Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 560

Tema: mei tai

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    11

    Početno

    super su!
    Mene su i privukli jer mi se čini jednostavni za namjestiti.Koliko su vaše bebe stare kad ste ih počele nositi u MT?
    Gledala sam i te kozy ( Maari javi kad saznaš iskustva) i tamo nose bebe od početka, a pročitala sam da je to nosiljka od 6 mj. što vi mislite? Moja beba ima 3 mj.

  2. #52
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj AMELIE prvotno napisa
    super su!
    Mene su i privukli jer mi se čini jednostavni za namjestiti.Koliko su vaše bebe stare kad ste ih počele nositi u MT?
    Gledala sam i te kozy ( Maari javi kad saznaš iskustva) i tamo nose bebe od početka, a pročitala sam da je to nosiljka od 6 mj. što vi mislite? Moja beba ima 3 mj.
    mi ga nemamo, ali mi se čini da je bolje od 6 mj. pa na dalje

  3. #53
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj nikolicc prvotno napisa
    ja sam uzele svoj mei tai isto od jedne tete šivalice
    može detaljnije info?

  4. #54
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    sviđaju mi se linkovi! mislim da ću si i ja nabaviti nešto takvo, ali još smo premali, pa ću čekati do 6 mj...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    moram se pohvaliti da smo se i mi poprilično zagrijali za mei tai i upravo smo danas naručili dva pa ćemo vam reći kako nam se sviđaju čim ih dobijemo.jedva čekamo.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Stigao je MT :D

    Sad još samo da se naviknem jer nakon slinga ovo je ipak malo više materijala, tim više što sam ja zbog mm uzela nešto duže trake...tako da se ja komodno omotam 2 puta...

    I malo sam samoj sebi, najblaže rečeno, smotana....Nikako da ga sama namjestim tako da mi sve bude čvrsto, a nije mi baš drago kad mi on dođe guzom do ispod struka... Ono...volim da je čvrsto uz mene, a ne da ima prostora se okretat u stranu.

    Ali MT tako lijepo izgleda i super mi je kako je težina fino raspoređena i na leđa i bokove

    Amelie, znaš ona cura što sam rekla da nabavlja Kozy - e pa predomislila se i naručila isto gdje i ja, tako da smo nažalost ostali uskračeni informacije kakvi su njihovi MT...

  7. #57
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Mi naručili MT po preporuci nikolicc od jedne naše drage forumašice, nosiljkom oduševljeni, čim je MT stigao sling smo prodali.
    Nakon 2 tjedna korištenja MT mogu reči da mi je nosiljka zakon, em je lako za namontirati bebu u nju, em je super raspoređena težina s obzirom da moj R ima 7,5 mjeseci i 10,8kg 8)
    Poslali smo ga prije par dana šivalici da nam napravi neke preinake po našem ukusu(stvarno je curka zakon) i moram priznati da nam je koma bez njega!
    Od kada smo ga dobili osjećam se toliko slobodno i sigurno sa R, mogu otići gdje god mi puhne pošto sam sigurna ako postane nervozan, umontirat ću ga u MT i sve će biti super, a on zadovoljan! :D :D :D

    Skoro sam zaboravila, i mm je oduševljen nosiljkom i on ga često nosi, dok za sling nije htio niti čuti!

    Evo par slika http://public.fotki.com/paws1/mei-tai/

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    drago mi je da ste zadovoljne sa svojim mt,mi naše još čekamo i nadamo se u ponedjeljak će stići. :D

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    stigli naši mei tai još u ponedjeljak al ja nikako da se dokopam kompjutera,ja oduševljena probala sam ih nositi u stanu u njemu i super nam je,prva šetnja planirana u subotu.slikat ćemo se pa ćete vidjeti kako izgledaju duplići u mei tai.

  10. #60
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Kaj ih ti sama nosiš ili vas dvoje ih nosite, svako po jednu?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    probala sam sama al nemoguće izvesti,tak da bude jedna mužu jedna meni. :D

  12. #62
    BAŠBAŠ.. avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    236

    Početno

    duška cure su ti prekrasne

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    hvala,bili u šetnji u subotu i nedjelju,curama se sviđa mt,obje zaspale u njemu.slikali smo se pa ću staviti slikice.

  14. #64
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj BAŠBAŠ.. prvotno napisa
    duška cure su ti prekrasne
    Kak su fora!

  15. #65
    m.a.r.t.y. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    paws i nikolicc, jako mi se sviđaju vaši MT-evi.
    može pliz neki kontakt od vaše tete šivalice
    thanks!!!

  16. #66
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj m.a.r.t.y. prvotno napisa
    paws i nikolicc, jako mi se sviđaju vaši MT-evi.
    može pliz neki kontakt od vaše tete šivalice
    thanks!!!
    Naravno da moze, imas pp. :D

  17. #67
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    Mi smo se danas prvi put nosili u mt i moram reci da je ovo definitvno najudobnija+najjednostavnija nosiljka koju sam probala!

  18. #68
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Daj nam neku slikicu da vas vidimo

  19. #69
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    A neeee, mi smo sramezljivi

  20. #70
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Šteta

    Mi smo se danas prvi put nosili u MT i Patrik je oduševljen
    Zaspao mi je u autu na povratku od bake i dede pa sam ga na brzinu stavila u MT (naprijed) a i dobro mi je došlo da mogu stvari normalno nositi u rukama. Tako je bio sladak, naslanjao se na mene glavicom i smješio, pa malo pipkao MT, a kad se razbudio izvukao je rukicu i (klasično) pokušao uloviti mjesec na nebu.

    Kad smo došli u stan, stala sam kod ogledala da mu pokažem u čemu sam ga to donijela i samo se smješkao i ogledavao. Super.

    I stvarno je jednostavno za smontirat na brzinu.

    Sutra ćemo probati na leđima.

  21. #71
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    i mi dobili MT :yay: i kao i sve oszale nosiljke obožava ga ...zapravo se voli nosit....

    i danas kad smo bili u gostima, dosta buke i sl....njemu se spava al ne bi aspo, stavila ga u MT i gotov u sekundi....

    malo mi je bolji od slinga...pogotovo kad idem busom i tramvajem, al sling mi malo lakše montirat.....

    ja kud god idem nosim obadvije nosiljke pa šta nam zatreba...

  22. #72
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    maša ajd' ti stavi slike

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Please cure da li mi može koja od vas koja je ponosna vlasnica mei tai i mei hip nosiljke usporediti ih iz iskustva.

    Možda Teddy?

    Naime i mi bi htjeli postati ponosni vlasnici jedne od njih samo se ne mogu odlučiti koje.

    Moj MM jako voli šmizlu nosikati i kad smo negdje vani stalno mu je na rukama pa mislim da bi to bilo idealno rješenje za njega a i meni nebi bilo na odmet

    Sam kaj ga nekako nemrem zamisliti u onom cvijetnom uzorku meni najljepšem.

  24. #74
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj anne prvotno napisa
    Možda Teddy?


    Mei hip nemam, a mei tai mi se vraćao u Ameriku i sad putuje natrag.

    Ali ja bi ti ih ionako mogla samo u teoriji usporediti.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Pa može i teorija čisto da ja otklonim neke svoje za i protiv argumente :D

    Teddy

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    188

    Početno

    Anne, kao ponosna vlasnica Mei hip, mogu reći da je savršena nosiljka ako planiraš dijete malo nositi (čitaj manje od 3 sata...) Koristim ju jako često, barem jednom dnevno na dužoj relaciji i mogu reći da je bolja investicija nego kolica (jedino što košara ispod kolica jako dobro dođe za tegliti stvari ). Malena mi zaspi u roku od par minuta u nosiljci - jednostavno se opusti i sklopi oći - tako da ju često koristim i po kući da ju uspavam. I lagano se "montira".

    Ali ipak razmišljam o kupnji mei tai-a. Zašto? Najviše zbog daljih putovanja, poput Sljemena, jer mi se čini da je lakše duže nositi na dva ramena, a i zbog toga što mi nekada dođe da MM nosi malenu, a njemu se ne sviđa uzorak Mei hip-a, pa bi možda bio sretan s Mei tai-om, posebno kad bi on mogao odabrati uzorak. Ali kako nam se malena već lagano diže na noge, i izleda da će uskoro prohodati, pitam se hoće li se htjeti toliko nositi jednom kada prohoda...

  27. #77
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    bez brige, nanosat ćete se vi još. 8)

    za hodajuću djecu najbolje su nosiljke u kojima je lako izvedivo stalno unutra-van, poput slinga i kratke marame.

    mi smo nakon godine dana maramu koristili za dulja nošenja kad sam znala da ga neću vaditi (puno bolje raspoređuje težinu) a za kraće relacije kratku maramu.

  28. #78
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    klamarica, samo za usporedbu, moje dijete se dize na noge od 8. mjeseca, a prohodao je sa 14

    mozda ce tvoje dijete uskoro prohodati, ali to ne znaci da ga vise neces trebati nositi. pogotovo ne vjerujem da ce tako uskoro hodati sam na sljeme

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    188

    Početno

    O, vjerujte mi, jasno mi je da će se ona još duuuugo nositi (zato i je "mala maza" u potpisu - stavila bi joj ime, ali ovo joj puno bolje pristaje...), samo, bez obzira što ju volim nositi i što volim njenu blizinu, ja se nadam da će tu i tamo moja leđa dobiti odmor...

    A za Sljeme računam na muža i njegova leđa, jer ja jedva sebe nosim do gore...

  30. #80
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    stavim slike MT-a poslje...

    ja probala i Mei hip al on voli spavat na meni pa mu je ugodinije u MT-u....a i MH je meni čudan bio za nošenje, nije mi sjeo ......al to je samo moje iskustvo

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Thanx curke na odgovorima

    Meni se nekako više sviđa MT zbog dezena i zbog toga što ide na oba ramena pa mi se čini da je težina nekako bolje raspoređena, a i pofutrane su mu naramenice, barem onom koji sam ja probala.

    Dok MH mi izgleda lakše za namomtirat na sebe i šmizlu "upakirat" unutra i samo zbog toga sam se dvoumila.

    Mo'š mislit mog MM sa maramom ili slingom iako marama ima najveću prednost što možeš malu/malca nositi od rođenja.

    Još ni nezna "siroti" da će uskoro postati ponosan vlasnik po svemu sudeći MT

    Još samo da odaberem dezen MT pa ćemo se i mi "šminkat" u špancirima i štrapacima

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Mene zanimaju vaša iskustva sa nošenjem na leđima.
    Još uvijek razmišljam o kupnji MT-a ali ponajviše zbog navednog nošenja. U marami ga sama ne mogu "namontirati", dosta je zaj.... Tu mi ipak mora netko pomoći. Ne znam, ali mi se čini da je s MT lakše. Jel je?

  33. #83
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ja imam maramu dugu oko 4,70. Malo je zeznuto montirati kad sam vani, moram paziti da se ne vuce po podu. Pa sam mislila nabaviti i MT. Ako je netko koristio maramu i MT, sto mislite da li mi se isplati nabaviti? Sto vam je bilo prakticnije?

  34. #84
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    MT isto ima duge trake koje su mogu vuci po podu, a tehnika kojom se to izbjegava je vise manje ista kao i s maramom. Prema tome, u tom segmentu MT nema neke velike prednosti pred maramom (cak stovise, umjesto 2 kraja, imas 4 koja ti se mogu vuci po podu).
    ali za nosenje na ledjima je definitivno laksi za namontirat

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    168

    Početno

    može mi li netko pojasniti slijedeće, zbunjuju me razne infromacije s neta : dakle, na više mjesta kažu ne u MT prije 6mj, na Kozy bebu nose od rođenja, na pixie kažu može od momenta kada beba dok leži na trbuhu može uzdignuto držati prsa i glavu duže vrijeme. Tko je u pravu i kako da znam mogu li moju curicu nositi u MT koji nam uskoro stiže. Ona sada ima 3mj i 2 tj i vrlo je čvrsta, ovo s prsima i glavicom nije nam odavno problem. što kažete/savjetujete?

  36. #86
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    ja kazem - slusaj upute proizvodjaca. ako kazu od 6mj, za to imaju razlog.

    moj savjet - ako ti je beba vec sad cvrsta, a ti se osjecas spremno i sigurna si s MT, go for it. moj D je isto odavno u MT, isto je bio cvrsta beba, nikakvih problema.

  37. #87
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Meni mei tai (pogotovo ako ima malo pofutran dio za glavu) ne izgleda puno drugaciji od klokanice, kad se nosi naprijed (osim sto je puno udobniji, najvise zbog sirokih naramenica). Ja sam dijete stavljala u klokanicu vec nakon 4 tjedna, s tim da sam uglavnom ipak pridrzavala glavicu i pazila da nema lamatanja. Rekla bih da se to moze i s mei tai-om pogotovo ako duze krakove zavezes kod glavice ili vrata umjesto ispod guze. Ja svejedno pridrzavam glavicu malom djetetu bez obzira na kojoj je nosiljki - sling, mei tai, klokanica ili na rukama.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa
    Meni mei tai (pogotovo ako ima malo pofutran dio za glavu) ne izgleda puno drugaciji od klokanice, kad se nosi naprijed (osim sto je puno udobniji, najvise zbog sirokih naramenica). Ja sam dijete stavljala u klokanicu vec nakon 4 tjedna, s tim da sam uglavnom ipak pridrzavala glavicu i pazila da nema lamatanja. Rekla bih da se to moze i s mei tai-om pogotovo ako duze krakove zavezes kod glavice ili vrata umjesto ispod guze. Ja svejedno pridrzavam glavicu malom djetetu bez obzira na kojoj je nosiljki - sling, mei tai, klokanica ili na rukama.
    baš se ne slažem da je mei tai kao klokanica :/
    ja svaki put kad vidim bebu u klokanici pomislim da joj je jako neudobno jer im nogice doslovno vise, onak su mi uspravne ko svijeće
    u mei taiu ipak imam osjećaj da im je puno udobnije sa raširenim nogicama jer se kao oslanjaju na onog koji ih nosi

  39. #89
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    ja nosim mei-tai koji mi je pino sašila, hvala ti draga i nosimo se od 3. mjeseca stalno, a prije toga sam ga sporadično stavljala u njega.

    moj Ari je prilično čvrsta beba, glavicu samostalno drži od 3,5 mjeseca, prije toga sam mu pridržavala glavicu u njemu i vezala čvior ispod zatiljka tako da je glava bila fiksirana.

    mi smo prezadovoljni u njemu, makar ni marama nije loša.

    moj ari nikad nije htio u kolijevka poziciju pa sam jedva čekala da uspostavi kontrolu glave u potpunosti da ga mirnije savjesti nosim u uspravnom položaju.

    ja maramu nosim po kući, a mt za van.

  40. #90
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    rvukovi

    nikolicc, pardon, nisam mislila reci da su klokanica i mei tai usporedivi sto se tice polozaja djeteta, slazem se da je mei tai bolji (jer malo dijete ne bi trebalo sjediti tako da su koljena nize od guze, sto se u klokanici ocito desava). Htjela sam reci da ako ljudi stavljaju dijete u klokanicu prije 6. mjeseca, mogu i u mei tai, s tim da paze na glavicu (i malo dijete ne nose na ledjima - za to se slazem treba cekati 6 mjeseci).

  41. #91
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    I da, jedini razlog sto sam koristila klokanicu je da sam mei tai otkrila tek kad je moja mala imala jedno 4-5 mjeseci - kad je Anita-AZ pokazala kako je sasila svoj. Za slijedecu bebu necu uopce koristiti klokanicu.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Dobila sam MT na posudbu od frendice. Gledam upute o vezanju, ali nikako ne uspijevam dobro zavezati, jedan krak je kraći :? Katastrofa. A tako sam se veselila. Dijete mi klizi na sve strane.

  43. #93
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ja moram priznati da se ja nikako nisam snašla sa MT, nepaše i gotovo. :/ jednostavno ne znam, al mi ne valja! noge su im pre raširene, trake smetaju za vizir, mene stišće na ramenima koliko god ga potegnula preko lopatice a ne na sama ramena, u struku me boli.

  44. #94
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    luna ako je pixiekidov, oni namjerno imaju jedan krak kraci tak da ti cvor dodje sa strane.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa
    luna ako je pixiekidov, oni namjerno imaju jedan krak kraci tak da ti cvor dodje sa strane.
    Je.
    Kako da ga onda svežem?
    I trake na ramenu su mi nekako prenisko rezane, kad ih najjače povučem opet mali nekako visi... :/
    Ima negdje uputa baš za vezanje njihovog MT-a?

  46. #96
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Upute za vezanje mei-taija:
    http://www.lull-my-baby.com/mei-tai-...tructions.html video upute
    http://www.kozycarrier.homestead.com/instructions.html pisane upute sa slikicama
    http://www.wrapyourbaby.com/meitaitips.htm ako imate problema s vezanjem ili koristenjem

    - ako bebi smetaju trake za gledanje okolo (i ako je beba dovoljno velika da samostalno drzi glavu), vjerojatno je tijelo mei taija predugacko. presavinuti par puta kod kracih krakova da se skrati i da duzi krakovi dodju tik ispod pazuha djeteta (ili dovoljno nisko da ne smetaju gledanju okolo)

    - ako je beba jako mala, bolje je nogice drzati unutra a ne vani, pa nece biti jako rasirene

    - ako je dijete vec veliko, moguce da tijelo mei taija nije dovoljno dugacko da gornji krakovi dodju ispod pazuha djeteta. ako su krakovi svezani nize od pazuha djeteta, moguce da visi (tj. da se moze previse moze nagnuti prema natrag). nema pomoci... (osim dati sasiti dovoljno dugacki mei tai). A kolika je duzina od tamo gdje gornji krak izlazi iz tijela MT do donjeg ruba MT-a?

    - ako se donji krakovi MT urezuju u trbuh, moguce da su napravljeni od pretanke tkanine (desilo mi se jednom da sam takav sasila). Ako se vezu dovoljno visoko - npr. iznad cica za nosenje na ledjima ili tik ispod rebara za nosenje naprijed - uglavnom je bolje. Jos puno bolje, naci MT s udobnim krakovima (ja stavim dvostruku sirinu deblje tkanine za krakove).

    (btw, cvor se moze vezati sa strane i ako imate krakove iste duljine - samo vezete na jednu masnu, to iskoristava duzi krak za masnu - lakse se odvezuje ako je vezano na masnu)

  47. #97
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Dobila sam MT na posudbu od frendice. Gledam upute o vezanju, ali nikako ne uspijevam dobro zavezati, jedan krak je kraći :? Katastrofa. A tako sam se veselila. Dijete mi klizi na sve strane.
    jel od Tiwi?
    ja ga jako zelim ali ga isto zelim prije isprobati...

  48. #98

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Hvala, pino, ali nigdje nema vezanje s dva kraka različite dužine. Na svim uputama krakovi se vežu djetetu pod guzu, a to s ovima nije moguće, pa sam malo zbunjena. Ja sam inače najveća šeprtlja na svijetu, za najjednostavniji vez s maramom trebalo mi je 2 mjeseca da naučim, a ovo mi treba za današnji štrapacir, pa sam malo nestrpljiva.

    Leonisa, nije Tiwičin.

  49. #99
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Luna, donji krakovi se vezu oko trbuha - ti su nejednaki jel'da? Samo svezi gdje mozes. Na obicnim MT taj cvor ce biti na ledjima ako se dijete nosi naprijed, iznad cica ako je dijete na ledjima, ili bilo gdje drugdje gdje je zgodno. Duzi krakovi su ti koji idu preko ramena pa se vezu ispod guze djeteta. Nije valjda da su i ti nejednaki?

  50. #100
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    da, ti duzi su nejednaki, al to nije nikakav bed, provuces ispod guze i zaveses sa strane, ne mora cvor biti bas ispd guze.

Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •