Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 114

Tema: reklama za dječju štednju

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    Citiraj Inka prvotno napisa
    osim nas dvije, vidjela sam samo još jednu mamu da doji vani, sve ostale se oboružale bočicama
    off topic, ali ne treba odmah osuđivati - ni ja ne dojim VANI

  2. #52
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    bublić super si ovo složila! I to ona pozitivna verzija, ono pod "obrnuto" mi se ne sviđa.

    Citiraj k2007 prvotno napisa
    off topic, ali ne treba odmah osuđivati - ni ja ne dojim VANI
    Tu se slažem, uvijek treba izbjegavati osuđivanje, procjenjivanje i pretpostavljanje. I ja sam prva 3 mjeseca vukla bočice sa sobom, tko je mogao znati da je u njima moje mlijeko. A da smo usvojili dijete (o čemu smo vrlo ozbiljno razmišljali) definitivno bi ga hranili s fromulom (malo dijete naravno)

    Super za slanje komentara :D

  3. #53
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    :/ ja radim u toj bljakgroznojfujodvratnoj raiffeisen stambenoj štedionci...molim vas mailove šaljite na štedionicu, ne na banku ona nema veze s ovo reklamom.
    na netu nađite web šedionice ne banke.

    shvatite me za ostalo...

  4. #54
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    pa nije čitava štedionica kriva, samo onaj biser koji je odobrio snimanje te reklame

  5. #55
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj marči prvotno napisa
    :/ ja radim u toj bljakgroznojfujodvratnoj raiffeisen stambenoj štedionci...
    Joj marči pa nije cijela štedionica bljak zato jer je netko napravio krivu procjenu kod scenarija za reklamu. Ne mislim da je nitko bio zlonamjeran a još manje da je cijela štedionica krivac.
    Mi bismo samo trebali skrenuti pažnju na to da bočica nije pozitivna stvar a ne osuđivati i zgražati se.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    45

    Početno

    Znam da ćete me sada popljuvati, ali meni to sve sa bočicom nije tako strašno....Ja osobno dojim, nemam nikakvih problema i nemam potrebu za bočicom. Također, dojim u javnosti. Međutim imam ljude oko sebe kojima se dogodilo da su izgubili mlijeko ili izdajaju svoje mlijeko, pa dijete hrane na bočicu (uglavnom zbog početnih problema sa bolnim bradavicama ) Znam da ova reklama generalno promovira bočicu, ali po meni bočica nije naajstrašnija stvar na svijetu, nešto fuj, bljak, odvratno.
    Ona je ponekada ljudima potrebna........
    A i slažem se sa Klarom što se tiče posvojenja - ukoliko je dijete malo morali bi ga hraniti na bočicu.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    kad sam vidila reklamu odma sam pomislila na rodu...
    reko sebi: bit će komentara...
    ni meni se reklama ne sviđa, dapače, degutantna mi je.

    Šta se tiće dojenja u javnosti...ni ja nisam dojila malog na otvorenom (skoknila bi do moje mame na posa i tamo ga podojila) ali, eto, neki dan san se ipak odlučila da ga podojim u parku...kad ono, mi usred dojenja, kadli grupica kineza (japanaca) prođoše i svi mi se smješkaju, dvoje slikaje, a ja cila ponosna!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    193

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa
    bublić super si ovo složila! I to ona pozitivna verzija, ono pod "obrnuto" mi se ne sviđa.
    ni meni, ali s obzirom da se radi o familiji idiota...

  9. #59
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    i meni su javili da je poruka proslijeđena u štedionicu, a da li će oni odgovoriti, tko zna.
    glavno da je poruka prenesena

  10. #60
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    al ova reklama je parodija...barem je tako zamišljena....kao i njena predhodnica, gdje 30-godišnjak skače mami i tati u krevet...mislim da nema takvog "frajera"...barem se nadam...
    sve je prenaglašeno...i djedova frizura i njihove grimase...i ta nesretna bočica...nije da branim reklamu zato što tamo radim...već mi se zbilja ne čini da je DEGUTANTNA ili...

  11. #61
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Marči, nije stvar u degutantnosti, nego samo u tome da je ovo svojevrsna promocija bočice, a toga u medijima ima puno previše.
    Ovo je sad svršena stvar, ali možda drugi put malo o tome razmisle, a i to je već nešto!

  12. #62
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ma ja mislim da ovdje na rodi nema čovjeka kojem ta reklama sama po sebi iz sto razloga nije iritantna
    meni osobno osim promoviranja bočice kod tako male bebe i familije idiota, iskreno ide na živce i to što beba kao "progovara" muškaračkim dubokim glasom koji nikako ne mogu povezati ni s kim osim s nekakvim izbacivačem, što ta familija iznad bebe pljuje po čitavom kinderbetu, pa i po njoj ....itd.
    A zapravo mi stvarno nije niti jasna poruka te reklame - što, današnji roditelji, bake i djede, su takvi totalni idioti da bebi ne znaju gurnuti ni flašicu u usta, a kolko će im tek vremena trebati da shvate što je to nekakva misterija od stambene štedionice - po meni totalno promašeno i mislim da im je netko trebao ukazati na mišljenje njihovih (potencijalnih) korisnika jer valjda je to bilo upućeno njima.
    A možda mi to svi skupa samo nismo shvatili tu njihovu poantu, pitam se ima li uopće netko tko je, i tko će regirati tako da ga ta reklama potakne na štednju u njihovoj štedionici koja vrlo vjerojatno i nije toliko loša koliko je loša ta reklama.

  13. #63
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    - banka ko banka mi je odlična i najdraža
    - mame, tate, bake, djedovi su debili koji čudom gledaju mirno i gladno dijete, koje očekuje bočicu ko pustinja kišu,
    - jedino beba (valjda pala sa druge planete zna za stambenu štedionicu) i strpljivo čeka dan kad će isto skužit rodbina....

    idotizam na kvadrat.

  14. #64
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    EDIT:
    daleko gluplja reklama za istu štedionicu je ona RADIJSKA, odrasli tip tepa, muca i u vidu brojalice reklamira.... đizs!!!!!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vg
    Postovi
    194

    Početno

    samo da se kratko osvrnem na ono "osuđivanje bočica" i nedojenja vani - nikad mi nije bila namjera baš nikoga osuđivati, tko sam ja uostalom za takvo nešto... isprike, neće se ponoviti

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Zapravo mi ne smeta ta bočica, reklama mi je općenito užasno glupa, a face.... Totalni idioti! Gledaju tu bebu kao da je neka logaritamska jednadžba koju nemaju pojma riješiti. Mislim, zaista....no comment

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Pozdrav!

    Čitam Roda forum već duže vrijeme, al ne javljam se... glavni razlog tomu je iskompleksiranost većine članica i teži oblik brijanja na neke stvari oko djece...

    Mislio sam i ovo prešutit, al neću... neki od vas pametuju kao da su pokupili svu pamet svijeta...

    Dakle, idemo redom:

    1. Osobno, ni meni se ne sviđa reklama
    2. Mlijeko u bočici nije adaptirano, već majčino, izdojeno, jer (kao što ste i same rekle) to je obitelj idiota i napaljeni tata je prilikom malo žešće ševe oštetio (zagrizao) majčine bradavice pa ona sad jadna ne može dojiti!!! Ali čim ju prođu brade, dijete se vraća na sisu. Ok?
    3. Po meni, dijete je dovoljno staro da uz sisu može u sebe trpati i druge stvari (šunka, kulen, čevapi)... to što među vama ima frikuša koje će valjda svoje dijete dojiti i u srednjoj školi, to je vaš problem... ne osuđujem vas koji propagirate takav način života, ali ne morate ni vi osuđivati sve one koji nisuu takvi frikovi kao vi...
    4. Eh, da, moj mali sinčić ima 20 dana i planiramo ga dojiti dok god mama bude mogla izdržati njegova halapljiva navlačenja cice... A kad to više ne bude mogla, prelazimo na čevape s lukom... pa ak netko ima nešto protiv, to je vaš problem.
    5. Inače, roda i roda forum su mi super i tu supruga i ja visimo već mjesecima (otkad smo zatrudnjeli) i ovim putem se svima zahvaljujemo da svim onim dobrim i lošim savjetima i stvarima koje smo ovdje naučili.
    Ali, 100 ljudi - 100 ćudi (100 žena - 200 sisa) Mi pročitamo sve, a prihvatimo samo ono što je argumentirano i za što mi procjenimo da je ok.

    Al, udaljih se od teme... nastavite dalje pljuvat... i zapamtite, reklama je od štedionice, ne od banke... ali, i ta banka i ta štedionica možda nisu najbolje na svijetu, ali su ipak najbolje u HR. I imajte razumjevanja, možda u mark. agenciji koja je radila reklamu radi single-polugay tip koji nema dijete... i nije nikad čuo za frikuše s rode koje sad prijete samozapaljenjem ispred poslovnica RBA banke (koja, opet napominjem, nema ništa s tim jer se radi o reklami štedionice)...

  18. #68
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno


  19. #69
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Moram priznati da sam i ja odvalila

    Jedino ne znam po čemu je MMoover zaključio da je netko ovdje iskompleksiran

  20. #70
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    Al, udaljih se od teme... nastavite dalje pljuvat..
    dobro je da si ti tak pristojan i nikog ne pljuvaš

  21. #71
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mmoover, molim te da se pridržavaš forumskih pravila ponašanja koja između ostalog kažu:

    IZRIČITO JE ZABRANJENO:

    2. Korištenje vulgarnih izraza (psovke, prostote i sl.) te se zabranjuje vrijeđanje i omalovažavanje bilo kojeg korisnika Foruma, kao i bilo koje religijske/etničke/seksualne ili slične grupe ili pojedinca, te poticanje mržnje i zlostavljanja.

    5. Nastojte uvijek biti konstruktivni u svojim kritikama i nastojte voditi diskusiju na civiliziranoj razini. Ako imate primjedbe, popratite ih argumentima i preporukama za ispravljanje eventualnih grešaka. Dozvolite da drugi ljudi imaju drugačije mišljenje od vašeg. Vrijeđanje je zabranjeno i sankcionirat će se.

    - dakle, slobodno i dalje pametuj na temu , ali komplekse, frikove i frikuše zadrži za sebe.

  22. #72
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    o,o cure, evo nam novog bubimira
    a već nam je s obzirom na njegov ban (koji mu je možda već i skinut nemam pojma) ionako počeo falit netko s ovakvim postovima

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Moram priznati da sam i ja odvalila

    Jedino ne znam po čemu je MMoover zaključio da je netko ovdje iskompleksiran
    Pa dobro, ajd, nije većina iskompleksirana, al moje mišljenje (imam valjda pravo na svoje mišljenje?) je da puno vas brije po svom i ne dozvoljava drugim roditeljima da odgajaju djecu po svom... zašto bi bilo po vašem? Zašto ja svom sinu ne bih dao bočicu odmah od prvog dana ako supruga nema mlijeka? Okomili ste se tu na reklamu kao da su dijetetu glavu otkinuli... zar to nisu to kompleksi?

  24. #74
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Pa ne, nisu to kompleksi. Ako je dokazano da je za bebu DALEKO NAJBOLJE MAJČINO mlijeko, eto, BAŠ ZATO je hranimo majčinim mlijekom. A to s imanjem/nemanjem mlijeka je duga priča, ima dosta tekstova o tome pa se informiraj.

  25. #75
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ako supruga nema mlijeka, ja bih joj preporučila da prije bočice nazove sos telefon.

    osim ako već ranije nije, na temelju ispravnih i potpunih informacija, odlučila da neće dojiti ili da dojenje nije vrijedno truda.

    a ti si psiholog pa si kompetentan po pitanju kompleksa?

    u svakom slučaju, molim da se topic vrati na temu, a to je reklama za bubašparu.

  26. #76
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    i ne dozvoljava drugim roditeljima da odgajaju djecu po svom...
    a e, mi ti imamo roda-policiju koja šeta uokolo i kažnjava sve koji ne rade po "našem"

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Kao što sam i napisao, svi ovi vaši napadi su i razlog zašto se dosad nisam javljao...

    - za mene ste i dalje frikuše (vi koje ne prihvaćate mišljenja i stavove koji se razlikuju od vaših)!
    - da, jesam psiholog, pogodak od prve! A šta si ti?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Pa ne, nisu to kompleksi. Ako je dokazano da je za bebu DALEKO NAJBOLJE MAJČINO mlijeko, eto, BAŠ ZATO je hranimo majčinim mlijekom. A to s imanjem/nemanjem mlijeka je duga priča, ima dosta tekstova o tome pa se informiraj.
    Pa napisao sam da to u bočici jest majčino mlijeko!!!

  29. #79
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    - za mene ste i dalje frikuše (vi koje ne prihvaćate mišljenja i stavove koji se razlikuju od vaših)!
    aha, vidim kako ti prihavaćaš tuđe stavove .... skroooz fleksibilno 8)


    moja struka stoji u mom profilu

  30. #80
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ok, rekao si svoje, opet te molim da se pridržavaš pravila i da topic ostane na temi.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    aha, vidim kako ti prihavaćaš tuđe stavove .... skroooz fleksibilno 8)
    Ja svoje stavove oko odgoja ne prodajem okolo kao da su jedini i najbolji i kao da nema boljih...

    Napominjem da vi Rode jeste u pravu oko dojenja, da je zdravije, da ga treba promovirati i sve to, i toga se i supruga i ja pridržavamo... ja sam samo htio reći da većina članova foruma previše brije na to i jednostavno se ne žele pomiriti s činjenicom da ima roditelja koji na drugačiji način žele podizati svoju djecu...

    Hoćete li moju suprugu osuditi ako kažem da će prestat dojiti kad sin navrši godinu dana? Treba li ga možda (po mišljenju nekih pojedinaca na ovom forumu) dojiti dok ne upiše faks???

  32. #82
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ajde da odignoriramo ovo jer ako se zahukta, nikad kraja
    čovjek je lijepo rekao da on misli da si ovdje svi dolaze liječit komplekse, pa si ih je valjda i on došao izliječiti
    a koliko sam ja shvatila većinu postova na ovom topicu, sve u svemu, svi misle da je reklama promašena, a o tome kao nekakva ciljana skupina, imaju pravo imati i izreći svoje mišljenje i još uvjek biti u skladu s pravilima foruma

  33. #83
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Bravo Stijena, prava si odvjetnica!

  34. #84
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Hoćete li moju suprugu osuditi ako kažem da će prestat dojiti kad sin navrši godinu dana?
    ne. impliciraš.

    Treba li ga možda (po mišljenju nekih pojedinaca na ovom forumu) dojiti dok ne upiše faks???
    ne, takvih pojedinaca na ovom forumu nema. niti jedan.

  35. #85
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    sjetila sam se kako smo se u prvom osnovne, na satovima razredne zajednjce, igrali gluhog telefona..

  36. #86
    Vodenjak avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    708

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    Hoćete li moju suprugu osuditi ako kažem da će prestat dojiti kad sin navrši godinu dana?
    Ne, pa s dojenjem se prestaje kada to ne žele više ili dijete ili majka. Mene osobno zanima, kako će napraviti taj rez? Namazati bradavice senfom, paprom ili nečim sličnim?? Te su savjete meni davali (oni koji misle da je vrijeme za prestajanje), ali ne pada mi napamet učiniti takvo što djetetu.

  37. #87
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Je li tko dobio odgovor? Nešto su se ušutili....

  38. #88
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    jooooooooj kako sam znala da ćete otvorit ovaj topic

    reklama mi je bezveze, ono pjevušenje mi para mozak.
    to kaj djeluju ko obitelj debila... pa mislim da je to i bila namjera, ko neka sprdačina il neš.

    bilo bi mi draže da je u reklami cica umjesto bočice, al onda bi to bila turbo nježna wow reklama, a ne sprdačina s hrpom idiota ko što je trebala bit.

    i jel ima kakvih odgovora? i mene zanima

  39. #89
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    ni bu, ni ba :/

  40. #90
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    ili nisam vidjela ili u posljednje vrijeme na tv-u nema reklame za bubašparu?
    kad je prikazana,onda je samo dio reklame i to onaj gdje nema prikazanih faca?

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    i meni se cini da prikazuju samo zadnji dio, bez bebe.

  42. #92
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    skraćena je na par sekundi!
    barem to, kad odgovora nema

  43. #93
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Rayna prvotno napisa
    ili nisam vidjela ili u posljednje vrijeme na tv-u nema reklame za bubašparu?
    kad je prikazana,onda je samo dio reklame i to onaj gdje nema prikazanih faca?
    obicno se reklame tako i rade da prvo prikazuju cijelu a onda kasnije, jeftinije, kracu

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    294

    Početno

    meni se čini da je onima koji su radili reklamu najnormalnije da dijete jede iz bočice nego iz prsa.možda je to u njihovoj okolini normalno.na žalost.

    ja se svaki put načudim koliko žena ima oko mene koje ne doje nego hrane djecu formulama.najgore mi je čuti da su ostale bez mlijeka nakon mjesec dana,kao beba svakih pol sata htjela jesti...bože,a skokovi u razvoju?? jednostavno,nitko se obrazuje u tom smjeru-dojenja.

  45. #95
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    reć ću ovima u bubašpari...da nam plate reklamu!! moj mali MM-u na "buba..buba....bubašpara"... odgovara sa smijehom i to sav razbacan

  46. #96
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    reć ću ovima u bubašpari...da nam plate reklamu!! moj mali MM-u na "buba..buba....bubašpara"... odgovara sa smijehom i to sav razbacan
    Zmaj, dobro bi došla koja kunica za još koju pelenicu, ha?

  47. #97
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    L kak si me samo razotkrila??!! samo dok ušparamo...bit će on VELIKA buba

  48. #98
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    L kak si me samo razotkrila??!! samo dok ušparamo...bit će on VELIKA buba

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Evo u novom broju časopisa MAMA I BEBA je reklama za tu reklamu na TV-u i između ostalog piše ovako:
    "RB štedionica je lansirala još jedan uspješan TV spot i duhovitu kampanju, ovaj puta za dječju štednju. Kreativna agencija Nukleus, tj. dvojac Canki-Dubravčić, angažirali su našeg popularnog filmskog režisera H. Hribara, dok je Gonzo bio snimatelj,a nekolicina, što glumca, što amatera, je dobro prenijela atmosferu doma u kojem je novorođenče tek nekoliko dana.............ova reklama govori o štednji od rođenja.O tome, naravno, ne može odlučivati novorođena beba,ali straiji, iskusniji i pametniji bi trebali raditi sve za dobrobit svog djeteta, iako to često nije baš tako......RB štedionica je sa svojom Bubašparom htjela utjecati na svijest roditelja da od početka brinu o financijama svog djeteta!"
    Itd. Iskreno, meni beba u TV spotu uopće ne izgleda kao tek novorođena beba koja je tek par dana kod kuće,a izgleda ne znaju kako izgleda takva beba niti oni koji su spot napravili.Pa je onda možda shvatljivo i da su napravili takav spot kakav su napravili, sa bočicom (mada mi ne znamo jel u bočici majčino mlijeko ili adaptirano) jer pojma nemaju.A ja i ne znam "što je pisac htio reći" tim spotom, definitivno me ništa ne potiče i ne govori da žele utjecati na svijest roditelja da brinu o financijama djeteta od samog početka.No, sto ljudi, sto čudi!

  50. #100
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    ok,sad barem znamo koji biseri stoje iza reklame,a da su oni iznad bebe pametniji...
    ma o tome smo već diskutirale.ne želim se ponavljati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •