Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 379

Tema: remenčići za kukove

  1. #51
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj Ariens prvotno napisa
    Evo vratile smo se s kontrole

    Napokon je doktor imao nesto vise vremena pa nam je stigao objasniti sto se dogadja s Majinim kukicima. Mora nositi remencice po noci jos 6 tjedana kad cemo na kontrolu (+ RTG slikanje). Do tada joj ne smijemo dozvoliti stajanje (iako ona to moze) ili poskakivanje ili puzanje s ispruzenim nogicama. Jedini nacin da to kod nje uspije je da ju nosim non-stop jer joj treba otprilike 10 sekundi da napravi sve to.
    Baš sam se ponadala da ćete ih skinuti

  2. #52
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Ma sve je oke
    Kako je dobri doktor objasnio kod nekih osoba se to ranije a kod nekih kasnije dogadja eto Maji se nikud ne zuri

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Jucer je bio predivan dan doktor je rekao da sljedecih mjesec dana remencice nosimo samo po noci - novi ultrazvuk 03.07.07

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    Otvarala sam joj remencice dok smo isli niz hodnik, niz stepenice i do kolica. Kako je to bilo dobro!!!

    Svima koji ratuju s remencicima drzimo fige da ih se sto prije rijesite.


  4. #54
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    :D predivno :D


    samo pazi sad znaju odskakutati s kreveta

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Da sada dize noge kao da vjezba skarice, a kada cikimo desna noga udara ritam i uspjela se je sama prevrnuti na stranu i zarine nosicem u plahtu kao velika.

    Ljubi mama svoje malo i uziva u setnji kolicima jer nogice lete na sve strane.

    Eto sada sam pocela razmisljati o marami bila sam u Kamarisu ali su mi te njihove toliko krute i debele da mi se i ne dopadaju bas previse. Mozda cu otici na njihov tecaj vezanja marame pa vidjeti da li postoje neke laganije i lijepsih boja. Svaka sugestija je dobrodosla.


  6. #56

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Mi smo danas dobili remenčiće, nakon četiri tjedna nošenja abd.gaćica. Za sada je neutješna (vjerovatno mama još više), ne pomaže ni nosanje ni cika...ništa.
    Inače smo same cijeli dan i mislim da ću do večeras dok nam tata dođe kući biti na rubu živaca.

    Jadno moje malo.

  7. #57
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Znam kako ti je, ali proći će, nama je ta faza trajala tjedan dana. Nosi je, pusi i držite se

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Znam da Vas sada nista ne moze utjesiti, pa Vam saljmo puno dobrih vibrica i pusica!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #59
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    I mi vibramo, uz puno sreće i strpljenja
    Imam dobru vijest: danas popodne bili na ultrazvuku, pita on mene: "Povijate široko, je tako?". Velim mu da da, pa naravno. (Duple pelene nismo vidjele više od mjesec dana).
    Sve ok, nema remenčića nema ničega više ))

  10. #60
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    da ponekad zaborave reci da treba siroko povijanje a onda se cude ja se ne bi tako dobro snasla

    Serpentina odlicne vijesti :D

    katja29 puno nosanja i pusica i sve se rijesi i naravno svi smo uz tebe

  11. #61

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Hvala ! Evo, konačno zaspala,mama jedva piše koliko su joj od bolova u kralježnici utrnule ruke. Kaže mi fizijatar da ju ne bi uopće smjela nosati s obzirom na dijagnozu kralježnice,ali što ću bitna je samo ona,a ja ću na "remont" kad poraste.

    Da li koja od vas iskusnih mama čije su bebe nosile remenčiće može preporučiti što da joj obučem na noge ispod njih da joj ta koža ne ide direktno na njenu(a da ne bude pretoplo). U štramplicama je prevruće,a ne mogu joj niti pelenu promijeniti,a imam samo termo dokoljenke(nisam našla tanje za kupiti kod nas). Naime,nisu nam čak dali niti nove remenčiće već rabljene pa mi se koža čini dosta krutom.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Ja sam Megan kupila termo dokoljenke, ima ih i bez elastike - kako je remencic ne bi nazuljali stopalo. Nasi remencici su bili novi, da li si sigurna da su tvoji rabljeni - da li si isla po doznake?

    Ima body ispod njih i gazu na prsima kako joj remencici ne bi padali s ramena.

    Poslat cu ti slicicu na tvoj mail ako zelis - posalji adresu na moju PP.
    I da Bepanthen mast uvijek iza koljena jer se tamo najvise znojila i koza je konstantno u trenju.

    Nadam se da ce ti ovo pomoci. Ne znam da li su ti rekli da li mozes skidati remencice - mi smo 1 sat dnevno smjeli. Ali mozes otpustati sve remencice osim onih koji idu na ramena i od struka prema koljenima. Znaci onaj debeli oko struka, onaj ispod/iznad koljena i onaj koji ide na stopalo samo pazi da joj ne bi spadao s nogica.

    Nadam se da sam ti pomogla barem malo.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    O da, rabljeni su. Očito je jer su remenčići već dosta istegnuti, a posebno na nekim rupicama. Kažu obzirom da sam na doznaku dobila abd.gaćice da ne mogu dati i remenčiće :? Kao da se roditelji bave preprodajom tih sprava za mučenje njihove djece!

    Tatjanae hvala na pomoći,imaš pp!

  14. #64

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Evo nas da prijavimo. Bili jutros u Klaicevoj - SKIDAMO REMENCICE :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .

    Bio je profesor Vrdoljak i donio presudu

    Kontrola za 2 mjeseca a do tada vjezbanje.

    Drzimo svima fige

  15. #65
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Super za vas :D :D :D

  16. #66
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    :D predobro :D

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    A da zaboravila sam reci da je rekao i siroko povijanje. Gledao je desni kuk i kaze - da mama nastaviti po noci, a onda lijevi - kaze dobro, ajmo sada opet desni - skinite mama. A ja - sto - pa remencice.

    Cak sam i sestru pitala da li je to sigurno a ona ce meni pa profesor je rekao. Ja tuka nisam imala pojma tko je doktor dok nisam pogledala na povijest bolesti.

    Pusa

  18. #68
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    U kojim ljekarnama ima za kupiti abdukcijske gacice???
    mi smo isli privatno i doktor je rekao ili dvostruko široko ili abdukcijske.
    za sada ju povijam dvostruko.
    sto mi vi predlazete, sto bi bilo bolje???

  19. #69
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    sanja30 a da odes u Klaicevu kod profesora Vrdoljaka. S uputnicom naravno. On je odlican ortoped. Treba se naruciti na pregled jer je uvijek guzva i ponekad pregled traje samo minutu ali isplati se (on je kao doktor House ne voli bas razgovarati s roditeljima ) sigurno ce reci koja je najbolja terapija za tvoje bebicu (kad smo htjeli drugo misljenje svi su nam uvijek njega preporucili).

    Dvostruko siroko povijanje ili abdukcijske - ne znam - ali katja29 je nesto pricala da su ih oni koristili abdukcijske i da sad moraju ipak remencice nositi. Mozda da nju kontaktiras da ti objasni koje su prednosti i mane

  20. #70
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Nasa saga s remencicima je napokon zavrsila nakon 6 mjeseci i 2 tjedna (sto bolnice sto remencica)

    Sad napokon smije stati na nogice i pokusavati sve sto moze (a ja vise necu ludjeti od brige) :D

  21. #71
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Odlično, baš mi je drago :D :D :D !
    Sada Maja može uživati .
    Mi u ponedjeljak idemo na kontrolu.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Ariens prvotno napisa
    Nasa saga s remencicima je napokon zavrsila nakon 6 mjeseci i 2 tjedna (sto bolnice sto remencica)

    Sad napokon smije stati na nogice i pokusavati sve sto moze (a ja vise necu ludjeti od brige) :D
    :D yes

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Draga Ariens i Majo nema bolje vijesti od ove. Radujemo se do neba i natrag za vas obje :D :D :D :D :D :D

    Uzivajte u danima slobode sto vise mozete

  24. #74

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    cure pomagajte! kako cu joj promijeniti pelene s tim remencicima ako one tregerice ne smijem dirati!? svaki joj to put moram sve skidati!

  25. #75

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    nanic, imaš pm!

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    ortopedica je rekla da joj moram drzat trokut i jednu pelenu+pampers. cula sam da postoji nekakva pelen na cicak, umjesto trokuta i pelene, zna li neko nesto o tome. puno bi mi bilo lakse je povit s tim, ako je to ista stvar..

  27. #77
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    nanic Znaci ima i remencice i jos mora imati siroko povijanje?

    Ja sam joj na jednokratnu pelenu po noci stavila jos i Kamarisovu platnenu pelenu bez ikakve tetre - naravno nosila je remencice i sve to skupa je izgledalo i bilo preogromno na njoj. To joj je prilicno dobro fiksiralo kukice (po noci). Po danu joj nisam stavljala duplo povijanje jer su bile takve upute od ortopeda (Maja nije imala tipicnu displaziju kukova).

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    jutros smo bili kod ortopedice, skinula nam je duplo povijanje!!
    juhuhu!! Marta se spasila, a i ja s njom.. :D
    dr je rekla da je sve ok i da se vidimo za mjesec dana..
    kaisici su ostali, ali barem nije onako zarobljena kao prije..
    kad ih skinemo, hocemo li morati opet nositi siroko povijanje? kupila bi one platnene pelene pa se mislim..

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    kolika je vama displazija? koliko sam skuzila tamo pise IIIa i IIb.
    Je li to puno!?

  30. #80
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj nanic prvotno napisa
    kad ih skinemo, hocemo li morati opet nositi siroko povijanje?
    ... na zalost ne znam ...
    Maja nije morala nositi siroko po danu, jedna njezina "prijateljica" iz bolnice je morala nositi jos mjesec dana nakon skidanja remencica, a druga "prijateljica" iz bolnice nije nikad uz remencice imala siroko povijanje.
    Tri bebice jednako stare kod istog ortopeda svaka je imala razlicitu terapiju (to je naravno i logicno jer iako je bolest kukova u pitanju postoje razlicite dijagnoze). Najbolje da se na kontroli raspitas

  31. #81
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj nanic prvotno napisa
    kolika je vama displazija? koliko sam skuzila tamo pise IIIa i IIb.
    Je li to puno!?
    Niki je jedan kuk Ia i taj je ok, a drugi IIg. Ovo tvoje je malo gore, a koliko ne znam jer ti ide I,II,III.
    Mismo danas bili na kontroli i nema nikakvog poboljšanja.
    Ja joj stavljam platnene pelene.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    Cure evo mene nakon puno vremena. Kod nas se jako puno toga promijenilo i nisam se htjela javljati dok sve ne bude konačno.
    Ako se sjećate, mi smo prema dijagnozi najboljeg dr iz Klaićeve (ne treba ga imenovati jer svi pretpostavljaju o kome je riječ) dobili remenčiće. Nakon što je Lara 4 dana neutješno plakala i prestala dojiti odlučili smo otići po drugo mišljenje i zamjenu tih tvrdih remenčića mekanijim koji se mogu kupiti. Kad evo iznenadjenja! Prvo, u Klaićevoj su nam rekli da je lijevi kukić s displazijom, a ovdje da je desni! I drugo, trebali smo samo široko povijati!!!
    Bili smo presretni! Slike od ovog drugog liječnika pregledala nam je i pedijatrica i rekla da je nalaz točno takav i da ne trebaju remenčići!!!!!
    Nakon 6 tj. širokog i uz vježbanje mi smo dobili uredan nalaz.

    Možda je točno to da se ne treba raditi prerano, ali isto tako mislim da je kod svih beba koje dobiju remenčiće u Klaićevoj preporučljivo otići po još jedno nezavisno mišljenje. Sa nekoliko strana sam čula da se tamo remenčići dobiju iz predostrožnosti ako je recimo majka ko beba nosila remenčiće ili ako je beba rođena na zadak (što je bio kod nas slučaj). Da se naša Mica nije žalila, mučili bi se bez potrebe!

    Svim bebicama i mamama s problemima s kukićima punoooooo ~~~~~~~!

    Maloj Maji i mami (Ariens) čestitke na velikom trudu i izdržanoj muci!!!

  33. #83
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    micika :D odlicne vijesti

  34. #84
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Da li je netko dobio remenčiće sa 5 mj. i imao displaziju IIg?
    Nika ih sada nosi 4 mjeseca pa me zanima koliko to još može trajati iako nam je ortoped rekao da se remenčići maksimalno mogu nositi do prve godine, nakon toga se skidaju da dijete prohoda.

  35. #85
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    -tajana- nosite li remencice sad cijelo vrijeme ili samo preko noci?

    Evo vibrice za brz oporavak
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  36. #86
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Nosimo ih cijelo vrijeme , ne znam kako bi ju uopće zaustavili da ih nosi samo po noći. Ona nema ni jednu sekundu mira, na leđima leži jedino kad spava, inače se odmah okrene na stomak i digne u sjedeći položaj (naravno kako može sa remenčićima). Onda kreće u puzanje i lovimo ju po cijeloj kući . A promijeniti pelenu je prava akrobacija, netko ju mora držati cijelo vrijeme.

  37. #87
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj -tajana- prvotno napisa
    Onda kreće u puzanje i lovimo ju po cijeloj kući . A promijeniti pelenu je prava akrobacija, netko ju mora držati cijelo vrijeme.
    To je i nas ortoped pricao kad je njima vrijeme za puzanje nikakvi remencici ih ne mogu zaustaviti :D
    Budi sretna s malim zvkicem (a mozda vas ceka i iznenadjenje na slijedecem pregledu)

  38. #88
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj Ariens prvotno napisa
    Budi sretna s malim zvkicem (a mozda vas ceka i iznenadjenje na slijedecem pregledu)
    Da barem bude neka promjena na bolje jer je zadnji put nije bilo .

  39. #89
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Joj nama je ortoped na predzadnjoj kontroli rekao nesto u ovom stilu za sest tjedana cemo vidjeti kako se to razvija, ako ne bude dobro ostali smo bez opcija . Ja sam bila u soku zadnjih 6 tjedana njezinih remencica i cijelo vrijeme bila kao na iglama, svako njezino podizanje uz krevet ili neki dio namjestaja sam panicarila i dizala ju (da stvarno sam pretjerivala ) i napokon kad je dosla ta zadnja kontrola on nama kaze skidanje remencica a na nas direktan upit smije li se dizati na nogice nema nikakvih ogranicenja nisam mogla vjerovati jos dva tjedna nakon toga. Dosli smo od nemamo vise opcija do skidanje remencica u tih 6 zadnjih tjedana.

  40. #90
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Nama je bilo najgore kad je ortoped (treći od početka nošenja remenčića) rekao da ih je prekasno dobila i da ih može nositi samo do godinu dana jer poslije nema efekta. To nas je ubilo u pojam, znam da moramo vjerovati da će biti sve ok, ali...
    Sutra idemo kod fizijatra, baš me zanima šta će nam reći.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj -tajana- prvotno napisa
    Nama je bilo najgore kad je ortoped (treći od početka nošenja remenčića) rekao da ih je prekasno dobila i da ih može nositi samo do godinu dana jer poslije nema efekta. To nas je ubilo u pojam, znam da moramo vjerovati da će biti sve ok, ali...
    Sutra idemo kod fizijatra, baš me zanima šta će nam reći.
    a drugo misljenje?
    naime postoji i jedna zeljezna sprava za mucenje koja se zove Hilgenreinerova ortoza, nesto je agresivnija od remencica, ali i daleko, daleko efikasnija

    šalatu preporucam

  42. #92
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj -tajana- prvotno napisa
    Nama je bilo najgore kad je ortoped (treći od početka nošenja remenčića) rekao da ih je prekasno dobila i da ih može nositi samo do godinu dana jer poslije nema efekta.
    Mozda i je to istina ali sam isto tako u Klaicevoj vidjela deckica koji je remencice dobio tek s deset mjeseci :/


    Sutra kontola :D
    vibrrrrrram
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~

  43. #93
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa
    Citiraj -tajana- prvotno napisa
    Nama je bilo najgore kad je ortoped (treći od početka nošenja remenčića) rekao da ih je prekasno dobila i da ih može nositi samo do godinu dana jer poslije nema efekta. To nas je ubilo u pojam, znam da moramo vjerovati da će biti sve ok, ali...
    Sutra idemo kod fizijatra, baš me zanima šta će nam reći.
    a drugo misljenje?
    naime postoji i jedna zeljezna sprava za mucenje koja se zove Hilgenreinerova ortoza, nesto je agresivnija od remencica, ali i daleko, daleko efikasnija

    šalatu preporucam
    Mi smo u Osijeku, ali ovo je treći ortoped kod kojega smo bili i svi se slažu u dijagnozi, osim toga tu su i slike, na njima se vidi kako kukić izgleda. Valjda će do iduće kontrole biti nekakvih promjena.

  44. #94
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj Ariens prvotno napisa
    Citiraj -tajana- prvotno napisa
    Nama je bilo najgore kad je ortoped (treći od početka nošenja remenčića) rekao da ih je prekasno dobila i da ih može nositi samo do godinu dana jer poslije nema efekta.
    Mozda i je to istina ali sam isto tako u Klaicevoj vidjela deckica koji je remencice dobio tek s deset mjeseci :/


    Sutra kontola :D
    vibrrrrrram
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    Sutra idemo kod fizijatra, a kod ortopeda na kontrolu 21.09. (nakon 8 tjedana).
    Hvala na vibricama

  45. #95

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Nakon 3 mjeseca nošenja remenčića jučer bili na kontroli kod dr. Tief., još 6 tjedana... Muka živa,ona bi sada sjedila,muči se da stavi nogu u usta i to sa remenčićem,stalno radi špagu...sad nam doktor kaže da joj čak vežemo nogice jer niju dobro da ih tako drži stalno raširene...

    Tko će preživjeti još tih 6 tjedana neizvjesnosti...

    Svima koji su u istim problemima

  46. #96
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    kako da joj vežete :?

  47. #97
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Bili smo danas kod fizijatra, Nika ima Dystoni syndrom. Noge trenutno ne možemo vježbati zbog remenčića, a sutra idemo na vježbice za ruke.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    Cure da prijavim, danas smo bili na kontroli 2 mjeseca nakon skidanja remencica i sirokog povijanja i na sljedecu kontrolu dolazimo kad M. prohoda.

    Drzim Vam svima fige i puno vibrica za sve male hrabrice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  49. #99
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    molim pomoć

    s 2 mjeseca na kontroli na uzv za kukove dr. Vrdoljak je ustanovio da je abdukcija kukova potpuna, i nepotpuno koštano oblikovanje. Treba široko povijati.
    Sad s 4 i pol mjeseca smo bili na kontroli međutim pregledao ju je dr. Čuti i napisao kukovi klinički stabilni. abdukcija uredna. nepotpuno koštano oblikovanje. netreba više široko, nekada vježbe.

    Molim tko zna: abdukcija? nepotpuno koštano oblikovanje? da li je netko imao sličan nalaz? hvala

  50. #100
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Nasla sam ovo na netu - meni je pomoglo da se malo snadjem
    Javor Vrdoljak
    Dragan Djokovic - ortopedija

    A sto se vaseg nalaza tice mislim da je dr. Čuti sve rekao
    netreba više široko, nekada vježbe

Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •