evo za sve one koje zele poslati mail prijeteljima i poznanicima, slijedi tekst, a gotovi su i predivni letci koje je napravila Ankika, ali ja sad ne znam kako bi ih ovdje postavila, pa tko ih zeli neka mi se javi na PP:

RODINA RASPRODAJA
dječje opreme


Udruga RODA - Roditelji u akciji ponovno vas poziva na sezonsku rasprodaju dječje opreme i igračaka koja će se održati 28.11.2004. u Tvornici, Šubićeva 2, od 9 do 14 sati.

Ako ste zainteresirani za prodaju ili donaciju vaše rabljene dječje robe, opreme ili igračaka, kontaktirajte nas na naš telefon 091/586-3717 najkasnije do petka, 26.11.
Roba će se predavati Rodinim volonterima u Tvornici, Šubićeva 2, 24., 25. i 26.11. od 9-20 sati.

Prodajom dobivate 70% prodajne cijene, a 30% ide organizatoru - Udruzi RODA. Donacije dobro očuvane rabljene dječje opreme su također dobrodošle. Sve prikupljene artikle prodavat će Rodini volonteri.

Sredstvima prikupljenim ovim putem Roda će financirati nastavak brojnih projekata značajnih za sve nas - pomoć majkama u dojenju, poboljšanje uvjeta u rodilištima, vrtićima i školama te sigurnost djece u prometu samo su neki od njih.

Posjetite našu rasprodaju u Tvornici gdje možete naći očuvanu rabljenu opremu za vaše dijete po nevjerojatno povoljnim cijenama: benkice i bodići već za nekoliko kuna, majice, hlače, odijelca za djecu također. Tu će se još naći i rabljene igračke, ali i veliki artikli kao što su kolica, stolice za hranjenje i sl.

Robu doniranu RODI koja neće biti prodana, proslijedit ćemo domovima za djecu
Robu preostalu od prethodne rasprodaje donirali smo Dječjem domu u Brezovici.

Za detaljne informacije obratite nam se na mail: roda@roda.hr. ili na telefon 091/586-3717 ili 6177-500