Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Probadanje iznad lijevog jajnika

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno Probadanje iznad lijevog jajnika

    Cure jedno pitanje, predpostavljam da su neke od vas imale nesto slicno, naime, ja sam u 16. tj. trudnoće i od juce me probada nesto malo iznad lijevog jajnika a ponekad osjetim i bol u donjem dijelu leđa. Molim vas je li neka od vas imala nesto slicno, ovo mi je prva trudnoca pa nemam pojma je li to normalno ili ne :?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Draga, napisala sam ti na kružnicama. Mene isto zadnja dva dana probada lijevi jajnik i malo iznad njega. Mislim da me prije nekoliko dana tako probadao desni. Mislim i nadam se da je sve to normalno.
    Ja sam inače ušla u 10-ti tjedan.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno

    I mene je probadao negdje oko 11-og ili 12-og tj. malo lijevi malo desni i nije nista bilo, ali ovo me probada konstantno od juce pa me malo brine, predpostavljam da si u pravu i da je sve to normalno, ali znas kakve su mame, stalno se nesto brinu za svoje malene

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    Ja sam sad u 25 tjednu i sjećam se tih bolova i probadanja u jajnicima kao da ću dobiti menstruaciju, ali to je normalno.... don't worry

  5. #5
    DAŠA

    Početno

    Ja sam sada tek u 4 tjednu i ovo mi je druga trudnoća. Od prvog dana ove trudnoće, a u prošloj malo kasnije, stalno osjećam to bockanje i probadanje, više bih to nazvala žuljanjem. Malo lijevi jajnik, malo desni, malo u maternici, malo mi sjevne neka bol u rodnici itd.
    Dr koji mi je prvu trudnoću vodio je rekao da je to apsolutno normalno, a negdje sam( ne znam gdje više žao mi je)pročitala da je to čak i pozitivan znak. Znači da se u tim organima nešto zbiva...a to smo i htjele!
    Ne brinite cure to je sasvim ok dokle kod nije neka jaka bol.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    sarajevo poslala sam ti pp

    Cure najvaznije je obratiti pozornost na jacinu bolova...bolovi + krvavi iscjedak nije bas dobra stvar i najbolje je otici kod gin da se vidi sta se zbiva.
    Ne zelim nikoga plasiti...ali mene je cijelu trudnocu pratila bol iskljucivo u lijevom jajniku..ponekad je bila ostra kao da me nozem probada..sve sam to govorila gin i receno mi je da je to ok...znate kako sam zavrsila...samo obracajte pozornost na jacinu!!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno

    Hvala cure, malo mi je lakse kad znam da se to i drugima događalo i da je bilo sve ok

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj Iana27 prvotno napisa
    sarajevo poslala sam ti pp

    Cure najvaznije je obratiti pozornost na jacinu bolova...bolovi + krvavi iscjedak nije bas dobra stvar i najbolje je otici kod gin da se vidi sta se zbiva.
    Ne zelim nikoga plasiti...ali mene je cijelu trudnocu pratila bol iskljucivo u lijevom jajniku..ponekad je bila ostra kao da me nozem probada..sve sam to govorila gin i receno mi je da je to ok...znate kako sam zavrsila...samo obracajte pozornost na jacinu!!
    Hvala Iana27, bol nije jaka i nemam krvarenje, evo zadnjih sat vremena me ne probada nikako, ma to je vise kao grč, pa se onda opet pojavi čak sam počela misliti da nije od sjedenja, jer u uredu sjedim 8 sati, možda je pritisak na jajnike, jer kad ležim onda nista, zadnjih sat vremena sam digla noge na sto pa kud puklo da puklo, i nema probadanja. Vidjet cemo kako ce biti preko vikenda ako se pojaca onda odoh kod ginica

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Onda ti cak moze biti ukoliko sjedis 8 sati...neudoban polozaj za maternicu jer je na neki nacin pritisces...a da odes na bolovanje?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno

    Bilia već 2 mjeseca na bolovanju, tek se prije 10-ak dana vratila, jedino da vidim da radim 5-6 sati to bi nekako podnijela.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    160

    Početno

    Ne želim plašiti, samo prenjeti svoje iskustvo....imala sam bolove, kao predmenstrualne, od kad sam saznala da sam trudna i svi mi govorili da je to normalno. Vjerovatno i je, ali dva dana prije nego sam završila na hitnoj bolovi su bili jači. Nisam mogla ni sjediti nego samo ispruženo ležati i nakon nekog vremena bi prošlo. Nakon dva dana sam završila na hitnoj.....i danas više nisam trudna.

    Napominjem da ne želim nikoga uplašiti nego već sad pušem na hladno.

  12. #12
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ja sam u 22. tjednu imala isto jake bolove kod lijevog jajnika. taj dan sam teško dizala, pa sam se uspaničarila jer su bolovi bili zaista jaki. završila na hitnoj, pa u bolnici - pretpostavljali su kamen ili pijesak u morkač. mjehuru ili putevima ako nisu ništa vidjeli, pa..Tura antibiotika i prestalo.Sad ma više ništa ne boli

  13. #13
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Mene od početka T zna probadati iznad lijevog jajnika. Neki dan se ta bol pojačala, pa sam se zabrinula i skoro otišla na hitnu. Ali nakon što sam se odmorila bol se nije ponovila. Nadam se da se to sve rasteže, mislim da nešto nije u redu da bi bolilo stalno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •