Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Ginekologica

  1. #1
    mery_200 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno Ginekologica

    Moja prijasnja je otisla u privatnike i trazi za pregled 550 kuna. to mi je previse. Njeni pacijenti prebaceni su dr. Stepanic. Ima li tko koju dobru dr za preporuciti (ZG) ili zna kakva je ova moja nova? Hvala

  2. #2
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    Ja jučer bila kod te tvoje nove samo radi uputnica jer trrudnoću vodim kod privatnika. Grozna gužv a. Nije pretjerano ljubazna (da ne napišem nešto gore). Čini mi se i da jako brzo pregledava. U sat vremena izredalo se 4-5 cura za pregled i 3-4 za recepte.

  3. #3
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

  4. #4
    mery_200 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    uh, a bas sam se narucila. molim preporuke za drugu jer me ovo prestravilo!!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Ula Marton, Hebrangova. Odlična!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Ona mi je vodila obadvije trudnoće, ženska je smirena, brižna, posveti ti vremena koliko treba (trudnički pregledi su trajali do 45 min)... sve najbolje. Radi i njena mama koja je isto tako super.

  7. #7
    blondie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    249

    Početno

    Citiraj Alkemicarka prvotno napisa
    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/fset.html

    http://www.24sata.hr/articles/view/34423/

    Vjerojatno su je maknuli iz Petrove, zato i je bijesna.
    meni ovo ne ide u glavu. Ja bila kod ove doktorice prošli tjedan i ja sam oduševljena. Napravila mi je sve. Poslala me na briseve, samoinicijativno napravila UZV. Nikad mi nitko nije nježnije uzeo papu i pregled. Razgovarala je sa mnom smireno i lijepo i dala mi odgovore na sva pitanja koja sam imala. Ja sam do sada uvijek išla kod privatnika i nikada niti jedan nije bio sa mnom tako strpljiv kao dr. Stepanić sada.
    Eto, ja mislim da ova priča iz novina mora imati i drugu stranu medalje.

  8. #8
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno

    ja sam sada pacijentica kod dr. Stepanic i nemam apsolutno nikakvu primjedbu na nju..njezna,sve je se moze pitati,sve hoce reci..mozda djeluje antipaticno na prvi pogled,ali nije.
    dosta mi detaljno vodi trudnocu,stalno salje na neke pretrage ako se pojavi i najmanji problem..nikada nije bila bezobrazna i brzopleta.
    ja sam dosla prvenstveno zbog miric_tesanic,da bi ona otisla odmah taj isti mjesec.i ja sam se pitala kakva ce biti ova nova,ali sam zadovoljna.

  9. #9
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Također sam njezina pacijentica, isto mi je na prvi pogled djelovala hladno i antipatično, no na daljnim pregledima bila sam zadovoljna s njom. Nježna, temelljita, pedantna, uvijek govori što radi i što će raditi. A koliko je nježna na pregledu uvjerila sam se sada kad sam bila kod druge doktorice na SD-u, makar se i ona trudila biti što pažljivija.
    Velika mana je što se strašno dugo čeka na red i med. sestra koja je spora i neorganizirana. No koliko sam primjetila dr. se trudi da naručeni budu i pozvani u naručeno vrijeme.
    Za sada nemam primjedbi za doktoricu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Nova sam ovdje i nadam se uskoro mama htjela bi vam preporučiti dr. Tihanu Mazalin. Radila je u Poliklinici Eljuga, nedavno sam bila tamo na pregledu i saznala da se doktorica seli, u ordinaciju blizu Kvatrića. Zvala sam ju na mob, danas bila na pregledu i oduševila se. Ordinacija je preslatka, osjeti se da ju je ženska ruka uređivala. Inače, ona je vodila trudnoću od dvije moje prijateljice, prema meni je uvijek bila nježna, strpljiva, pristupačna. Namučila sam se da nađem dobrog ginekologa i stvarno ju ne bi mijenjala. Ako nekome treba broj mobitela, 091 2880288.

  11. #11
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    dr. stepanić je hladna do bola, ali sve je korektno napravila. Iako sam je ja na kraju promijenila, jer ne volim takav pristup pacijentu. I gužve su katastrofalne.

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Nisam shvatila jel se ovdje traži samo "socijalna" ginekologinja, ili može i privatnica. Ja sam također jednom bila kod dr. Mazalin, još dok je radila u Eljugi, i svidjela mi se i kao liječnica i kao osoba.

    Od drugih privatnica, možda mogu preporučiti dr. Romanu Dmitrović, iako moram reći da nemam iskustvo, nisam joj nikad bila pacijentica. Prije je radila kod Šimunića u IVF, a sada mislim da otvara vlastitu ordinaciju, navodno negdje u Novom Zagrebu. Mogu se raspitati ako nekoga zanima. Uglavnom, preporučujem je jer sam čula da je jako stručna i temeljita, ne samo za ivf, nego i za druga područja ginekologije.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    2

    Početno

    A kako to da žene za svoj organ traže preporuke kod pregleda dok dečakov organ vuče ko stigne?
    Hvala

    p.s. nisam ginekolog ali mogu da pogledam...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    27

    Početno

    Banjski, ne bih se nikako složila s vama. Vama muškima je puno lakše nego nama ženama, s obzirom na to da na preglede svojih intimnih područja idete svake prestupne godine!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •