Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: Menstruacija, a ipak trudna?

  1. #51
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Najsigurnije ti je izvaditi betaHCG iz krvi, na uputnicu ili privatno. Ako ces ponavljati test, kupi ili Gravignost mini (15 kn) ili digitalni Clearblue koji pokazuje na displeju plus ili minus (ne obicni).Oni su se nekako pokazali najpouzdaniji.
    Slažem se s ovim za digitalni Clearblue,ili je plus ili je minus,nema sjenki i tih problema
    Dok s Gravignost mini nemam dobra iskustva,dva ciklusa sam na njemu imala blijedu drugu crticu,menga došla normalno.Neznam u čemu je bila stvar..možda jednostavno mora imati dobro vidljivu drugu crtu da bi bio pozitivan ,uglavnom mene je izludio.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    13

    Početno

    ma eto rucali ja opet gladnaaaa pojela dva pijata graha opet gladddd grudiii uhhhh ma jesam li ja umislila al se drzim oneee plus nikada ne moze biti minusss

  3. #53
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj emy25 prvotno napisa Vidi poruku
    ma eto rucali ja opet gladnaaaa pojela dva pijata graha opet gladddd grudiii uhhhh ma jesam li ja umislila al se drzim oneee plus nikada ne moze biti minusss
    hahahaha...zeno, koliko testova si napravila?Apetit nije siguran pokazatelj trudnoce

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    emy25, jako puno ranih trudnoca se ne odrzi (tzv. biokemijske trudnoce). Zene cesto nisu toga ni svjesne, menstruacija zakasni par dana i to je sve. Pricekaj barem 2-3 dana do novog testa, u slucaju trudnoce tada bi vec trebao biti jasno pozitivan.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    13

    Početno

    martina fala na savjetuuu nadam se

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    33

    Početno

    Cure ima li kod koje sta novo?

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Evo ovako..imala sam odnos s deckom s zastitom i sigurna sam da nije kad moram tako reci svrsio u mene i poslije toga sam menstruaciju dobila na datum kad sam i trebala (inace imam aplikaciju na kojoj odbrojavam dane) i bila je redovita i uobicajena kao i svaki put,no prije nje sam imala strah od trudnoce pa sam zbog stresa dobila nadutost i mislila sam da ce to prestati cim dobijem no nadutost je jos uvijek prisutna. Poslije sam dobila i upalu mokracnih puteva ali to je vec rjeseno,pijem antibiotike,navodno bi ti antibiotici trebali pomoci mojoj nadutosti..no ne pomazu,svaki put kad nesto pojedem i popijem moj se stomak tako napuse da imam osjecaj da sam trudna i bude tvrd na dodir i bio mi se i apetit izgubio zbog toga pa sam imala i mucnine ali to je proslo.
    Znam da sam ja tu sada puno napricala,no samo zelim da mi netko pomogne..znaci imala sam redovnu menstruaciju no nadutost je jos uvijek prisutna..je li to mozda neki znak trudnoce i je li uopce trudnoca moguca ako mi je menstruacija bila i bila je uobicajena kao i svaki put? Molim vas pomozite mi,jako sam stresna zbog tih pomisli

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Poštovane

    prvo da vas sve skupa pozdravim i na početku se ispričam ako je tema na krivom mjestu.
    Ono što mene muči je teško do drugog djeteta. Prvo smo uspjeli nakon 6 jeseni trudnoca i sve je bilo uredno bez problema. Muči me sada sto se trudimo posebno od 11.2014 i još ništa, a od 08.2014 smo rekli ako bude bude. Prvi put u životu sam dobila smedji iscjedak samo na papiru kod brisanja 5 dana prije očekivane menstruacije. Ona je uranila jedan dan. Nije to moja menstruacija, prvi dan malo, a tamno i prva noć ništa na ulosku si nakon mokrenja slabije i opet tamno. Inače imam cikluse 27-33 dana , a menstruacija traje 4-5 dana. Imam 30 godina i curicu od 7 godina. Što znači taj iscjedak i ta cudna menstruacija? Nemam nikakve znakove pms-a niti bolna ledja , a do sada je prvi dan uvijek bolilo. Što učiniti?

    Hvala unaprijed

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Pomocc...ovako zadnju menstruaciju sam imala 16.6 trajala je kao inace 8 dana i bila jako obilna kao uvijek, zna se dogoditi da dva mjeseca bude tocna, a onda se poremeti. Nezasticen odnos s muzem imala sam 8.7nismo planirali bebicu ali naravno ako sam trudna bit cemo vrlo sretni, sljedeca menstruacija je kasnila 5 dana a onda se pojavilo krvarenje koje je trajalo tri dana i bilo poprilicno oskudno naspram onog inace, nikad se nije dogodilo da traje toliko kratko i ovog puta nije bilo postupnog smanjivanja kolicine krvi vec je odjednom prestalo. Nakon toga pocela sam dobivati mucnine bez povracanja najcesce ujutro i navecer, apetit mi se povecao i bijeli iscjedak se pojavio u vecoj kolicini, napuhnuta sami cesto mokrim, osjecam ponekad bolove u donjem dijelu trbuha no nije toliko cesto, poneki grcevi se pojavljuju. I osjecam stezanje u trbuju u donjem djelu. Zanima me jel moguce da je trudnoca ili je sta se dogadaa samnom. Strah me raditi test jer se bojim negativnog rezultata, razocarala bi se ipak pa vas molim vase misljenje da znam sto dalje. I daa svima koje si zelite bebaca zelim velikii +

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    martinaB, napravi test.
    Nazalost simptome trudnoce mozes imati, a da nisu uopce vezani za trudnocu. Kupi najjeftiniji test i ako jesi trudna i on ce pokazati.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Mene intresuje znaci dobila sam na vrijeme minestraciju medutim da nije bila ko ostale bila je krace pa me intresuje dali je moguca trudnoca

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Provjeri
    Moguće li da je i trudnoća

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •