Pokazuje rezultate 1 do 28 od 28

Tema: Libero pelene

  1. #1
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno Libero pelene

    Zanima me da li netko zna kave su to Libero up&go pelene, tj. koja je razlika između njih i Libero discovery?

  2. #2
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Mislim da su to pelene-gacice. Osobno ih nisam nigdje vidjela.

  3. #3
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa
    Mislim da su to pelene-gacice. Osobno ih nisam nigdje vidjela.
    ..hmm..-i ja razmišljam da se prebacim s običnih jednokratnih pelena (koristim Libero 13-22 kg) na pelene-gaćice.
    A možete li me jel' prosvijetliti-da sad ne tražim po forumu-gdje ima to za kupiti?Ima li ih posvuda?I-isplati li se uopće kupovati ih...jer imamo u vidu ljetno odvikavanje od pelena...

  4. #4
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Ne znam di ima za kupit, pogledat ću.
    Ja pitam jer sam vidla na vreći od pelena da ima ta up&go linija pelena pa me zanimalo ako netko to koristi da nam napiše kaj je to točno i kak je zadovoljan.
    Možda se još netko javi, pa nas prosvjetli .

  5. #5
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    kad je patrik prohodao i ja sam probala babylove pelene gaćice i s obzirom da su skuplje, vjerojatno sve, nisam vidjela nikakav razlog da ih i dalje kupujem jer mi ih je bilo kompliciranije mijenjati nego obične.
    Libero (obične) sam sada kupila drugi put i nisam uopće zadovoljna, deblje su od pampersica, a ne upijaju dobro, čak i kao dnevna promoče, a za noć ih nisam niti pomišljala staviti.
    Za dan koristim obične pampersice, a za noć aktiv fit jer malo bolje upijaju (inače sensitiv su mi za noć bile zakon, ali više ih nema), i nakon isprobavavja svih mogućih pelena, to mi se pokazala najbolja kombinacija.

  6. #6
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Stijena hvala za opis up&go pelena, znači to su definitivno pelene-gačice.
    Što se tiče Libera općenito, mislim da je to individualno, meni su one ubjedljivo najnajbolje pelene od svih ponuđenih na tržištu (osim platnenih, ali u njih će tek moja druga beba, Lea je "osuđena" na jednokratne).

  7. #7
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Mi smo par puta kupili pelene-gaćice od Libera. Osobno, gumica mi je bila prejaka, al dobro Jakov je malo jači, i bile su mi nespretne za brzo presvlačenje , oosobito vani jer da bi ih obukao moraš skinut i hlače , pa cipele..
    Skidaju se tak da se strgne gumica oko bokova al opet moraš navuć preko nogu nove..
    Meni su zgodne jedino za spavanje jer ne spuzaju toliko.
    I ponekad bi Jakov bio uvjeren da mu navlačim gaćice a ne pelene pa bi došao se javljat da ide piškit..

    A što se tiče pelena, Libero su mi naj..

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    I mi smo na Liberu već dugo, no u zadnje vrijeme sam primjetila da vrlo često nakon skidanja pelene guza bude puna sitnih kuglica (gela?)

  9. #9
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Dogodili se nam par puta da guza bude puna tih kuglica, ja to povezala sa vrlo natopljenom pelenom.. :?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Kako se mišljenja razlikuju!
    Meni jedino i isključivo Libero dolazi u obzir po noći,jedino one ne promoče,istina ujutro su pune kao bomba ali suhe.
    Pampers promoči od jednog pišanja. :/

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Dogodili se nam par puta da guza bude puna tih kuglica, ja to povezala sa vrlo natopljenom pelenom
    Ma i nama je to prije bilo tako, ali s ovim paketom nešto nije u redu, guza je stalno puna kuglica, iako pelena nije jako puna. Nakon par takvih pelena, otišla sam kupiti neke druge, a kako su u Mulleru imali samo Pampers i neke za koje sam prvi puta čula, uzmem ja Pampers Active Fit (jako ih hvale). Nakon 2 pelene, oko piše se sav osuo, a to nam je i bio razlog zašto smo na samom početku s Pampersa prešli na Libero.
    Tinu očigledno nešto od kemikalija iz Pampersica ne odgovaram, dok mi je Mia prije x godina bila najnormalnije u Pampersu.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    viskovo
    Postovi
    62

    Početno

    ja sam se namucila da pronadjem pelenu kaja moze izdrzati-probala sam pampers,hugies,babylove pa i te gacice sad smo na liberu.Stvarno sam zadovoljna jedino ih treba cesce mjenjati ali mi vise ne promacu na robicu a Zarica pije puno po noci pa jos samo da i to nocno presvlacenje svladamo..

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    Citiraj kasiopeja prvotno napisa
    Mi smo par puta kupili pelene-gaćice od Libera.
    gdje ste ih kupili?

    I nama su se nekoliko puta u kratkom vremenu pojavile kuglice na guzi iz Libera i pao mi mrak na oči. Poslije više ne - moguće da im je to bila neka privremena greška u proizvodnji :/ Tada smo probali i müllerove (dobre su), pa ih sada kombiniramo s Liberom

  14. #14
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Foška, u Getrou..
    Al nisam ih kupovala sigurno jedno dva mjeseca..

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    hvala

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    a šta su zapravo te pelene gačice? :? ajme meni, a mislila sam da sve proštudirala a ono jok

  17. #17
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    iako smo mi na platnenim, moram se umijesati i reci vam da postoje na nasem trzistu dvije vrste libero pelena. jedne iz francuske- koje nevaljaju i one iz svedske koje su super. moja seka koristi 1.7g te i pokazala mi je razliku od gumice do upijanja. na istoj polici u tr imate obadvoje i isto kostaju, no one made in france bolje da ne kupujete jer je svaka peta normalnija. skuzila je to slucajno kad je njen m kupio te franc.

  18. #18
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    iako smo mi na platnenim, moram se umijesati i reci vam da postoje na nasem trzistu dvije vrste libero pelena. jedne iz francuske- koje nevaljaju i one iz svedske koje su super. moja seka koristi 1.7g te i pokazala mi je razliku od gumice do upijanja. na istoj polici u tr imate obadvoje i isto kostaju, no one made in france bolje da ne kupujete jer je svaka peta normalnija. skuzila je to slucajno kad je njen m kupio te franc.
    a jel se razlikuju po necemu ili moran trazit na pakiranju made in...?

    meni su libero najbolje pelene

  19. #19
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    pakiranje je izvana isto. samo to prokleto made in... koje se jedva vidi. tako moja seka svom m kada donese krive opali paljbu. kako to i vidjeti, kada skupa stoje, u nekim centrima ih ni nema, a nazalost isto i kostaju.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    210

    Početno

    i meni su libero najbolje pelene, nakon dugog traženja...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ima nas još Libero poklonika!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    210

    Početno

    pa kad su dobre i nisu skupe, i to su jedine pelene gdje nam ništa nije procurilo ili sl...

  23. #23
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Već neko vrijeme ne uspijevamo nigdje naći Libero pelene. Čini se da su se povukli s našeg tržišta. Zna li tko neke jednako, ili barem približno, dobre?

  24. #24
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Već neko vrijeme ne uspijevamo nigdje naći Libero pelene. Čini se da su se povukli s našeg tržišta. Zna li tko neke jednako, ili barem približno, dobre?
    Ja koristim Pufies. Sa ovom bebom nisam koristila Libero jer mi se nije dalo tražiti ali po sjećanju su Pufies jednako dobre.
    Dobre su mi i Billine, ali njih više nema.

  25. #25
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja isto koristim Puffies. A na Libero sam neki dan naletila u Ribole.

  26. #26
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Eh, nema Ribolov ovdje na sjeveru...
    A vidjet ću Puffies opet, već smo ih isprobavali pa nisam bila zadovoljna kao s Libericama.

  27. #27
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Neko mi je rekao da ih ima i u Konzuma (Kozma?).

  28. #28
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Bilo ih je prije, ali već duže ih nema.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •