Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 115 od 115

Tema: Frizer za djecu

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb- Vinkovci
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Citiraj mimazg prvotno napisa
    Luna Rocco kolko ste platili šišanje? I jel se mora puno ranije naručiti?
    40 kn, zvala sam ih oko 11 i naručila se za 14 h bez problema.
    Fala

  2. #102
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Luna,

    i moja Lana je na prvom šišanju htjela odustati na pola.
    A imala je tad dugu kosu do pola leđa, a žena ju je taman ošišala do pola .
    Ni ja nisam dala da sad stane sa šišanjem pa je žena uspjela. Uz njene suze, of kors.
    Ali kod nas nije bilo mašinice.
    Poznavajući moju djevojčicu koja je donedavno bježala na svaki zvuk usisavača ili miksera (pa ni ne pečem kolače ), bilo bi isto kao i kod Kaleba.

    Odtada šišamo samo šiške. Nekad frizerka, ali kojiput i ja- to uopće nije jednostavno. Pogotovo sa škarama iz morning glory.

  3. #103
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Moj se boji svih aparata (usisavac, sokovnik, fen) tako da ne vjerujem da ce htjeti masinicu blizu. A skarama ne da ni blizu, do sada sam mu uspjela jednom odrezati siske i to dok je spavao

  4. #104
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    G se prestala bojati fena nakon posjeta frizeru. Ja sam strahovala kako će proći šišanje uz sve te fenove i mašinice, ali nije bilo nikakvih problema. Sada bi samo sušila kosu. Ali boji se pranja

  5. #105
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Namjeravala sam Lovru osisati kod frizjera, ali ipak sam na kraju odustala - ne bih zeljela da napravi skandal upola sisanja. Za sada sisam ga za vrijeme kupanja

  6. #106
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Ja sam jucer bila frizerka , prvo sam hodala za njim i sisala ga, a onda sam ga stavila u stolicu za hranjenje, dala mu one okrugle rizine pahuljice da se igra i osisala. Bas sam zadovoljna kako je ispalo :D , ali on ima rijetku kosu pa ako i ima gresaka ne vide se.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    110

    Početno

    Pula
    Frizerska radnja kod bivšeg "Mađara"
    Jedna prava frizerka s imenom Svijetlana

    Mala zna s djecom

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno Tonček i Točkica

    Mi idemo već godinu dana u salon Tonček i Točkica kod trešnjevačkog placa i jako smo zadovoljni. Tete imaju strpljenja, ima nešto igračaka, puštaju crtiće, a najvažnije da na kraju ako žele dobiju šljokice, to je veliko veselje. Jedino kaj košta 60 kn, ali nije mi žao. Ide s velikim veseljem i ima jako lijepu frizuru, zovu je Snjeguljica.

  9. #109
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mi idemo već godinu dana u salon Tonček i Točkica kod trešnjevačkog placa i jako smo zadovoljni. Tete imaju strpljenja, ima nešto igračaka, puštaju crtiće, a najvažnije da na kraju ako žele dobiju šljokice, to je veliko veselje. Jedino kaj košta 60 kn, ali nije mi žao.
    Potpisujem sve. Najveća je tuga kad se nakon šišanja i šljokica mora jedan dan i oprati kosa pa šljokica više nema.

    Ja sam mojoj curi prije nekih dva mjeseca tako iznakazila šiške, izgledalo je užasno. A ona je čak i bila mirna dok sam joj ih skraćivala.
    Od tada ni ne pomišljam da ih sama šišam i imam puno veći respekt prema frizerskom poslu.

  10. #110
    berlinka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    534

    Početno

    Mi smo se dva puta šišali u boom boomu. Prvi put jedva je imala kose, bez forme, a teta ju je preslatko ošišala, bila sam oduševljena. Drugi put je bila neka druga teta koja je jedva znala škare držati u rukama. Iako bi trebalo biti lakše jer je kose već bilo puno više, a i neka forma od ranije, ta teta je bila totalno razočaranje. Bolje bih ju ja ošišala, a ne bih morala proći svu tu proceduru oko naručivanja, spremanja, vožnje i parkiranja... Friziranje nam se trenutačno svodi na moje povremeno potkraćivanje šiški.

  11. #111
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi bili prije 2-3 dana u boomu!!
    frizura je ok, al je teta frizerka bila jaaaaaako prehladjena (MM&ja nismo imali petlje reci joj da bi zbog njene prehlade ipak svratili na sisanje neki drugi dan) i evo pikica je naravno pokupila prehladu!!

  12. #112
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    mi se šišamo (i V i ja) u salonu Simple u Mercatoru u Vukovarskoj
    dječje šišanje 49 kuna, ja zadovoljna i V jako voli ići
    nije dječji salon, ali imaju visoku stolicu za klince, pregaču na neke psiće
    i isto je poslije pospreja sa šljokicama
    prije smo išli u Petito u Siget, isto nisu loši, ali mi je daleko

  13. #113
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    a70v, da li se treba narucivati?

  14. #114
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa
    a70v, da li se treba narucivati?
    da, pogotovo ako hoćeš kod određene frizerke
    mi se šišamo kod šefice, Ane, preporučam
    (2 su Ane, ni druga nije loša, ali ako hoćeš kod "naše" onda naglasi kod šefice)
    šišali smo se i kod Marijete i Martine, uvijek je bilo OK, ali sad smo se naučili na Anu
    može se zalomiti, pogotovo u neko divlje doba oko 13, 15h kad nema nikog da bi te odmah uzeli, ali bolje se je naručiti

    OT, dugo se kod njih šišam, i kako god se kod neke naviknem tako ta ostane trudna, već sam 2 ispratila na porodiljni
    sad zezam Anu da je ona sljedeća

  15. #115

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Osvježavam temu ...
    Koji su frizerski saloni/frizeri (trenutno) dobri za djecu - ovdje prvenstveno mislim na kvalitetu šišanja, a ne toliko na ugođaj - iako je i to bitno. Naime, bitno mi je da mi mali (2 god.) bude dobro ošišan, jer ima rijetku i tanku kosu, pa želim da ju se što bolje njeguje i da nakon šišanja lijepo izgleda. Ako imate preporuke u blizini Jaruna/Vrbana, molim pišite. Hvala.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •