta slicna, samo mi se cini da je MT siri pa nogice ne vise; i ne znam koliko su ti krakovi udobni u Wilkinetu. Prednost MT je sto se krakovi vezu pa je narihtavanje na ugodnu visinu jako lagano. (Sto je beba pozicionirana vise prema gore na tijelu mame, manje je opterecenje na ledja jer je tezina vise na ramenima.)

    Ugodno nosenje!

  18. #118
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Hvala vam na odgovorima. Ovo s dojenjem mi je super. Bartol ima fore kad baš hoće da ja hodam dok on papa. Nekad uz to moram i poskakivati. A poslije se čudimo količini zraka koja počne izlaziti na drugi otvor

  19. #119
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    ne znam jel ovdje sa strane, ali je predivan!
    http://macl.dk/blog/wp-content/2007/10/maitai1.jpg
    Ajme kako je lijep
    Ima li to negdje za naručiti?

  20. #120

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Naravno da se moze u MT dojiti,i bude super.
    Ante cicu ne vadi iz usta dok se nosamo. 8)

  21. #121
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    [quote="Ms. Mar"]
    - Nikako da postane jasno od koje starosti dijete smije u MT. Određuje li to njegovo držanje glavice, odnosno ako mi Bartol samostalno drži glavu, znači li to da možemo sa tri mjeseca početi (mislim na položaj na prsima)?
    quote]
    Kako sam naknadno vidjela da u letku od Pixiekida koji imam doma sve lijepo piše, evo da stavim ovdje ako će još nekome trebati taj odgovor:
    Kad se beba samostalno odiže ručicama od poda kada je na prsima u ležećem položaju te zadržava taj položaj duže vremena. To znači da ima kontrolu vratnih i leđnih mišića i da može u Mei tai!

  22. #122
    Xenia23 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    117

    Početno

    mi imamo mei tai, isto od jedne naše forumašice -Tabite

    odličan nam je, nosili smo se negdje od 4 mjeseca Svenova života...
    on obožava biti u njemu a stvarno je veliko olakšanje za leđa nego nositi ga u rukama..

  23. #123
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Ja sam narucila MT - jedva cekam da ga vidim. A ove su mi zakon, posebno ruzicast:
    http://www.tulikowo.fotolog.pl/9381,kategoria.html

  24. #124
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    predivni su

  25. #125
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    kopiram sa zaključanog topica:

    Citiraj žuža prvotno napisa
    evo i mi smo naručili mai tai pa me zanima mame s iskustvom da li vam se kad zavuzla čvor?vidim da se to jako lijepo zaveže a neznam kak se odveže?pa me malo frka zavežemo se, lovro hoće van npr. u gradu a ja se ne mogu odvezati.moguće ili ne?jer nije ni dobro ak se prelako odveže,ne?

    inače ja imam klokanicu i kičma boli...

  26. #126
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    nikad mi se nije zapetljalo. nije to čvor ko od špage.
    ja imam mei tai od mekanog trapera,probaj zavezat nogavice u čvor

  27. #127
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Nikad mi se nije zapetljalo jer krakovi nisu od tankog materijala. Ali ja ionako vezem cvor na jednu masnu a to je jos lakse odvezati.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Postovi
    70

    Početno

    hvala cure!
    jedva čekam da mi dođe!

  29. #129
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa
    Ali ja ionako vezem cvor na jednu masnu a to je jos lakse odvezati.
    ja ovo ne bi preporučila :/
    pino, ti vjerojatno jako stegneš tu mašnu, ali mislim da imate puno veću kontrolu nad duplim čvorom nego mašnom.
    koliko Vam se puta dogodilo da vam se odveže cipela vezana u mašnu?

    i potpisujem ostatak, čvor je jako lako otpetljati

  30. #130
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj Aneta prvotno napisa
    Ja sam narucila MT - jedva cekam da ga vidim. A ove su mi zakon, posebno ruzicast:
    http://www.tulikowo.fotolog.pl/9381,kategoria.html

  31. #131
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    ja ovo ne bi preporučila :/
    pino, ti vjerojatno jako stegneš tu mašnu, ali mislim da imate puno veću kontrolu nad duplim čvorom nego mašnom.
    koliko Vam se puta dogodilo da vam se odveže cipela vezana u mašnu?
    Pa ovisi koliko je tkanina skliska. Meni se nikad nije desilo otpetljavanje masne (racunam da imam nekih 600 sati staza nosenja). Od toga sam imala jedan mei tai koji je bio od neke tkanine za tapeciranje (poliesterske) i ta je bila skliskija od drugih i tu nisam vezala na masnu (a i krakovi su mi bili prekratki za masnu). Sve ostale tkanine - traper, samt, keper - su imale dovoljno trenja da se nisu uopce sklizale. Kad je cvor pod teretom onda se dodatno zategne - sto recimo kod cipela nije slucaj (tj. cvor nije pod opterecenjem). Tako da iako ja ne stegnem nesto posebno jako, cvor se dodatno stegne sam, barem je takvo bilo moje iskustvo.

  32. #132
    petra111

    Početno

    I mi smo naručili mei tai od tete šivalice tabite i uživamo u njemu,mali zaspe nakon maksimalno 10 minuta nošenja,lako je samostalno zavezati mei tai kao i odvezati,težina je raspoređena preko cijele kičme ma odlična stvar a da ne govorim koliko lijepih dezena ima.Čak i MM voli nositi u MT-u a sling i maramu nije htio ni vidjeti.Toplo ga preporučam.

    ps.što se čvora tiče predebela je to tkanina da bi se zapetljalo.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    93

    Početno

    Imam bebicu staru 3 i po mjeseca, ali s distonim sindromom. Planirala sam kupiti mt i pitala fizijatricu za mišljenje rekla mi je da mogu mog miša nositi samo okrenutog prema naprijed, tj. njegova leđa na moja prsa. Međutim, on još uvijek ne drži čvrsto glavicu.

    Koliko sam i gledala nisam baš naišla da je taj način uobičajan za nošenje u mt, a pogotovo ne dok ne drži dobro sam glavu. I sad sam ponovo na početku, nemam pojma da li da išta kupujem ili da još čekam??????

  34. #134
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    lucija,
    prvo pitanje je koja grupa mišića nije dovoljno razvijena kod tvoje bebe?

    iako mi je savjet oko nošenja od strane tvoje doktorice bezveze, jer u savjetu misli na jednu skupinu mišića, dok drugu zanemaruje, što mi je totalno nevjerovatno.

    ja bi se na tvom mjestu strpila koji mjesec, jer ja iskreno preporučam da se u mt nose djeca koja dobro, ne osrednje, ne pa tak-tak, nego dobro drže glavu.
    to će stvarno doći za čas, pa se u MT možete nositi stvarno dugo.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    93

    Početno

    josie, hvala na odgovoru.

    Njemu su još jako slabi vratni mišići, tako da njezin prijedlog da ga nosim prema naprijed mi se uopće ne sviđa.
    Zapravo, ja uopće nisam shvatila zašto ga ne smijem nositi okrenutog prema meni, mm je rekao da mu se čini da je mislila da ne bi zabacivao glavicu prema iza. Morat ću slijedeći put tražiti detaljnije objašnjenje, a nadam se da će u tih mjesec dana i njegova glavica postati čvršća.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    10

    Početno

    Ljubiteljice mai-tai pozdrav

    Upravo ovaj topic zasluzan je sto moj malac i ja sada uzivamo u mei-taiu jer prije nekoliko mjeseci nisam niti znala sto je to i mislila sam da je klokanica super i svasta sam jos mislila a sada vise ne mislim. Hvala forumasicama.
    No da skratim evo razloga zasto se javljam.
    Na ovom forumu saznala sam za Kozy carrier nosiljke koje su mi se nekako najvise svidjele pa zato sada upravo koristim ovaj forum za slijedecu pricu.
    Ja narucila meit tai od Kozy carriera i stigao nam vrlo brzo kroz jedno deset dana. Nosili se moj malac i ja kad prije nekoliko dana stigao od kozy carriera jos jedan mei tai - potpuno identican prvom. Prvo sam pomislila da nije neka zabuna pa da su mi naplatili dva - kad ne. Kontaktiralal sam ih te je ispalo da su se oni nesto zeznuli u slanju. I pitam ja njih (inace s druge strane neka jako simpa zena) da li da im saljem natrag Kozy ili da ga poklonim, a Kristi mi odgovori neka ga poklonim nekoj grupi koja promovira nosenje djece u maramama i mei tai-ima. I tako sam odlucila napraviti slijedece:

    POKLJANJAM MEI-TAI (STONY CREEK DEZEN S DŽEPOM) MAMI KOJA BI GA HTJELA IMATI I KORISTITI NARAVNO A NE MOZE SI TO PRIUSTITI. DOISTA BIH HTJELA DA ODE U RUKE NEKOME TKO SI GA NE MOZE KUPITI. I KOJA CE GA ONDA PROSLIJEDIIT DALJE NEKOJ DRUGOJ POTREBITOJ MAMI.

    To bi bilo to. Prva mama koja se javi DOBIVA MEI TAI.

    Pozdrav

  37. #137

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    51

    Početno

    Evo moj Tin se voli nositi pa bi bio jako sretan da dobije mai-tai, ali vjerojatno smo zakasnili

  38. #138
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    ana9

  39. #139
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    mei tai je super, super! :D oduševljene smo!
    naša teta šivalica (tabita) nam je poslala i upute

    http://www.la-ptite-prairie.co.....3&lg=2 - sprijeda

    http://www.la-ptite-prairie.co.....5&lg=2 - na leđima

    http://www.la-ptite-prairie.co.....4&lg=2 - na boku (može se i dojiti)

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Evo ovdje je MT sa nejednakim trakama
    http://www.pixiekid.com/shop/index.p...roducts_id=217

  41. #141
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Da li ste naručivale MT iz inozemstva? Kakva je carina?

  42. #142
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Citiraj curly mama prvotno napisa
    mei tai je super, super! :D oduševljene smo!
    naša teta šivalica (tabita) nam je poslala i upute

    http://www.la-ptite-prairie.co.....3&lg=2 - sprijeda

    http://www.la-ptite-prairie.co.....5&lg=2 - na leđima

    http://www.la-ptite-prairie.co.....4&lg=2 - na boku (može se i dojiti)
    Ne rade linkovi, meni.

  43. #143
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    samo hocu reci da ja obooozavam meitai i da mi je to stvarno super nosiljka!
    i nama je sasila jedna jaaako draga teta sivalica - Dolisa.
    tako da je na bih nikada narucivala iz vana. mislim da nije potrebno, sta se kvalitete i izgleda tice, nase forumske tete sivalice rade odlican posao!

  44. #144

  45. #145
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa
    nase forumske tete sivalice rade odlican posao!
    Slobodno se neka jave sa ponudom-dvije!

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Postovi
    70

    Početno

    i ja sam naručila od tete šivalice(tabite) i obožavamo ga

  47. #147
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    I naš je od tete šivalice Dolise i prekrasan je

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Pogledajt ovaj Mei Tai 30 god. star :shock: :shock:

    http://picasaweb.google.hr/seira321/30YearOldMeiTai

    zar nije super!!!!

  49. #149
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    A taj je moj Isto sila ga jedna tete sivalica
    http://www.tulikowo.fotolog.pl/44-me...9690,link.html
    Jedva cekam da mi stigne

  50. #150
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj triplemama prvotno napisa
    Pogledajt ovaj Mei Tai 30 god. star :shock: :shock:

    http://picasaweb.google.hr/seira321/30YearOldMeiTai

    zar nije super!!!!
    jao ovaj je prekrasan!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •