Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 109

Tema: dojenje na javnome mjestu?mm okreče očima,kako me nije sram

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno dojenje na javnome mjestu?mm okreče očima,kako me nije sram

    imam jedan problem ubiti ne ja nego mm sa mojim dojenjem na javnome mjestu...da kako me nije sram da kao neka ciganka vadim cicu i hranim djete..a ja poludim na to jer njemu je jako neugodno da nikada to nije vidio..ja stvarno ne vidim ništa loše u tome,pa beba mora papati ..pokušavam mu objasniti da nema ništa ružnog u tome ali eto on tvrdoglav ko mazga..kako vi drage moje ,dali vaši muževi imaju slično mišljenje o tome ili je samo moj takav.??..

  2. #2
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Uh, sigurno ti nije ugodno kad TM preokreće očima. Pokušaj s njim razgovarati o tome, kako se TI zbog toga osjećaš i da ti to ni malo ne pomaže, da ti je potrebna njegova podrška... i da si ponosna što tvoja bebica pije tvoje mlijeko

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    evo ja imam jednog sličnog doma

    vani ne dojim jer meni to ne odgovara, ali zato je jučer do nas došao jedan njegov prijatelj (ustvari, s vremenom već zajednički prijatelj) i ja sam namjeravala podojiti gladno dijete u istoj prostoriji ali par metara od njih, čak ne direktno na vidiku (ni njemu, ni prijatelju). osim toga, imala sam dekoltiranu majicu, dam se kladit da ovaj ne bi ni primijetio. no MM se spremno ustao, došao do mene i onako potiho kroz zube 'jesi normalna? pa odi u spavaću sobu...nećeš valjda pred njim??'

    otišla sam u drugu sobu sa zaključkom da MM još uvijek suviše svojata moje grudi.

  4. #4
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Mene je upravo MM i ohrabrio da dojim vani, da se ne ograničavam.
    Lina, prvo razgovarajte, ako ne pomaže, ako TM ne sluša, ne odustaj, ipak je važnija činjenica da ti dojiš nego ona da je on tvrdoglav kao mazga.
    Koliko je stara bebica? Treba proći neko vrijeme da se naviknete na novonastalu situaciju. Ni meni nisu počeci bili baš ugodni, ali sve je tako brzo prošlo i sad sve funkcionira.
    Postoje diskretni načini dojenja pri kojima se ništa ne vidi, a opet ste i ti i bebica zadovoljne i site :D

    Sretno!

  5. #5
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    MM se privikao, čak se i postavi onako malo zaštitnički (da mu ih tko ne ukrade)

    ma ja ti mislim da su za njega to "njegove žene sise" i nema ih tko gledati ili će mu nos razbiti
    šta ćeš muški, triba ih kadkad i razumiti
    samo ti doji i dalje, nemoj se objašnjavati, priviknuti će se

    100% ti ne bi se složio da se kupaš u toplesu

  6. #6
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Layla prvotno napisa
    Mene je upravo MM i ohrabrio da dojim vani, da se ne ograničavam.
    ovako

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    ma on misli da svi bulje u nas i da nije isto vidjeti nečiji dekolte i kad je cijela cica vani skupa sa bradavicama to je uf...beba ima dva mjeseca i meni stvarno nije neugodno , a i nije me briga dali nekome smeta ili ne?? a to sa toplesom imali smo situaciju prošle godine na bundeku ja i njegovi prijatelji i ja se skinem u toples a on jesi luda oblači se ..a ja ljepo legla i nefermam ga ni pet posto ..sunčala sam se u toplesu prije njega a bome ću i sada..ma ja mu se samo smijem..rtekla sam mu da ću doma na kavu pozvati cure iz roda sa bebama i sve ćemo izvaditi cice i dojit pa nek se privikne ,,,ha ha ..samo se smije i veli ma nebi to napravila..

  8. #8
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    kad dojim vani, meni je lakše ako podignem majicu (nego da vadim sisu preko dekoltea), i onda se sisa ne vidi, a bradavicu uvijek mogu zakloniti rukom
    pokušaj tako , neka se prvo privikne na samo dojenje vani , onda ćeš ostalo lakše

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    ja s njim o tome nemrem razgovarati ..on se drži svojeg ko pijan plota ,a uopče nema nikakve argumente zašto ne dojiti na javnom mjestu osim "pa nisi ciganka" znate kaj??ja DOJIM gdje ja hoču,a on nek se pomiri s tim...ma tako je sladak sa onim pa,pa,pa nebuš valjda sada, tu ..pred svima..a, ja cica van,a ubiti niš se ne vidi i hranim bebicu.

  10. #10
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Podrška je važna u svakom slučaju. Ako si se ti mogla naviknuti na dojenje ( a to vam je najvažnije), naviknut će se i TM.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    nadam se...hvala curke baš ste

  12. #12
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    kad dojim vani, meni je lakše ako podignem majicu (nego da vadim sisu preko dekoltea), i onda se sisa ne vidi, a bradavicu uvijek mogu zakloniti rukom
    pokušaj tako , neka se prvo privikne na samo dojenje vani , onda ćeš ostalo lakše
    upravo tako!

    razgovaraj s njime i objasni mu sta znaci bebi dojenje.
    reci mu neka se proseta kraj tebe dok dojis i neka "baci pogled" i vidi koliko zapravo ne vidi.
    za pocetak izaberite klupicu u parku gdje nema ljudi, pa polako....nadam se da ces uskoro dojiti na sred trga a TM ce ponosno stajati kraj tebe s osmijehom "da, ovo je moja zena"

  13. #13
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    Moj je takav bio u početku, dakle prije gotovo 4 godine, ali danas, kada i treće doji, gori je od mene (a ja doslovno dojim gdje beba zatraži). Primjerice, u nedjelju izlazimo s mise iz crkve, Mateica je već gladna a do doma 20 min; MM hladnokrvno: pa tu ti je klupica ispred crkve, što čekaš, nahrani je ... Inače, kad idemo negdje gdje pretpostavljam da ću dojiti vani, najradije ponesem neku vestu na kopčanje pa se stvarno niš ne vidi. Bude se on navikao, kao što napisaše već cure iznad; samo ono lijepo, nježno, ženski objašnjavaj i brani svoju odluku

  14. #14
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    i meni je ugodnije dojiti ga kod kuće.
    ali, dojim ga svugdje. MM me podržava. sad nam je to najnormalnija stvar
    ne znam kako bih drugačije, bila bih ograničena da se šetam oko zgrade prvih 6 mjeseci.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    108

    Početno

    mom muzu ne smeta, ali niti ja ne vadim cijelu cicu nego sam se ispraksirala da to tak diskretno obavim pa se, zapravo, apsolutno nista ne vidi. evo, neki dan sam bila na kavi s par ljudi i dvoje (svi smo sjedili za istim stolom) je mislilo da uspavljujem malca a ne da dojim.

  16. #16
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ucini to diskretnije nego sto bi mozda, cisto za ljubav muza. al ucini. jer dijete kad je gladno treba jesti.

    sjecam se kad sam prvi put upoznala svog supruga sa mojom prijateljicom, a ona dojila malog i pljus izbacila sisetinu (bila je ogromna), sve se vidjelo i bradavica i sve (tek onda uzela malog) i podojila ga dok je veselo trkeljala s mojim suprugom (nije prestala pricati, nije ni pogledala malca). sad, ako se prica o tom cinu dojenja kao nesto intimnom izmedju majke i djeteta, onda mi se u tom konkretnom slucaju to nije bas tako cinilo, nego vise onako mehanicki.

    nakon prvog soka, mm se smijuljio i ja s njim. rekoh mu kasnije da ce imati traumcice od ovog prizora cijeli zivot

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    njemu bi bilo lakše da vidi i druge mame da doje..ali nikako da vidimo koju..pa ispada da samo ja to radim...ajde mame toliko se hvalite ,a nema vas nigdje...svi van, :D

  18. #18
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    čak se i postavi onako malo zaštitnički (da mu ih tko ne ukrade)
    Tako je i kod nas (čak je rekao par puta da bi trebao naplaćivati to što mi svi gledaju cice )...makar se ja uvijek posjednem na neku klupicu ili odem u auto....ovisi šta mi je bliže

  19. #19
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    MM nije smetalo dojenje na javnim mjestima niti pred prijateljima (dojila sam 2 godine). Osim jednom - kad je došao jedan naš zajednički prijatelj koji je toliko buljio u moju cicu i davao razne dvosmislene komentare, a sam ja sama otišla u sobu. Nakon što je taj frend otišao, MM je poludio, ne na mene, već na frenda - "pas mater njemu, kaj nije skužio da cice služe da dojenje, a ne za rajcanje uspaljenih frajera". Iz usta MM-a koji je u početku bio malo konzervativno orijetiran prema ideji produženog dojenja, to je bilo uhhhhh - lijepo za čuti!

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    netko je to lijepo usporedio sa hranom i pićem kojeg odrasli jedu na javnim mjestima.
    Probaj mu povući paralelu...da recimo njemu netko ne da pojesti burek i opiti sok negdje vani kada je gladan...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    MM je poludio, ne na mene, već na frenda - "pas mater njemu, kaj nije skužio da cice služe da dojenje, a ne za rajcanje uspaljenih frajera".
    ima pravo..cice su prvenstveno stvorene za dojenje ..a sad čemu još služe je definitivno na drugome mjestu.

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Moj je zbilja super. Prošlu subotu bili smo izvan kuće od 10 ujutro do 6 popodne. Ivan je u to vrijeme 4 puta dojio. MM je bio sretan "što nosim mljekaru sa sobom jer bi inače morala po svakavim birtijama tražiti toplu vodu i mućkati one praške". Ali, ja sam pritom dosta diskretna - parkirani auto, klupica u parku i sl.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vg
    Postovi
    194

    Početno

    meni puno znači njegova podrška. jednom smo bile same vani na kavi, a ona se nije mogla ničime umiriti. ništa mi nije pomoglo kao njegov sms podrške u tom trenutku

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    507

    Početno

    Ne znam kak se uopće može funkcionirati s malom bebom bez dojenja vani. Onda uopće nikud ni ne možeš otići kad je bebica svaki čas gladna. Ja sam uvijek dojila kad je beba bila gladna i vani i u gostima i doma u istoj prostoriji kad su nam došli gosti. Moram priznati da mi je blo malo bed u početku dojiti pred prijateljima MM jer su oni sve bez djece, čak i bez cure pa znam da im je to neobično. Ali i prek toga sam nekak prešla. Budući da nisu prestali dolaziti znači da im se nije gadilo ili da nisu mislili da sam neka čudakinja.

    Jučer smo baš bili u svatovima i bila je jedna bebica od mjesec dana koja je stalno sisala. Definitivno su mama i beba bili zapaženi, ali svi su komentirali kak je bebica slatka i kak ju je lijepo vidjeti kak papa i nitko nije komentirao mamine sise. A dojila je za stolom s ostalim gostima. I meni je to super. Zašto bi sad ona prosjedila pola vremena negdje u drugoj sobi zbog toga što beba papa.

  25. #25
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    ajme...jesam za razgovor i objašnjavanje...al, mislim da bi prvo prekipila a mi MM prigovara dojenje vanka il u kući kad je netko ...
    naravno, kad bi se smirila ond bi krenula objašnjavat.... moj je ustavri OK... i njega zaboli..... glavno da je beban dobro.... naravno, ni on ko i ja ne bi da sad baš po minute držim sisu vani, pa onda uzimam klinca.... on mi pomogne da se skjestimo i to je tol.... zna prebacit tetru prek nas ak mi paše i adio....
    jednom, moj tata, MM, klinjo, ja...druga država, kafić...mali oće... ja lipo iza tatinih leđa i ajmo... iako nismo bili vele zaklonjeni... inače me je bilo frka kak ped tatom...al sam mu onda rekla znaš i sam kak je i kak ide...i gotovo... svi sretni

  26. #26
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj LiNa ČoKoLiNa prvotno napisa
    nije isto vidjeti nečiji dekolte i kad je cijela cica vani skupa sa bradavicama
    istina, najčešće je puno gore vidjeti dekolte.
    jerbo, ako beba doji, od njezine glave se ne vidi ni prsni koš, cica još manje... a bradavica... samo ako je onaj koji gleda Superman i vidi kroz sve materijale, osim olova.
    Čokolina, ne daj se zbuniti , a ako muž stvarno ima primjedbe, demonstriraj mu kod kuće kako je cica u "dojećem stavu" potpuno nevidljiva: najčešće izgleda kao da je mama privila uspavanu bebu na grudi.
    obučene grudi!


  27. #27
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Moji i muž i tata su sasvim ok s dojenjem u javnosti. Doduše nastojim biti diskretna - danas smo bili na kavi s tatinim frendovima (ljudi od 70-tak godina) i pred njima ipak nisam htjela dojiti, otišla sam u prazan dio kafića. Ali inače imam dojam da se oni manje srame nego ja.
    Usput, neki dan je došao muž doma i kaže da je u šoping centru vidio ženu kako doji i da ga je podsjetila na mene 8)

    LiNa ČoKoLiNa nadam se da će se tvoj muž uskoro naviknuti i da će mu prestati biti neugodno.

  28. #28
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    meni je za odvalit kad se ekipa naviri, ono, "joj andelcic, jel spava", i onda ups pa ona papa :vrisssssst:
    mada nakon toga obicno ide "samo ti papaj"
    i bolje im je

  29. #29
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    demonstriraj mu kod kuće kako je cica u "dojećem stavu" potpuno nevidljiva: najčešće izgleda kao da je mama privila uspavanu bebu na grudi.
    tovcno tako.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    grad baroka i cvijeća
    Postovi
    337

    Početno

    možemo u parku, na klupici, u jarku... NEMA VEZE!

  31. #31
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa
    meni je za odvalit kad se ekipa naviri, ono, "joj andelcic, jel spava", i onda ups pa ona papa :vrisssssst:
    mada nakon toga obicno ide "samo ti papaj"
    i bolje im je
    isto mi se često dogodi..

  32. #32
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    sljedeći put kad bude jeo ili pio bilo šta u javnosti pitaj ga kako ga nije stid
    nek ode negdje na wc pa nek jede sendvič

    oprosti na grubosti
    ali nemam razumjevanja za njega

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    kopno i more skupa...
    Postovi
    94

    Početno

    Moram priznati, da sa dojenjem na javnom mjestu, nisam nikad imala problema. Moja Lana(uskoro 28mj) zna još kad idemo u grad, kad si želi malo odmoriti, ili papati sama podigne majcu,uzme koliko treba i to je to.Jednom je nekako visoko podigla majcu bile smo u kafiću sa prijateljicom i njenim malenim, da se konobar skoro spotaknul i opal , jer nije gledal, kam je trebao, neg u nas. Ali meni to smješno ,dok je Lanči samo pogledala, i nastavila dalje.,cikati, a kada je prišao do stola i pitao:hoćemo još jednu šalicu mlijeka, Lana mu je rekla kavu molim .Mi smo odvalile od smjeha, dok je on zbunjeno stajao i gledao, na kraju je otišao, i vratio se sa kavom . SORIY MALO SAM SKRENULA SA TEME..a DA što se tiče MM on me apsolutno podržava u tome, i kad bi se dogodilo da mi netko nešto kaže, čuo bi ga. Prema tome, samo naprijed, a sa SM probaj nekako razgovarati i objasniti mu..ili neka pročita odgovore ovdje.

  34. #34
    Candy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    260

    Početno

    Moj mužić je prvi put reagirao kao pravi neandertalac. Moja žena-moje sise. Dijete mi je ostalo gladno jer ja od šoka nisam znala šta bi. Nakon toga je shvatio da su to Nikine sise i da ima pravo na njih kad god i koliko god želi. Dojim bilo gdje, u kafiću, na plaži, na klupici, u autu, a meni osobno najteže je bilo dojiti pred mojim tatom, koji mi je rekao da je dojenje prirodno i da se nikad ne sramim podojiti svoje dijete.
    Uglavnom, dojim diskretno, i pelenom pokrijem Niki glavicu jer smo sad ušli u fazu da previše zvjera okolo. Držim ti fige, moj adut je bio-pa ne želiš valjda izgladnjivati sina? Koji će tata reći da?

  35. #35
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    samo polako i strpljivo, vjerojatno mu treba vremena i da se on navikne na to.

    MM uvijek rađe želi da malu nahranim, pa da se i ona smiri ili zaspi nego da cendra i bude nervozna...
    ne smeta mu što je to praktički svugdje...

  36. #36
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa
    što nosim mljekaru sa sobom.

  37. #37
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Čokolina - probaj si nabaviti majice za dojenje - one imaju takav strateški dobro smješten prorez da se ne vidi ni gol trbuh ni dekolte.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj ira.iray prvotno napisa
    Moram priznati, da sa dojenjem na javnom mjestu, nisam nikad imala problema. Moja Lana(uskoro 28mj) zna još kad idemo u grad, kad si želi malo odmoriti, ili papati sama podigne majcu,uzme koliko treba i to je to.Jednom je nekako visoko podigla majcu bile smo u kafiću sa prijateljicom i njenim malenim, da se konobar skoro spotaknul i opal , jer nije gledal, kam je trebao, neg u nas. Ali meni to smješno ,dok je Lanči samo pogledala, i nastavila dalje.,cikati, a kada je prišao do stola i pitao:hoćemo još jednu šalicu mlijeka, Lana mu je rekla kavu molim .Mi smo odvalile od smjeha, dok je on zbunjeno stajao i gledao, na kraju je otišao, i vratio se sa kavom . SORIY MALO SAM SKRENULA SA TEME..a DA što se tiče MM on me apsolutno podržava u tome, i kad bi se dogodilo da mi netko nešto kaže, čuo bi ga. Prema tome, samo naprijed, a sa SM probaj nekako razgovarati i objasniti mu..ili neka pročita odgovore ovdje.

  39. #39
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    MM-u je to sasvim normalno i čak kad sam se u početku ja dvoumila bili mu dala ili ne on je bio taj koji je reko da kaj glumim da dam djetetu jesti . I tako ti je to nama normalno, doduše više ne dojimo, ali uskoro stiže nova beba i sve ispočetka :D .

  40. #40

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vg
    Postovi
    194

    Početno

    LiNa, ima li kakvih pomaka na bolje?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Inka prvotno napisa
    LiNa, ima li kakvih pomaka na bolje?
    mislim da je odustao od toga da me više neće čudno gledati niti okretati očima jer nemre protiv mene imam previše razloga zašto dojiti na javnome mjestu ,a on nema ni jedan ozbiljan zašto ne dojiti.. a tako ti mi imamo različita mišljenja al smo si svejedno najbolji ..pa više o tome ne raspravljamo..

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    29

    Početno

    I mi često sikimo u javnosti (na klupi u parku, igralištu, u kafiću vani ili unutra, u autu na parkiralištu... uglavnom gdje god se zateknemo kad mali sisavac ogladni), ali niti se razbacujemo naokolo sisama, niti se posebno skrivamo. Nađemo neku zlatnu sredinu. Mislim, ako je nekom neugodno, ne mora gledati. U slučaju nazočnosti muških gostiju, baš eto odemo u drugu sobu mi ili oni.
    Ma kad sam bila cura, priznam bilo mi je čudno to dojenje u javnosti. I sama sam mislila: kak joj nije neugodno. Danas je moj mentalni sklop malo puno drugačiji . Sve u svemu jako mi je drago što je dojenje danas IN :D

  43. #43
    drndalica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    455

    Početno

    ...proći će ga, vidjet ćeš. Neke stavri su stvar navike odn. nenavike. Previše često se vidi boca u ustima a cica prerijetko. Ljudi nisu jednostavno navikli na taj prizor. Svi moji ukućani su vremenom otupili, ne pridodaje se neka posebna pažnja niti izdajalici, niti cici... Ako budeš uporna dočekati ćeš i akrobatsko dojenje - što li će tek reći na to

  44. #44
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Imaš pravo: moji svi otkidaju kada vide Gaba kako vrtiguzi!

  45. #45
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Daj mu vremena ali ustraj u svojoj odluci. Mi dojimo vani, no na skrivenom mjestu, park, plaža ili auto. Bebicu se može "instalirati" bez da se flasha okolnom svijetu, no meni je ipak ugodnije nekakvu intimu zadržati, uživati bez tuđih pogleda u tom lijepom činu!! A osim toga, baš me briga što MM veli na to, to je isključivo Tiina i moja stvar.

  46. #46
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    održi mužu predavanje iz biologije i reci mu da je rasist kad te stalno uspoređuje s cigankom (s negativnim prizvukom). ja stvarno ne kužim kaj ljudi tolko pate na cice. po toj logici bi žene trebale furat i isključivo zatvorene cipele jerbo ne bi vjerovali koliki se broj muškaraca nenormalno pali na stopala. ma u ronilačim odijelima bi trebale hodat sve.

    dojim di stignem. ak je netko tolko retardiran pa mu smeta što dijete dobiva ono što mu prirodno pripada, sam nek mi baca otrovne komentare, rado ću ih saslušat i krepat od smijeha. no, još mi nitko nije došo pametovat, dosad su reakcije bile isključivo pozitivne.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    [quote="plashljivo_pile"]održi mužu predavanje iz biologije i reci mu da je rasist kad te stalno uspoređuje s cigankom]
    ma joj neda mi se više ja se raspištoljim na njega ,a on se samo smije i kaže "Opusti se"....mislim da me zaje..ja se sva uzrujam ,a on flegma ...ja po svome i dalje ,zadnji put kad sam izvadila cicu u restaču na dolcu sam je reko daj stavi pelenu bar prek sebe..a meni smješno zove konobara da naplati ,a konobaru bed doći zato kaj ja dojim nezna kam bi pogledao...ma meni je sad to urnebesno zabavno

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    a da ti mozda muz kao sljedece predlozi da pokrijes i kosu maramom, pa se u sljedecoj fazi obuci preduge mantile, onak do cipela da ti se slucajno ne vide noge? pa kao korak dalje pokrij i lice, i preko ociju stavi onak gustu zavjesu kak to traze talibani?

    ja nemam pojma di sve nismo dojili, kolike sam kilometre prehodala sa malim na rukama dok je cicao. ja jednostavno nisam imala vremena sjesti i dojiti nego sam sto put morala stici bez obzira na to sto je mali taj tren gladan i onda smo dojili u hodu

    jedini period kad smo dojili po garderobama za isprobavanje obleke je bilo kad je mali dosao u fazu da otkriva svijet oko sebe pa se vrtio ko sasav sa bradavicom u ustima, tad sam zbog njega morala ici u neki mirni kut i dojiti tamo

  49. #49
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    evo prijavljujem javno dojenje zmaja i njenog klinca u zoo maksimir... bez skrivanja, nosajući dojili, gledali životinjice!!! ajmo, kamenovanje

  50. #50
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    evo prijavljujem javno dojenje zmaja i njenog klinca u zoo maksimir... bez skrivanja, nosajući dojili, gledali životinjice!!! ajmo, kamenovanje
    A da te samo špricnemo mlijekom kao iz onih pištoljčića na vodu?

    Meni je svečenik u crkvi nakon krštenja rek'o" pa daj tom čovjeku jesti!"
    i mi se fino nacicali.Ne u sakristiji,baš u crkvi.Pa kome je smetalo,mog'o se križat

    MM,ni meni nikad nije bilo bad izvadit sisu(a od onih sam što su se presvlačile u wc nakon TZK )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •