Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 115

Tema: Frizer za djecu

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Iz dosadašnjih postova mogu zaključiti: ako imate dijete bujne, guste i kovrčave kose, ne vodite ga na šišanje u Tončeka i Točkicu jer ćete ostati razočarani

  2. #52
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Iz dosadašnjih postova mogu zaključiti: ako imate dijete bujne, guste i kovrčave kose, ne vodite ga na šišanje u Tončeka i Točkicu jer ćete ostati razočarani
    aaaahaaaaa , ja sam još uvijek deprimirana (sreća pa mu kosa brzo raste).
    ali dragi moji, da ste vidjeli što je ta frizerka napravila i vi bi plakali...

  3. #53
    Leina mama avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    550

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Iz dosadašnjih postova mogu zaključiti: ako imate dijete bujne, guste i kovrčave kose, ne vodite ga na šišanje u Tončeka i Točkicu jer ćete ostati razočarani
    aaaahaaaaa , ja sam još uvijek deprimirana (sreća pa mu kosa brzo raste).
    ali dragi moji, da ste vidjeli što je ta frizerka napravila i vi bi plakali...
    De stavi koju sliku pa da plačemo s tobom

  4. #54
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    meni ne pada na pamet vodit malu frizeru, to će kad krene u školu
    doduše, zasad imamo potrebu samo šiške potkraćivat, al ak sam sebi samoj mogla godinama radit raznorazna čuda po glavi... ovo mi nije problem. sad sam joj malo nahero ošišala šiške, one ravne su mi predosadne. da bojanje kose ne šteti klincima već bi imala ružičaste i zelene pramenove

  5. #55
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi bili jucer u boom boomu po 1x u zivotu na sisanju!
    proslo je super!! strpljiva teta frizerka sa puno igracaka, gumica, spangica i ostalih cudesa za odvracanje paznje, i rezultat: krasna frizurica u samo 10min za 40kn!!!! :D

  6. #56
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Jutros smo se ošišali u boom boom-u (teta Ivana)!
    Predivna frizurica, baš za curicu!
    Prezadovoljna sam, hvala kaj ste nas uputili k njima!

  7. #57
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Možda ima koji dobar frizer u zapadnom dijelu Zg-a?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Kasina
    Postovi
    17

    Početno

    Moj sin OBOZAVA autice i sve sto je na kotacima, pa smo ga za prvo pravo sisanje odveli u Kaufland u Dubravi jer tam imaju frizerski salon sa stolicom-auticem. Ivan je uzivao u auticu, tako da ga je (spretna) frizerka brzo i lijepo osisala (iako ju je malo nezgodno pogledao kad mu se priblizila usima).
    Prije toga sam ga ja dvaputa sisnula doma, jednom dok je spavao - prvo jednu stranu, onda sam ga okrenula na bok, pa osisala tu.

  9. #59
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Mi smo tako dobro ošišani da je baka komentirala da bi i ona kod te frizerke na šišanje.
    Savršena ženska frizurica, a opet kratko, lijepo stepenasto ošišana kosica i prorijeđena da bubi nije vruće preko ljeta.
    Prezadovoljna sam.
    Stavit ću fotku.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Kasina
    Postovi
    17

    Početno

    Mi smo jucer ponovno isli na sisanje i to u isti frizeraj (onaj u Kauflandu). Medjutim, ovaj put bas i nije bilo bajno. Ali bar ga je zenska uspjela osisati, sad izgleda bas ko pravi decko.

  11. #61
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Možda ima koji dobar frizer u zapadnom dijelu Zg-a?
    Mi smo se prije par dana šišali prvi put kod pravog frizera. Bili smo kod jedne dobre tete šišalice na Ozaljskoj i jako smo zadovoljni. Sad izgledamo kao pravi mali momčić. Nema više neurednih loknica. :D

  12. #62
    STRUDLIC

    Početno Re: Frizer za djecu

    Citiraj iki prvotno napisa
    Da li znate gdje sve ima frizer za djecu?
    I kako ste sa kojim zadovoljni.
    mi smo se šišali već sa 5 mjeseci. danas imamo irokezu. vodim ga na šišanje u salon od frendice. tamo je jedino miran, probala sam drugdje ali 0 bodova.
    za kojih mj dana ću ja skinut ekstenzije, i ošišat se do brade, a njega ću isto na kratko malo za promjenu.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    također smo bili nedavno u boom boomu - prezadovoljni! kako nas M. ima duzu kovrcavu kosu, a nismo ga htjeli osisat na cetkicu, zamolila sam frizerku da ga malo skrati i oblikuje jer ja to doma sama sigurno ne bi mogla. Zapravo, nisam uopce bila sigurna da ce on tamo htjet bit ili pustit da mu netko prcka po glavi, ali za divno cudo, mirovao je cijelo vrijeme (sjedeci meni u krilu), igrao se sa igrackicama koje mu je teta dala i kao rezultat - super frizurica! Takodjer sam zamolila da ako moze da mu jne pere kosu tusem (jer za pranje doma imamo cijelu posebnu ceremoniju)pa ga je samo nastrcala sa vodom. Super neka teta!

  14. #64
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    A radi li koji od tih salona i subotom popodne ili nedjeljom?

  15. #65
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj dutka_lutka prvotno napisa
    A radi li koji od tih salona i subotom popodne ili nedjeljom?
    Nazovi pa pitaj 01 4650 594-boom boom, kvatrić.
    Al mislim da ne.

    Btw. jučer smo se treći put šišali u boom boomu i opet kroz igru, zabavljanje od strane tete frizerke sve je prošlo veselo i bez suza!!!

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Podižem, planiram odvesti Kaleba na šišanje, vidim da su svi zadovoljni salonom Boom Boom - mene zanima imaju li oni tamo kapaciteta napraviti koliko-toliko ok frizuru dvogodišnjaku koji će najvjerojatnije vrištati, trgati se, mlatarati rukama i nogama...

    I nadam se da ne peru kosu prije? To ne bismo preživjeli.

  17. #67
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Kak je dobro kad dijete na spavanju ošišate a ono nema pojma i ni glasa ne ispusti
    Dok je kod pranja kose več druga priča
    Danas smo se več 4.x morali ošišat u svega skoro 14mj. pa mislim, da smo to morali u salonu obavljat valjda bi mu špangice radije stavljala
    A da si pozovete u vrijeme kada vam dijeca spavaju doma frizerku

  18. #68
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    mi se šišali kod "obične" frizerke kojoj MM i ja idemo...

    prvo je gledao tatu kako se šiša..onda je sjeo meni u krilo teta mu stavila onaj plašt i ošišala za 5 min..a on ni da bi mrdnuoo..a ja se pripremlia na jurcanje i lov po salonu...

  19. #69
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    prvi put smo ga šišali isto u salonu (imao je 6 mj) ...zaspao na ciki i teta ga sredila za minutu..al sad je to nemoguća misija jer ne spava ako mu je zanimljivo imalo...

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ma nama je šišanje bilo pis of kejk do nekih 15 mjeseci... Do godinu i pol smo čak i prali kosu bez beda. Zadnjih par mjeseci je frka. Htjela sam mu pustiti kosicu, lijepa je i gusta, ali odustala sam iz dva razloga: prvi i osnovni je što mu se iza radi nevjerojatno "gnijezdo", sva mu je kosa spetljana, skoro da ima dreadlockse... A drugi je to što je mrzi prati i sušiti.

  21. #71
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Podižem, planiram odvesti Kaleba na šišanje, vidim da su svi zadovoljni salonom Boom Boom - mene zanima imaju li oni tamo kapaciteta napraviti koliko-toliko ok frizuru dvogodišnjaku koji će najvjerojatnije vrištati, trgati se, mlatarati rukama i nogama...

    I nadam se da ne peru kosu prije? To ne bismo preživjeli.
    kosu ne peru nigdje maloj djeci, ako da se za to ne trebaš brinuti...
    ja F šišam u Petitu i zadovoljna sam. do zadnji put je on bio meni na rukama tih 20ak min koliko ga je teta šišala, na tv-u hopla (donijeli smo svoj crtić jer je do nedavno samo to htio gledat), i bilo je ok...
    istina, oboje zasuti dlakama (nije dozvolio staviti ogrtač) pa je poživčanio do kuće, ali ... tek zadnja dva puta dozvoljava ogrtač i nakon šišanja možemo i u parkić, a ne drito pod tuš...

    možda te Kaleb iznenadi reakcijom... u Petitu imaju stolicu-autić, F ju obožava...

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Gdje je Petit? Ovaj Boom Boom je Kvatrić, to mi je relativno odgovara.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Ni nama u Boom B.-u nisu prali kosu (to nam je bio preduvjet ), jedva doma preživi pranje a kamoli da ga netko nepoznat zalije vodom.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    luna, imala sam i ja slicno dijete, koje jos uvijek ne voli sisanje. jedino u boom-boomu dolazi u obzir. mozda bi bilo korisno da podjes s nekim u drustvu, pa da se taj osisa prvi, ili da budes spremna prvi put otici samo na upoznavanje. tako smo mi, prvi put je isao samo kao pratnja bratu.
    a drugi put se poslije ulaska prvo igrao, sve istrazio, pa kakao pa tek onda pristao sjesti meni u krilo dok mu je stricek (tad je bio stricek) stavio crtic. i bez trganja i otimanja i problema se osisao super.

  25. #75
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    luna, neće mu prati kosu, samo pošpricati. imaju igračke i slikovnice, imaju tv, raznorazne četke i bočice s gelovima a kroz izlog imaš pogled na semafor - mi smo u toj dobi šišanje provodili brojeći kamione i bagere. i može ti sjediti na krilu.

    najbolje od svega - imaju lizalice 8) i to je najveća moguća motivacija za odlazak frizeru.

    ne znam za djecu koja se opiru jer je andrej otpočetka jako strpljiv a otkad je veći baš voli ići svojim tetama na šišanje, ali nešto od nabrojanog će valjda zbuniti kaleba dovoljno dugo da ga uspiju šišnuti.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Koliko je bio star?
    Kaleb je tek napunio 2 godine i nije baš pretjerano razuman po takvim pitanjima. Kad nešto neće, možeš mu pripremati teren sto godina, neće htjeti i dalje. Zlato mamino. A prostora za manevre baš i nemamo jer mu je kosa iza stvarno u alarmantnom stanju.

    Niš...Ako danas ne bude prolom oblaka, odosmo u Boom Boom. Gdje je to točno na Kvatriću (npr. u odnosu na NaMu - nemojte mi one fore "južno, sjeverno od xy", jer ja to ništa ne kužim. )? Molim zdravoseljački opis ("Siđeš na stanici iz smjera centra, vidiš veliku bijelu kuću, iza nje skulpturu mladog vepra i pored vepra je Kvatrić 24a, drugi kat". Tak nekaj).

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Lizalice ne jede, nikad mu to nisam nudila, a kad mu je ponudila teta s kioska neki dan, zgroženo joj je vratio tu lizalicu ne probavši je.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Koliko je bio star?
    Ovo sam pitala ivanu.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    od placa kad se okrenes prema parku, vidjet ces ducan s autodijelovima za japanske aute - (ako ti sto treba, navrati, tip koji tamo radi je zadivljujuce informiran )
    pa gledaj jos desno i vidjet ces zgradu koja je jednom stranom okrenuta na subicevu. to je zgrada koju trebas. ako dobro vidis, vec ces na njoj ugledati natpis boom boom. smjesten je pokraj birca nekog, gotovo na samom uglu te zgrade.

  30. #80
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ne sjećam se, prvi put smo išli s nekih godinu i pol (?) jer su moji pokušaji šišanja postali tragikomični. idemo otprilike svaka tri mjeseca pa mu je to postala navika.

    ako ideš popodne, nazovi prije jer zna biti gužva.

    a upute: siđeš s tramvaja stanicu nakon kvatrića, kod placa i INE. prijeđeš cestu kao da ćeš na plac, suprotno od INE. prođeš frizeraj za odrasle, prije birca ugledaš boom. ne može biti jednostavnije.

    imate tamo i parkić za igranje prije ili poslije.

    ma preživjet ćete!

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    tako nekako, oko 2 godine. mozda mozes najprije u park, pa onda laganini u setnji svratiti u salon. ne trebas ga mozda pripremati. ali kazem ti, najbolje u drustvu.

    ne znam ima li on kakvu fiksaciju, ako npr voli lampe koje je volio, da ga iznenadis kakvom lampom kad udjete, pa se on raspameti, i dok dodje k sebi, vec je osisan....

  32. #82
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    vidim da smo ivana i ja u simultanki

    ponesi neki drugi poklončić na koji će nasjesti. andreju je ta lizalica pojam 8) , valjda zato jer je samo tamo dobije. kad je bio manji ne bi je ni liznuo više od 2-3 puta, samo je bilo važno da je dobije.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    a upute: siđeš s tramvaja stanicu nakon kvatrića, kod placa i INE.
    Ok, sad sam zbunjena. Ja sam brijala da idem po Vlaškoj, ti si mislila s one druge strane, ako idem 13-icom?

  34. #84
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sa kvatrića uđeš u šubićevu, ideš do placa i inine zgrade i nema šanse da ti promakne.

  35. #85
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Koliko je bio star?
    Kaleb je tek napunio 2 godine i nije baš pretjerano razuman po takvim pitanjima. Kad nešto neće, možeš mu pripremati teren sto godina, neće htjeti i dalje. Zlato mamino. A prostora za manevre baš i nemamo jer mu je kosa iza stvarno u alarmantnom stanju.

    Niš...Ako danas ne bude prolom oblaka, odosmo u Boom Boom. Gdje je to točno na Kvatriću (npr. u odnosu na NaMu - nemojte mi one fore "južno, sjeverno od xy", jer ja to ništa ne kužim. )? Molim zdravoseljački opis ("Siđeš na stanici iz smjera centra, vidiš veliku bijelu kuću, iza nje skulpturu mladog vepra i pored vepra je Kvatrić 24a, drugi kat". Tak nekaj).
    F je imao 14 mj kad je prvi put bio.
    Petito ti je u Sigetu, kod Baschiere, pa ti baš i nije usput...

    sretno, javi kako je bilo

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Eto, naručeni smo u 14 h u Boom Boom. Jadno moje dijete, pojma nema što ga čeka, sad se veseli što ćemo se voziti vlakom.

  37. #87
    Annar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    264

    Početno

    Meni je Boom boom bio prije super, ali zadnje je šišanje bilo katastrofa, pa smo zbrisale u Petito - super ju je ošišala. Izgleda da se u BB često mijenjaju frizerke, N je išla svakih par mjeseci i uvijek je bila druga ekipa.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Evo nas doma, imali smo štrapacirung cijeli dan.

    Posjet Boom Boomu započeo je idilično - svidjeli su mu se kolutovi, autići... Opustio se, raskomotio, počeo družiti s vrlo simpatičnom tetom i sve je išlo kao po špagici. Sjeli smo na stolicu za šišanje, bez frke je pristao na plašt (imao je neke fora slikice po sebi), teta je pustila crtić i šišanje je započelo. Par puta joj je pokušao maknuti ruku, ali onda je druga teta počela paliti neke male lampe i time ga skroz pridobila. Sve je bilo kao u bajci, preidealno da bi bilo istinito...

    A onda je upalila mašinicu. :shock:

    Što da vam kažem, bilo je otprilike kao vađenje krvi u bolnici. Očajničko deranje, trganje, urlanje... Možda sam ja nemajka, ali stvarno nisam htjela prekinuti šišanje u toj fazi pa sam joj rekla da ga brzo odere iza i oko ušiju. Na kraju je imao usta puna dlaka, bio je sav zabalavljen, ja sam bila sva u dlakama, ma horror.

    Njima svaka čast - žena ni na tren nije izgubila živce (ili barem nije pokazala ako jest), frizura je super (još u takvim uvjetima, skidam kapu), da nije bilo mašinice ostalo bi i njemu u dobrom sjećanju. Sve u svemu, preporučujem ih i ja, mislim da ne mogu biti idealniji uvjeti, samo što je Kaleb priča za sebe.

    Hvala na preporuci.

  39. #89
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    malom hrabrom dječarcu...
    mašinica je i nama problem, zato smo uvijek malo duže kose oko ušiju, koliko sa škarama uspije

  40. #90
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ajoj, kaleb, sunce malo...

    drugi put pokušajte škarama, jest da dulje traje ali je diskretnije.

  41. #91
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nika ima 2,5 god i vec je bila 3-4x u boom boom-u na sisanju!! :D

  42. #92
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pazite, navući će vam se djeca na te dječje salone

    Lea neće čuti da bi se ošišala kod moje frizerke, hoće isključivo kod svoje u Tonček i Točkicu, jer tamo gleda (uvijek isti) crtić.

  43. #93
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Mene je prošli tjedan u Tončeku iznenadila cijena. Zadnji put je bilo 20kn a sad 50kn

    Ipak malo previše...

  44. #94
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ja Gitu vodim svojoj frizerki. Prezadovoljna sam, a najvažnije mi je što je jako brza pa se G ne stigne unervoziti.

  45. #95
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj gitulja prvotno napisa
    ja Gitu vodim svojoj frizerki. Prezadovoljna sam, a najvažnije mi je što je jako brza pa se G ne stigne unervoziti.
    Tako je vodim i mog M. kod svoje frizerke. Obožava ju, super ga ošiša, a i za njega je besplatno jer je mama redovna mušterija.

  46. #96
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Ja jos sina unakazavam sama. Kad kazem da cu ga sisati, citava rodbina se smrkne i odmah traze slike (ne)djela. Ali pred ljeto cu ga voditi frizeru da popravi to sto je majka mjesecima brljavila. Znate li frizera za djecu u Splitu ili ce morati kod moje frizerke?

  47. #97
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa
    Mene je prošli tjedan u Tončeku iznenadila cijena. Zadnji put je bilo 20kn a sad 50kn

    Ipak malo previše...
    Ma da :shock: mi oduvijek plaćamo 60 kuna!

    Čak smo Lei rekli da ćemo joj nešto kupiti za razliku između cijene u Tonček i Točkica i kod moje frizerke (30 kuna) ali nije htjela!

  48. #98
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Mima mi imamo jako malo kose, ja to ne bih ni nazvala šišanjem, pa možda zato "povlaštena" cijena. Slijedeći put ću proučiti cjenik.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb- Vinkovci
    Postovi
    136

    Početno

    Luna Rocco kolko ste platili šišanje? I jel se mora puno ranije naručiti?

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj mimazg prvotno napisa
    Luna Rocco kolko ste platili šišanje? I jel se mora puno ranije naručiti?
    40 kn, zvala sam ih oko 11 i naručila se za 14 h bez problema.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •