Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: rasprodaja u Splitu?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    576

    Početno rasprodaja u Splitu?

    Da li se ikada održava rasprodaja u Splitu?

  2. #2
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Split, rodina rasprodaja organizira se gotovo mjesec dana, za samu primopredaju potrebno je 40tak volonterki/a koji rade tri dana od jutra do mraka.

    Nažalost, za sada nemamo mogućnosti tako nešto organizirati u splitu!

  3. #3
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    malo nas je za takvo nesto

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Ja podižem ovu temu. Žao mi je što u Splitu nemamo takvu mogućnost. Ja imam robice...uh!!! a sve novo. Ne znam šta bih s njom a sada sve moram opet kupiti pa sve još x 2. Imamo li mi iz Splita mogućnost barem poslat u Zagreb na rasprodaju nešto???

    Stvarno je šteta i vama i nama.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    576

    Početno rasprodaja

    Kad će odgovor?
    Može li u Splitu bit koja mini rasprodaja? Nazovimo je pilot rasprodaja!?

  6. #6
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    pa odgovorila ti je Frida

    mini ili pilot sve ti je to isto ko i normalna rasprodaja
    roda u splitu, ni u ostalim gradovima diljem RH zeljnim rasprodaje, jednostavno nema dovoljno clanova koji bi mogli izvesti rasprodaju

    a osim rodinih volontera te volontera koji nisu clanovi, potrebno je i hrpa opreme kao sto su stenderi, vjesalice, kutije, kombi za prijevoz svega toga i slicno
    te naravno prostor i bar 50 tak ljudi spremnih na rintanje od 8 do 20, a petkom i 23 i tako 3 dana za redom

    rasprodaja je, da vam mozda bude jasnije kao neki PROJEKT koji od pripreme do realizacije traje minimalno 10 dana, od cega kupci vide samo ona 4 sata koliko rasprodaja traje, a prodavaci onih XYZ minuta (sati) kolko cekaju da u cetvrtak ili petak predaju robu, a u subotu pokupe novce

  7. #7
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    ako sto sam vec negdje napisala, dok ne skupite najmanje 30 ljudi koji mogu odvojiti jednu subotu od 7-18 sati za tezak rad, nista od toga(a to je samo subota-mi rintamo i cetvrtak i petak od 9-22 sata + sve one gomile sati organizacije prije samog dogadjanja)

    Garfy, probaj se dogovoriti sa nekom curom iz Zagreba da joj posaljes svoju robu i da je za tebe donese na rasprodaju u Zagrebu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •